کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-18 ساعت 02:59)marj88 نوشته:  از دوستان کسی هست که دیپلمش رو گم کرده باشه؟یا اگر کسی تاپیکی از سالهای قبل برای راه حل این مشکل بزررررررررررگ که من بدبختش شدم دیده خواهش میکنم برام بفرستید یا اگر اطلاعاتی در این مورد دارید مرسی

دوست عزیز من دیپلمم رو گم کردم ولی یه گواهی از ناحیه گرفتم و لیسانس هم دارم اونو میبرم به اضافه گواهی دیپلم
شما اگرلیسانس نداری یه جا تو مهاجر سرا دیدم که نوشته بود واسه گواهی برابر با اصل باید 3 بار تو روزنامه آگهی مفقود شدن دیپلم رو بدی که اگر پیدا نشد واست دیپلم برابر اصل صادر کنن .نمیدونم تا چه حد درسته ولی گویا روالش اینه
از آموزش پرورش ناحیه ای که درس خوندین میتونین زمان مورد نیاز رو واسه این کار سوال کنین و طبق اون اقدام کنین

تشکر کنندگان: Tomas ، Saeedv13 ، roeentan ، farshadsh
سلام دوستان
یک سوال:تا الان شنیدین که فرصت مدیکال رو یکساله و یا بالاتر از 6 ماه به کسی بدن؟؟(بدون انجام مدیکال دوباره و در امریکا هم براش مشکلی پیش نیومده باشه)من مطلبی رو خوندم توی یکی از تالار ها که نوشته بودن به بعضی ها این مساله اجازه داده شده ولی نمی دونم چقدر در عمل واقعیت داره؟؟
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، Tomas
(2012-11-18 ساعت 11:31)پروا نوشته:  سلام دوستان
یک سوال:تا الان شنیدین که فرصت مدیکال رو یکساله و یا بالاتر از 6 ماه به کسی بدن؟؟(بدون انجام مدیکال دوباره و در آمریکا هم براش مشکلی پیش نیومده باشه)من مطلبی رو خوندم توی یکی از تالار ها که نوشته بودن به بعضی ها این مساله اجازه داده شده ولی نمی دونم چقدر در عمل واقعیت داره؟؟
پروای عزیز یه سوال کلی تر: امکان افزایش زمان ویزا منظورم تمدید ویزا بیشتر از 6 ماه هست؟ شما خاطرتون هست کسی ویزاش رو تمدید کرده باشه؟
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، Tomas
(2012-11-18 ساعت 11:44)Almond نوشته:  
یک سوال:تا الان شنیدین که فرصت مدیکال رو یکساله و یا بالاتر از 6 ماه به کسی بدن؟؟(بدون انجام مدیکال دوباره و در آمریکا هم براش مشکلی پیش نیومده باشه)من مطلبی رو خوندم توی یکی از تالار ها که نوشته بودن به بعضی ها این مساله اجازه داده شده ولی نمی دونم چقدر در عمل واقعیت داره؟؟
پروای عزیز یه سوال کلی تر: امکان افزایش زمان ویزا منظورم تمدید ویزا بیشتر از 6 ماه هست؟ شما خاطرتون هست کسی ویزاش رو تمدید کرده باشه؟

فکر میکنم جواب سوال شما هم وابسته به جواب سوال من در مورد مدیکال و مدت تمدید اون داره.البته من دارم در موردش می خونم که شاید خودم بتونم به جواب برسم!
تشکر کنندگان: Tomas ، farshadsh
(2012-11-18 ساعت 11:57)پروا نوشته:  

فکر میکنم جواب سوال شما هم وابسته به جواب سوال من در مورد مدیکال و مدت تمدید اون داره.البته من دارم در موردش می خونم که شاید خودم بتونم به جواب برسم!
به نظر من امكان هيچ يك از اين دو نيست.چون قانون هست. اگر امكانش بود كه الان همه ميخواستن براي محكم كاري يكساله بگيرند.من پزشك نيستم ولي از لحاظ منطق عقلي 6 ماه حداكثر زمان اكسپاير شدن يك سري آزمايشات هست.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Tomas ، roeentan
(2012-11-18 ساعت 12:08)Szsanazsz نوشته:  
به نظر من امكان هيچ يك از اين دو نيست.چون قانون هست. اگر امكانش بود كه الان همه ميخواستن براي محكم كاري يكساله بگيرند.من پزشك نيستم ولي از لحاظ منطق عقلي 6 ماه حداكثر زمان اكسپاير شدن يك سري آزمايشات هست.
قديمها ابوظبي 1 ساله بود و آنكارا 6 ماهه. به خاطر همين بچه هاي آنكار كه مجبور بودند با هماهنگي سفارت، آزمايشات مديكال را تجديد مي كردند. چون ويزاشون 6 ماه پس از روز صدور مديكال باطل ميشد. الان را بايد تحقيق كنيد. مخصوصا كه بعضي دوستان ايروان هستند كه تجربه قبلي درباره اش وجود نداره!
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، پروا ، bayat_r ، afs ، el333 ، Tomas ، Saeedv13 ، roeentan

منم این قانون رو میدونم ولی توی سوالات مطرح شده 2012 خوندم که یکی نوشته بود که تمدید کردم و چند روز پیش هم بازم تو یکی از تالارهای2013 خوندم که در موردش بحث بود ،الان پیداش نمیکنمSadواین مساله یرای من یکم مهمه!

(2012-11-18 ساعت 12:15)hoseyn نوشته:  
بله امكانش هست. بعضي از دوستان سالهاي قبل مجبور شدند و اين كار را كردند. براي اين كار بايد با هماهنگي سفارت آزمايشات مديكال را تجديد كنيد. در هر حال ويزاي شما 6 ماه پس از روز صدور مديكال باطل ميشه.

با تجدید مدیکال که میدونم!روش بی تجدید مدیکال رو من جستجو میکنم.
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، pooya.n ، sadeghi897 ، Tomas ، roeentan
پروا جون من ميگم اين سوالت رو تو تاپيك پزشكي مهدي هم بذار اونجا دكتر زياد رفت و آمد ميكنه شايد اطلاعي باشه در دست
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: pooya.n ، 3pideh ، sadeghi897 ، Tomas ، Saeedv13 ، پروا ، امیر مهاجر ، roeentan
با سلام به دوستان عزیز
قرعه کشی 2013 در دو مرحله انجام پذیرفته است آیا مرحله نهایی اعلام گردید ه است زیرا وقتی اطلاعات خود را وارد می کنید می گویید شما انتخاب نشده اید لطفا اوایل اکتبر سر بزنید ولی اکتبر تمام شده لطفا من را یاری نمایید اگر اطلاعات دارید
تشکر کنندگان: Tomas
سلام با اجازه مدیر سایت یه سوال شرعی در مورد ارز دارم. این ارز مسافرتی که میگن باید از بانک ملت بگیریم (البته حوالش رو) شنیدم بعضی بانک ها نقدا میدن. از شما دوستان کسی شنیده؟؟!! بعد اینکه اگر نه و فقط به شکل حواله صادر میشه, اگر ما زمان پروازمون غیر ساعت اداری بود چی میشه؟ یعنی کجا و چطوری نقدش میکنن و اینکه یه وقت دستمون رو نذارن تو حنا بمون لحظه آخری بدون ارز (پول سبز)!!!!
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: pooya.n ، Tomas
(2012-11-18 ساعت 14:43)mitme نوشته:  سلام با اجازه مدیر سایت یه سوال شرعی در مورد ارز دارم. این ارز مسافرتی که میگن باید از بانک ملت بگیریم (البته حوالش رو) شنیدم بعضی بانک ها نقدا میدن. از شما دوستان کسی شنیده؟؟!! بعد اینکه اگر نه و فقط به شکل حواله صادر میشه, اگر ما زمان پروازمون غیر ساعت اداری بود چی میشه؟ یعنی کجا و چطوری نقدش میکنن و اینکه یه وقت دستمون رو نذارن تو حنا بمون لحظه آخری بدون ارز (پول سبز)!!!!

سلام خواهر گرامی
من فکر میکنم که حواله رو میتونین چند ساعت قبل از پرواز نقد کنین. البته اگر اشتباه نکنم بانکهای توی فرودگاه بین المللی هم شعبه ی 24 ساعته دارن. به هر حال اگر شما در موردش به نتیجه رسیدین، ما رو هم بی خبر نزارین.
Cool
تشکر کنندگان: Tomas ، Szsanazsz ، mitme
(2012-11-18 ساعت 14:43)mitme نوشته:  سلام با اجازه مدیر سایت یه سوال شرعی در مورد ارز دارم. این ارز مسافرتی که میگن باید از بانک ملت بگیریم (البته حوالش رو) شنیدم بعضی بانک ها نقدا میدن. از شما دوستان کسی شنیده؟؟!! بعد اینکه اگر نه و فقط به شکل حواله صادر میشه, اگر ما زمان پروازمون غیر ساعت اداری بود چی میشه؟ یعنی کجا و چطوری نقدش میکنن و اینکه یه وقت دستمون رو نذارن تو حنا بمون لحظه آخری بدون ارز (پول سبز)!!!!
سلام
شما حواله رو قبل سفر از ملت ميگيري و قبل پرواز شعبه ملت فرودگاه كه فول تايمه ارز ميگيري

تازه پول زيادي نيست كه بخواي روش حساب كني و اگر ندادن دستتون بره تو حنا Big GrinWink

موفق باشيدSmile
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان: Szsanazsz ، pooya.n ، peyman1355 ، mitme ، roeentan
(2012-11-15 ساعت 22:00)goody نوشته:  
(2012-11-15 ساعت 18:41)m2m2m22 نوشته:  سلام...من فرمهارو دیروز فرستادم واسه kcc امروز اینو جواب دادن
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
حالا چیکار باید کنم ؟
حالا باید در کمال آرامش و خونسردی صبر کنین تا ایشالا کارنت بشین، تو این فاصله واکسنهاتون رو بزنین، مدارکتون رو ترجمه کنین و از همه مهمتر زبان بخونینSmile. هر چند در مورد آخر خودم عالم بی عملمShy
سلام دوست عزیز فرمها را از چه طریق فرستادید? آیا با ایمیل فرستادید یا با پست ؟ ممنون
2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: pooya.n

سلام mitme جان
شما با بليطي كه از آژانس ميگيري و مهر آژانس هم روشه+اصل و كپي پاسپورت+اصل و كپي كارت ملي+اصل و كپي شناسنامه+اصل و كپي فيش واريزي به مبلغ 55000 تومان بابت عوارض خروج از كشور كه تو بانك ملي پرداخت شده رو به شعب بانك ملت كه حواله ارزي صادر ميكنند ميبري و اونجا پول ارز رو ازتون ميگيرن و يك حواله به مبلغ 300 دلار بهتون ميدن. همه اين كارها بايد حداكثر يك هفته قبل از پروازتون انجام بگيره. بعد تو فرودگاه وقتي كارت پرواز رو از كانتر چكين گرفتيد ميريد تو صف گذر نامه و از گذر نامه رد ميشيد وقتي از گذر نامه رد شديد دقيقا" روبروتون يك كافي شاپ ميبينيد كه سمت چپ كافي شاپ يك پله و يك پله برقي وجود داره كه بايد با پله به طبقه پايين برين و وقتي به پائين رسيديد سمت راستتون پشت پله بانكها وجود دارند كه تشريف ميبريد بانك ملت و حواله و پاسپورت و كارت پرواز رو بهشون ميديد و اونا پس از چك مدارك ارز رو بهتون تحويل ميدهند. بعد از اين مراحل كار ارز تموم شده و شما ايندفعه با پله برقي به طبقه بالا بر ميگيرديد و بسته به شماره گيت خروجيتون به سمت چپ يا راست تشريف ميبريد(تابلو راهنما وجود داره) و به سمت گيت خروج ميريد كه قبل از آن بايد مراحل بازرسي توسط برادران سپاه انجام بشه.
موفق باشيد Shy
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
سروش جان خیلی عالی بود توضیحت دلم نیومد فقط لایک بزنم
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، sadeghi897

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان