کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-05-18 ساعت 20:24)nedaUSA نوشته:  دوستان توی یکی از مطالب همین فروم خوندم که مایی که ساکن ایرانیم نیازی نداریم که گواهی عدم سوء پیشینه داشته باشیم. اما توی فرم هیچ استثنایی ندیدم گذاشته باشه.
مطمئنین که نباید گواهی ببریم؟ اگه باید ببریم چیکار کنیم. یعنی به دادگاه بگیم که برای چی میخواهیم؟

لازم نداره اگر خود سايت را نگاه كنيد مداركي كه از ايران قابل بررسي است را نوشته

http://www.travel.state.gov/visa/fees/fe...l?cid=9217
يه سوالي براي مصاحبه فقط به اين پنج تا محل ميشه رفت اخه من تو سايت ديدم كه بعضي بچه ها جاهاي ديگر هم مصاحبه كردند
Visa Issuing Posts

Immigrant visas for nationals of Iran are processed at the following U.S. consular offices. While non-immigrant visa applicants are not restricted in where they may apply for a non-immigrant visa, they should be aware that the interview may be delayed if a Farsi-speaking officer is unavailable.
Post Country
Abu Dhabi United Arab Emirates
Ankara Turkey
Frankfurt Germany (Family-based applicants only)
Naples Italy
Vienna Austria

http://www.travel.state.gov/visa/fees/fe...l?cid=9217
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من مدرک لیسانسم از دانشگاه سراسری بوده
ولی الان میگن 8سال به دولت تعهد داری و مدرکمو نمیدن
الان باید چکار کنم؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-15 ساعت 08:00)omidooo نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 07:42)nimo80 نوشته:  سلام دوستان عزیز
من تازه به جمع شما و سایت مهاجر سرا پیوستم
من هم امسال در لاتاری 2013 قبول شدم
روز شنبه 23 اردیبهشت یعنی 12 می فرم ها و عکسهام رو با پست دی اچ ال فرستادم برای KCC
می خواستم ببینم الان لازمه برای پیگیری به KCC ایمیل بفرستم یا خودشون خبر می کنن؟

درود بر شما دوست گرامی
اول از همه قبول شدنتون رو تبریک میگم - با امید و توکل بر بخدا پیش بروید.
دوم اینکه ورودتون رو به جمع مهاجرسرایی ها خوش آمد میگم.
پیشنهاد اکید میکنم تاپیک های مرتبط در سالهای 2011 و 2012 رو حتما بخونید . من فکر میکنم کمی وقت بذارید بتونید یه 100 صفحه رو راحت بخونید .
خیلی خیلی کمک کنندس.
شما پس از مطمئن شدن از رسیدن فرم ها به امریکا و بعد از گذشت یک یا دوهفته به کی سی سی ایمیل بزنید و پیگیری کنید این موضوع رو . ولی بنده خودم اینکارو نکردم . هیچ نامه ای در این مورد از طرف کی سی سی نخواهید داشت . نامه بعدی که برای شما بعد از کارنت شدنتون خواهد آمد نامه تعیین زمان مصاحبه است که هنوز زوده . پس شما فعلا به فکر ترجمه مدارک غیر مالی و واکسیناسیون باشید .
موفق باشی

سلام آقا امید (اگه درست گفته باشم)
ببخشید که دارم دیر ازتون تشکر می کنم بابت جوابتون ..پیداش نمی کردم...

من خیلی دلشوره دارم ، یه دو سه تا سوال مهم هم دارم که الان انقدر گیجم نمی دونم تو کدوم تاپیک باید بپرسم...میشه همینجا سوالامو بپرسم دیگه؟

1) یه سوالم راجع به ترجمه مدارکمه... من مدرک فوق دیپلم، دیپلم، شناسنامه و کارت ملّیم رو دادم ترجمه، آیا پاسپورت هم ترجمه می خواد؟
2) و سوال دیگه اینکه آیا کپی هایی که باید ببریم سفارت باید کپی برابر اصل باشن؟
یعنی باید بگم خود دارالترجمه کپی ازشون بهم بده یا خودم فوتوکپی معمولی از روشون بگیرم؟؟؟؟

3) بعدش میشه دقیقا بهم بگین یا لینک بحث های قبل رو بهم بدین که برای سفارت آنکارا چه مدارک و چه کپی هایی رو باید بفرستم؟

4) و راجع به اسپانسر یا حساب بانکی تو ایران هم اطلاعات می خواستم... یعنی کدومش بهتره و موثر تره براشون؟

ببخشیـــــــــــد انقدر سوال دارما من خیلی استرس دارم Sad
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: Omidooo
(2012-05-19 ساعت 11:15)nimo80 نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 08:00)omidooo نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 07:42)nimo80 نوشته:  سلام دوستان عزیز
من تازه به جمع شما و سایت مهاجر سرا پیوستم

درود بر شما دوست گرامی
اول از همه قبول شدنتون رو تبریک میگم - با امید و توکل بر بخدا پیش بروید.
دوم اینکه ورودتون رو به جمع مهاجرسرایی ها خوش آمد میگم.
پیشنهاد اکید میکنم تاپیک های مرتبط در سالهای 2011 و 2012 رو حتما بخونید . من فکر میکنم

سلام آقا امید (اگه درست گفته باشم)
ببخشید که دارم دیر ازتون تشکر می کنم بابت جوابتون ..پیداش نمی کردم...

من خیلی دلشوره دارم ، یه دو سه تا سوال مهم هم دارم که الان انقدر گیجم نمی دونم تو کدوم تاپیک باید بپرسم...میشه همینجا سوالامو بپرسم دیگه؟

1) یه سوالم راجع به ترجمه مدارکمه... من مدرک فوق دیپلم، دیپلم، شناسنامه و کارت ملّیم رو دادم ترجمه، آیا پاسپورت هم ترجمه می خواد؟
2) و سوال دیگه اینکه آیا کپی هایی که باید ببریم سفارت باید کپی برابر اصل باشن؟
یعنی باید بگم خود دارالترجمه کپی ازشون بهم بده یا خودم فوتوکپی معمولی از روشون بگیرم؟؟؟؟

3) بعدش میشه دقیقا بهم بگین یا لینک بحث های قبل رو بهم بدین که برای سفارت آنکارا چه مدارک و چه کپی هایی رو باید بفرستم؟

4) و راجع به اسپانسر یا حساب بانکی تو ایران هم اطلاعات می خواستم... یعنی کدومش بهتره و موثر تره براشون؟

ببخشیـــــــــــد انقدر سوال دارما من خیلی استرس دارم Sad

1- خیر
2- دوست گرامی من چون دوسری ترجمه کرده بودم و اصل رو پست کردمو اون یکی هم که با خودم برده بودم - در موردی که شما گفتید اطلاعات موثقی ندارم - از دوستان با تجربه تر جویا شوید
3- براتون ایمیل خواهند زد ولی : کارت ملی - شناسنامه - مدارک تحصیلی - مدارک پزشکی - کارت خدمت - و مدارک دیگری ازجمله ازدواج یا طلاق - گواهی فوت
4- به نظر شخصی بنده : حساب بانکی -اسپانسر - سند ملکی منقول و غیر منقول
البته به نقل از دوستان با تجربه تر اگر از اسپانسر استفاده کنید حدودا یک سال از یک سری مزایا (شاید مثل وام گرفتن یا بیمه یا ...) نتوانید استفاده کنید . اگر دوستان با تجربه تر نظر بدن در این مورد ممنون میشم .
موفق باشی
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mitr.p ، hassan1358arab ، rose_2000 ، ابی22
(2012-05-19 ساعت 12:36)Almond نوشته:  سلام دوستان برای 2 قطعه عکسهایی که باید همراه فرمها بفرستیم باید پشت نویسی بکنیم؟ البته من ویکی مهاجر سرا رو خوندم اونجا گفته دوستای زیادی هم این موضوع رو گفتند ولی میخواهم بدونم این مساله پشت نویسی از از کجا گفته شده؟
مثلا روز مصاحبه یا برای مدارک مصاحبه عکسها باید پشت نویسی باشند؟
یکی از جواب ایمیلهایی که کی سی سی برای بچه ها فرستاده بود، توش نوشته شده بود برای اینکه عکسا قاطی نشن پشتش اسم صاحب عکس نوشته بشه.
شما شماره کیس و اسم و فامیل و تاریخ تولد رو بنویسید ضرری نداره. خیالتون هم راحت تره.
تشکر کنندگان: Almond ، Championking
سلام دوستان ...حدود ده روز گیر این فرم هام ..... اینقدر وسواس پیدا کردم که اگه رو درس خوندن می ذاشتمش الا داکترام رو هم گرفته بودم ..... چند تا گیر دارم ........دوستان با تجربه لطفا رانمایی بفرمائید :

1- درباره مدرک تحصیلی گیر خیلی زیاده ... خیلی ها سوال پرسیدن ، خیلی ها جواب دادن ولی خوب هر کسی یه چیزی میگه .... لطف کنید بیاید مدرک رو اینجا جمع بندی کنیم :
مثال : بنده در حال حاضر کارشناسی ناپیوسته تکنولوژی نرم افزار دارم - فوق دیپلم کامپیوتر و دیپلم هنرستان ....(همونطور که می دونید دیپلم هنرستان یازده ساله است ) بالای دیپلم بنده نوشته گواهی پایان تحصیلات متوسطه و زیرش تو پرانتز نوشته : نظری و فنی و حرفه ای ، حالا من از دوستانی که در آمریکا دارم پرسیدم این قضیه رو ، گفتن شما مدرکت رو بنویس High School Diploma شما تحصیلات متوسطه داری ، اما حالا اگه می رفتی پیش دانشگاهی باید می زدی Pre-University Degree ، خوب یک عده از دوستان هم اینجا می فرمایند بنویس Vocational Diploma ، دوستان من می گن Vocational به آموزشگاه های خصوصی که می ری یه پولی می دی و مدرک تخصصی می گیری اطلاق می شه مثلا همین فنی و حرفه ای خودمون که بیرون می ری ثبت نام می کنیم و مثلا مدرک آرایشگری میده نه به دبیرستان هایی که زیر نظر آموزش و پرورش دران دیپلم می گیرن ،یه دارالترجمه هم به ما می گه بنویس Vocationa ،Secondary School Diploma یه عده دیگه میگن اصلا مهم نیست شما دیگه الان لیسانس داری این لیسانست دیپلمت رو پوشش می ده ، اصلا یه وضعی شده ... مغزم داره می ترکه (خواهشا یه اجماع بکنین دوستان ) می ترسم آخرش خراب کاری کنم .

2- یکی دیگه از مشکلاتی که من دارم توی فرم DS-230 هست ..تو قسمتی که میگه تجارب کاری تون رو بنویسید ... خوب من یه سری تجارب کاری دارم که با درس خوندم تداخل داره ...... داستان به چه صورته ؟ بنویسم یا ننویسم ؟ می ترسم بعدا گیر بدن ...تو که درس می خوندی این سابقه کارا چیه ..... آیا می تونم بگم روزهایی که توی شهر خودم بودم کار می کردم و یا اینکه پاره وقت کار می کردم ؟ (نکته اینه که برای این سوابقم بیمه ندارم).

باز هم عذر خواهی می کنم که هی موضوع های تکراری رو مطرح می کنم .... متاسفانه با مطلعه تاپیک های قبلی به نتیجه واضح نرسیدم .... حق بدید .
لطفا کمک کنید به یه نتیجه کلی برسیم که دیگه این همه سوال مطرح نشه ..... در ضمن از همه دوستان که کمک می کنن تشکر میکنم ....
تشکر کنندگان: ابی22
(2012-05-19 ساعت 11:05)golebita14416@yahoo.com نوشته:  سلام دوستان
من مدرک لیسانسم از دانشگاه سراسری بوده
ولی الان میگن 8سال به دولت تعهد داری و مدرکمو نمیدن
الان باید چکار کنم؟؟

شما بايد پول بدي و مدركت را آزاد كني . به جاي اون 8 سال خودشون يه مبلغي حساب مي كنند و اون را ميدهي و اصل مدرك را مي گيري .
(2012-05-19 ساعت 13:21)Given نوشته:  سلام دوستان ...حدود ده روز گیر این فرم هام ..... اینقدر وسواس پیدا کردم که اگه رو درس خوندن می ذاشتمش الا داکترام رو هم گرفته بودم ..... چند تا گیر دارم ........دوستان با تجربه لطفا رانمایی بفرمائید :

1- درباره مدرک تحصیلی گیر خیلی زیاده ... خیلی ها سوال پرسیدن ، خیلی ها جواب دادن ولی خوب هر کسی یه چیزی میگه .... لطف کنید بیاید مدرک رو اینجا جمع بندی کنیم :
مثال : بنده در حال حاضر کارشناسی ناپیوسته تکنولوژی نرم افزار دارم - فوق دیپلم کامپیوتر و دیپلم هنرستان ....(همونطور که می دونید دیپلم هنرستان یازده ساله است ) بالای دیپلم بنده نوشته گواهی پایان تحصیلات متوسطه و زیرش تو پرانتز نوشته : نظری و فنی و حرفه ای ، حالا من از دوستانی که در آمریکا دارم پرسیدم این قضیه رو ، گفتن شما مدرکت رو بنویس High School Diploma شما تحصیلات متوسطه داری ، اما حالا اگه می رفتی پیش دانشگاهی باید می زدی Pre-University Degree ، خوب یک عده از دوستان هم اینجا می فرمایند بنویس Vocational Diploma ، دوستان من می گن Vocational به آموزشگاه های خصوصی که می ری یه پولی می دی و مدرک تخصصی می گیری اطلاق می شه مثلا همین فنی و حرفه ای خودمون که بیرون می ری ثبت نام می کنیم و مثلا مدرک آرایشگری میده نه به دبیرستان هایی که زیر نظر آموزش و پرورش دران دیپلم می گیرن ،یه دارالترجمه هم به ما می گه بنویس Vocationa ،Secondary School Diploma یه عده دیگه میگن اصلا مهم نیست شما دیگه الان لیسانس داری این لیسانست دیپلمت رو پوشش می ده ، اصلا یه وضعی شده ... مغزم داره می ترکه (خواهشا یه اجماع بکنین دوستان ) می ترسم آخرش خراب کاری کنم .

2- یکی دیگه از مشکلاتی که من دارم توی فرم DS-230 هست ..تو قسمتی که میگه تجارب کاری تون رو بنویسید ... خوب من یه سری تجارب کاری دارم که با درس خوندم تداخل داره ...... داستان به چه صورته ؟ بنویسم یا ننویسم ؟ می ترسم بعدا گیر بدن ...تو که درس می خوندی این سابقه کارا چیه ..... آیا می تونم بگم روزهایی که توی شهر خودم بودم کار می کردم و یا اینکه پاره وقت کار می کردم ؟ (نکته اینه که برای این سوابقم بیمه ندارم).

باز هم عذر خواهی می کنم که هی موضوع های تکراری رو مطرح می کنم .... متاسفانه با مطلعه تاپیک های قبلی به نتیجه واضح نرسیدم .... حق بدید .
لطفا کمک کنید به یه نتیجه کلی برسیم که دیگه این همه سوال مطرح نشه ..... در ضمن از همه دوستان که کمک می کنن تشکر میکنم ....

1- در مورد مدرك ديپام بنوسيد همان High school diploma
2- در مورد مدر پيش دانشگاهي هم : Pre-university diploma
اگر فني و حرفه اي بوديد بنوسيد vocational diploma
من اين ها را براي دانشگاه فرستاده بودم قبول كردند . اين موضوعات اونقدر حساس نيست كافيه چيزي كه شما نوشتيد با اونيكه دارالترجمه نوشته هماهنگ باشه
3- كار كردن هنگام تحصيل كه مشكلي نست . اتفاقا در مقاطع بالاتر در همه جا خيلي ها هنگام تحصيل كار مي كردند . فقط اگر نمي تونيد از اون كارهايي كه هنگام تحصيل انجام ميداديد سابقه به دست آوريد در فرم DS-122 ‌ننويسيد .
تشکر کنندگان: Given ، golebita14416@yahoo.com
دوستان بعد از کلی وب گردی و بد بختی معادل مدارک مون توی امریکا را از وب سایت علوم تحقیقات در آوردم . اینم لینکش ... امیدوارم مفید باشه :
http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/2/%D8...D8%A7.aspx

کلا اصن چیزی به نام هنرستان وجود تداره و فک کنم برای هنرستانی ها باید همون high school diploma نوشته بشه ..... البته حول نشین ها با یه دارلترجمه مشورت کنین ... ببینید چی می گن .....باید مدرکی که ترجمه می شه با عنوانی که نوی فرم هاتون ذکر می کنید برابر باشه ......
تشکر کنندگان: aziking
(2012-05-19 ساعت 13:59)smith نوشته:  
(2012-05-19 ساعت 13:50)nimo80 نوشته:  به نظرتون تو این تاپیک یا تاپیک های دیگه کدوم یکی از اعضا با تجربه تر هست که سوالاتم رو از ایشون هم بپرسم؟
ممنون می شم بازم اگه راهنمایی کنین

سوالاتتون رو نمیخواد از کسی بپرسین این سایت رو خوب بخونین باور کنین به همه ی جواب هاتون میرسین Cool

مرسی آقای اسمیت عزیز...باور کن دارم این سایت رو زیر و رو می کنم ولی انگار باید یکی سوالمو جواب بده تا خودم متوجه بشم ، می ترسم چیزی از قلم بندازم Tongue

حالا میشه این سوالمو شما هم جواب بدین؟
که آیا کپی ترجمه مدارکم (مثل مدرک تحصیلی و شناسنامه و ...) باید کپی برابر اصل باشه؟ یا همین قوتوکپی معمولی هم قبوله؟
آخه ترجمه خیلی گرونه ، کپی برابر اصلش هم به همون نسبت گرونه ، منظورم از کپی برابر اصل اینه که بگم خود دارالترجمه کپی برابر اصل برام بزنه !!!!

Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: smith
(2012-05-19 ساعت 14:53)lilistar نوشته:  سلام اسميت عزيز
مرسي براي تمام زحماتتون .
راستش من هر روز سوالات بچه ها رو ميخونم و مسائل جديد برام مطرح ميشه .1- الان مثلا موندم كه مدرك دبيرستان هنر هاي زيبا(‌رشته نقاشي ) آيا ديپلم حساب ميشه يا نه؟ بخاطر اينكه اين طرف ما كه قبول شده فقط ديپلم داره . حالا موندم نكنه مدركش هنرستاني است قبول نكنند.
2- جاي امضاي بچه هاي كوچك ( اثر انگشت يا كف پا ) يا امضاي از طرف فرد برنده
خواهش ميكنم جواب بدهيد .

سلام
جواب سوال اول رو دقیقا نمیدونم ولی اگه اموزشگاه فنی حرفیه ای حساب نمیشه و 12 ساله باشه نباید مشکلی باشه وسوال دوم به جای بچه ها باید برنده اصلی امضا کنه.
تشکر کنندگان: smith
با سلام..من مداركم را پست كردم براي kcc متاسفانه الان متوجه شدم در فرم قسمتي كه بايد اسم و آدرس مدرسه ام را مي نوشتم, فراموش كردم آدرسش را هم بنويسم..ميخواستم بدونم آيا مشكلي برام به وجود خواهد آمد يا نه؟؟ ممنون ميشم اگر راهنمايي كنين كه چه كاري مي توانم انجام بدم ..
تشکر کنندگان:
(2012-05-19 ساعت 16:14)مانترا نوشته:  کسی میدونه چند روز فرصت برای پر کردن و فرستادن فرمها داریم؟میدونم هر چه زودتر باشه بهتره ولی میخوام بدونم حداکثر زمانی که داریم چقدره؟آخه خیلی دقیق باید پر بشن...

دوست گرامی چند بار مطرح کردن یک سوال در صورتی که با یک جست و جوی ساده جواب داده میشه
صورت خوشی نداره
بنده توی یکی از همین تاپیک های 2013( نه سالهای قبل) به این سوال جواب داده بودم.حداقل تاپیک های امسال رو دیگه مطالعه بفرمایید.
اما جواب:
شما تا 30 سپتامبر 2013 ( آخرین روز بسته شدن پرونده ها) وقت دارید فرم ها رو بفرستید . ولی این کار مثه اینه که با دست خودتون ویزا رو پس بزنید . شما باید زمان لازم برای طی کردن مابقی مراحل رو داشته باشی
سفارت آنکارا هم همین چند روز اخیر به بچه های 2012 تذکر داده که کسانی که فرم ها رو نفرستادن دیگه بفرستن
http://turkey.usembassy.gov/immigrant_visas.html

به نظر شخصی بنده دیگه باید بین 4 تا 5 هفته فرم ها رو فرستاد.
البته بعضی دوستان که مشکل دارند ( مانند کسی که هنوز کارت پایان خدمتش نرسیده) یه کمی فرم ها رو دیرتر ارسال میکنن تا مدارکشون آماده بشه . که این موضوع بستگی به ریسک پذیری افراد داره.
امیدوارم دیگه این سوال براتون دغدغه فکری نباشه - امیدوارم
موفق باشید
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: smith ، امیر مهاجر ، Almond ، ammin6327 ، aziking ، saeed2568
دوست عزیزی جایی گفت :بعضی فیلدها هستن که فرمتشون به صورت خاصی هست، مثلا تاریخ، اما شما نیاز دارید یه کلمه اونجا تایپ کنید مثل Present یا N/A اما وقتی تایپ می کنید ارور می ده.
راه حل:
1- در تبهای بالا Add or edit form رو انتخاب کن
.
.
.
این Add or edit form کجاس؟من پیدا نمیکنم چراSad
توی فرم 122 سئوال 4 و 5 رو باید N\A بزنیم؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-19 ساعت 23:14)el333 نوشته:  
(2012-05-19 ساعت 23:04)Almond نوشته:  
(2012-05-19 ساعت 22:56)el333 نوشته:  
(2012-05-19 ساعت 19:29)el333 نوشته:  با سلام..من مداركم را پست كردم براي kcc متاسفانه الان متوجه شدم در فرم قسمتي كه بايد اسم و آدرس مدرسه ام را مي نوشتم, فراموش كردم آدرسش را هم بنويسم..ميخواستم بدونم آيا مشكلي برام به وجود خواهد آمد يا نه؟؟ ممنون ميشم اگر راهنمايي كنين كه چه كاري مي توانم انجام بدم ..

اينجا كسي نيست كه منو راهنمايي كنهSad

دوست عزیز منظورتون در فرم 122 است. ببینید اگر بعد از نام مدرسه مورد نظرتون اسم شهر وبعدش ایران رو نوشتید به نظر من مشکلی به نظر نمیرسه. مثلا : Farvardin High School, Mahshahr, Iran
نظر بزرگای انجمن رو هم میتوانید بپرسید.
مرسي از توضيحتون اما مشكلم اينه كه كلا آدرسي ننوشتم Sad

دوست عزیز شما بطور کلی هرچیزی رو که فراموش کردید یا بد نوشتید میتونید تا قبل از زمان مصاحبه به کی سی سی اطلاع بدید تمام این اصلاحیه ها رو میزارن روی پروندتون و موقع مصاحبه آفیسر میبینه نگران نباشید
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: el333 ، امیر مهاجر ، Almond
(2012-05-19 ساعت 22:27)مانترا نوشته:  
(2012-05-19 ساعت 21:34)hassan1358arab نوشته:  
(2012-05-19 ساعت 21:25)مانترا نوشته:  دوست عزیزی جایی گفت :بعضی فیلدها هستن که فرمتشون به صورت خاصی هست، مثلا تاریخ، اما شما نیاز دارید یه کلمه اونجا تایپ کنید مثل Present یا N/A اما وقتی تایپ می کنید ارور می ده.
راه حل:
1- در تبهای بالا Add or edit form رو انتخاب کن
.
.
.
این Add or edit form کجاس؟من پیدا نمیکنم چراSad
توی فرم 122 سئوال 4 و 5 رو باید N\A بزنیم؟

دوستان کسی نمیدونه این Add or edit form کجاس؟
دوست من
اول از همه دقت کن که فایلت رو با Adobe acrobat pro باز کنی. چون معمولا روی کامپیوترهای شخصی برنامه دیفالت Adobe reader هستش که فقط قابلیت خوندن داره و نه ادیت. اگر این نرم افزار رو ندارید باید دانلودش کنید.
و بعد از اجرای پی دی اف با Adobe acrobat pro از تبهای بالا اول Forms رو انتخاب و بعدش از گزینه های موجود Add or edit form رو بزن. اگر این گزینه deactive بود به این معنیه که فایلتون قابلیت تغییر نداره و با استفاده از این سایت می تونید فایلتون رو unlock کنید.
موفق باشید
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Almond ، مانترا ، zina s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان