کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-24 ساعت 00:38)bayat_r نوشته:  
(2012-11-24 ساعت 00:25)manotousa نوشته:  عموي من 20 ساله ساكن امريكاست
اون معتقد بود منظور از petitioner اسپانسر هست

به نظر من این قضیه ربطی به مدت زمان اقامت ایشون نداره و من هم موافق با این نظر هستم که petitioner همون برنده اصلی است.

بچه ها این قضیه اصلاً مهم نیست نهایتش توی سفارت خودشون هرچی گفتن اصلاحش میکنیم
منم که اصلاح کردم فرستادم واسه این بود چند تا مشکل تایپی و کوچیک دیگه هم داشتم و این تنها نبود.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: bayat_r ، ALI_AGHA ، amir82 ، Saeedv13 ، kasrafo ، roeentan ، farshadsh ، ani_sheiton
با درود
اگر کاهاتون را خودتان دارید انجام میدهید نام خودتان را بزنید. نگران نباشیدمن از شخصی راهنمایی گرفتم و در فرم خودم هم نام خودم را زدم.(متقاضی اصلی)
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان: farshadsh ، ani_sheiton
(2012-11-23 ساعت 23:13)ALI_AGHA نوشته:  
(2012-11-23 ساعت 22:38)manotousa نوشته:  دوستان منظور از پتيشنر( petitioner ) در فرمها، شخص برنده شده لاتاري هست يا اسپانسر ؟

دوست عزیز
منظور شخص برنده است .ویزای اقامت لاتاری یک ویزای self petition است که در آن شخص برنده درخواست کننده (petitioner) ویزا برای خود و اعضای واجد شرایط خانواده اش است.
موفق باشید

سلام
من یه سوال داشتم،
توی این قسمت باید چی‌ نوشته میشد؟
یعنی‌ باید می‌نوشتیم یا نه؟ من ننوشتم و مدارک فرستادم!!! باید چیکار کنم?
case: 6600
تشکر کنندگان:
(2012-11-23 ساعت 22:38)manotousa نوشته:  دوستان منظور از پتيشنر( petitioner ) در فرمها، شخص برنده شده لاتاري هست يا اسپانسر ؟

دوست عزیز
منظور شخص برنده است .ویزای اقامت لاتاری یک ویزای self petition است که در آن شخص برنده درخواست کننده (petitioner) ویزا برای خود و اعضای واجد شرایط خانواده اش است.
موفق باشید

آخه منطقی‌ نیست، چون دقیقا ۲ گزینهٔ قبل هم اسم شخص برنده رو پرسیده که!
مگه می‌شه دوباره بگن اسمتون رو دوباره بنویسین، آخه اگه یک صفحهٔ دیگه هم بود منطقی‌ تر بود!
تشکر کنندگان: DIVE
(2012-11-24 ساعت 02:17)ora نوشته:  
(2012-11-23 ساعت 23:13)ALI_AGHA نوشته:  [quote='manotousa' pid='241366' dateline='1353694110']
دوستان منظور از پتيشنر( petitioner ) در فرمها، شخص برنده شده لاتاري هست يا اسپانسر ؟

دوست عزیز
موفق باشید

مگه می‌شه دوباره بگن اسمتون رو دوباره بنویسین، آخه اگه یک صفحهٔ دیگه هم بود منطقی‌ تر بود!

من يه جا خوندم نوشته بود كه اگه فرم زني را پر ميكنيد،اسم شوهرش را بنويسين.اگه هم فرم مرده اسم خودش را بنويسيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: refiusa

دوست عزیز
موفق باشید

مشخصات petitioner در فرم 230 خواسته شده که باید برای تمام افراد مشمول یه پرونده لاتاری جداگانه پر بشه. بنابراین در بقیه جاهای فرم مشخصات افراد وابسته کیس و در اینجا (فیلد شماره 39) مشخصات برنده اصلی آورده میشه.
اگر کیس لاتاری شامل فقط یک نفر باشه، درتمامی خانه ها و همینطور فیلد مربوط به petitioner مشخصات فرد برنده درج میشه.
تشکر کنندگان:
(2012-11-24 ساعت 02:34)amir82 نوشته:  
دوست عزیز
موفق باشید
مشخصات petitioner در فرم 230 خواسته شده که باید برای تمام افراد مشمول یه پرونده لاتاری جداگانه پر بشه. بنابراین در بقیه جاهای فرم مشخصات افراد وابسته کیس و در اینجا (فیلد شماره 39) مشخصات برنده اصلی آورده میشه.
اگر کیس لاتاری شامل فقط یک نفر باشه، درتمامی خانه ها و همینطور فیلد مربوط به petitioner مشخصات فرد برنده درج میشه.
خوب من همین امروز مدارکم رو فرستادم
فکر می‌کنین باید چیکار کنم؟
بهشون ایمیل بزنم فرم جدید رو ؟ یا می‌شه روز مصاحبه حل شه؟
تشکر کنندگان:
باز دوباره بحث petitioner رو وسط کشیدین ! یاد 6 ماه پیش افتادم که چقدر سر این موضوع دعوا کردیم ... اگه شک دارین بزنگین KCC سوال کنین لطفا
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: kavirr ، mgolchin13 ، refiusa ، farshadsh

به نظر من این قضیه ربطی به مدت زمان اقامت ایشون نداره و من هم موافق با این نظر هستم که petitioner همون برنده اصلی است.

ببينيد مثلا شما كه سالهاست در ايران زندگي كرديد قطعا بيشتر از يك افغاني، از قوانين و اصطلاحات جاري در ايران سر در مياريد
تشکر کنندگان:
الان ما ها که بیش از 20 ساله تو ایران زندگی میکنیم تقریبا درباره قوانین مهاجر پذیری ایران هیچ چیزی نمیدونیم. افغانی ها بیشتر میدونن که میان پناهنده میشن ایران دیگه :دی
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: armin1 ، amir82 ، Sepasttian ، ramin_red ، mgolchin13 ، refiusa ، mitme ، pooyash
(2012-11-24 ساعت 14:04)manotousa نوشته:  

ببينيد مثلا شما كه سالهاست در ايران زندگي كرديد قطعا بيشتر از يك افغاني، از قوانين و اصطلاحات جاري در ايران سر در مياريد
اتفاقا نخیر!
در برخی امور که به طور خاص مربوط به یک پرونده مهاجرته، چون یک فرد مقیم چندین ساله ممکنه اون پروسه رو طی نکرده باشه الزاما اطلاعات درست و دقیقی از موضوع نداره.
خود شما الان میدونین یک شهروند افغانی که از بد روزگار گرفتار ما ملت مودب، محترم و میهمان دوست!!! شده، چه مراحلی رو باید طی کنه برای دریافت کارت اقامت، اجازه کار و غیره؟
تشکر کنندگان: armin1 ، bayat_r ، roeentan ، mgolchin13 ، refiusa
دوستان عزیز از مدیران و یا afs عزیز تقاضا دارم که بعد از اتمام سفرنامه های امسال یک فایل pdf درست کنند که شامل نکات مهم تمام سفر نامه های دوستان باشه.

مثلا یکی از دوستان نقشه سفارت رو میکشه یا یکی قیمت انواع واکسن و مدیکال رو میگه و یکی مسیر اتوبوس رو میگه و یکی قیمت هتل ها و...

میشه این اطلاعات رو کنار هم گذاشت و یه pdf جامع علاوه بر سفرنامه های عالی دوستان نیز نوشت.
تشکر کنندگان: amir82 ، armin1 ، afs ، pr.kia ، payam62 ، mahmoodi.h ، 3rip ، roeentan ، hamedhamed ، refiusa ، pooyash
دوستان گذرنامه باید از تاریخ مصاحبه 6 ماه اعتبار داشته باشه درسته؟
گذرنامه 7 ماه اعتبار داشته باشه تمدید میشه کرد؟(یعنی بیشتر از 6 ماه اعتبار داشته باشه قبول میکنند که تمدید کنند و جدید بدند؟)
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: beelzebub
سوال خوبی پرسید دوست عزیزمون. کسی میدونه؟ البته اگه گذرنامه تان زیر 6 ماه اعتبار داشته باشه (مثلا 5 ماه) اجازه خروج از کشور نمیدن انگار؟

تو یکی از سایت ها نوشته بود. درسته؟
تشکر کنندگان: tatoole
(2012-11-24 ساعت 16:07)beelzebub نوشته:  سوال خوبی پرسید دوست عزیزمون. کسی میدونه؟ البته اگه گذرنامه تان زیر 6 ماه اعتبار داشته باشه (مثلا 5 ماه) اجازه خروج از کشور نمیدن انگار؟

تو یکی از سایت ها نوشته بود. درسته؟
مشکلِ یکی از دوستامونه که ایران نیست ولی داره میاد .مصاحبش اگه احتمالاً آخر مارچ بیوفته ایشون آگست گذرنامه اش منقضی میشه میخواد ببینه از الان ببره که تمدید کنن با توجه به اینکه 7 ماه اعتبار داره تمدید میکنن یا نه میگن حتماً باید کمتر از 6 ماه اعتبار داشته باشه واسه تمدید؟
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان