کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-16 ساعت 00:24)my2220 نوشته:  سلام دوستان
من یه سوال داشتم
یکی از دوستانم لاتاری پارسال شرکت کرده بود اما هنوز نتیجه ی قبول شدن یا نشدنش رو ندیده چون کانفرمیشن و گم کرده بود تازه پیدا کرده
الان من وارد سایت میشم که چک کنم میگه به نظرتون چیکار کنم؟؟؟

session timeout میتونه نشون دهنده این باشه که یکم کند شماره ها تو وارد کردی .... سریعتر این کارو انجام بده !!! شاید از این باشه !!!!
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: roeentan ، امیر مهاجر ، farshadsh
(2012-11-15 ساعت 15:39)byousefi_p نوشته:  دوستان مدرک موقت دانشگاه کارو راه میندازه؟

سلام ؛
سعي كنيد اصل مدركتون رو بگيريد و ترجمه كنيد ولي
اگه مترجم همكاري كنه و اون قسمت كه فاقد ترجمه هست رو ننويسه كارتون راه ميافته .
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، roeentan
(2012-11-16 ساعت 00:35)ASALI نوشته:  
من یه سوال داشتم
یکی از دوستانم لاتاری پارسال شرکت کرده بود اما هنوز نتیجه ی قبول شدن یا نشدنش رو ندیده چون کانفرمیشن و گم کرده بود تازه پیدا کرده

session timeout میتونه نشون دهنده این باشه که یکم کند شماره ها تو وارد کردی .... سریعتر این کارو انجام بده !!! شاید از این باشه !!!!

این پیغام رو میده یعنی برنده نشده؟؟
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.
تشکر کنندگان:
(2012-11-16 ساعت 00:39)my2220 نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 00:35)ASALI نوشته:  
من یه سوال داشتم

این پیغام رو میده یعنی برنده نشده؟؟
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

سلام ؛

يعني يكي از اطلاعات وروديت اشتباه هستش

با دقت از روي همون صفحه وارد كن
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان:
(2012-11-16 ساعت 00:23)مهدي پارس نوشته:  [quote='sadfar' pid='237811' dateline='1352979951']
سلام دوستان
لطفا با تجربه ها پاسخ بدهند.
من یک مشکل حقوقی دارم و حکم دادگاهم در مرحله تجدید نظر به نفع طرف مقابلم صادر شده است آیا ممکن است ممنوع خروج بشم.چه پیشنهادی در این خصوص دارید که انجام بدهم.اساسا در چه مواقعی افراد ممنوع خروج می شوند.

ممنوعیت خروج افراد از کشور از جمله قرارهایی است که در پرونده‌های کیفری صادر می‌شود منظور قرارهای تامین کیفری از جمله قرار بازداشت موقت، وثیقه، کفالت و التزام است

ضمن تشکر
لطفا بفرمایید چگونه می توان ازممنوع خروج بودن آگاهی پیدا کرد.با احترام
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان:
(2012-11-16 ساعت 01:53)sadfar نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 00:23)مهدي پارس نوشته:  [quote='sadfar' pid='237811' dateline='1352979951']
سلام دوستان
من یک مشکل حقوقی دارم و حکم دادگاهم در مرحله تجدید نظر به نفع طرف مقابلم صادر شده است آیا ممکن است ممنوع خروج بشم.چه پیشنهادی در این خصوص دارید که انجام بدهم.اساسا در چه مواقعی افراد ممنوع خروج می شوند.

ممنوعیت خروج افراد از کشور از جمله قرارهایی است که در پرونده‌های کیفری صادر می‌شود منظور قرارهای تامین کیفری از جمله قرار بازداشت موقت، وثیقه، کفالت و التزام است

ضمن تشکر

میتونید به اداره گذرنامه مراجعه کنید. اونجا بهتون میگن که ممنوع الخروج هستید یا نه.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: sayeh_m ، sadfar ، afs ، Saeedv13 ، roeentan ، kasrafo ، امیر مهاجر ، farshadsh
سلام دوستا.... یه سوال دارم من... تو قسمت اسپانسرم پرسیدم اما اونجا زیاد آدم نمیاد Sad شدیداً نیاز دارم چون اسپانسرم میخواد مدارکمو بفرسته.....
سوال: قسمت 11 رو اسپانسر intend بزنه بهتره یا don't intend ؟
من خودم intend رو براش تیک زدم اوّل بعد دوست خوبمون kavirr مطالبو جمع آوری کرده بود گفته بود بزنین do not intend بهتره.... منم به اسپانسرم ایمیل زدم گفتم عوض کن...الآن یکی دیگه از دوستان زده که اگه intend باشه و اسپانسر موارد ساپورتشو محدود کنه بهتره..... بالاخره تکلیف چیه؟؟؟ کسی میدونه کدومو باید بزنیم که برامون بهتر باشه؟؟؟؟
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-11-16 ساعت 02:02)2013selectee نوشته:  
سلام دوستان

ضمن تشکر

میتونید به اداره گذرنامه مراجعه کنید. اونجا بهتون میگن که ممنوع الخروج هستید یا نه.
و اگر ممنوع خروج باشید همون لحظه در اداره گذرنامه پاسپورتتون رو از شما میگیرند . اگر آشنایی در نیروی انتظامی داشته باشید از طریق ایشون هم میتونید متوجه بشین .
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: sadfar ، afs ، roeentan ، kasrafo ، امیر مهاجر ، farshadsh
(2012-11-15 ساعت 23:43)مهدي پارس نوشته:  سلام به همه دوستان كسي ميدونه معافيت با جبهه پدر دردسر ميشه يا نه؟

نه دوست من هیچ دردسری نیست.
منم پدرم نیروی دریایی ارتش بود و من از طریق قانون حضور پدر بیش از 30 ماه در جبهه معاف شدم و روز مصاحبه هم که آفیسر ازم دلیل معافیتم رو پرسید من حقیقت رو بهش گفتم و جالب بود که میدونست همچین قانونی برای معافیت وجود داره چون تا ازم پرسید چرا معاف شدی? گفتم پدرم زمان جنگ ارتشی بود و به این خاطر من..... یهو گفت اوکی اوکی فهمیدم.
تشکر کنندگان: مهدي پارس ، Almond ، afs ، Saeedv13 ، roeentan ، kasrafo ، امیر مهاجر ، farshadsh
سلام دوستان

ضمن تشکر

وظيفه بود ميتوانيد به اداره گذرنامه در شهر آرا مراجعه فرماييد ضمنا ممنوع الخروج بودن خيلي به سختي صادر ميشه
مصاحبه : 29نوامبر ارمنستان
سفر به آمريكا: اواخر فبريه دالاس
كلير :١١ژانويه
وضعيت : ٣ نفر ، معاف ، شغل خصوصي
**14
تشکر کنندگان: sadfar ، farshadsh
سلام دوستان گلم
می خواستم ببینم آفیسر لاتاری با آفیسر ویزای توریستی یکی است؟
چون مادرم می خواهند همزمان با من ، برای ویزای توریستی اقدام کنند. می خواستم بدونم آیا ممکنه مشکلی در پروسه ویزای من پیش بیاید ( اگه همزمان ایشان اقدام کنند؟)
تشکر کنندگان:
(2012-11-16 ساعت 13:27)الا نوشته:  دوستان من ببرای ماه دسامبر کارنت شدم هنوز زمان مصاحبم معلوم نیست به نظرتون کی باید برای نامه گرفتن از بانک اقدام کنم هیج اطلاعی ندارم واکسن آنفلانزا رو هم نزدم

هنوز برای هر2ش وقت دارین اما واکسن آنفولانزا سخت گیر میاد
شاید بهتر باشه از الان دنبالش باشین و اگه گیر آوردین، همراه با یخ حملش کنین و بعد هم بذارینش تو یخچال و هروقت زمان مصاحبتون معلوم شد برین بزنین
تمکن مالی بهتره 1 ماه قبل مصاحبه باشه پس فعلا صبر کنین تا نامه دومتون بیاد
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: afs ، roeentan ، rouzbehdarvishi ، bayat_r ، امیر مهاجر ، farshadsh
(2012-11-16 ساعت 13:27)الا نوشته:  دوستان من ببرای ماه دسامبر کارنت شدم هنوز زمان مصاحبم معلوم نیست به نظرتون کی باید برای نامه گرفتن از بانک اقدام کنم هیج اطلاعی ندارم واکسن آنفلانزا رو هم نزدم

برای گرفتن نامه تمکن مالی بهتره کمی صبر کنید تا تاریخ مصاحبه اتون مشخص بشه. هرچه به زمان مصاحبه نزدیکتر باشه قطعا ضریب اطمینان بیشتری داره و بهتره .
در مورد واکسن آنفولانزا به نظرم بهتره به موقع بگردید پیدا کنید و بزنید. چون ممکنه بعدا گیر نیارید. ضمن اینکه از فوایدش هم در این فصل سرد بهره می برید
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: afs ، roeentan ، امیر مهاجر ، farshadsh
سلام دوستان
من اگه بخوام محل مصاحبم که انکارا برام زدن رو به ایروان تغییر بدم(تو همون نامه اول نوشته بودن)، باید وایسم تا کارنت بشم، بعدا برای kcc ایمیل بزنم یا از الان باید بهشون بگم؟
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی : May-05-2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد: سه نفر
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 19:41)butb0rn نوشته:  سلام
من ثبت نام کردم و شماره ۱۶ رقمی هم گرفتم ولی الان برای دیدن نتایج میرم میگه که این شماره اشتباه است
چیکار کنم؟ کسی میدونه؟

سلام احتمالا یکی از حروف صفر یا او میباشد که اشتباهی وارد میکنید
تشکر کنندگان: farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان