کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
دوستانی که مشکل با ترجمه دارند یک سری دفاتر ترجمه در خیابان انقلاب هستند که اصلا کاری به این مسایل ندارند حتی یک برگه بی ارزش را هم برای شما ترجمه + مهر دادگستری + مهر وزارت امور خارجه می کنند البته یک مقدار هزینه بیشتری می گیرند. مراجعه کنید و با خیال آسوده ترجمه خود را دریافت کنید.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، mgolchin13 ، roeentan ، farshadsh
(2012-11-17 ساعت 15:38)ani_sheiton نوشته:  پاسخی که مترجم داد شاید برای بقیه هم لازم باشه
مترجم :اگر داخل مدرک موقت ننوشته باشه فاقد ارزش ترجمه یا فاقد ارزش قانونی هست نمیشه ترجمه کرد اما اگه چیزی ننوشته باشه و مهر یا امضایی از دانشگاه هم باشه قابل ترجمه میباشد

خدایی دیدی بهترین راه، نزدیک ترین پاسخ بود؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، امیر مهاجر ، roeentan
(2012-11-17 ساعت 15:38)ani_sheiton نوشته:  پاسخی که مترجم داد شاید برای بقیه هم لازم باشه
مترجم :اگر داخل مدرک موقت ننوشته باشه فاقد ارزش ترجمه یا فاقد ارزش قانونی هست نمیشه ترجمه کرد اما اگه چیزی ننوشته باشه و مهر یا امضایی از دانشگاه هم باشه قابل ترجمه میباشد
ننوشته باشه یا نوشته باشه فاقد ارزشه؟ 2 تا جملت قسمت اولش یه معنی میده!
درست ترش اینه:اگه زیر مدرکت زده فاقد ارزش ترجمه است نمیشه ترجمه کرد اما اگه چیزی ننوشته باشه میشه ترجمه کرد مثل مدرک من که گفتم بهت ترجمه هم شده...
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: ani_sheiton
دوستان می شه من رو راهنمایی کنید
سه هفته دیگه وقت مصاحبه در انکارا دارم
حساب بانکی ام ملیه. می خواستم بدونم همه شعب ملی پرینت بین الملل رو همون روز می دن یا اینکه باید شعبه خاصی مراجعه کنم که همون روز پرینتم رو بگیرم؟
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز کسی میدونه آیا برای مصاحبه در سفارت از ما نامه سوء پیشینه خواسته میشه ؟ من سه سال هست که ایران نیستم و برام مشکل هست بیام ایران و نامه سوء پیشینه بگیرم
2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-11-17 ساعت 16:45)ramin_red نوشته:  سلام دوستان عزیز کسی میدونه آیا برای مصاحبه در سفارت از ما نامه سوء پیشینه خواسته میشه ؟ من سه سال هست که ایران نیستم و برام مشکل هست بیام ایران و نامه سوء پیشینه بگیرم

سو پیشینه ایران نیازی نیست.
ولی در هر کشور دیگری که بیش از ۶ ماه ساکن بودید حتما اقدام به تهیه سو پیشینه آن کشور کنید.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
تشکر کنندگان: ramin_red ، roeentan ، 3pideh ، farshadsh
(2012-11-17 ساعت 15:31)tatoole نوشته:  [quote='ani_sheiton' pid='238533' dateline='1353149544']
دوستای گلم من یبار دیگه سوالمو مطرح میکنم.ببخشید.
آیا میشه مدرک موقت بدون مهر وزارت علوم(بنا به دلایلی که قبلا گفتم مهر نمیزنن .سر لجبازی)بدم برای ترجمه؟آیا مترجم قبول میکنه؟

ani_sheiton جان چرا مدرک موقتتو مهر نمیزنن؟؟؟ منم مثل تو ام و بردم همون خیابون فرصت مهر زد (اگه دانشگات دولتیه) بعد بردم ترجمه....
حالا اگه میگی به هیچ وجه مهر نمیزنن یه try بکن ببر ترجمه هیچیم نگو که مهر نداره...من قبلاً همین مدرک موقتمو بدون هیچ مهری بردم ترجمه ولی به فرانسه میخواستم ترجمه کنم و برای سفارت... اصلاً به مهر کار نداشت ترجمه کرد... یه امتحانی بکن
مال همسرم هست این مدرک(شخص برنده) دانشگاه غیرانتفاعی کار رفسنجان کاردانی به کارشناسی 8واحد رو معادل سازی کرده .بعد از 2 سال اومدن میگن به حقی این کارو کردن.مسعولین با هم دعوا و کشمکش دارن و جواب نمیدن .یه سری گفتن بیاین واحد ها رو پاس کنین.حالا حتی موقتش هم مهر وزارت علوم نمیزنن

(2012-11-17 ساعت 15:44)Acaro نوشته:  دوستانی که مشکل با ترجمه دارند یک سری دفاتر ترجمه در خیابان انقلاب هستند که اصلا کاری به این مسایل ندارند حتی یک برگه بی ارزش را هم برای شما ترجمه + مهر دادگستری + مهر وزارت امور خارجه می کنند البته یک مقدار هزینه بیشتری می گیرند. مراجعه کنید و با خیال آسوده ترجمه خود را دریافت کنید.
دوستم دقیقا میدونید کجای انقلاب هست؟انقلاب زیاد دارلترجمه داره چه جوری پیدا کنم ای جایی که شما گفتی
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-11-17 ساعت 16:51)Acaro نوشته:  
(2012-11-17 ساعت 16:45)ramin_red نوشته:  سلام دوستان عزیز کسی میدونه آیا برای مصاحبه در سفارت از ما نامه سوء پیشینه خواسته میشه ؟ من سه سال هست که ایران نیستم و برام مشکل هست بیام ایران و نامه سوء پیشینه بگیرم

ولی در هر کشور دیگری که بیش از ۶ ماه ساکن بودید حتما اقدام به تهیه سو پیشینه آن کشور کنید.

یعنی باید از اون کشوری که الان سه ساله زندگی میکنید سوء پیشینه بگیرید نه ایران
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Acaro ، ramin_red ، roeentan ، Tomas ، farshadsh
(2012-11-17 ساعت 16:54)ani_sheiton نوشته:  دوستم دقیقا میدونید کجای انقلاب هست؟انقلاب زیاد دارلترجمه داره چه جوری پیدا کنم ای جایی که شما گفتی

براتون در پیغام خصوصی آدرس و شماره تلفن را ارسال خواهم کرد. حتما مراجعه کنید. پشت تلفن جواب نه! خواهید شنید.

(2012-11-17 ساعت 16:58)bayat_r نوشته:  یعنی باید از اون کشوری که الان سه ساله زندگی میکنید سوء پیشینه بگیرید نه ایران

بیات عزیز درست گفتند. ولی اگر به هر دلیلی باز در کشور دیگری (جز ایران) بیش از ۶ ماه هم اقامت داشتید سو پیشینه آن کشور هم لازم است.
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، ramin_red ، roeentan ، Tomas ، farshadsh

خیلی ممنون از راهنماییتون

(2012-11-17 ساعت 16:58)bayat_r نوشته:  

(2012-11-17 ساعت 16:58)bayat_r نوشته:  

2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: bayat_r ، Tomas
(2012-11-17 ساعت 16:28)rira1982 نوشته:  دوستان می شه من رو راهنمایی کنید
سه هفته دیگه وقت مصاحبه در انکارا دارم
حساب بانکی ام ملیه. می خواستم بدونم همه شعب ملی پرینت بین الملل رو همون روز می دن یا اینکه باید شعبه خاصی مراجعه کنم که همون روز پرینتم رو بگیرم؟

بانک های دیگه رو بی خیال دوست عزیز ، منم تو همه بانک ها حساب داشتم ولی واسه تمکن مالی رفتم پاسارگاد حساب باز کردم و بعد یک هفته هم در عرض 10 دقیقه تمکن مالی گرفتم با یک فرمت خیلی خوب که از گردش هم حرفی نزده ، رنگی با هولوگرام و مهر و همه چیز اوکی در دو نسخه
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: roeentan ، bayat_r ، 3pideh ، Tomas ، farshadsh
(2012-11-15 ساعت 22:00)goody نوشته:  
(2012-11-15 ساعت 18:41)m2m2m22 نوشته:  سلام...من فرمهارو دیروز فرستادم واسه kcc امروز اینو جواب دادن
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
حالا چیکار باید کنم ؟
حالا باید در کمال آرامش و خونسردی صبر کنین تا ایشالا کارنت بشین، تو این فاصله واکسنهاتون رو بزنین، مدارکتون رو ترجمه کنین و از همه مهمتر زبان بخونینSmile. هر چند در مورد آخر خودم عالم بی عملمShy

مگه بغیر از واکسن هپاتیت واکسنی هست که الان باید بزنم ؟
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-11-18 ساعت 00:38)m2m2m22 نوشته:  
(2012-11-15 ساعت 22:00)goody نوشته:  
(2012-11-15 ساعت 18:41)m2m2m22 نوشته:  سلام...من فرمهارو دیروز فرستادم واسه kcc امروز اینو جواب دادن
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
حالا چیکار باید کنم ؟
حالا باید در کمال آرامش و خونسردی صبر کنین تا ایشالا کارنت بشین، تو این فاصله واکسنهاتون رو بزنین، مدارکتون رو ترجمه کنین و از همه مهمتر زبان بخونینSmile. هر چند در مورد آخر خودم عالم بی عملمShy

مگه بغیر از واکسن هپاتیت واکسنی هست که الان باید بزنم ؟
سلام
بله ؛ انفولانزا و واكسن هاي مورد نياز كه نزديد

به اين تاپيك مراجعه كنيد:
http://mohajersara.com/thread-5449.html
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

دوستای گلم یه سوال دیگه!!!!
بعد از اعلام کارنتی و اعلام مصاحبه اگه اسم من در مصاحبه نبود باید چیکار کنم(چون ازدواج بعد قبولی)
یادمه این سوال مطرح شده بوده اما جوابشو یادم نیست
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
(2012-11-18 ساعت 01:12)ani_sheiton نوشته:  دوستای گلم یه سوال دیگه!!!!
بعد از اعلام کارنتی و اعلام مصاحبه اگه اسم من در مصاحبه نبود باید چیکار کنم(چون ازدواج بعد قبولی)
یادمه این سوال مطرح شده بوده اما جوابشو یادم نیست

اگر بعد از ازدواج، همسرتون دوباره فرمها رو پر کرده باشه ، یعنی فرم های مربوط به خودشو دوباره پر کرده و وضعیتشو از مجرد به متاهل تغییر داده و برای شما هم به عنوان همسر فرم پر کرده شما هم در مصاحبه هستید.
اینکه اسمتون در مصاحبه نیاد منطقی نیست و اگر همچین اتفاقی بیفته قصور از شما نیست و مشکل KCC هست.
شما مگه وقتی فرمهای جدید رو ارسال کردید از تحویل شدن مدارک به KCC مطلع نشدید؟ بهشون ایمیل نزدید که مدارک رو دریافت کردن یا نه ؟
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Tomas ، ani_sheiton ، roeentan ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان