کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-22 ساعت 17:56)شهلا 1346 نوشته:  سلام دوستان عزیز
من سه نفر را ثبت نام کردم
در نامه مصاحبه اومده اگر مدارک چهار نفر کامل نیست کامل کنید که اسم پسر بزرگترم که در ثبت نام نبود هم آمده .
آیا اون را هم باید با خودمان ببریم ؟؟؟
و مدارکش را آماده کنیم ..
اصلا اسامی که در زیر برگ دعوت به مصاحبه اومده صرفا اسم برندگان هست یا همه اعضای خانواده
با درود
آیا پسرتان بالای21ساله؟در این صورت ویزا بهش تعلق نمیگیره.احتمالا برای تکمیل اطلاعاتتان مشخصات او را میخواهند.البته بهتراینه که با یک پرسش از kccدقیقا پاسخ بگیرید
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان: roeentan ، farshadsh ، refiusa
سلام دوستان

من یه سوال داشتم در ارتباط با پوست مدارک، می‌خواستم ببینم چطور می‌تونم که مدارک رو با ایمیل براشون بفرستم، منظور همون فرمها و عکس‌ها و فرم بارکد هستش،

آیا قبول می‌کنن عکس‌ها رو سکن کنم بفرستم؟

و راجع به عکس، آیا حتما باید گوش توی عکس پیدا باشه؟

ممنون میشم هرچه زودتر جواب بدییین.

مرسی‌
case: 6600
تشکر کنندگان:
Kavirrجان. ما متاهل رو اشتبته نزدیم ما 1_ کار در حال حاضر همسرم رو که شخص برنده هست n/a زدیم,چون معلوم نبود بمونه سراونکار
2_قسمتی که در فرم 230 زده تحصیلات اطز بچگی تا به امروز برای جفتمون رو n/ a زده اینا اشتباهات کوچکیه?من چیکار کنم به kcc بگم یا نه
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.2تا سوال دارم.من نامه دومم اومده و هفته آخر ژانویه مصاحبه دارم.از الان باید وقت مدیکال بگیرم؟و ایا باید برای تایید تاریخ مصاحبه به انکارا ایمیل بزنم؟ممنون میشم پاسخ بدید.
کیس نامبر: **000029,ارسال فرمها:9می,مصاحبه:23jan,آنکارا,کلیرنس:5جولای بعد از 164 روز.دریافت ویزا:12جولای.تعداد نفرات:2نفر
مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان:
(2012-11-23 ساعت 18:10)ani_sheiton نوشته:  Kavirrجان. ما متاهل رو اشتبته نزدیم ما 1_ کار در حال حاضر همسرم رو که شخص برنده هست n/a زدیم,چون معلوم نبود بمونه سراونکار
2_قسمتی که در فرم 230 زده تحصیلات اطز بچگی تا به امروز برای جفتمون رو n/ a زده اینا اشتباهات کوچکیه?من چیکار کنم به kcc بگم یا نه

تحصیلات خیلی اشتباه بزرگی هست بهتره هر چه زودتر فرم ها رو آپدیت کنید و دوباره بفرستیدWink

دوستان الان اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی که در اختیار دبیرستان هستش رو میشه با کارت دانشجویی تحویل گرفت؟

بعد برای ارسال مدارک به سفارت این که میگه آخرین مدرک تحصیلی باید دیپلم رو فرستاد یا پیش دانشگاهی یا هردوش رو؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: amir82
(2012-11-23 ساعت 18:10)ani_sheiton نوشته:  Kavirrجان. ما متاهل رو اشتبته نزدیم ما 1_ کار در حال حاضر همسرم رو که شخص برنده هست n/a زدیم,چون معلوم نبود بمونه سراونکار

من نظر شخصیمو میگم، میتونید شغل در حال حاضر همسرتونو ندیده بگیرید فقط در مصاحبه حواستون باشه که نگید الان شاغلم.
در مورد مدرک تحصیلیتون از بچگی‌، نظرم اینه که اگه اصلاحش کنید بهتر باشه، باز هم میتونید نظر دیگران هم بپرسید.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان:
دوستان تو این فرم مال سفارت انکارا یه چیز جالبی نوشته بود:

نوشته بعضی از ترک ها و تمام ایرانی ها نیاز به بررسی بیشتر(همون کلیرنس) دارند. پس چرا به بعضی ها یک ضرب میدن؟ مشکل دارنا
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2012-11-23 ساعت 14:47)ora نوشته:  سلام دوستان

من یه سوال داشتم در ارتباط با پوست مدارک، می‌خواستم ببینم چطور می‌تونم که مدارک رو با ایمیل براشون بفرستم، منظور همون فرمها و عکس‌ها و فرم بارکد هستش،

آیا قبول می‌کنن عکس‌ها رو سکن کنم بفرستم؟

و راجع به عکس، آیا حتما باید گوش توی عکس پیدا باشه؟

ممنون میشم هرچه زودتر جواب بدییین.

مرسی‌

اگه مورد بحثتون راجع به فرستادن اولیه مدارک به kcc هست و نه سفارت، میتونید مدارک رو برای kcc ایمیل کنید، مدارک شامل فرم‌های ۲۳۰ و ۱۲۲ و عکس و صفحه اول قبولی.
بله kcc قبول می‌کنن که اسکن کنید و بفرستید.
در عکس باید گوش پیدا باشه، اگه یه عکاسی ماهر برید و بگید واسه ویزا می‌خوام خودشون میدونن، البته در این لینک هم دستورالعمل عملش اومده.
http://www.travel.state.gov/visa/visapho..._5334.html
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان:
(2012-11-23 ساعت 18:41)noura نوشته:  سلام دوستان.2تا سوال دارم.من نامه دومم اومده و هفته آخر ژانویه مصاحبه دارم.از الان باید وقت مدیکال بگیرم؟و ایا باید برای تایید تاریخ مصاحبه به انکارا ایمیل بزنم؟ممنون میشم پاسخ بدید.

وقت دکتر رو میتونید نزدیک یک ماه مونده از مطب در اونگان در آنکارا بگیرید فقط باید حواستون به روزهای تعطیل و تعطیلی‌‌ های رسمی‌ ترکیه باشه، به نظرم اگه این تاپیک رو مطلع کنید، اطلاعاتتون بیشتر میشه و خدای نکرده مشکلی پیش نمیاد.
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi
دوستان منظور از پتيشنر( petitioner ) در فرمها، شخص برنده شده لاتاري هست يا اسپانسر ؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-23 ساعت 22:38)manotousa نوشته:  دوستان منظور از پتيشنر( petitioner ) در فرمها، شخص برنده شده لاتاري هست يا اسپانسر ؟

دوست عزیز
منظور شخص برنده است .ویزای اقامت لاتاری یک ویزای self petition است که در آن شخص برنده درخواست کننده (petitioner) ویزا برای خود و اعضای واجد شرایط خانواده اش است.
موفق باشید
کیس نامبر : **11 2013AS / ورود به آمریکا : هفته دوم مارچ - Los Angeles
سفر نامه
تشکر کنندگان: payam62 ، hamedhamed ، bayat_r ، amir82 ، roeentan
(2012-11-23 ساعت 23:12)payam62 نوشته:  
(2012-11-23 ساعت 22:38)manotousa نوشته:  دوستان منظور از پتيشنر( petitioner ) در فرمها، شخص برنده شده لاتاري هست يا اسپانسر ؟

این سوال ، از اون سوال های جنجال برانگیز مهاجرسرا بود در اردیبهشت و خرداد ماه Big Grin اکثریت قریب به اتفاق دوستان نظرشون این بود که در محل مربوطه باید اسم شخص برنده نوشته بشه . من شخصاً همین کار رو انجام دادم

من هم اول از "N/A" در این قسمت استفاده کرده بودم که بعد با ایمیل تصحیحش کردم و اسم خودم را (برنده اصلی) هم در فرم خودم و هم در فرم همراهم نوشتم.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: ALI_AGHA ، armin1 ، payam62 ، roeentan

این مورد اصلا مهم نیست، پارسال هم خیلی سر این موضوع بحث بود.
چه کسانی که N/A زدن و چه کسانی که اسم خودشون رو نوشتن، سفارت به هیچکس ایرادی نگرفته بود.
من خودم N/A زدم و تغییرش هم ندادم
تشکر کنندگان: hamedhamed ، DIVE ، kavirr ، pr.kia ، Saeedv13 ، payam62 ، kasrafo ، roeentan ، refiusa ، farshadsh
عموي من 20 ساله ساكن امريكاست
اون معتقد بود منظور از petitioner اسپانسر هست
تشکر کنندگان: hamedhamed ، roeentan ، ani_sheiton
(2012-11-24 ساعت 00:25)manotousa نوشته:  عموي من 20 ساله ساكن امريكاست
اون معتقد بود منظور از petitioner اسپانسر هست

به نظر من این قضیه ربطی به مدت زمان اقامت ایشون نداره و من هم موافق با این نظر هستم که petitioner همون برنده اصلی است.
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: hamedhamed ، armin1 ، ALI_AGHA ، amir82 ، 3rip ، Saeedv13 ، roeentan ، mitme ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان