کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
درود به همه....

یه سوال داشتم...میشه کسی توی فرم اونجایی که باید آدرس بدی تا گرین کارتو تحویل بگیری ....آدرس یه ایالت دیگه رو بده و خودش توی یه ایالت دیگه زندگی کنه

تشکر کنندگان: ali234
(2012-05-10 ساعت 20:12)aminmasrour نوشته:  درود به همه....

یه سوال داشتم...میشه کسی توی فرم اونجایی که باید آدرس بدی تا گرین کارتو تحویل بگیری ....آدرس یه ایالت دیگه رو بده و خودش توی یه ایالت دیگه زندگی کنه

ما ادرس لس انجلس دادیم برای ارسال ولی هدفمون برای زندگی ،ایالت دیگری است. فکر نمی کنم مانعی باشه.( البته ما بند 10 یعنی جایی که قصد زندگی داریم رو خالی گذاشتیم فعلا).
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: aminmasrour
دوستان عزیز 2 تا سوال

من در 3 سال گذشته لندن زندگی کردم آیا نیاز به گرفتن عدم سوئ پیشینه دارم از ایجا ؟ سفارت آمریکا در لندن هم باید برم . در صورتی که جواب مثبت همست از کجا میشه این عدم پیشینه رو از لندن گرفت ؟

من هیچ کس در امریکا ندارم که بخواد اسپانسر من بشه . چقدر پول باید تو حسابم داشته باشم ؟ آیا رقم دقیقی در سایت سفارت ذکر شده ؟
کیس: 11xx / کنسولگری: لندن / دريافت ويزا:روز مصاحبه Big Grin

ورود به آمریکا : آخر 2012

God Bless The USA
تشکر کنندگان:
یه سوالی داشتم بعد از اینکه رفتیم آمریکا چند وقت بعدش میتونیم پاس سفید بگیریم؟و اینکه این پاس سفید تا چه مدت اعتبار داره؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-10 ساعت 20:12)aminmasrour نوشته:  درود به همه....

دوست عزیز ما آدرسمون رو در سن خوزه دادیم در حالیکه خودمون رفتیم دالاس موقع ورود به آمریکا توی فرودگاه از شما میپرسن که میخواهید آدرستون رو عوض کنید یا نه شما میتونید همون موقع بهشون بگید که همون آدرسی که دادید بمونه یا یه آدرس جدید تو اون شهری که رفتید بهشون بدید هیچ فرقی نمیکنه نگران نباشید
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: aminmasrour ، حامد
(2012-05-10 ساعت 21:24)yashaaa نوشته:  دوستان عزیز 2 تا سوال

من در 3 سال گذشته لندن زندگی کردم آیا نیاز به گرفتن عدم سوئ پیشینه دارم از ایجا ؟ سفارت آمریکا در لندن هم باید برم . در صورتی که جواب مثبت همست از کجا میشه این عدم پیشینه رو از لندن گرفت ؟

من هیچ کس در امریکا ندارم که بخواد اسپانسر من بشه . چقدر پول باید تو حسابم داشته باشم ؟ آیا رقم دقیقی در سایت سفارت ذکر شده ؟
دوست عزيز شما بايد سوء پيشينه رو بگيري براي اقامت بيشتر از ٦ ماه.
since 2012
تشکر کنندگان: yashaaa
(2012-05-10 ساعت 21:24)yashaaa نوشته:  دوستان عزیز 2 تا سوال

دوست عزیز شما باید عدم سوء پیشینه بگیرید چون بیشتر از 6 ماه اونجا بودید از اداره پلیس بپرسید راهنماییتون میکنند که کجا برید
در مورد سوال دومتون رقم دقیقی وجود نداره باید یه مقداری پول تو حسابتون باشه که برای 6 ماه تا یکسال زندگی تو آمریکا بر فرض اینکه تو این مدت اونجا بیکار هستید کفایت کنه
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: yashaaa ، حامد
(2012-05-10 ساعت 17:53)امیر مهاجر نوشته:  از دوستانی که سالهای قبل قبول شده اند کسی میدونه که آیا استطاعت مالی از قبیل حساب بانکی، ملک، شرکت و کسب و کار و درآمد باید حتما به نام برنده باشه یا به نام همسر هم میتونه باشه؟
در ضمن من توی راهنمای سفارت آمریکا در آنکارا خوندم که گردش کامل حساب رو برای 12 ماه گذشته میخوان، در حالیکه خیلی جاها تو مهاجرسرا خونده بودم که فقط 24 ساعت پول تو حساب باشه و موجودی فعلی رو ارائه بدیم کافیه!

1- حساب فرد برنده مهمتره تا همسرش....مخصوصا اگه برنده مرد باشه بهتره که حساب به نام خودش باشه و اونقدر باشه که برای بقیه کفایت کنه(فکر کنم خود سفارت به ازای تعدا د خانواده سقف تعیین کرده
2-. ما که فقط موجودی بردیم و کفایت کرد.گردش نمیخواد
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرایی
من هم از برندگان لاتاری 2013 با حدود کیس نامبر 6000 هستم و با همسرم و دختر 3 سالم داریم مراحل کار رو پیش میبریم. فعلا مهم ترین سوال و دغدغه ای که ذهنمو مشغول کرده شغل پدرم هست. پدر من سرهنگ سپاه بوده و چند سالیه که باز نشسته شده و به خاطر اینکه چند سال جنگ بوده من معافیت کفالت گرفتم (سال 82). البته روی کارت معافیت من اشاره ای به این موضوع نشده و کارتم همون کارت سبز رنگ معافیت کفالت هست. حالا سوالم اینه که اگر زمان مصاحبه از من سوالی درباره دلیل معافیتم پرسیدن چه جوابی بدم؟؟؟ و اگر حقیقت رو بگم امکان داره که به من کلیرنس بخوره؟؟؟ و در کل این قضیه تا چه حد میتونه روی روند گرفتن ویزا برای من تاثیر داشته باشه؟؟؟ (البته این توضیح تکمیلی رو بدم که کار و شغل من هیچ ربطی به هیچ ارگانی نداره و من شغلم طراح صنعتی هست و برای خودم دفتر خصوصی دارم و به صورت آزاد کار میکنم)
کیس نامبر:2013AS…59xx
3 نفر از تهران
فرمها سری اول با ایمیل: 11 june
مصاحبه سفارت ایروان هفته دوم آپریل
ویزای یکضرب April 10
Don't forget your dreams
تشکر کنندگان:
سلام
برای پشتوانه ی مالی میتونیم از سند خونه استفاده کنیم ؟ باید چه شرایطی داشته باشه ؟ ترجه هم باید بشه ؟ ارزش خونه را چطوری باید مشخص کرد ؟ یک سند برای دو نفر کافیه ؟
ممنون
تشکر کنندگان:
با سلام
من یک پسر 5 ساله دارم کسی می دونه برای اون هم باید فرم ds260 رو پر کنم یا نه؟
مرسی
تشکر کنندگان:
لطفاً یکی از دوستان اینجا جواب بده، خیلی اضطراریه: من از یکی از دانشگاه های امریکا پذیرش با فاند دارم و I20ام رسیده دستم و آگوست شروع ترممه، اما فهمیدم که لاتاری 2013 برنده شدم، حالا به نظرتون باید چیکار کنم، برای ویزای دانشجویی اقدام کنم یا همون ویزا از طریق لاتاری رو پیگیری کنم یا هر دوشو با هم می تونم؟... میشه الان درخواست ویزای دانشجویی کرد و وقتی ویزاتو گرفتی برای گرین کارت اقدام کنی؟
شماره کیس: 2013AS00004XXX
تاریخ رویت قبولی :7می 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:20می 2012
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه ها: واکسن70000 +ترجمه 100000
تشکر کنندگان: smith
(2012-05-11 ساعت 02:15)leili54 نوشته:  با سلام
من یک پسر 5 ساله دارم کسی می دونه برای اون هم باید فرم ds260 رو پر کنم یا نه؟
مرسی

بله دوست عزیز برای تک تک افراد باید فرم DS 230 رو پر کنید
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: j@vad
کاش یکی از دوستان با تجربه زحمت میکشید و در پر کردن فرم ها راهنمایی میکرد ، گرچه چندین نفر قبلا اشاراتی کردن ، ولی تضاد هایی هست : مثلا قسمت 39 که مربوط به Name and address of petitioner هست ، یکی از دوستان گفته خالی بذارید ، دیگری گفته اسم خودتونو بنویسید یا مسائل دیگه . اگه کسی به شرکتی در مشهد مراجعه کرده واسه پر کردن و راهنمایی های دیگه و راضی بوده ، لطفا آدرس یا شماره تلفن شرکت را اعلام کنید . ممنون
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان:
(2012-05-11 ساعت 12:10)Sepasttian نوشته:  کاش یکی از دوستان با تجربه زحمت میکشید و در پر کردن فرم ها راهنمایی میکرد ، گرچه چندین نفر قبلا اشاراتی کردن ، ولی تضاد هایی هست : مثلا قسمت 39 که مربوط به Name and address of petitioner هست ، یکی از دوستان گفته خالی بذارید ، دیگری گفته اسم خودتونو بنویسید یا مسائل دیگه . اگه کسی به شرکتی در مشهد مراجعه کرده واسه پر کردن و راهنمایی های دیگه و راضی بوده ، لطفا آدرس یا شماره تلفن شرکت را اعلام کنید . ممنون

اسم برنده اصلی رو بنویس
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: Sepasttian ، j@vad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان