کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-18 ساعت 12:16)پروا نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 12:08)Szsanazsz نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 11:57)پروا نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 11:44)Almond نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 11:31)پروا نوشته:  سلام دوستان
یک سوال:تا الان شنیدین که فرصت مدیکال رو یکساله و یا بالاتر از 6 ماه به کسی بدن؟؟(بدون انجام مدیکال دوباره و در آمریکا هم براش مشکلی پیش نیومده باشه)من مطلبی رو خوندم توی یکی از تالار ها که نوشته بودن به بعضی ها این مساله اجازه داده شده ولی نمی دونم چقدر در عمل واقعیت داره؟؟
پروای عزیز یه سوال کلی تر: امکان افزایش زمان ویزا منظورم تمدید ویزا بیشتر از 6 ماه هست؟ شما خاطرتون هست کسی ویزاش رو تمدید کرده باشه؟

فکر میکنم جواب سوال شما هم وابسته به جواب سوال من در مورد مدیکال و مدت تمدید اون داره.البته من دارم در موردش می خونم که شاید خودم بتونم به جواب برسم!
به نظر من امكان هيچ يك از اين دو نيست.چون قانون هست. اگر امكانش بود كه الان همه ميخواستن براي محكم كاري يكساله بگيرند.من پزشك نيستم ولي از لحاظ منطق عقلي 6 ماه حداكثر زمان اكسپاير شدن يك سري آزمايشات هست.
منم این قانون رو میدونم ولی توی سوالات مطرح شده 2012 خوندم که یکی نوشته بود که تمدید کردم و چند روز پیش هم بازم تو یکی از تالارهای2013 خوندم که در موردش بحث بود ،الان پیداش نمیکنمSadواین مساله یرای من یکم مهمه!

(2012-11-18 ساعت 12:15)hoseyn نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 12:08)Szsanazsz نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 11:57)پروا نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 11:44)Almond نوشته:  پروای عزیز یه سوال کلی تر: امکان افزایش زمان ویزا منظورم تمدید ویزا بیشتر از 6 ماه هست؟ شما خاطرتون هست کسی ویزاش رو تمدید کرده باشه؟
فکر میکنم جواب سوال شما هم وابسته به جواب سوال من در مورد مدیکال و مدت تمدید اون داره.البته من دارم در موردش می خونم که شاید خودم بتونم به جواب برسم!
به نظر من امكان هيچ يك از اين دو نيست.چون قانون هست. اگر امكانش بود كه الان همه ميخواستن براي محكم كاري يكساله بگيرند.من پزشك نيستم ولي از لحاظ منطق عقلي 6 ماه حداكثر زمان اكسپاير شدن يك سري آزمايشات هست.
بله امكانش هست. بعضي از دوستان سالهاي قبل مجبور شدند و اين كار را كردند. براي اين كار بايد با هماهنگي سفارت آزمايشات مديكال را تجديد كنيد. در هر حال ويزاي شما 6 ماه پس از روز صدور مديكال باطل ميشه.

با تجدید مدیکال که میدونم!روش بی تجدید مدیکال رو من جستجو میکنم.
با درود
یکی از بستگانم برای اینکه FBIچک شوهرش حدود 7-8 ماه طول کشید مجبور شد دوباره آزمایش مدیکالش را با کل خانواده تکرارکنند.تازه اینکه فراموش کردند دوباره کارت واکسیناسیون شان را تجدید کنندو در ابوظبی با قیمتی به مراتب بیشتر تعدادی واکسن خوردند
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان: roeentan ، farshadsh
(2012-11-18 ساعت 02:59)marj88 نوشته:  از دوستان کسی هست که دیپلمش رو گم کرده باشه؟یا اگر کسی تاپیکی از سالهای قبل برای راه حل این مشکل بزررررررررررگ که من بدبختش شدم دیده خواهش میکنم برام بفرستید یا اگر اطلاعاتی در این مورد دارید مرسی
بادرود
اگر آخرین مدرک شما دیپلم است در حال حاضر تنها کاری که میتونید گرفتن تاییدیه تحصیلی(ارزش تحصیلی) است که میتونی با مراجعه به پست درخواست کنی در ضمن از آموزش وپرورش منطقه ات هم ریزنمراتت را بگیروترچمه کن.اگر هم مدرک بالاتر هم داری با خودت ببر
تشکر کنندگان: armin1 ، Saeedv13 ، roeentan ، farshadsh
(2012-11-18 ساعت 05:39)3rip نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 01:12)ani_sheiton نوشته:  دوستای گلم یه سوال دیگه!!!!
بعد از اعلام کارنتی و اعلام مصاحبه اگه اسم من در مصاحبه نبود باید چیکار کنم(چون ازدواج بعد قبولی)
یادمه این سوال مطرح شده بوده اما جوابشو یادم نیست

اگر بعد از ازدواج، همسرتون دوباره فرمها رو پر کرده باشه ، یعنی فرم های مربوط به خودشو دوباره پر کرده و وضعیتشو از مجرد به متاهل تغییر داده و برای شما هم به عنوان همسر فرم پر کرده شما هم در مصاحبه هستید.
اینکه اسمتون در مصاحبه نیاد منطقی نیست و اگر همچین اتفاقی بیفته قصور از شما نیست و مشکل KCC هست.
شما مگه وقتی فرمهای جدید رو ارسال کردید از تحویل شدن مدارک به KCC مطلع نشدید؟ بهشون ایمیل نزدید که مدارک رو دریافت کردن یا نه ؟

چرا ما خرداد ماه ازدواج کردیم و بدون سوال پرسیدن ازشون آپدیت کردیم و با پست فرستادیم بعد 1 هفته ایمیل زدیم گفتن رسیده در حال بررسی میباشد.و با توجه به کیس نامبرتون به مصاحبه دعوت میشید.
اما من یادمه برای بعضی ها اتفاق افتاد که اطلاع داده بودن رسیده بوده اما موقع اعلام مصاحبه اسم همسر نبوده
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: farshadsh
نمیدونم اما فک کنم قبلا یه نفر این سوالو پرسیده بود ولی متاسفانه جوابش یادم نیست
این عکس 4*3 که واسه مدیکال میبریم واسه چیه؟
شماره کیس:2013AS13XX / ایروان / تاریخ مصاحبه:هفته آخرنوامبر2012 / دریافت ویزا : یکضرب/دالاس
تشکر کنندگان:
(2012-11-17 ساعت 15:31)tatoole نوشته:  
(2012-11-17 ساعت 15:22)ani_sheiton نوشته:  دوستای گلم من یبار دیگه سوالمو مطرح میکنم.ببخشید.
آیا میشه مدرک موقت بدون مهر وزارت علوم(بنا به دلایلی که قبلا گفتم مهر نمیزنن .سر لجبازی)بدم برای ترجمه؟آیا مترجم قبول میکنه؟

ani_sheiton جان چرا مدرک موقتتو مهر نمیزنن؟؟؟ منم مثل تو ام و بردم همون خیابون فرصت مهر زد (اگه دانشگات دولتیه) بعد بردم ترجمه....
حالا اگه میگی به هیچ وجه مهر نمیزنن یه try بکن ببر ترجمه هیچیم نگو که مهر نداره...من قبلاً همین مدرک موقتمو بدون هیچ مهری بردم ترجمه ولی به فرانسه میخواستم ترجمه کنم و برای سفارت... اصلاً به مهر کار نداشت ترجمه کرد... یه امتحانی بکنWink

شما می تونی ببری بدی ترجمه کنن و مترجم رسمی رو سربرگ خودش به شما بده. نیازی به تایید دادگستری نداری. اگر دارالترجمه ای قبول نکرد ببر دارالترجمه گرامیان تقاطع میرداماد و شریعتی. اونجا به راحتی برات انجام می ده و کار غیر قانونی هم محسوب نمی شه.
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، roeentan ، farshadsh
(2012-11-18 ساعت 15:27)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 14:43)mitme نوشته:  سلام با اجازه مدیر سایت یه سوال شرعی در مورد ارز دارم. این ارز مسافرتی که میگن باید از بانک ملت بگیریم (البته حوالش رو) شنیدم بعضی بانک ها نقدا میدن. از شما دوستان کسی شنیده؟؟!! بعد اینکه اگر نه و فقط به شکل حواله صادر میشه, اگر ما زمان پروازمون غیر ساعت اداری بود چی میشه؟ یعنی کجا و چطوری نقدش میکنن و اینکه یه وقت دستمون رو نذارن تو حنا بمون لحظه آخری بدون ارز (پول سبز)!!!!

سلام mitme جان
شما با بليطي كه از آژانس ميگيري و مهر آژانس هم روشه+اصل و كپي پاسپورت+اصل و كپي كارت ملي+اصل و كپي شناسنامه+اصل و كپي فيش واريزي به مبلغ 55000 تومان بابت عوارض خروج از كشور كه تو بانك ملي پرداخت شده رو به شعب بانك ملت كه حواله ارزي صادر ميكنند ميبري و اونجا پول ارز رو ازتون ميگيرن و يك حواله به مبلغ 300 دلار بهتون ميدن. همه اين كارها بايد حداكثر يك هفته قبل از پروازتون انجام بگيره. بعد تو فرودگاه وقتي كارت پرواز رو از كانتر چكين گرفتيد ميريد تو صف گذر نامه و از گذر نامه رد ميشيد وقتي از گذر نامه رد شديد دقيقا" روبروتون يك كافي شاپ ميبينيد كه سمت چپ كافي شاپ يك پله و يك پله برقي وجود داره كه بايد با پله به طبقه پايين برين و وقتي به پائين رسيديد سمت راستتون پشت پله بانكها وجود دارند كه تشريف ميبريد بانك ملت و حواله و پاسپورت و كارت پرواز رو بهشون ميديد و اونا پس از چك مدارك ارز رو بهتون تحويل ميدهند. بعد از اين مراحل كار ارز تموم شده و شما ايندفعه با پله برقي به طبقه بالا بر ميگيرديد و بسته به شماره گيت خروجيتون به سمت چپ يا راست تشريف ميبريد(تابلو راهنما وجود داره) و به سمت گيت خروج ميريد كه قبل از آن بايد مراحل بازرسي توسط برادران سپاه انجام بشه.
موفق باشيد Shy

با اجازتون این رو هم اضافه کنم اگر تهران هستید صبح زود بعد از زدن کله پاچه تشریف ببرید جلو درب بانک. ظاهرا روزانه یه تعداد محدودی رو انجام میدن.
من امروز ساعت 11 شاد و خندون رفتم بانک ملت ستارخان، گفتم ارز مسافرتی میخوام اینم پولش، یهو دیدم 50 نفر پاسپورت به دست دارن چپ چپ نگاهم میکنن. منم بیخیال شده و از صرافی خریدم 2820.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: saeid-ss ، afs ، refiusa ، SOROUSHSOFT ، pr.kia ، bardia9 ، ani_sheiton ، rira1982 ، AsemanAbee ، roeentan ، mrr777 ، mitme ، farshadsh
(2012-11-18 ساعت 15:27)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 14:43)mitme نوشته:  سلام با اجازه مدیر سایت یه سوال شرعی در مورد ارز دارم. این ارز مسافرتی که میگن باید از بانک ملت بگیریم (البته حوالش رو) شنیدم بعضی بانک ها نقدا میدن. از شما دوستان کسی شنیده؟؟!! بعد اینکه اگر نه و فقط به شکل حواله صادر میشه, اگر ما زمان پروازمون غیر ساعت اداری بود چی میشه؟ یعنی کجا و چطوری نقدش میکنن و اینکه یه وقت دستمون رو نذارن تو حنا بمون لحظه آخری بدون ارز (پول سبز)!!!!

سلام mitme جان
شما با بليطي كه از آژانس ميگيري و مهر آژانس هم روشه+اصل و كپي پاسپورت+اصل و كپي كارت ملي+اصل و كپي شناسنامه+اصل و كپي فيش واريزي به مبلغ 55000 تومان بابت عوارض خروج از كشور كه تو بانك ملي پرداخت شده رو به شعب بانك ملت كه حواله ارزي صادر ميكنند ميبري و اونجا پول ارز رو ازتون ميگيرن و يك حواله به مبلغ 300 دلار بهتون ميدن. همه اين كارها بايد حداكثر يك هفته قبل از پروازتون انجام بگيره. بعد تو فرودگاه وقتي كارت پرواز رو از كانتر چكين گرفتيد ميريد تو صف گذر نامه و از گذر نامه رد ميشيد وقتي از گذر نامه رد شديد دقيقا" روبروتون يك كافي شاپ ميبينيد كه سمت چپ كافي شاپ يك پله و يك پله برقي وجود داره كه بايد با پله به طبقه پايين برين و وقتي به پائين رسيديد سمت راستتون پشت پله بانكها وجود دارند كه تشريف ميبريد بانك ملت و حواله و پاسپورت و كارت پرواز رو بهشون ميديد و اونا پس از چك مدارك ارز رو بهتون تحويل ميدهند. بعد از اين مراحل كار ارز تموم شده و شما ايندفعه با پله برقي به طبقه بالا بر ميگيرديد و بسته به شماره گيت خروجيتون به سمت چپ يا راست تشريف ميبريد(تابلو راهنما وجود داره) و به سمت گيت خروج ميريد كه قبل از آن بايد مراحل بازرسي توسط برادران سپاه انجام بشه.
موفق باشيد Shy

سروش جان توضیحاتت کامل و عالی بود
فقط اینو باید به دوستای گلم بگم که این حواله برای کسانی صادر میشه که امسال ارز دولتی نگرفتن
پس اگر گرفتین خودتونو معطل نکنیدو باتوجه به اینکه فرودگاه اتفاقات غیر قابل پیش بینی ممکنه که بیفته روی اون 300 تا حساب نکنید( گرچه مبلغی هم نیست که حساب خاصی بشه روش کرد!!!) به اندازه کافی ارز با خودتون ببرید
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، pr.kia ، byousefi_p ، bardia9 ، roeentan ، farshadsh
(2012-11-18 ساعت 15:17)ramin_red نوشته:  
(2012-11-15 ساعت 22:00)goody نوشته:  
(2012-11-15 ساعت 18:41)m2m2m22 نوشته:  سلام...من فرمهارو دیروز فرستادم واسه kcc امروز اینو جواب دادن
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
حالا چیکار باید کنم ؟
حالا باید در کمال آرامش و خونسردی صبر کنین تا ایشالا کارنت بشین، تو این فاصله واکسنهاتون رو بزنین، مدارکتون رو ترجمه کنین و از همه مهمتر زبان بخونینSmile. هر چند در مورد آخر خودم عالم بی عملمShy
سلام دوست عزیز فرمها را از چه طریق فرستادید? آیا با ایمیل فرستادید یا با پست ؟ ممنون

سلام با ایمیل فرستادم
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، ramin_red
سلام و خدا قوت به همگي.درسايت بولوتن ويزا كيس نامبرم براي ژانويه كارنت شده ولي هنوز تاريخ دقيق مصاحبه ام رو برام تو قسمتي كه نامه ي قبولي ام هست نگذاشتند مي خواستم تاريخ مصاحبه ام رو عوض كنم چون من دانشجو هستم و به احتمال خيلي زياد مصاحبه ام تو امتحانات پايان ترمم مي افته مي خواستم ببينم از الان بايد تاريخ مصاحبه ام رو عوض كنم يا بايد صبر كنم تا تاريخ دقيقش رو بهم اعلام كنند آنوقت عوض كنم؟
شماره کیس: 2013AS00003XXX
رویت قبولی: 12 جولاي 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها سری اول:29 جولاي 2012
کارنتي:15 نوامبر
مصاحبه:ژانويه
جمع هزینه: 51000 پست+23000 عکس+38000 ترجمه
تشکر کنندگان:
(2012-11-19 ساعت 01:50)moti1369 نوشته:  سلام و خدا قوت به همگي.درسايت بولوتن ويزا كيس نامبرم براي ژانويه كارنت شده ولي هنوز تاريخ دقيق مصاحبه ام رو برام تو قسمتي كه نامه ي قبولي ام هست نگذاشتند مي خواستم تاريخ مصاحبه ام رو عوض كنم چون من دانشجو هستم و به احتمال خيلي زياد مصاحبه ام تو امتحانات پايان ترمم مي افته مي خواستم ببينم از الان بايد تاريخ مصاحبه ام رو عوض كنم يا بايد صبر كنم تا تاريخ دقيقش رو بهم اعلام كنند آنوقت عوض كنم؟

از الانم میتونید به kcc ایمیل بزنید و بهشون اعلام کنید که به خاطر امتحانات میخواید تاریخ مصاحبه رو عوض کنید و البته باید توی همون ایمیل واسشون یه محدوده زمانی مشخص کنید که تو اون محدوده میتونید برید مصاحبه. احتمال داره بهتون جواب بدن که پرونده تون ارجاع داده شده به سفارت و باید با سفارت هماهنگ کنید, و خب شما هم می بایست همین قضیه رو با ایمیل برای سفارت شرح بدید.
نمیدونم قضیه مهاجرت به امریکا چقدر براتون مهمه, اما من اگر جای شما بودم این ریسک رو نمیکردم و مصاحبم رو به تعویق نمی انداختم. نمیگیم با به تاخیر انداختن مشکلی پیش میاد, خیر, ولی هرچه زودتر برید مصاحبه زودتر تکلیفتون روشن میشه و در صورت کلیرنس خوردن طبیعتا زودتر جواب کلیرنستون خواهد اومد و در نتیجه استرس کمتری خواهید داشت. بیشتر روش فکر کنید, اگر براتون مقدوره که چند امتحان پایانی رو حذف کنید و ترم بعد بگیرید این کارو انجام بدید, در نهایت تصمیم با شماست خودتون از شرایط و اولویت هاتون بهتر خبر دارید.
تشکر کنندگان: pooya.n ، bayat_r ، armin1 ، Saeedv13 ، ani_sheiton ، moti1369 ، AsemanAbee ، roeentan ، farshadsh ، refiusa
(2012-11-18 ساعت 17:50)eli irani نوشته:  نمیدونم اما فک کنم قبلا یه نفر این سوالو پرسیده بود ولی متاسفانه جوابش یادم نیست
با درود برای مدارک مربوط به گواهی پزشکی است که پزشک معتمد سفارت صادر میکند
تشکر کنندگان: bardia9 ، eli irani ، farshadsh
(2012-11-19 ساعت 10:17)kiasina نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 17:50)eli irani نوشته:  نمیدونم اما فک کنم قبلا یه نفر این سوالو پرسیده بود ولی متاسفانه جوابش یادم نیست
ممنون
یه سوال دیگه..
میلی که دکتر برام فرستاده عکس4*3 خواسته,همین کافیه یا عکس 5*5 هم باید ببرم ؟
شماره کیس:2013AS13XX / ایروان / تاریخ مصاحبه:هفته آخرنوامبر2012 / دریافت ویزا : یکضرب/دالاس
تشکر کنندگان:
(2012-11-19 ساعت 12:18)eli irani نوشته:  
(2012-11-19 ساعت 10:17)kiasina نوشته:  
ممنون
یه سوال دیگه..
میلی که دکتر برام فرستاده عکس4*3 خواسته,همین کافیه یا عکس 5*5 هم باید ببرم ؟
دوست محترم 3قطعه عکس3*4 برای مدیکال + 5 قطعه عکس 5*5 سانتی هم برای سفارت همراه داشته باش
تشکر کنندگان: bardia9 ، eli irani ، Saeedv13 ، roeentan ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-19 ساعت 12:18)eli irani نوشته:  میلی که دکتر برام فرستاده عکس4*3 خواسته,همین کافیه یا عکس 5*5 هم باید ببرم ؟

دکتر ایروان 3 تا عکس 4×3 می خواد
سفارت در ایروان 2 تا عکس 5×5 می خواد
هردو رو باید همراه داشته باشید
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: bardia9 ، bayat_r ، kiasina ، eli irani ، پروا ، mgolchin13 ، roeentan ، el333 ، ani_sheiton ، kasrafo ، farshadsh
با درود به مدیریت و اعضاء محترم
لطفا اگر دوستان اطلاعی از پیکاپ برای دریافت مدارک و ویزا در ارمنستان دارند و دراین باره مورد مطمئنی میشناسند معرفی فرمایند که بسیار برای دوستانی که پاسخ کلیرشان می آید لازم میباشد.
تشکر کنندگان: پروا ، Almond ، ani_sheiton ، kasrafo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان