کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-27 ساعت 14:01)escutcheon نوشته:  دوستان عزیز، اطلاع دارید آیا برای home student بودن در یک دانشگاه، هر ایالتی، حتما میبایست 1 سال اونجا اقامت داشت؟ یا قوانین ایالت های مختلف توی این زمینه متفاوته؟

دوست عزیز یک تاپیک با همین موضوع in-state تو انجمن وجود داره

http://mohajersara.com/thread-5244.html

از این جا میتونید اطلاعاتتونو پیدا کنیدBig Grin

موفق باشید
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: escutcheon ، amairmonre ، roeentan ، kasrafo ، Sepasttian ، refiusa
سلام به همه ي دوستان من كيس نامبرم كارنت شد و نامه ي مربوط به وقت مصاحبه هم برايم اعلام شد فقط تو آن نامه متن زير را
Interview Appointment
YEREVAN
U.S. Embassy
Consular Section
1 American Avenue
YEREVAN
من سفارت انتخابي ام آنكارا بود الان منظورش اينه كه محل مصاحبه ام ايروان هست؟اگه كسي ميدونه لطفاً راهنمايي ام كنه.مرسي
شماره کیس: 2013AS00003XXX
رویت قبولی: 12 جولاي 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها سری اول:29 جولاي 2012
کارنتي:15 نوامبر
مصاحبه:ژانويه
جمع هزینه: 51000 پست+23000 عکس+38000 ترجمه
تشکر کنندگان: kasrafo ، amir82 ، refiusa
(2012-11-27 ساعت 19:59)moti1369 نوشته:  سلام به همه ي دوستان من كيس نامبرم كارنت شد و نامه ي مربوط به وقت مصاحبه هم برايم اعلام شد فقط تو آن نامه متن زير را
Interview Appointment
YEREVAN
U.S. Embassy
Consular Section
1 American Avenue
YEREVAN
من سفارت انتخابي ام آنكارا بود الان منظورش اينه كه محل مصاحبه ام ايروان هست؟اگه كسي ميدونه لطفاً راهنمايي ام كنه.مرسي
ایروان هستی عزیز جان- ارمنستان- مبارکه
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، amir82 ، refiusa ، manotousa
سلام به همه دوستان این سو پیشینه گرفتن برای اقامت داشتن در کشور دیگری 100% لازم هست ؟ چون من 1 سال در فرانسه سال 89 و 6 سال در استرالیا اقامت داشتم سال 77 الان برای مصاحبه چکار باید انجام بدم ؟ باید بروم فرانسه و همینطور استرالیا ؟ راه مکاتبه ای نداره ؟ ویزا استرالیا تو پاسپورتم نیس الان چون قدیمیه ولی فرانسه که جدیدتره هست ممنون میشم راهنمایی کنید ؟ و آیا باید بگم که استرالیا بودم ؟ امکانش هست خودشون متوجه بشن ؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-28 ساعت 00:45)Bakura نوشته:  سلام به همه دوستان این سو پیشینه گرفتن برای اقامت داشتن در کشور دیگری 100% لازم هست ؟ چون من 1 سال در فرانسه سال 89 و 6 سال در استرالیا اقامت داشتم سال 77 الان برای مصاحبه چکار باید انجام بدم ؟ باید بروم فرانسه و همینطور استرالیا ؟ راه مکاتبه ای نداره ؟ ویزا استرالیا تو پاسپورتم نیس الان چون قدیمیه ولی فرانسه که جدیدتره هست ممنون میشم راهنمایی کنید ؟ و آیا باید بگم که استرالیا بودم ؟ امکانش هست خودشون متوجه بشن ؟

طبق قوانین از هر دو کشور گواهی عدم سوء پیشینه میخواد. البته در مورد فرانسه شما لب مرزی چون میگید یک سال بودید. اگه دقیق 1 سال بودید نمیخواد ولی اگه یک سال و 1 روز بودید میخواد.
شما میتونی و ریسک کنی و فقط از فرانسه ببری گواهی رو. ولی اگه فهمیدن که استرالیا هم بودی (که به نظر من احتمال زیاد میفهمن) اونوقت نقص مدرک میخوری و باید برگردی استرالیا برای گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه.
در مورد گرفتن مکاتبه ای گواهی عدم سوء پیشینه من احتمالشو ضعیف میدونم. چون باید شما احراز هویت بشین. ولی باز باید به قوانین این 2 کشور مراجعه کنید.

این متن در مورد گواهی کشور فرانسه هستش

Police Record-France
Available. Extraits de Casier Judiciaire may be obtained by any person, regardless of nationality, who has resided in France at any time, provided such residence occurred after the age of 15 years. Persons born in France may obtain the certificates from the Greffe du Tribunal de Grande Instance at their place of birth. Persons born outside of France may obtain them from the Ministere de la Justice, Casier Judiciaire National, 107, rue du Landreau 44079 Nantes Cedex 1.

The applicant should furnish his/her full name, and any other names (including maiden), by which known, date and place of birth, father's full name, mother's maiden and married names, and place of residence.

اینم برای استرالیا
Police Certificates - All Australia

If you reside outside Australia

Applicants who live overseas should refer requests to the Australian Federal Police. Applicants are required to apply for a police certificate based on a name and fingerprint check. Police clearances issued on the basis of only a name check will not be accepted. More information is available on their website at: http://afp.gov.au/ or via e-mail at
vetting@afp.gov.au.

منبع : http://www.travel.state.gov
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Bakura ، Gole baba ، امیر مهاجر ، hadiseh.t ، Saeedv13 ، kavirr ، peyman1355
سلام
لطفا سوال من را هم جواب بدین
در پایان نامه دوم اسامی کسانیکه که باید با شما سفارت بروند آورده شده ؟؟؟

لطفا نامه دوم اگر دارید بزارید ببینم با نامه من مشابه است
تشکر کنندگان:
(2012-11-28 ساعت 08:49)شهلا 1346 نوشته:  سلام

بله پایین نامه اسامی کسانیکه که باید با شما سفارت بروند آورده میشه . در قسمت :
Beneficiaries:
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، kavirr
دوستان عزیز یه سوال دارم، برای مصاحبه آنکارا یه فرم اسپانسر و تاریخچه سفرهای خارجی رو ایمیل می کردن قبل از مصاحبه که براشون بفرستند ، می خواستم بدونم که برای ایروان هم همینطوره؟ من ایمیلی در این رابطه نگرفتم.شما چطور؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-28 ساعت 08:49)شهلا 1346 نوشته:  سلام

سلام سركار محترم
بله در پايان اسم همراهان شما نيز ذكر ميشه
2013/ايروان/مصاحبه:Nov W1/كليرBig Grinec W1/صبح روزي پشت در مي آيد و من نيستم ، قصه دنيا به سر مي آيد و من نيستم
تشکر کنندگان: kavirr
سلام ....پدر من برنده اصلی بوده و من و مادرم زیر مجموعه هستیم . میخواستم بدونم تمکن مالی رو فقط برای پدرم باید بگیریم یا همه اعضا خانواده باید تمکن داشته باشند . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطفا یکی که میدونه جواب بده ....
تشکر کنندگان:
(2012-11-28 ساعت 13:10)rvkoleti نوشته:  سلام ....پدر من برنده اصلی بوده و من و مادرم زیر مجموعه هستیم . میخواستم بدونم تمکن مالی رو فقط برای پدرم باید بگیریم یا همه اعضا خانواده باید تمکن داشته باشند . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطفا یکی که میدونه جواب بده ....

سلام دوست عزيز
تمكن رو نفر برنده ميگيره ولي بايد مقدار تمكن به اندازه تعداد اعضا باشه. مقدارش هم فكر ميكنم نفري 20000 د ل ا ر بود. دقيقترش رو اگر سرچ كني تو همين مهاجرسرا بچه ها گفته اند.
هستم در خدمتتون
2013/ايروان/مصاحبه:Nov W1/كليرBig Grinec W1/صبح روزي پشت در مي آيد و من نيستم ، قصه دنيا به سر مي آيد و من نيستم
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، rvkoleti
درود بر دوستان گرامی

آیا کسی میدونه TNO چیه؟ آیا همون TAL هست یا نه؟ من به خاطر یک موضوع خاص دوباره به سفارت برگشتم و وقتی فرمها رو برای اصلاح یک نکته دوباره خانم پشت باجه 9 جلوم گذاشت، دیدم که بعضی از قسمتهای فرم ها مون رو آفیسر یا همکارهاش با خودکار قرمز نوشته و یا زیرشون خط کشیده اند و وقتی به قسمت 9 (اگر اشتباه نکنم ) فرم DS-230 که مربوط به عنوان شغلی فرد میشه نگاه کردم، دیدم که جلوی شغل من نوشته TNO و دورش رو هم یه خط قرمز کشیده.

باز هم دردسر و زحمت برای دوستان قدیمی و پیشکسوت خودم درست کردم که بزرگواری کنند پاسخ بدهندWink
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: amir82 ، Sepasttian
سلام من همش دچار مشکل میشم . یکی از اعضای خوب می تونه این قضیه تمکن مالی رو کامل برام توضیح بده . ما 3 نفریم . چجوری میتونیم از سند استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سندی که بنامتون هست رو ترجمه کنید ببرید.مشکلتون چیه؟ ...البته من عضو خوبه نیستم..Big Grin
since 2012
تشکر کنندگان:
(2012-11-28 ساعت 20:08)rvkoleti نوشته:  سلام من همش دچار مشکل میشم . یکی از اعضای خوب می تونه این قضیه تمکن مالی رو کامل برام توضیح بده . ما 3 نفریم . چجوری میتونیم از سند استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بفرمایید این پست رو مطالعه کنید و اگر باز هم سوال داشتید، بپرسید

(2012-11-28 ساعت 11:26)ahmadi.k نوشته:  دوستان عزیز یه سوال دارم، برای مصاحبه آنکارا یه فرم اسپانسر و تاریخچه سفرهای خارجی رو ایمیل می کردن قبل از مصاحبه که براشون بفرستند ، می خواستم بدونم که برای ایروان هم همینطوره؟ من ایمیلی در این رابطه نگرفتم.شما چطور؟

لطفا امضاتونو کامل کنید تا بشه کمکتون کرد چون هنوز معلوم نیست که شما کارنت شدید یا نه؟
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، amir82 ، kasrafo ، rvkoleti ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان