کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
با سلام و احترام

من حدود 2 سال باکو بودم سال دوم دبیرستان و تا آخر اسفند سال چهارم . که 7/5 ماه بعد 16 سالگیم میشه . (حدود 16 سال پیش) . برای آن باید عدم سوپیشینه ارائه بدم؟

باتشکر فراوان
تشکر کنندگان:
(2012-05-16 ساعت 12:12)melina0005 نوشته:  
(2012-05-16 ساعت 09:21)omidooo نوشته:  
(2012-05-16 ساعت 08:52)melina0005 نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 23:13)ammin6327 نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 22:29)melina0005 نوشته:  ا
سلام
من از دوستان اینجا حونده بودم که ایمیل بزنم و بپرسم که نامه رسیده د

دوست عزیز شما به چه آدرسی ایمیل زدی؟؟؟
این اول میل اوناست و من به همین ادرس توی میل زده بودم
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This em

(2012-05-16 ساعت 02:51)salar derakhshanfar نوشته:  دوستان بعد از فرستادن فرم ها حدودا چقدر طول میکشه تا تاریخ مصاحبه مشخص بشه؟

در سایت dv نوشته بود که سه هفته بهد از دریافت مدارک شما باید یه نامه بیاد براتون و اگه نیومد به ما ایمیل بزنید البته این مربوطه به مدارکمون اما اینکه باید شماره کیس ما کارنت بشه و 2013 هنوز شروع به کارنت نکردن من هر روز نگاه میکنم فعلا پروسه 2012 در جریانه منم خیلی مایلم زود بدونم که چقدر طول میکشه مصاحبه اما تاریخ دقیقی نمی شه براش گفت از مطالب سالهای قبل اگه مطالعه کنید اونا دو ماه بعد ارسال مدارک فهمیدن البته کیس نامبر هم مهمه که چند باشه هر چه کمتر زودتر Smile
دوست گرامی اگه امکان داره لینک مطلبتون رو بذارید -
تا اونجا که ما اطلاع داریم و در جریان بودیم الان باید صبر کنید تا کارنت بشید بعدش باید همون سایتی که قبولی رو دیدید رو هی چک کنید تا نامه ای رو مشاهده کنید که تاریخ مصاحبتون رو مشخص کرده . یه ای میل هم نزدیکای مصاحبه میاد که به شما یاد آوری میکنه که تاریخ مصاحبه دارید و مدارکی رو که لیست کردن رو باید بیارید .دیگه بعد از اون هم نامه ای نخواهید داشت. این چیزایی بود که ما تجربه کردیم -
ممنونم

لبته شما که تجربه دارید از من بهتر میدونید من منظورم دریافت نامه برای مصاحبه نبود چون نامه نمیاد ما خودمون باید پیگیر باشیم تا شماره کیس هامون کارنت بشه

If you have not received your appointment letter by 3 weeks before your appointment, please contact us by E-mail.
این مطلب از سایته و من لینک اون صفحه رو میزارم برای کنترل کارنت
http://turkey.usembassy.gov/interview_schedule.html
ممنون

دوست گرامی با کمال ادب عرض کنم که یه کم پست های شما نا هماهنگ هستن
شما در پست اول اعلام کردید " سه هفته بعد از ارسال مدارک باید براتون نامه بیاد و اگه نیومد به ما ای میل بزنید "
اگه منظورتون ارسال مدارک اولبه یا همون فرم ها بوده که در این مورد نامه ای نخواهید داشت.
اگه منظورتون ارسال مدارک برای آنکارا بوده که اونو باید 15 روز قبل از مصاحبه به دستشون برسونید
اون وقت این سه هفته با این 15 روز که متناقص میشه دوست من
کمی در ترجمه ها تون دقت بیشتر نمایید
منظور در متنی که لینک دادید اینه:
اگه تا سه هفته قبل از تاریخ مصاحبه نامه ای ( جهت یاد آوری تاریخ مصاحبه و مدارک مورد نیاز برای روز مصاحبه )از طریق ایمیل براتون نیومد اون وقت ایمیل بزنید .
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: afshin4749 ، saeed2568
(2012-05-16 ساعت 20:36)smith نوشته:  
(2012-05-16 ساعت 18:27)الا نوشته:  در فرم PDF230 کیس نامبر را چطور میتونم در بالا سمت راست تایپ کنم؟ممنون میشم اگه کمکم کنید؟

با دست بنویس

دوست من شما تو نرم افزار Adobe acrobat Pro می تونی این کار رو انجام بدی:
1- در تبهای بالا Add or edit form رو انتخاب کن
2- اون بالا یه add new field می یاد. کلیک کن روش
3- text field رو انتخاب کن.
یه مستطیل آبی ظاهر می شه که با موست حرکت می کنه. اون مستطیل رو هر جا که بخوای می تونی فیکس کنی و بعد توش هر چی می خوای تایپ کنی.
4- گوشه سمت راست بالا close form edditing رو بزن

در مورد مشکلات احتمالی دیگه که ممکنه بش بر بخورید در تاپیک تکمیل فرمها توضیح بیشتری آوردم.

موفق باشید
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: vroom ، Omidooo ، smith ، امیر مهاجر ، saeed2568
(2012-05-16 ساعت 14:27)steve نوشته:  سلام ۱:میخواستم بدونم بعد از فرستادن مدارک نیازی هست ایمیل زد؟
۲:بعد از فرستادن مدارک چی کار باید کرد ایا نامه ای برامون میاد ؟
۳:کسانی که کیس نامبرشون زیر ۱۶۰۰ هست مصاحبشون حدودا کی هست؟

سلام
شما برای باسخ سوالات خود میتوانید یک سر به تایبیک های برندگان لاتاری سالهای قبل بزنید ( 2011) مخصوصآ قسمت بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها که جواب سوالات شما انجا بیدا میشه .
دوست عزیز حتمآ این تایبیک را مطالعه کنید
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1081
موفق باشید
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: Omidooo
(2012-05-16 ساعت 20:22)smith نوشته:  [quote='jjt_irony' pid='172344' dateline='1336818997']
سلام ... من تو لاتاری برنده شدم ..ولی تو ثبت نام اولیه به اشتباه پسوند فامیلیمو تو میدل نیم وارد کردم که تو پاسپورتم در ادامه نام فامیلیم اومده...ایا این برام ایجاد مشکل مکنه؟ لطفآ جوابمو بدید... ممنون از لطفتون

سلام دوست خوبم ، اصلاً اصلاً اصلاً نگران نباش این موضوع در 2012 هم برای من عیناً اتفاق افتاد که به کی سی سی با ایمیل اطلاع دادم و بعد هم موقع ارسال فرمها یه کپی از ایمیل و جوابشون رو ارسال کردم . موقع مصاحبه هم ، قبل از قسم خوردن به آفیسر گفتم و ایشون هم با لبخند گفت اشکالی نداره !! اسم و فامیل رو هرطور میشه نوشت ... از این حرفها هیچ مشکلی هم بوجود نیومد ، الآن هم در آمریکا هستم . موفق باشید .
تشکر کنندگان: Omidooo ، Almond ، امیر مهاجر ، rose_2000
(2012-05-17 ساعت 08:03)nasim19 نوشته:  
(2012-05-16 ساعت 17:09)nasim19 نوشته:  سلام به همه دوستان و آقای اسمیت، میشه جوابه این سوال منو بدین لطفا؟ من یه سوال دارم در مورد اعضای خانواده که اعلام کردیم بعدا می ایند ،شرایطشون چه جوریه ؟تا کی می تونن بیان(یعنی چند سال بعد) و آیا باید روز مصاحبه بیان یا نه؟

میشه جواب منو برین لطفا
دوست گرامی شما یه لطفی به خودتون بکنید و تاپیک های سال قبل رو بخونید
ممنون
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Farshid22
(2012-05-17 ساعت 11:05)parsush نوشته:  دوستاااااااااان بگین چجوری باید تو pdf موقع پر کردن فرم ها اگه جا کم اومد فونتشو کوچیک کنیم که جا بشه؟؟؟

اینجا رو بخونید
تشکر کنندگان:
(2012-05-17 ساعت 11:05)parsush نوشته:  دوستاااااااااان بگین چجوری باید تو pdf موقع پر کردن فرم ها اگه جا کم اومد فونتشو کوچیک کنیم که جا بشه؟؟؟

دوست خوبم، قبل از مطرح کردن سوالتون یه زحمت بکشید و تاپیکهای مرتبط رو مطالعه بفرمایید. با پست کردن سوالهای اضافی باعث کاهش کارایی فروم خواهید شد و در نهایت به ضرر خود شماست. متاسفانه سوالتون رو هم در چند تاپیک پرسیدید که مخالف قوانین سایته.
برای دریافت جواب سوالتون این صفحه رو ببنید.
موفق باشید
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: parsush ، امیر مهاجر ، Omidooo ، Farshid22
سلام
Education: Submit to the U.S. Embassy or Consulate at your interview, a certificate of completion equivalent to a U.S. diploma, school transcripts, or other evidence issued by the person or organization responsible for maintaining records
اينو توي سايت سفارت آمريكا ديدم
يعني بعدا كه ما ميخوايم مدارك تحصيليمونو ببريو بايد ريز نمرات رو هم با خودمون ببريم؟ چونكه school transcripts يعني ريز نمرات ديگه؟
البته من ريز نمرات دانشگاه و پيش دانشگاهي رو دارم ولي دبيرستان يه مشكلي دارم اينكه من وقتي بعد از چند سال رفتم مدرك ديپلممو بگيرم اسم مدرسه عوض شده بود و ريز نمراتمو به اسم قديمي مدره دارم و ديپلم رو به اسم جديد مدرسه
کیس: **AS38 ، رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:20 می
کنسولگری: مونتریال کانادا مصاحبه:
مقصد : Maryland افراد كيس: 2نفر
تشکر کنندگان:
دوستانی که جدید میان توی این فروم،
خواهش میکنم حداقل اول این تاپیک و این تاپیک رو کامل بخونید. تمام حدودا چهل صفحه هر تاپیک رو بخونید. کمتر از 2 ساعت وقت میبره. اما در عوض سؤالات ابتداییتون رو جواب میده. حتی خیلی از سؤالاتی که بعدا هم براتون پیش میاد رو هم جواب میگیرید. نمیگم برید تاپیکهای دیگه رو هم بخونید، نمیگم مباحث برندگان سالهای قبل رو هم بخونید! گرچه خوندن اونا هم خیلی خیلی مفیده. اما خواهش میکنم دستکم این دو تاپیک رو کامل بخونید.
وقتی سؤالات ابتداییتون رو اینجا میذارید، هم فضا اشغال میکنه و هم سیر پیشرفت عادی مطالب رو بهم میزنه و بخشی از مطالب تاپیک رو بلا استفاده میکنه. کسانی که این فروم رو هر روز دنبال میکنن، با دیدن این مطالب تکراری و نا همگون سردرگم و کلافه میشن و از میزان مفید و مؤثر بودن تاپیک کاسته میشه. از طرفی جوابی هم اگر به شما داده بشه دست کمی از خود سؤال نداره و همین اثر منفی رو روی مباحث میذاره. پس اگر اکثرا جوابتون رو نمیگیرید، یک دلیلش هم اینه.
خیلی از این سؤالا مربوط به چند ساعت اول این تاپیکها هست و اصلا مناسب این صفحات آخری نیست.
لطفا برید و اونها رو بخونید. اگر هم سؤالی موند، همه جا اون رو مطرح نکنید. کاربرها نمیخوان مطالب غیر مرتبط رو تو تاپیکها ببینند. لطفا رعایت کنید و سؤالتون رو در تاپیک مرتبط و و فقط در صورتی بگذارید که حداقل تو همون تاپیک جواب داده نشده!
با سپاس.
تشکر کنندگان: Hediyeh ، Omidooo ، enchantress_boy ، smith ، parastoo500 ، maneia ، saeed2568
سلام دوستان

من اون موقع که فرم لاتاری رو پر می کردم قسمتی که تعداد فرزند رو میخواست زدم i have no children . چون این قسمت اختیاری بود، ولی یه دختر تقریبا یک ساله داشتم که واقعا عکس گرفتن توی عکاسی ازش مشکل بود. حالا برنده شدم. حالا به دخترم ویزا میدن؟ میدونم باید به kcc ایمیل بزنم ولی میخوام اگه کسی میدونه زودتر بهم بگه که منو از نگرانی در بیاره!!
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی : May-05-2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد: سه نفر
تشکر کنندگان:

(2012-05-17 ساعت 14:41)armin1 نوشته:  دوستان من برای پشت نویسی عکسام یکی شماره کیسم و تاریخ تولدم و نام و نام خانوادگی رو نوشتم دوروست نوشتم؟ یا چیر دیگه ای هم باید بنویسم لطفا من و راهنمایی کنید مرسی

سلام دوست من
بله فکر میکنم که همین موارد کافی باشه. در ویکی مهاجر سرا هم همین رو نوشته.
http://wiki.mohajersara.com/%D8%B1%D8%A7...8%A7%D9%86

تشکر کنندگان:
(2012-05-18 ساعت 01:38)ordibehesht600 نوشته:  سلام
کسی جواب سوال منو نمیدونست؟ لطفا اگه میدونید زود جواب بدید.

اگه کسی بعد شانزده سالگی حدود 7/5 ماه جایی بمونه ( تقریبا 16 سال پیش ) مدرک عدم سو پیشینه باید از آن کشور بگیره)یا توجه به این که این سه سال اخیر هم کشور دیگری هستم که از اینجا حتما مدرک عدم سو پیشینه خواهم گرفت.

لطفا هر جه سریعتر مرا راهنمایی کنید ، چون ارسال مدارکم دیر میشود!!!

با سپاس بی پایان...

دوست عزیز شما هم هرچه سریعتر تاپیک های سالهای قبل رو بخونید.
با سپاس فراوان
تشکر کنندگان: smith ، امیر مهاجر ، maneia
(2012-05-17 ساعت 20:56)nana2013 نوشته:  سلام دوستان

من اون موقع که فرم لاتاری رو پر می کردم قسمتی که تعداد فرزند رو میخواست زدم i have no children . چون این قسمت اختیاری بود، ولی یه دختر تقریبا یک ساله داشتم که واقعا عکس گرفتن توی عکاسی ازش مشکل بود. حالا برنده شدم. حالا به دخترم ویزا میدن؟ میدونم باید به kcc ایمیل بزنم ولی میخوام اگه کسی میدونه زودتر بهم بگه که منو از نگرانی در بیاره!!

دوست عزیز چون شما قبل ثبت نام این بچه رو داشتید ولی نوشتید که فرزندی ندارید در نتیجه شما دروغ گفتید و احتمال اینکه کلا کیستون رد بشه زیاده من موقع فرستادن فرمها بچه هام 6 ماهه بودن تو عکاسی خواب بودن اشکمون در اومد تا ازشون عکس بگیریم ولی هرجور بود گرفتیم شما نباید اینکار رو میکردید
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
دوستان عزیز. باز هم خواهش میکنم اگر سؤالات ابتدایی دارید، تاپیک های سالهای قبل رو کامل بخونید. مطمئن باشید خیلی زودتر به جوابتون میرسید و مشکلاتتون بطور کامل حل میشه.
تاپیکهای 2011 و 2012 و 2013 رو حتما بطور کامل بخونید.
وقتی اینجا یه سؤال ابتدایی مطرح میکنید، درست مثل این میمونه که وسط درس انتگرال سه گانه سر کلاس ریاضی دانشگاه، بلند شی و از استاد بخوای یه معادله درجه دو برات حل کنه. باور کنید دقیقا همین احساس به آدم دست میده. خودتون فکر کنید جای این سؤالا واقعا اینجا نیست. با این کارتون کیفیت و بازدهی فروم رو پایین میارید.
خواهش میکنم به حرفام گوش کنید. اول از همه به نفع شخص شخیص خودتونه.
تشکر کنندگان: Omidooo ، parastoo500 ، aziking ، saeed2568 ، usa lover

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان