کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
بچه ها منم هر روز به یه اشتباهمون پی میبرم چون فرم ها رو پدرشوهرم پر گرد.دیگه دارم دیوونه میشم بخدا.از سال 1992 تا 1995 همسرم(برنده اصلی) در مالزی زندگی کرده و اونجا درس خونده.در قسمت تحصیلات فرم 122 نوشتیم.حالا میفهمن مالزی زندگی کرده حالا عدم سوپیشینه میخوان ازمون.حالا ما چیکار کنیم؟اولین قدم چیه؟
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: kasrafo
(2012-11-28 ساعت 20:24)kavirr نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 20:08)rvkoleti نوشته:  سلام من همش دچار مشکل میشم . یکی از اعضای خوب می تونه این قضیه تمکن مالی رو کامل برام توضیح بده . ما 3 نفریم . چجوری میتونیم از سند استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بفرمایید این پست رو مطالعه کنید و اگر باز هم سوال داشتید، بپرسید

(2012-11-28 ساعت 11:26)ahmadi.k نوشته:  دوستان عزیز یه سوال دارم، برای مصاحبه آنکارا یه فرم اسپانسر و تاریخچه سفرهای خارجی رو ایمیل می کردن قبل از مصاحبه که براشون بفرستند ، می خواستم بدونم که برای ایروان هم همینطوره؟ من ایمیلی در این رابطه نگرفتم.شما چطور؟

لطفا امضاتونو کامل کنید تا بشه کمکتون کرد چون هنوز معلوم نیست که شما کارنت شدید یا نه؟
دوست عزیز همچین فرمی برای ارمنستان نیست
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان: kasrafo ، ahmadi.k
(2012-11-28 ساعت 20:08)rvkoleti نوشته:  سلام من همش دچار مشکل میشم . یکی از اعضای خوب می تونه این قضیه تمکن مالی رو کامل برام توضیح بده . ما 3 نفریم . چجوری میتونیم از سند استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست محترم برای تمکن مالی برای 3 نفر باید حدود 30000 دلار یا معادل ریالی آنرا به آفیسر نشان دهید.در خصوص سند این نکته را مد نظر داشته باش که احتمال داره سند خونه را به تنهایی قبول نکنه کما اینکه وقتی من برای مصاحبه رفته بودم این مسئله برای یک خانواده پیش آمد و کسری مدارک خوردن
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان: Gole baba ، kasrafo ، rvkoleti
(2012-11-29 ساعت 02:32)ani_sheiton نوشته:  بچه ها منم هر روز به یه اشتباهمون پی میبرم چون فرم ها رو پدرشوهرم پر گرد.دیگه دارم دیوونه میشم بخدا.از سال 1992 تا 1995 همسرم(برنده اصلی) در مالزی زندگی کرده و اونجا درس خونده.در قسمت تحصیلات فرم 122 نوشتیم.حالا میفهمن مالزی زندگی کرده حالا عدم سوپیشینه میخوان ازمون.حالا ما چیکار کنیم؟اولین قدم چیه؟
فکر می کنم با توجه به توضیجات بهترین راه اینکه همسرتون بره مالزی و عذم سوپیشنه رو بگیره تا جایی که می دونم امکان اینکه از ایران بتونن این کار رو بکنن نیست یا اینکه ریسک کنین و صبر کنین برین مصاجبه بعد اگر خواستن که به اجتمال زیاد می خوان نقص مدرک می زنن و اون موقع برید که به نطر منطقی نیست راه دوم.

(2012-11-29 ساعت 10:49)kiasina نوشته:  
دوست محترم برای تمکن مالی برای 3 نفر باید حدود 30000 دلار یا معادل ریالی آنرا به آفیسر نشان دهید.در خصوص سند این نکته را مد نظر داشته باش که احتمال داره سند خونه را به تنهایی قبول نکنه کما اینکه وقتی من برای مصاحبه رفته بودم این مسئله برای یک خانواده پیش آمد و کسری مدارک خوردن
ببخشید شما این 30000$ رو بر اساس کسانی که مصاجبه رفتن و تمکن مالی رو دکر کردن می گین چون تا جایی که میدونم برای هر نفر 18500$ ذکر شده هر چند که این میزان مثلا برای 1 خانواذه 4 یا 5 نفره تفریبا عیر ممکن
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، ani_sheiton ، kasrafo
(2012-11-29 ساعت 02:32)ani_sheiton نوشته:  بچه ها منم هر روز به یه اشتباهمون پی میبرم چون فرم ها رو پدرشوهرم پر گرد.دیگه دارم دیوونه میشم بخدا.از سال 1992 تا 1995 همسرم(برنده اصلی) در مالزی زندگی کرده و اونجا درس خونده.در قسمت تحصیلات فرم 122 نوشتیم.حالا میفهمن مالزی زندگی کرده حالا عدم سوپیشینه میخوان ازمون.حالا ما چیکار کنیم؟اولین قدم چیه؟

آنی عزیز ازهمسر شما حتما سوء پیشینه رو خواهند خواست. و اگر نداشته باشید نقص مدرک می خورید. بویژه اینکه برنده اصلی هم ایشون هستند. با توجه به کیس نامبرتون هنوز فرصت دارید بهتره هرچه زودتر اقدام کنید.
بهتره ابتدا یک سر به سفارت مالزی بزنید و ببینید مراحلش چطوره و چه مدتی طول می کشه که به دستتون برسه. در غیر اینصورت فکر می کنم بهتر باشه همسرتون یه سفری به مالزی داشته باشن.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، Szsanazsz ، Saeedv13 ، ani_sheiton ، kasrafo ، kiasina
(2012-11-29 ساعت 11:30)mohajer13 نوشته:  

آنی عزیز ازهمسر شما حتما سوء پیشینه رو خواهند خواست. و اگر نداشته باشید نقص مدرک می خورید. بویژه اینکه برنده اصلی هم ایشون هستند. با توجه به کیس نامبرتون هنوز فرصت دارید بهتره هرچه زودتر اقدام کنید.
بهتره ابتدا یک سر به سفارت مالزی بزنید و ببینید مراحلش چطوره و چه مدتی طول می کشه که به دستتون برسه. در غیر اینصورت فکر می کنم بهتر باشه همسرتون یه سفری به مالزی داشته باشن.
دوست عزيز براي گواهي حتما از سفارت مالزي در ايران اقدام كنيد فكر ميكنم اگر خيلي طول بكشد دو ماهه است. سفر به مالزي همون قدر هزينه در بر داره كه نقص مدرك خوردن! ضمن اينكه شايد بشه يك برگه ارايه داد كه شما اقدامشو كرديد. هرچه زودتر بريد سفارت امروز سيستم اداري مالزي يك چيزي كشدارتر از مال خودمونه ولي من ميگم كه ميرسونه به شما گواهي رو
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، ani_sheiton ، kasrafo ، kiasina
(2012-11-29 ساعت 12:15)aminkhoshgeleh نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید برای کلیه دوستان سفارت آمریکا در آنکارا نوشته:
New Courier and Other Services for Immigrant Visa Applicants Starting 19 December 2012
27 November 2012
As of 19 December 2012 the U.S. Embassy in Ankara will implement several changes that will affect immigrant visa applicants. All immigrant visa applicants will have to register with our new service provider, CSC, to select a visa pick-up location before coming to the Embassy for their interviews. Please be advised that appointment scheduling and fee payment for fiancé(e) visas will also be subject to these changes.
When our office implements this arrangement with our new service provider, we will NOT be able to accept visa applications on the day of the interview without the proof of registration with CSC (your UID confirmation number).
Our team will be posting
اگه کسی مفهومه شو می دونه توضیح بده ما هم بدونیم.

میگه انگار یک سرویس پیک-آپ ویزا راه انداختند که همه مهاجرتی ها باید قبل مصاحبه ثبت نام کنن و هزینشو بدن و گرنه ازشون مصاحبه به عمل نمیاد. اطلاعات بیشتر هم گفته میدیمBig Grin

انگار دیگه هزینه 330 تا نیست و میخوان بیشترش کنن
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2012-11-29 ساعت 11:21)usa lover نوشته:  ..............ببخشید شما این 30000$ رو بر اساس کسانی که مصاجبه رفتن و تمکن مالی رو دکر کردن می گین چون تا جایی که میدونم برای هر نفر 18500$ ذکر شده هر چند که این میزان مثلا برای 1 خانواذه 4 یا 5 نفره تفریبا عیر ممکن

usalover عزیز
تو رو خدا مردم رو نترسون ،برای هر نفر 18500$ نیست، برای یکنفر این مبلغ هست و چون برای نفرات بالاتر خیلی از هزینه ها مشترک میشود(مثلاً برق و اینترنت و قسط ماشین و کرایه خانه و...) یک ضریبی از این عدد به آن اضافه خواهد شد و مبلغ برای خانواده 4 نفره تقریباً حدود همین 30000 تا است
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، امیر مهاجر ، kasrafo ، enchantress_boy ، usa lover ، kiasina ، amir82
دوستان این قضیه سفارت آنکارا و این سیستم جدیدشون چیه؟ چون نوشته احتمال داره وقت های مصاحبه هم تغییر کنه

دوستان این که تو بعضی سفرنامه ها میبینیم که دوستان کلیرنس خوردن و انگار به نظر افیسر بوده من فکر میکنم اینجوری نیست و همه چیز توسط خود kcc تعیین میشه. چون اگه بعدا مشکلی پیش بیاد افیسر باید جواب بده و اون هیچ وقت خودشو به دردسر نمیندازه.

حالا به نظر شما نظر نهایی نظر افیسره یا از قبل همه چی تصمیم گرفته شده؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-29 ساعت 10:49)kiasina نوشته:  دوست محترم برای تمکن مالی برای 3 نفر باید حدود 30000 دلار یا معادل ریالی آنرا به آفیسر نشان دهید....
(2012-11-29 ساعت 11:21)usa lover نوشته:  ببخشید شما این 30000$ رو بر اساس کسانی که مصاجبه رفتن و تمکن مالی رو دکر کردن می گین چون تا جایی که میدونم برای هر نفر 18500$ ذکر شده هر چند که این میزان مثلا برای 1 خانواذه 4 یا 5 نفره تفریبا عیر ممکن
رقم دقیق ترش رو در آدرس: http://www.uscis.gov/files/form/i-864p.pdf
از سایت US Citizenship and Immigration Servicesپیدا می کنید. خانواده ی سه نفره: 23862 دلار در سال هست. اینجا:
[عکس: attachment.php?aid=2549]
تشکر کنندگان: beelzebub ، el333 ، bayat_r ، mohajer13 ، ani_sheiton ، kasrafo ، enchantress_boy ، mehdiii ، kavirr ، usa lover ، kiasina ، amir82 ، sasbk
این قیمت هاشون هم جالبه ها. برای یک فرد تک نفره 18500 $ و برای یک خانواده 2 نفره 18912 $ هستش؟ یعنی اون دو نفر همش 400 دلار در سال بیشتر خرج میکنن
تشکر کنندگان: bayat_r ، ani_sheiton ، kasrafo

به سفارت مالزي در قلهك مراجعه و ازشون درخواست گواهي علم سوء پيشيه كنيد.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، el333 ، bayat_r ، afs ، ani_sheiton ، kasrafo ، kiasina
(2012-11-29 ساعت 13:41)Saeedv13 نوشته:  
(2012-11-29 ساعت 10:49)kiasina نوشته:  دوست محترم برای تمکن مالی برای 3 نفر باید حدود 30000 دلار یا معادل ریالی آنرا به آفیسر نشان دهید....
(2012-11-29 ساعت 11:21)usa lover نوشته:  ببخشید شما این 30000$ رو بر اساس کسانی که مصاجبه رفتن و تمکن مالی رو دکر کردن می گین چون تا جایی که میدونم برای هر نفر 18500$ ذکر شده هر چند که این میزان مثلا برای 1 خانواذه 4 یا 5 نفره تفریبا عیر ممکن
رقم دقیق ترش رو در آدرس: http://www.uscis.gov/files/form/i-864p.pdf
از سایت US Citizenship and Immigration Servicesپیدا می کنید. خانواده ی سه نفره: 23862 دلار در سال هست. اینجا:
[عکس: attachment.php?aid=2549]
یعنی آمار و ارقام و جوابات تو حلقم...
خدا نکنه مهندس. آمارام همه کَتو کلفتن. اونجا گیر می کنه مشکل ساز میشهBig Grin. سعید
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: marjani ، Saeedv13 ، ani_sheiton ، kasrafo ، mgolchin13 ، usa lover ، kiasina ، 3pideh ، amir82
[/quote]

[/quote]

سلام دوست خوبم مرسی از جوابتون.زنگ زدم سفارت مالزی در ایران گفت کنسولگری هفته دیگه میاد اما گفت به نظر من چون اون موقع 9 سال داشته فکر نکنم لازم باشه یعنی مدرکی ازش در اون سن نیست که عدم سوپیشینه براش صادر شه
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: kasrafo ، mohajer13
سلام به همه
من از برندگان ساله ۲۰۱۲ هستم، مصاحبه ام در مالزی بود، شکر خدا همه کارها انجام شد
متاسفانه وقت نشد سفر نامه بنویسم
اما اگر هر کدوم از دوستان مصاحبشون در مالزی هست، من در خدمت هستم
2012AS00043XXX
کنسولگری:کوالالامپور
کارنت شدن کیس:April13
مصاحبه:Jun14
دریافت ویزا:Jun17
ورود به آمریکا :13 Oct
دریافت گرین کارت:25 Oct
تشکر کنندگان: afs ، tatoole ، امیر مهاجر ، pooya.n ، Saeedv13 ، goody ، pr.kia ، mohajer13 ، sasbk ، achi686

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان