کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
دوستان به نظرتون اگه اصل مدرک لیسانس رو نشه موقع مصاحبه برد به جاش ترجمش و کپی برابر با اصلش کفایت میکنه؟!
تشکر کنندگان:
(2012-11-24 ساعت 16:01)tatoole نوشته:  دوستان گذرنامه باید از تاریخ مصاحبه 6 ماه اعتبار داشته باشه درسته؟
گذرنامه 7 ماه اعتبار داشته باشه تمدید میشه کرد؟(یعنی بیشتر از 6 ماه اعتبار داشته باشه قبول میکنند که تمدید کنند و جدید بدند؟)

دوست عزیز
شما میتونید قبل از سفر برای مصاحبتون پاستون رو تمدید کنید
اگر وقت کافی ندارید بعد از مصاحبه و گرفتن ویزای یکضرب به امید خدا بر میگردید و پاسپورتتون رو تمدید میکنید و ویزاتون تو پاس قبلیتون باشه تا اونجایی که سواد من میگه مشکلی نداره
حداقل برای کشورهای دیگه این جوریه مثل المان دبی تایلند و و و و. مگر اینکه usaفرق داشته باشه
چون با منقضی شدن پاس شما ویزاتون منقضی نمیشه
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: tatoole ، farshadsh
(2012-11-25 ساعت 20:41)beelzebub نوشته:  دوستان این که یکی از دوستان میگفت اگه کسی مثلا امسال قبول بشه و اقدامی نکنه اسمش به عنوان برنده های سال بعد هم در میاد درسته؟ این که دیگه رندوم نمیشه؟Sad

این حرف کاملاً نادرست و غیر مستدل است.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: tatoole ، pr.kia ، enchantress_boy ، armin1 ، Omid-Aria ، amir82 ، afs ، rouzbehdarvishi ، farshadsh
(2012-11-26 ساعت 01:06)mhz_ir نوشته:  دوستان به نظرتون اگه اصل مدرک لیسانس رو نشه موقع مصاحبه برد به جاش ترجمش و کپی برابر با اصلش کفایت میکنه؟!
با درود
اصل مدارک را جهت تطبیق و تایید کپی مدارک می بینند و به شما بر میگردانند.ضمنا در اطلاعیه خود اداره مهاجرت اصل مدارک جزو مواری است که تاکید شده پس چنانچه بدلیلی نمی توانید اصل آنرا ببرید باید آفیسر تان را قانع کنید
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان: 3pideh ، rouzbehdarvishi ، farshadsh
بردن ریز نمرات الزامی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/اخه هیچ جا من ندیدم زده باشه ریز نمرات بیارین.من در خواست ریز نمرات دادم ولی گفتن 20روز امادست که من تا اون موقع وقت مصاحبه ام میشه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
CN:2013AS2XXX
سفارت:ایروان
افراد این کیس:1
مصاحبه:w3dec
دریافت ویزا:یکضربCool
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان عزیز
سوالی داشتم که اگر دوستان مطلع پاسخ بدهند خیلی ممنون می شوم.
آخرین کیس نامبر های سال 2012 و 2011 مربوط به ایران چند بوده است و چه تاریخی به مصاحبه دعوت شده بودند؟ آیا موردی بوده که به مصاحبه دعوت نشده باشد به دلیل تکمیل ظرفیت ویزاها؟ این سوال را با توجه به کیس نامبر بالای خودم و تعدادی از دوستان دیگر می پرسم.
کیس نامبر:2013AS9600 انتخاب شده سری دوم
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان:
(2012-11-26 ساعت 11:04)nagoo نوشته:  بردن ریز نمرات الزامی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/اخه هیچ جا من ندیدم زده باشه ریز نمرات بیارین.من در خواست ریز نمرات دادم ولی گفتن 20روز امادست که من تا اون موقع وقت مصاحبه ام میشه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بردن ریز نمرات الزامی نیست و جز مدارک درخواستی سفارت نیست همون مدرکت اصلیت کافیه، ولی برای محکم کاری میبرند. درنتیجه اگه تا اون موقع آماده نمیشه، خوب نمیشه دیگه کاریش نمیشه کرد.

(2012-11-26 ساعت 10:04)aminkhoshgeleh نوشته:  سلام سوالی از دوستان داشتم من از برندگان 2013 هستم ولیکن در گرعه کشی 2014 هم شرکت کردم می خواستم ببینم این کار مشکلی برایم ایجاد می کنه یا نه؟

سلام سوالی از دوستان داشتم من از برندگان 2013 هستم ولیکن در گرعه کشی 2014 هم شرکت کردم می خواستم ببینم این کار مشکلی برایم ایجاد می کنه یا نه؟

خیر، هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه، جواب kcc به این سوال اینگونه بوده است

If you have been selected for further consideration in the DV 2013 program, you are permitted to apply for the DV 2014 program as well
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: farshadsh ، mgolchin13
دوستان سوالي دارم كه اگه فرزندم در مقطع دبستان باشه چه مداركي رو بايد براش ترجمه كنم از بس اين تاپيكا رو خوندم سردرد گرفتم البته خيلي چيزا رو هم ياد گرفتم .از همه ممنون.
دوم اينكه من جاي دولتي كار مي كنم و به من سوابق كاري نمي دن چي كار كنم؟
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ما ایشالا هفته ی دیگه مصاحبمون میدونم که اونا پلیس ایران و قبول ندارن ولی به نظر شما گرفتن یه برگه ی سوپیشینه از اینجا و بردنش ممکن آبی آدم و تبدیل به سفید کنه؟
شما باشید می گیرید واسه محکم کاری؟
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان:
(2012-11-26 ساعت 13:53)nooshshahnar نوشته:  دوستان سوالي دارم كه اگه فرزندم در مقطع دبستان باشه چه مداركي رو بايد براش ترجمه كنم از بس اين تاپيكا رو خوندم سردرد گرفتم البته خيلي چيزا رو هم ياد گرفتم .از همه ممنون.
دوم اينكه من جاي دولتي كار مي كنم و به من سوابق كاري نمي دن چي كار كنم؟

1)
شناسنامه
كارت ملي

2)
اگر مدرك ديپلم 12 ساله يا بالاتر از ديپلم داريد نياز به سابقه كار نداريد.

تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، farshadsh ، nooshshahnar ، hadiseh.t
(2012-11-26 ساعت 14:00)Emma_a432 نوشته:  سلام دوستان
ما ایشالا هفته ی دیگه مصاحبمون میدونم که اونا پلیس ایران و قبول ندارن ولی به نظر شما گرفتن یه برگه ی سوپیشینه از اینجا و بردنش ممکن آبی آدم و تبدیل به سفید کنه؟

نه به هيچوجه
وقتي اينكار رو بكنيد چندتا ايراد بزرگ داره:
اول اينكه افيسر حساس ميشه اين چه مدركيه كه هيچكي از ايران نياورده و شما آورديد نكنه مشكلي داشته باشيد يا ريگي به كفشتون باشه!!
دوم اينكه اين كار شما ميتونه باعث درست كردن يه بدعت بد بشه و از اين به بعد از ايراني ها هم سو پيشينه بخوان... حالا فرض و بذار فردا يكي از دوستات يا مثلاً خواهر خودت بخواد بره واسه مصاحبه ..آي دل غاف طرف مثلاً يه بار به خاطر مانتو كوتنه گرفتنش حالا واسش پسو پيشينه درست كردنTongueTongue حالا باقالي بيار حوض خالي پر كن!
البته معمولاً سفارت و كلاً اونوري ها شعورشون بيشتر از اين حرفاست كه همچين چيزي بخوان ولي وقتي ببينن بابا اين مردم ايران خودشون خوششون مياد بيخودي گير بدن بهشون اون ها هم بله
پس به نظر بنده به هيچ وجه اين اشتباه بزرگ رو مرتكب نشين چون در درجه اول كار خودتون رو خراب ميكنيد بعد كار بقيه هموطن هاتون...

تشکر کنندگان: Emma_a432 ، bayat_r ، hadiseh.t
(2012-11-26 ساعت 14:12)hamedhamed نوشته:  

نه به هيچوجه
اول اينكه افيسر حساس ميشه اين چه مدركيه كه هيچكي از ايران نياورده و شما آورديد نكنه مشكلي داشته باشيد يا ريگي به كفشتون باشه!!
دوم اينكه اين كار شما ميتونه باعث درست كردن يه بدعت بد بشه و از اين به بعد از ايراني ها هم سو پيشينه بخوان... حالا فرض و بذار فردا يكي از دوستات يا مثلاً خواهر خودت بخواد بره واسه مصاحبه ..آي دل غاف طرف مثلاً يه بار به خاطر مانتو كوتنه گرفتنش حالا واسش پسو پيشينه درست كردنTongueTongue حالا باقالي بيار حوض خالي پر كن!
البته معمولاً سفارت و كلاً اونوري ها شعورشون بيشتر از اين حرفاست كه همچين چيزي بخوان ولي وقتي ببينن بابا اين مردم ايران خودشون خوششون مياد بيخودي گير بدن بهشون اون ها هم بله
پس به نظر بنده به هيچ وجه اين اشتباه بزرگ رو مرتكب نشين چون در درجه اول كار خودتون رو خراب ميكنيد بعد كار بقيه هموطن هاتون...
ممنون که گفتید.
باشه پس دیگه انجامش نمیدیمBig Grin
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: farshadsh ، roeentan
دوستان نامه ای رو که برای مدرک مالی از بانک گرفتید،به نام کجا گرفتید؟سفارت امریکا؟!!!
تشکر کنندگان: kavirr
(2012-11-26 ساعت 14:22)mhz_ir نوشته:  دوستان نامه ای رو که برای مدرک مالی از بانک گرفتید،به نام کجا گرفتید؟سفارت آمریکا؟!!!

لازم نیست که حتما به نام سفارت آمریکا باشه، میتونه هر جایی باشه یا مثلا
To Whom It May Concern
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: bardia9 ، bayat_r ، mhz_ir ، rouzbehdarvishi ، Danoosh
(2012-11-26 ساعت 14:17)Emma_a432 نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 14:12)hamedhamed نوشته:  

نه به هيچوجه
ممنون که گفتید.
باشه پس دیگه انجامش نمیدیمBig Grin

تا آنجا که من می دانم گواهی عدم سوپیشینه به درخواست یک سازمان و برای همان سازمان ارسال می گردد. لذا گرفتنش هم آسان نیست.
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان