کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-26 ساعت 15:03)kavirr نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 14:22)mhz_ir نوشته:  دوستان نامه ای رو که برای مدرک مالی از بانک گرفتید،به نام کجا گرفتید؟سفارت آمریکا؟!!!

لازم نیست که حتما به نام سفارت آمریکا باشه، میتونه هر جایی باشه یا مثلا
To Whom It May Concern

دو نسخه هم میدن؟یا شما کپیشو پست کردید؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-26 ساعت 18:49)mhz_ir نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 14:22)mhz_ir نوشته:  دوستان نامه ای رو که برای مدرک مالی از بانک گرفتید،به نام کجا گرفتید؟سفارت آمریکا؟!!!

To Whom It May Concern

میشه کپیشو پست کرد ولی بهتره که بگید دو نسخه بدن، چون برای نسخه دوم یا هیچ مبلغی نمیگیرند یا مبلغ نا چیزی میگیرند.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: bayat_r ، mhz_ir
(2012-11-26 ساعت 18:49)mhz_ir نوشته:  

To Whom It May Concern

شما باید بگی که دو نسخه می خوای. بانک سامان هر نسخه 5 تومان می گرفت.
since 2012
تشکر کنندگان: mhz_ir
دوستان یه نکاتی رو در مورد پست کردن مدارک به kcc توضیح میدید؟ میریم پست میگیم میخوایم اینو dhl یا هر پست دیگه ای بکنیم؟ فقط آدرس اونا کافیه یا باید آدرس خودمون رو هم بدیم؟ کلا همه مواردشو توضیح میدید

ممنون
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
راستشو بخواید منم همین قصد رو داشتم اما میخوام از نحوه ارسال با پست هم اطلاعاتی داشته باشم

ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
دوستان سوالی که پیش اومده برام اینه که مرحله کلیر شدن چکار میکنن؟ یعنی از چه منابعی استفاده میکنن؟ چون اونا که دسترسی به ما ندارن و سوابق ایران هم محفوظه
تشکر کنندگان:
(2012-11-26 ساعت 19:33)beelzebub نوشته:  دوستان یه نکاتی رو در مورد پست کردن مدارک به kcc توضیح میدید؟ میریم پست میگیم میخوایم اینو dhl یا هر پست دیگه ای بکنیم؟ فقط آدرس اونا کافیه یا باید آدرس خودمون رو هم بدیم؟ کلا همه مواردشو توضیح میدید

ممنون

دوست عزیز ما DHL فرستاده بودیم هیچ مشکلی هم پیش نیومد میگین واس آمریکا بسته دارم میپرسه محتویاتش چیه؟بگین تحصیلیه.آدرس گیرنده و فرستنده هم میخواد وزنش میکنه پولشو میگیره و یه شماره ترکینگ بهتون میده که با اون شماره بستتون رو تعقیب میکنین و خیلی زیاد طول بکشه 1 هفته ای در مقصد.
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: beelzebub
(2012-11-26 ساعت 16:43)hamid1357 نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 14:17)Emma_a432 نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 14:12)hamedhamed نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 14:00)Emma_a432 نوشته:  سلام دوستان
ما ایشالا هفته ی دیگه مصاحبمون میدونم که اونا پلیس ایران و قبول ندارن ولی به نظر شما گرفتن یه برگه ی سوپیشینه از اینجا و بردنش ممکن آبی آدم و تبدیل به سفید کنه؟
شما باشید می گیرید واسه محکم کاری؟

نه به هيچوجه
وقتي اينكار رو بكنيد چندتا ايراد بزرگ داره:
اول اينكه افيسر حساس ميشه اين چه مدركيه كه هيچكي از ايران نياورده و شما آورديد نكنه مشكلي داشته باشيد يا ريگي به كفشتون باشه!!
دوم اينكه اين كار شما ميتونه باعث درست كردن يه بدعت بد بشه و از اين به بعد از ايراني ها هم سو پيشينه بخوان... حالا فرض و بذار فردا يكي از دوستات يا مثلاً خواهر خودت بخواد بره واسه مصاحبه ..آي دل غاف طرف مثلاً يه بار به خاطر مانتو كوتنه گرفتنش حالا واسش پسو پيشينه درست كردنTongueTongue حالا باقالي بيار حوض خالي پر كن!
البته معمولاً سفارت و كلاً اونوري ها شعورشون بيشتر از اين حرفاست كه همچين چيزي بخوان ولي وقتي ببينن بابا اين مردم ايران خودشون خوششون مياد بيخودي گير بدن بهشون اون ها هم بله
پس به نظر بنده به هيچ وجه اين اشتباه بزرگ رو مرتكب نشين چون در درجه اول كار خودتون رو خراب ميكنيد بعد كار بقيه هموطن هاتون...
ممنون که گفتید.
باشه پس دیگه انجامش نمیدیمBig Grin

تا آنجا که من می دانم گواهی عدم سوپیشینه به درخواست یک سازمان و برای همان سازمان ارسال می گردد. لذا گرفتنش هم آسان نیست.

گرفتنش کاری نداره میری پلیس +10 درخواست میدی و آدرسی که باید فرستاده بشه آدرس منزل رو میدی
ولی من هم شنیدم که اصلا لازم نیست
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: Emma_a432
من ويزام رو گرفتم ، ولي موقع برگشت به ايران عكس ايكس ري ام رو داخل تاكسي جا گذاشتم. چند روز ديگه ام مسافرم ، آيا به عكس ايكس ري نيازي هست، حالا كه ندارمش مشكلي برام ايجاد نميكنه ؟
Case No.2013AS000007xx، روئیت قبولی:1May2012، تعداد افراد کیس:1 نفر، ارسال فرمهای اولیه:28May 2012 با DHL، دریافت فرمها توسط کی سی سی:1Jun2012، تاریخ کارنت شدن: Aug2013، سفارت: ابوظبی، تاریخ مصاحبه: هفته اول نوامبر، تاریخ اخذ ویزا:؟، تاریخ ورود به آمریکا:؟
تشکر کنندگان: ensan
(2012-11-27 ساعت 09:24)azaddk نوشته:  من ويزام رو گرفتم ، ولي موقع برگشت به ايران عكس ايكس ري ام رو داخل تاكسي جا گذاشتم. چند روز ديگه ام مسافرم ، آيا به عكس ايكس ري نيازي هست، حالا كه ندارمش مشكلي برام ايجاد نميكنه ؟
سلام
بهت تبريك ميگم
پزشك ما در ايروان گفت عكسها رو با خودتون ببريد ا م ر ي ك ا ،اما هنگام ورود كسي ازتون عكسها رو نمي خواهد بلكه اگر خداي نكرده(اينجاش رو خودم اضافه كردم) بيماري براتون پيش اومد ممكنه ازش استفاده كنند.
2013/ايروان/مصاحبه:Nov W1/كليرBig Grinec W1/صبح روزي پشت در مي آيد و من نيستم ، قصه دنيا به سر مي آيد و من نيستم
تشکر کنندگان: bayat_r ، tatoole ، Saeedv13 ، afs ، achi686
(2012-11-27 ساعت 09:24)azaddk نوشته:  من ويزام رو گرفتم ، ولي موقع برگشت به ايران عكس ايكس ري ام رو داخل تاكسي جا گذاشتم. چند روز ديگه ام مسافرم ، آيا به عكس ايكس ري نيازي هست، حالا كه ندارمش مشكلي برام ايجاد نميكنه ؟

خیر مشکلی پیش نمیاد. این عکس وضعیت سلامتی ریه های شما رو به سفارت نشون میده. بعد از مصاحبه ، دیگر این عکس رو از شما نخواهند خواست.
دوستان میخواستم بدانم متولدین1374 تا چه تاریخی اجازه خروج دارند
تشکر کنندگان:
(2012-11-27 ساعت 01:47)refiusa نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 16:43)hamid1357 نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 14:17)Emma_a432 نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 14:12)hamedhamed نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 14:00)Emma_a432 نوشته:  سلام دوستان
ما ایشالا هفته ی دیگه مصاحبمون میدونم که اونا پلیس ایران و قبول ندارن ولی به نظر شما گرفتن یه برگه ی سوپیشینه از اینجا و بردنش ممکن آبی آدم و تبدیل به سفید کنه؟
شما باشید می گیرید واسه محکم کاری؟

نه به هيچوجه
وقتي اينكار رو بكنيد چندتا ايراد بزرگ داره:
اول اينكه افيسر حساس ميشه اين چه مدركيه كه هيچكي از ايران نياورده و شما آورديد نكنه مشكلي داشته باشيد يا ريگي به كفشتون باشه!!
دوم اينكه اين كار شما ميتونه باعث درست كردن يه بدعت بد بشه و از اين به بعد از ايراني ها هم سو پيشينه بخوان... حالا فرض و بذار فردا يكي از دوستات يا مثلاً خواهر خودت بخواد بره واسه مصاحبه ..آي دل غاف طرف مثلاً يه بار به خاطر مانتو كوتنه گرفتنش حالا واسش پسو پيشينه درست كردنTongueTongue حالا باقالي بيار حوض خالي پر كن!
البته معمولاً سفارت و كلاً اونوري ها شعورشون بيشتر از اين حرفاست كه همچين چيزي بخوان ولي وقتي ببينن بابا اين مردم ايران خودشون خوششون مياد بيخودي گير بدن بهشون اون ها هم بله
پس به نظر بنده به هيچ وجه اين اشتباه بزرگ رو مرتكب نشين چون در درجه اول كار خودتون رو خراب ميكنيد بعد كار بقيه هموطن هاتون...
ممنون که گفتید.
باشه پس دیگه انجامش نمیدیمBig Grin

تا آنجا که من می دانم گواهی عدم سوپیشینه به درخواست یک سازمان و برای همان سازمان ارسال می گردد. لذا گرفتنش هم آسان نیست.

گرفتنش کاری نداره میری پلیس +10 درخواست میدی و آدرسی که باید فرستاده بشه آدرس منزل رو میدی
ولی من هم شنیدم که اصلا لازم نیست
دوست عزیز اصلا آفیسر گواهی سوء پیشینه ایران را ازت نمیخواهد ضمن اینکه در لیست مدارک مورد نیاز هم برای افراد مقیم ایران اصلا نیست
لذا پول و وقت هدر دادنه حالا تصمیم با شماست
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان: bardia9 ، 3pideh ، kasrafo ، refiusa
(2012-11-27 ساعت 12:53)kiaaa نوشته:  دوستان میخواستم بدانم متولدین1374 تا چه تاریخی اجازه خروج دارند

شما اگر هنوز به سن تكليف نرسيده باشين يعني نميتونين پاسپورت بگيريد بايد از طريق پدر يا مادر اقدام كنين اينم در شرايطي هست كه شما بايد محصل باشين و براي خروج بايد حتما يك مبلغي به عنوان ضمانت بگذاريد تا بتونين اجازه خروج از كشور بگيريد و اگر درس نميخونيد كه اصلا نميتونيد اين كارو بكنيد چون شما مشمول به حساب مياين...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: 3pideh ، amairmonre ، kasrafo
دوستان عزیز، اطلاع دارید آیا برای home student بودن در یک دانشگاه، هر ایالتی، حتما میبایست 1 سال اونجا اقامت داشت؟ یا قوانین ایالت های مختلف توی این زمینه متفاوته؟
Case Number:2013 AS 60XX
سفارت : ابوظبی هفته دوم اپریل
ویزای یکضرب
ساکن فلوریدا از اپریل 2013
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان