کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
برندگان لاتاری 2013 در صورتیکه شرایطشون روتین باشه (مجرد، معاف از سربازی، دارای سابقه کار و مدرک تحصیلی معتبر و زبان... و کیس نامبر پایینی هم داشته باشن) حدالقل و حداکثر کی گرین کارتشون آماده میشه و میتونن امریکا باشن؟تا آخر 2012 امکان پذیره؟؟؟
شماره کیس: 2013AS00004XXX
تاریخ رویت قبولی :7می 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:20می 2012
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه ها: واکسن70000 +ترجمه 100000
تشکر کنندگان:
(2012-05-11 ساعت 12:59)class7 نوشته:  برندگان لاتاری 2013 در صورتیکه شرایطشون روتین باشه (مجرد، معاف از سربازی، دارای سابقه کار و مدرک تحصیلی معتبر و زبان... و کیس نامبر پایینی هم داشته باشن) حدالقل و حداکثر کی گرین کارتشون آماده میشه و میتونن امریکا باشن؟تا آخر 2012 امکان پذیره؟؟؟

به نظر من روز مصاحبه ویزا رو دریافت خواهد کرد مگه اینکه افیسر باهاش حال نکنه
دوستم پارسال با همین شرایط یه روزه ویزاشو گرفت
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: Solitude ، j@vad
دوستان عزیز

من در چهار پبج ماه آیند باید محل زندگی رو عوض کنم . آیا سفارت در مراحل بعد چیزی پست میکنه ؟ که باید فیزیکی دریافت کنم ؟ می تونم بعدا براشون میل بزنم که آدرس محل زندگیم عوض شده ؟
کیس: 11xx / کنسولگری: لندن / دريافت ويزا:روز مصاحبه Big Grin

ورود به آمریکا : آخر 2012

God Bless The USA
تشکر کنندگان:
(2012-05-11 ساعت 13:20)RunnerNewAge نوشته:  
(2012-05-11 ساعت 01:30)fire dragon نوشته:  بچه ها مشکلی نداره با کراوات عکس بندازیم؟؟؟

یا بهتره اسن بپرسیم بدون کروات بهتره یا با هاش ؟ عجب گیر کردما منTongue

مشکلی نداره دوست من
(2012-05-11 ساعت 13:05)yashaaa نوشته:  دوستان عزیز

من در چهار پبج ماه آیند باید محل زندگی رو عوض کنم . آیا سفارت در مراحل بعد چیزی پست میکنه ؟ که باید فیزیکی دریافت کنم ؟ می تونم بعدا براشون میل بزنم که آدرس محل زندگیم عوض شده ؟

نه دوست عزیز و بعدا میتونی با میل بهشون اطلاع بدی
تشکر کنندگان: RunnerNewAge ، fire dragon ، yashaaa ، j@vad
درود به دوستان...
من مدارکمو با dhl فرستادم ..از طریق اینترنت دنبال کردم دیروز به دستشون رسید...حالا واسه اینکه ببینم مدارکم درسته باید چیکار کنم.....من از طریق کمک بچه های این سایت یه فرمت واسه اینکه با ایمل بهشون اطلاع بدم پیدا کردم, حالا سوال من اینه که؟
این فرمتی که میل کردم خوبه؟؟

Dear Sir/Madam
Case Number : xxxxxxxxxx
FIRSTNAME:
LASTNAME :
Date of birth :
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability : IRAN
I appreciate if you inform me on the latest status of my file and whether you have received my documents. Please If possible confirm that you have received my forms and photographs. Please also let me know if the filled in forms or photographs do not comply with your criteria

Sincerely

یه سوال دیگه اینکه توی ایمیل و در قسمت subject چی بنویسم؟؟

با تشکر
تشکر کنندگان: RunnerNewAge
سلام من سوالم اینه که اگه دوره راهنمایی یا دبیرستان چن تا مدرسه عوض کرده باشیم باید همه ی مدرسه ها رو بنویسیم؟ یا احتیاج نیست؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-11 ساعت 14:25)dokme1982 نوشته:  سلام من سوالم اینه که اگه دوره راهنمایی یا دبیرستان چن تا مدرسه عوض کرده باشیم باید همه ی مدرسه ها رو بنویسیم؟ یا احتیاج نیست؟

نیازی نیست همون پیش دانشگاهی رو بنویسی کفایت میکنه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، j@vad
(2012-05-11 ساعت 01:24)mitr.p نوشته:  
(2012-05-10 ساعت 17:53)امیر مهاجر نوشته:  از دوستانی که سالهای قبل قبول شده اند کسی میدونه که آیا استطاعت مالی از قبیل حساب بانکی، ملک، شرکت و کسب و کار و درآمد باید حتما به نام برنده باشه یا به نام همسر هم میتونه باشه؟
در ضمن من توی راهنمای سفارت آمریکا در آنکارا خوندم که گردش کامل حساب رو برای 12 ماه گذشته میخوان، در حالیکه خیلی جاها تو مهاجرسرا خونده بودم که فقط 24 ساعت پول تو حساب باشه و موجودی فعلی رو ارائه بدیم کافیه!

1- حساب فرد برنده مهمتره تا همسرش....مخصوصا اگه برنده مرد باشه بهتره که حساب به نام خودش باشه و اونقدر باشه که برای بقیه کفایت کنه(فکر کنم خود سفارت به ازای تعدا د خانواده سقف تعیین کرده
2-. ما که فقط موجودی بردیم و کفایت کرد.گردش نمیخواد

ممنون از پاسخ. برنده همسرم هستش. یعنی من پولامو منتقل کنم به حساب همسرم و سند ها رو منتقل کنم به نامش؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-11 ساعت 17:55)aminmasrour نوشته:  
(2012-05-11 ساعت 17:39)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-05-10 ساعت 17:53)امیر مهاجر نوشته:  از دوستانی که سالهای قبل قبول شده اند کسی میدونه که آیا استطاعت مالی از قبیل حساب بانکی، ملک، شرکت و کسب و کار و درآمد باید حتما به نام برنده باشه یا به نام همسر هم میتونه باشه؟
در ضمن من توی راهنمای سفارت آمریکا در آنکارا خوندم که گردش کامل حساب رو برای 12 ماه گذشته میخوان، در حالیکه خیلی جاها تو مهاجرسرا خونده بودم که فقط 24 ساعت پول تو حساب باشه و موجودی فعلی رو ارائه بدیم کافیه!

1- حساب فرد برنده مهمتره تا همسرش....مخصوصا اگه برنده مرد باشه بهتره که حساب به نام خودش باشه و اونقدر باشه که برای بقیه کفایت کنه(فکر کنم خود سفارت به ازای تعدا د خانواده سقف تعیین کرده

ممنون از پاسخ. برنده همسرم هستش. یعنی من پولامو منتقل کنم به حساب همسرم و سند ها رو منتقل کنم به نامش؟

سلام

این دیدن نتیجه قبولی رو از کجا باید نگاه کنیم؟؟؟

اگر نمیدونید از کجا؟ چطور متوجه شدید قبول شدید و فرم هم فرستادید؟!!
تشکر کنندگان:
(2012-05-07 ساعت 11:17)aziking نوشته:  دوستان سلام

دوستان من تا یک ماه دیگه ویزای مهاجرت از طریق نیروی متخصص به کانادام دستمه....الان پست برده سفارت کانادا ویزا بزنن...
از اونجایی که لاتاری بردم آیا وفتی میرم مصاحبه لاتاری آفبسر امربکابی چیزی می فهمه؟؟ اصلا مهمه؟؟ یا خودم بگم؟؟
آخه من الان که امریکا در اومده می خوام برم امریکا.....به افیسر چی باید بگم؟؟
اصلا همچین چیزی امکان پذیر هست؟؟
ممنون میشم اگه کسی چیزی می دونه راهنمای کنه..
اگر آفیسر احساس کنه که شما قصد مهاجرت و زندگی در آمریکا رو ندارین و ممکنه بخواهید از گرین کارت فقط به عنوان ویزا استفاده کنین قطعا ریجکت میکنه. پیشنهاد من اینه که صادقانه توضیح بدین که پروسه کانادا مربوط به قبل از قبولی گرین کارت بوده و شما تصمیم دارید در آمریکا زندگی کنین. ضمنا اینو فراموش نکینین هر دروغی هر چند کوچک میتونه فاجعه بار باشه پس فقط راست بگین تا هیچ استرسی نداشته باشین
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Solitude
سلام دوستان، کسی میدونه برای اثبات سابقه کاری بیمه هم لازمه یا نه؟
آیا گواهی کار از شرکت + ترجمه روزنامه رسمی اون شرکت کفایت میکنه؟

برام عجیبه که تو این همه اطلاعات که راجع به لاتاری هست، هیچکس از کسانی که سالهای پیش رفته اند در مورد اجباری بودن سابقه بیمه ننوشتند! شاید کسانی که بیمه ندارند مردود میشند و دیگه حس و حالشو ندارند تو فرومها تجربه شون رو بنویسند!؟
تشکر کنندگان:
ضمن تبریک به دوستان برنده،

انجمن مهاجرسرا فاقد امکانات مالی برای پشتیبانی منابع است و تیم مدیریت صرفا با هدف کمک خیرخواهانه در این انجمن فعالیت می کند. مدیران حقوق نمی گیرند و در ازای وقتی که در انجمن صرف می کنند، پاداشی نمی گیرند. علاوه بر این، ارسال های بیش از حد و تاپیک های بیشتر باعث می شود سرعت بارگیری و مشاهده صفحات سایت کمتر شود.

با این مقدمه چند خواهش از دوستان دارم و یادآوری چند نکته از قوانین انجمن:

- مدیران موظف به پاسخگویی سوال های مهاجرتی نیستند. وظیفه آنها مدیریت سایت است.
- با ارسال پیام خصوصی حاوی سوال های مهاجرتی به مدیران و سایر کاربران، امکان گسترش بار اطلاعاتی تاپیک های فعال را از انجمن می گیرید. چه بسا سوال شما، سوال چندین کاربر دیگر باشد.
- پیام های خصوصی حاوی سوال مهاجرتی از سوی مدیران به ندرت جواب داده می شوند. ( بنده هرگز جواب نخواهم داد.) پس با عدم ارسال سوال مهاجرتی در پیام خصوصی در وقت خود و دیگران صرفه جویی کنید.

- در تاپیک ها ارسال تکراری نداشته باشید. با ارسال یک پست در چندین تاپیک نه تنها جواب سریعتر نخواهید گرفت، بلکه امکان دریافت اخطار و محرومیت از سوی مدیران وجود دارد.
- ارسال های حاوی مطالب بدون بار اطلاعاتی بدون هیچ ملاحظه ای حذف می شوند.
- ارسال مطالب فونت های درشت و رنگ های تند که نظم بصری تاپیک را برهم می زنند ممنوع است.
- ارسال مطالب حاوی مظالب و اخبار بدون منبع موثق ممنوع است.
- ارسال مطالب تحریک آمیز، توهین آمیز نژادپرستانه و سیاسی، و نیز عنوان کردن راه های غیرقانونی مهاجرت مانند ازدواج صوری، پنا هن دگی و ... ممنوع است و ارسال کننده با محرومیت مواجه می شود.

- با مطالعه تالار های سال های قبل هم بار اطلاعاتی خود را افزایش دهید و هم از حجم سوال های تکراری بکاهید. علاوه بر این، با اینکار تمرینی هر چند کوچک انجام داده اید برای زمانی که در آمریکا بخواهید صرفا با مطالعه رویه کارها در سایت ها کارهای خود را پیش ببرید. در آمریکا کسی موظف به بازگویی مطالب و قوانین به افراد نیست. قوانین موجود هستند و این وظیفه و مسئولیت افراد است که آنها را مطالعه کرده و آگاه باشند.

-درصورتی مشاهده هر پستی که خلاف قوانین انجمن باشد و یا مشمول موارد بالا باشد با فشردن دگمه گزارش به مدیران اطلاع دهید.

متشکرم
User

پ.ن. این پست در تاپیک های دیگر نیز ارسال شده است.
تشکر کنندگان: smith ، امیر مهاجر ، sazami ، aghalli ، hassan1358arab ، maneia ، saeed2568 ، sayeh_m ، حامد
(2012-05-11 ساعت 17:39)امیر مهاجر نوشته:  

نیاز به انتقال سند نیست ، همسرتون فقط به یه موجودی حساب نیاز دارند.
since 2012
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
سلام، من یک نکته رو تو سایت آنکارا خوندم که براتون مینویسم شاید به دردتون بخوره:
  • باید تمام سابقه کاری خودتون رو بنویسید نه فقط ده سال گذشته رو.
  • اگر بنویسید بازنشسته یا خود اشتغال و مشخص نکنید کجا کار میکردید باعث تأخیر در صدور ویزا میشه. (احتمالا به دلیل نقص مدارک یا اطلاعات)

‪‪
‪The applicant’s entire employment history is needed, not just the past ten years. Responses such as "retired" or "self-employed" without an explanation of where the applicant worked will lead to delays in visa issuance.
تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشید دوباره.....

کسی میدونه با وکالت بلاعزل(در مورد خونه) میشه استطاعت مالی داشتن رو ثابت کرد; یا فقط سند 6 دانگ خونه که به اسم فرد باشه مورد قبوله؟؟

و اینکه فقط باید با 6 دانگ خونه باشه یا مثلا با 3 دانگ سند هم میشه؟؟؟

متشکر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان