کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-18 ساعت 11:57)پروا نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 11:44)Almond نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 11:31)پروا نوشته:  سلام دوستان
یک سوال:تا الان شنیدین که فرصت مدیکال رو یکساله و یا بالاتر از 6 ماه به کسی بدن؟؟(بدون انجام مدیکال دوباره و در آمریکا هم براش مشکلی پیش نیومده باشه)من مطلبی رو خوندم توی یکی از تالار ها که نوشته بودن به بعضی ها این مساله اجازه داده شده ولی نمی دونم چقدر در عمل واقعیت داره؟؟
پروای عزیز یه سوال کلی تر: امکان افزایش زمان ویزا منظورم تمدید ویزا بیشتر از 6 ماه هست؟ شما خاطرتون هست کسی ویزاش رو تمدید کرده باشه؟

فکر میکنم جواب سوال شما هم وابسته به جواب سوال من در مورد مدیکال و مدت تمدید اون داره.البته من دارم در موردش می خونم که شاید خودم بتونم به جواب برسم!
تا اونجا که من از سفرنامه های 2012 یادمه نوشته بودن مدیکال ابوظبی یکسال اعتبار داره واستانبول و انکارا شش ماه. البته چون سفرنامه های ابوظبی 2012 خیلی کم بودن اطلاعات زیادی توشون نبود ولی انکارایی ها اگر یکضرب باشن از تاریخ صدور ویزا شش ماه وقت دارن تا وارد us بشن واگر کلیرنس بخورن زمانشون کمتره. البته چند نفری بودن که مثلا کلیرنسشون سه یا چهارماه طول کشیده بود و رفته بودن مدیکال مجدد داده بودن که زمان اعتبار ویزاشون همون شش ماه بشه.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mohajer13 ، پروا ، ani_sheiton ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-18 ساعت 17:39)ani_sheiton نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 05:39)3rip نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 01:12)ani_sheiton نوشته:  دوستای گلم یه سوال دیگه!!!!
بعد از اعلام کارنتی و اعلام مصاحبه اگه اسم من در مصاحبه نبود باید چیکار کنم(چون ازدواج بعد قبولی)
یادمه این سوال مطرح شده بوده اما جوابشو یادم نیست

اگر بعد از ازدواج، همسرتون دوباره فرمها رو پر کرده باشه ، یعنی فرم های مربوط به خودشو دوباره پر کرده و وضعیتشو از مجرد به متاهل تغییر داده و برای شما هم به عنوان همسر فرم پر کرده شما هم در مصاحبه هستید.
اینکه اسمتون در مصاحبه نیاد منطقی نیست و اگر همچین اتفاقی بیفته قصور از شما نیست و مشکل KCC هست.
شما مگه وقتی فرمهای جدید رو ارسال کردید از تحویل شدن مدارک به KCC مطلع نشدید؟ بهشون ایمیل نزدید که مدارک رو دریافت کردن یا نه ؟

چرا ما خرداد ماه ازدواج کردیم و بدون سوال پرسیدن ازشون آپدیت کردیم و با پست فرستادیم بعد 1 هفته ایمیل زدیم گفتن رسیده در حال بررسی میباشد.و با توجه به کیس نامبرتون به مصاحبه دعوت میشید.
اما من یادمه برای بعضی ها اتفاق افتاد که اطلاع داده بودن رسیده بوده اما موقع اعلام مصاحبه اسم همسر نبوده
بله، ما اعلام کرده بودیم اما اسم همسرم در نامه مصاحبه نبود. به KCC اعلام کردم، جواب دادن که همسرتون میتونه شمارو همراهی کنه
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: 3rip ، el333 ، ani_sheiton ، bayat_r ، Saeedv13 ، kasrafo
پس اگه اسم منم نبود باید ایمیل بزنیم ؟مزسی از پاسختون
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان:
(2012-11-20 ساعت 01:30)ani_sheiton نوشته:  پس اگه اسم منم نبود باید ایمیل بزنیم ؟مزسی از پاسختون
بله باید میل بزنین
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، kasrafo
دوستان گل آیا ما زمانی که وارد آمریکا بشیم از روز اول می تونیم کار کنیم یا حتما باید سوشال بگیریم یا چیزه دیگه ای هم لازم داریم ؟
کیس: 11xx / کنسولگری: لندن / دريافت ويزا:روز مصاحبه Big Grin

ورود به آمریکا : آخر 2012

God Bless The USA
تشکر کنندگان: tatoole ، ani_sheiton ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-20 ساعت 03:38)yashaaa نوشته:  دوستان گل آیا ما زمانی که وارد آمریکا بشیم از روز اول می تونیم کار کنیم یا حتما باید سوشال بگیریم یا چیزه دیگه ای هم لازم داریم ؟

حتما باید سوشال داشته باشی و بدون ان باید سیا کار کنی که خیلی خیلی کم هست .
since 2012
تشکر کنندگان: کیانا ، yashaaa ، el333 ، ani_sheiton ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-19 ساعت 13:47)kiasina نوشته:  با درود به مدیریت و اعضاء محترم
لطفا اگر دوستان اطلاعی از پیکاپ برای دریافت مدارک و ویزا در ارمنستان دارند و دراین باره مورد مطمئنی میشناسند معرفی فرمایند که بسیار برای دوستانی که پاسخ کلیرشان می آید لازم میباشد.

من هم همین سوال برایم پیش آمده، دیده بودم که یک سرویسی تبلیغ میکرد که پیکاپ ویزا رو از ابوظبی انجام میده. ولی برای انکارا و ایروان نمیدونم جایی هست یا نه. پیکاپ ویزای کانادا رو از آنکارا شرکت کنپارس انجام میده حالا شاید اگر ازشون خواسته بشه برای یو اس از ایروان و آنکارا هم انجام بدهند. دوستان دیگری هم اگر نظری و اطلاعی دارند بفرمایند.
تشکر کنندگان: pooya.n ، Sepasttian ، ani_sheiton ، kasrafo
(2012-11-20 ساعت 14:19)Emma_a432 نوشته:  سلام بچه هااااا
من دارم میرم واسم واسه پست ولی لینک فرمی و که باید همراه مدارک واسه آنکارا بفرستم و پیدا نمی کنم
کسی داره واسم بذاره
خیلی حیااااااااااااااااااااتیه!

http://photos.state.gov/libraries/turkey...072712.pdf
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: bardia9 ، Saeedv13 ، r_ent ، kasrafo ، amir82 ، AsemanAbee ، farshadsh
(2012-11-20 ساعت 14:34)afs نوشته:  
من دارم میرم واسم واسه پست ولی لینک فرمی و که باید همراه مدارک واسه آنکارا بفرستم و پیدا نمی کنم
کسی داره واسم بذاره

Big Grin
از این فرم ها که واسه ایروان لازم نیست؟
شماره کیس:2013AS13XX / ایروان / تاریخ مصاحبه:هفته آخرنوامبر2012 / دریافت ویزا : یکضرب/دالاس
تشکر کنندگان:
(2012-11-20 ساعت 17:05)eli irani نوشته:  
کسی داره واسم بذاره

Big Grin

نه اصلا. این فرم باید همراه مدارک به آنکارا پست بشه
برای ایراوان نه پست کردن مدارک لازمه نه پر کردن این جور فرم ها
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: eli irani ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-20 ساعت 17:07)afs نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 17:05)eli irani نوشته:  
کسی داره واسم بذاره

Big Grin

نه اصلا. این فرم باید همراه مدارک به آنکارا پست بشه
برای ایراوان نه پست کردن مدارک لازمه نه پر کردن این جور فرم ها

افشین خان
ارمنستان فرمی چیزی در مورد سفرهای خارجی نداره؟ یعنی هیچ جا لازم نیست در مورد سفرهایی که در 10 سال گذشته داشتیم مثل حج چیزی بنویسیم؟ چون یادمه (البته اگر اشتباه نکرده باشم) شما راجع به فرمی که باید سفرهای خارجی که داشتیم رو بنویسیم صحبت کرده بودید.
تشکر کنندگان: farshadsh
ظاهرا بچه های آنکارا بیشتر یک ضرب میگیرند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: maka2 ، ani_sheiton ، kasrafo
(2012-11-20 ساعت 18:19)Almond نوشته:  افشین خان
ارمنستان فرمی چیزی در مورد سفرهای خارجی نداره؟ یعنی هیچ جا لازم نیست در مورد سفرهایی که در 10 سال گذشته داشتیم مثل حج چیزی بنویسیم؟ چون یادمه (البته اگر اشتباه نکرده باشم) شما راجع به فرمی که باید سفرهای خارجی که داشتیم رو بنویسیم صحبت کرده بودید.

مطمئنا چنین فرمی برای ایروان وجود نداره.
من خاطرم نیست در مورد چنین فرمی صحبت کرده باشم با این حال اگر بحثی بوده به طور حتم مربوط به سفارت ارمنستان نبوده و این سفارت نه کاری با کارت ملی شما داره نه با سابقه سفرهای قبلی شما. حتی در خصوص کپی پاسپورت هم فکر می کنم فقط کپی همون صفحه اول رو لازم داشته باشند.
تشکر کنندگان: Almond ، Saeedv13 ، پروا ، farshadsh
چه مداركى از اسپانسر رو بايد به موقع مصاحبه به همراه داشته باشيم؟اگه لينكى داره ممنون ميشم واسم بذارين...
تشکر کنندگان: ani_sheiton
ســــلام دوستای خوبم
من یک سؤالی دارم:
Smile
ماجرای «ارمنستان» چیه؟ برای اینکه سر سفارت ترکیه شلوغه، یک‌سری رو فرستادن ارمنستان؟
یعنی ممکنه که منم که post ام انکارا است، وقتی نامه دوم بیاد برام، توش بزنه ابوظبی با ارمنستان!؟
خب اینجوری آدم تکلیفش معلوم نیست! برای هماهنگی‌ها و...

ممنون میشم کمکم کنیدSmile
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان