کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-20 ساعت 21:44)naarestan نوشته:  ســــلام دوستای خوبم
من یک سؤالی دارم:
Smile
ماجرای «ارمنستان» چیه؟ برای اینکه سر سفارت ترکیه شلوغه، یک‌سری رو فرستادن ارمنستان؟
یعنی ممکنه که منم که post ام انکارا است، وقتی نامه دوم بیاد برام، توش بزنه ابوظبی با ارمنستان!؟
خب اینجوری آدم تکلیفش معلوم نیست! برای هماهنگی‌ها و...

ممنون میشم کمکم کنیدSmile

بله دقیقا همین اتفاقی افتاده که می گید.
البته اون هایی که خودشون ابوظبی رو انتخاب کرده بودند بدون تغییر به ابوظبی دعوت شدند.
تقریبا تمام کسایی که تا حالا رفتن ارمنستان بدون درخواست خودشون به اونجا فرستاده شدند. هرچند الان به دلایل قابل توجهی یک سری درخواست تغییر سفارت به ایروان رو دادند.
برای همین اگر آنکارا رو توی فرم ها انتخاب کرده باشید باید احتمال اینکه به ایروان فرستاده بشید رو بدید.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ASALI ، roeentan ، پروا ، mdna ، Saeedv13 ، farshadsh ، naarestan
دوستان براي مديكال انكارا با بچه ٤ ساله چند روز زودتر از روز مصاحبه بايد بريم كه خيالمون راحت باشه ؟
كيس نامبر : **2013as****28 ( سه نفر ) \ ارسال مدارک : ۱۲ جون \ مصاحبه : هشتم ژانویه ( آنکارا ) \ ویزا : يكضرب \ مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
بچه ها این فرم انکارا رو باید برای هر یک از اعضای کیس پر کنیم حتی بچه ها؟؟ من میخوام ظهر برم میشه یکی سریع راهنمایی کنه؟؟ ممنونم میشم
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان:
با سلام به همسفران عزیز. من در زمان برنده شدن کار دولتی داشتم و فرمها را بر این اساس ارسال کردم .یک ماه بعد از ارسال فرمها استعفا دادم و در حال حاضر هم کار نمیکنم . به نظر شما آیا الان به سفارت اعلام کنم یا در زمان مصاحبه ؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-21 ساعت 12:36)HAMID1371 نوشته:  با سلام به همسفران عزیز. من در زمان برنده شدن کار دولتی داشتم و فرمها را بر این اساس ارسال کردم .یک ماه بعد از ارسال فرمها استعفا دادم و در حال حاضر هم کار نمیکنم . به نظر شما آیا الان به سفارت اعلام کنم یا در زمان مصاحبه ؟

کی مصاحبه دارید؟ اونموقع بگید...اما کلاً خیلی تفاوتی نداره و مهم نیست.کار دولتی در سابقه شما امکان چک امنیتی رو افزایش میده و مهم نیست الان باشه یا قبلاً...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: HAMID1371 ، roeentan
سلام من از برندگان امسالم کیس نامبرمم حدود 9000 هست من پس از پر کردن فرمهای اولیه وپست کردن اونها حدود4 هفته بعدش به kcc ایمیل زدم که مدارک من رسیده واینکه کامله اونها این جوابو دادند.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing.

Interviews for the DV 2013 program will begin in October 2012 and conclude on September 30, 2013. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2012, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.

به نظر شما من باید ایمیلی دیگه بزنم که بپرسم مدارک من کامل بوده یا نه .منتظر کارنت شدن کیس نامبرم باشم واگه لازمه متن ایمیل من چی باشه خواهش می کنم منو راهنمایی کنید .درضمن من ایمیلی که گفتم را توی مرداد ماه زدم .ممنون می شم منو راهنمایی وکمک کنید اگه مدارک من ناقصی داشته باشه تکلیف چیه؟ لطفا دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنند .خیلی نگرانم .
تشکر کنندگان: DIVE
(2012-11-22 ساعت 11:01)BEROLIN نوشته:  سلام من از برندگان امسالم کیس نامبرمم حدود 9000 هست من پس از پر کردن فرمهای اولیه وپست کردن اونها حدود4 هفته بعدش به kcc ایمیل زدم که مدارک من رسیده واینکه کامله اونها این جوابو دادند.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing.

Interviews for the DV 2013 program will begin in October 2012 and conclude on September 30, 2013. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2012, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.

به نظر شما من باید ایمیلی دیگه بزنم که بپرسم مدارک من کامل بوده یا نه .منتظر کارنت شدن کیس نامبرم باشم واگه لازمه متن ایمیل من چی باشه خواهش می کنم منو راهنمایی کنید .درضمن من ایمیلی که گفتم را توی مرداد ماه زدم .ممنون می شم منو راهنمایی وکمک کنید اگه مدارک من ناقصی داشته باشه تکلیف چیه؟ لطفا دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنند .خیلی نگرانم .

نه دیگه لازم نیست. اگه ایراد مهمی داشته باشه مدارکتون خودشون بهتون ایمیل میزنن. شما از الان منتظر کارنت شدن پروندت باش.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: kavirr ، Saeedv13 ، farshadsh
(2012-11-21 ساعت 00:53)Ali.2013 نوشته:  دوستان براي مديكال انكارا با بچه ٤ ساله چند روز زودتر از روز مصاحبه بايد بريم كه خيالمون راحت باشه ؟
سلام دوست عزيز
4 روز براي مديكال بچه ها وقت لازمه . ولي اينطور كه بچه هاي سال قبل مي گفتند روزهاي 5 شنبه اونگان تست سل را براي بچه ها نمي گيره چون روز يكشنبه نمي تونه جوابشو ببينه . اين بستگي به زمان مصاحبه تون داره كه چه روزي مي افته . بهرحال 4 روز براي تست سل بچه لازمه .
تشکر کنندگان: Saeedv13
دوستان امسال با این وضع مسخره قرعه کشی و این که تعداد ویزای هر کشور محدوده معلوم هست چند نفر از ایران برنده شدن تا الان؟

اون دوستانی که این اواخر قبول شدن و یا اون افرادی که سری آخر کارنتی خواهند بود اگه ویزاها به حد نصاب برسه تا قبل اون ها چی میشه؟ یعنی خدای نکرده دیگه ویزا نمیگیرن؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
دوستای من لطفا چند نفر نظر بدین تا بدونم باید چی کار کنم ما یه بار فرم های اولیه رو مجردی فرستادیم با کلی اشتباه .بار دوم ازدواج کردیم آپدیت کردیم باز از روی نادانستن باز همراه اشتباه فرستادیم که بهشون گفتیم آپدیت کردیم الان که نشستم میبینم حداقل 10 تا رو اشتباه پر کردیم .آیا واقعا این همه اشتباه رو میپذیرن؟آیا الان آپدیت کنیم بعد از این همه وقت که گذشته یا حساس میشن الکی؟بذاریم همون موقع مصاحبه درستشون کنیم؟
تروخدا جواب بدین دارم میمیرم
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.كپى پاسپورت هم جزو مداركى هست كه بايد 15 روز قبل از مصاحبه بفرسيم؟

ميشه مداركى كه بايد 15 روز قبل فرستاد رو بگيد كامل چيه؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-22 ساعت 13:30)ani_sheiton نوشته:  دوستای من لطفا چند نفر نظر بدین تا بدونم باید چی کار کنم ما یه بار فرم های اولیه رو مجردی فرستادیم با کلی اشتباه .بار دوم ازدواج کردیم آپدیت کردیم باز از روی نادانستن باز همراه اشتباه فرستادیم که بهشون گفتیم آپدیت کردیم الان که نشستم میبینم حداقل 10 تا رو اشتباه پر کردیم .آیا واقعا این همه اشتباه رو میپذیرن؟آیا الان آپدیت کنیم بعد از این همه وقت که گذشته یا حساس میشن الکی؟بذاریم همون موقع مصاحبه درستشون کنیم؟

یکی دو تا اشتباه رو میشه با ایمیل درست کرد ولی بیشتر از اینو باید دوباره فرمارو بفرستین. به نظر من دوباره بفرستید. 10 تا ایراد خیلیه! بعدش شما با نفرستادن اشتباهاتتون انگار از KCC چشم پوشی کردین و به اونها فقط یه سری اطلاعات غلط دادین. اگه فقط سفارت مهم بود پس دیگه لازم نبود از اول بگن فرمارو به KCC بفرستین و میگفتن مستقیم به سفارت بفرستین. در صورتیکه به نظر من KCC مهمتر از سفارته و حتی با کمی اغراق میشه گفت مصاحبه 5 دیقه ای سفارت تشریفاتیه.

(2012-11-22 ساعت 15:35)delbar نوشته:  سلام دوستان.كپى پاسپورت هم جزو مداركى هست كه بايد 15 روز قبل از مصاحبه بفرسيم؟

ميشه مداركى كه بايد 15 روز قبل فرستاد رو بگيد كامل چيه؟
بله. تمام صفحاتش.
تو PDF آنکارا حدود 14 15 مورد نوشته. زحمت بکشید و مطالعه کنید.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: kavirr ، Saeedv13 ، ani_sheiton ، farshadsh ، DIVE
سلام دوستان عزیز
من سه نفر را ثبت نام کردم
در نامه مصاحبه اومده اگر مدارک چهار نفر کامل نیست کامل کنید که اسم پسر بزرگترم که در ثبت نام نبود هم آمده .
آیا اون را هم باید با خودمان ببریم ؟؟؟
و مدارکش را آماده کنیم ..
اصلا اسامی که در زیر برگ دعوت به مصاحبه اومده صرفا اسم برندگان هست یا همه اعضای خانواده
تشکر کنندگان:
(2012-11-22 ساعت 17:41)dvb3000 نوشته:  سلام دوستان

یه سوال داشتم : اگر من واکسن ها را مثلا 6 ماه قبل از مصاحبه زده باشم زمانی که میرم پیش دکتر یا سفارت ایراد میگیره؟

باتشکر.

بهتره که برای سوالاتی که تاپیک مشخصی وجود دارد، در همان تاپیک سوال بپرسید.
پاسخ http://mohajersara.com/thread-5449-post-...#pid240775
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: hamedhamed
(2012-11-22 ساعت 13:30)ani_sheiton نوشته:  دوستای من لطفا چند نفر نظر بدین تا بدونم باید چی کار کنم ما یه بار فرم های اولیه رو مجردی فرستادیم با کلی اشتباه .بار دوم ازدواج کردیم آپدیت کردیم باز از روی نادانستن باز همراه اشتباه فرستادیم که بهشون گفتیم آپدیت کردیم الان که نشستم میبینم حداقل 10 تا رو اشتباه پر کردیم .آیا واقعا این همه اشتباه رو میپذیرن؟آیا الان آپدیت کنیم بعد از این همه وقت که گذشته یا حساس میشن الکی؟بذاریم همون موقع مصاحبه درستشون کنیم؟

با وجود این که enchantress_boy جواب کاملی رو به شما داد، چون میخواستید نظر چند نفرو بدونید، من هم با پاسخ ایشون موافقم و اضافه کنم که بهتره راست بگیم و در جریان بزاریمشون مگر در مورد اشتباهت خیلی کوچیک که قابل چشم پوشی است، در مورد اشتباهاتتون بگم که من چند تا موردی رو که شامل تاریخه دریافت دیپلمم و اشتباه تیک زدن مدرک تحصیلی‌ رو اصلاح کردم، و بعد از تحقیق و خواندن سفر نامه‌ها و مشکلات سال‌های گذشته فهمیدم که این اشتباهت کوچیک هستند و از این اشتباهات زیاد پیش میاد اونا روی دروغ گفتن خیلی حساس هستند، ولی‌ در مورد این که اول مجرد زدید و سری بعد متاهل زدید، نمیدونم چه تصمیمی گرفته می‌شه، چون این موضوع حساسه
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، Saeedv13 ، bayat_r ، ani_sheiton ، farshadsh ، refiusa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان