کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-06-28 ساعت 14:38)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-06-28 ساعت 13:49)mani.iht نوشته:  ی‌‌ گفتی‌ دست گذاشتی‌ رو حرف حساب،هر چی‌ سنگ بس پای لنگ،حکایت ما بچهای دههٔ ۶۰‌ام عجین شده،نسل سوخته که میگن ما‌ها هستیم دقیقا.نه نسل ۵۰ یا ۷۰
کی میگه فقط دهه 60ها نسل سوخته هستند؟ ما 50 ای ها هم سوخته زیاد داریم. من بچه که بودم (یادم نمیاد خودم) از وحشت صدای انفجار توی خیابونا با ترس و لرز میگفتم: "گاز اشکاور" و میچسبیدم تو بغل مادرم. همش دو سالم بوده. بعدشم که وارد دهه شما شصتیها شدم و پا به پای شما سوختم.
همه ما سوختیم، حالا هر کدوم به نوعی. هر کدوم از یه ناحیه!
حیف تاپیکی در مورد دردو دل بچه ها نداریم وگرنه ببین این دل خونه خون

گرچه میدونیم اکثر بچه هایی که الان میان سر میزنن دهه50 60 هستن ولی چند تا مطلب هست که آدم نگه دق میکنه..

چشمونو باز کردیم اوایل جنگ بود هنوز صدای آژیر تو گوش بچه های 50 و اوایل 60 میپیچه(نوع سفیدو زردو قرمزشم فرقی نمیکنه)
تو دوران جنگ روانی شدیم رفت هممون یه جورایی تیک عصبی داریم

تو دوره بچگیون به خاطر جنگ مواد غذایی همه چی نایاب شد

رفتیم درس بخونیم همه جور کارایی کردن مدرسه غیر دولتی نیمه دولتی مردمی بعدشم که شد نظام جدیدو قدیمو نظام خفنو از این مسایل

در دانشگاه هم که سهمیه ها شروع شده بود اینجاش بماند
خواستیم درس بخونیم گفتن شغل کو کی کجا کار نیست بیکارن همه برو تو کار آزاد به خاطر اجمیت زیاد. میگن اوایل انقلاب ف ت و ا دادن گفتن بزایید و بیاورید هرچه بیشتر بهتر تر جمعیت کم است

اومدیم تو اوج جوانی عشقو حال کنیم حالی به حالیمون کردن از انواع گشت ها و طرح ها بگیر از ضربت تا ش ه و ت همه رو سرمون خراب شدن

اومدیم کار کنیم دیدیم شیپیش کف جیبمون دبرنا بازی میکنه

اومدیم ازدواج کنیم که بلکه شاید یکی دیگرو هم مثل خودمون بدبخت کنیم حالشو ببریم دیدیم مهریه شده به تعداد برندگان لاتری امسال ایران!!!

چندر غاز پول داشتیم اومدیم ماشین قسطی بگیریم زارت بنزین شد پول خون یهو از لیتری 150 شروع شد تا بگیر که الان فکر کنم 700 شده چون به خاک سیاه نشستم و الان ماشین ندارم اینو نمیدونم....بلاخره ماشین گرفتیم اونم قسطی که امید خدا بچه ام که بزرگ شد اونم بتونه سوار شه کیف کنه و همچنان قسط بده

بعد کلی کیف کردن واسه ماشین نو تازه داستان شروع شد... بنزین بشه چقدو این حرفا کارت سوخت متولد شد بنزین با کارت فکر کنم 200 بود بدون کارت 400 که اون موقع کارمون این بود میرفتیم سر پمپ بنزین یک بازاری بود که بیا و ببین راننده تاکسی ها دلالی میکردن باقلوا دلمون خوش بود ماشین گرفتیم سر پمپ بنزین چونه که بلکه بنزین بزنیم لیتری 100 تومان کمتر(یکی نبود بگه بوق ق ق ق ق ق ق خوب یهو گرون میکرید بنزینو... خودتونو خلاص)

در این زمان بود که همه چی یهو کشید بالا

بعد گفتن آهای ملت همگی برید تو کار خرید و فروش انگور چه میدونم انگور سیاه یا انگور سفید بود این کافی نت ها پر بود از ملت بیکار همه ثبت نام واسه انگور یکی میشد خوشه 3 یکی میشد خوشه 2 خلاصه کلی حال کردیم با این اسکل کردن خودمون..کلا ایرانی ها اینقدر وقت دارند که وقتی صفی تو خیابون میبینن بدون اینکه بدونن چیه میرن تو صف یه کیفیم میکنن(شوخی بود)

بعد دستور دادن یارانه بازی کنیم دوباره ثبت نام شروع شد روز از نو روزی از نو
6 تا دونه نون سنگگ به عبارتی میکنه 4000 تومان!!!بچه که بودم من یادمه دونه ای 10 تومان بود 2 تا از این سکه 5 تومنی زردا بود که یه مدت میگفتن توش طلاست .. یادش بخیر

تا به امروزززز همین چند سال اخیر همین حالا

کاسبی شد انتظار واسه اینکه ببینیم کی مشتری پول دار به پستمون میخوره که کلا مشتری نیست چون نقدینگی دست مردم نیست و قدرت خرید نیست در نتیجه انتظار کشیدن برای اینکه ببینیم کی مشتری هالو و هلو به پستمون میخوره بلکه کلاهی که واسش دوختیم بهش بزرک باشه و تا رو کمرش بیاد (ترجیحا هرچه پایین تر بهتر)

کار دولتی شد دست به........دولت واسه آخره ماه که بلکه یه خورده حقوق رو نه افزایش بلکه زودتر از سر برج بدن در نتیجه کلاه برداری های سه هزاری و چند هزاری و همین طور زیر میزی و رومیزی در اشکال و طرح های مختلف

یه باک بنزین شد پول 1 هفته خرج خورد وخوراک در نتیجه ماشین شد دوچرخه 16

یه دور زدن توی خیابون مساوی است با 20 تومن گم شدن و به باد دادن در نتیجه نشستن در خونه و نوشتن این شرایی که من نوشتم

دلار شد کاغذی که نوشته هاش از طلاست در نتیجه پول ایران شد کاغذ کاهی دور نون ساندویچی های قدیم

دانشگاه شد 2 قسمت دولت(دولتی) و مردم(آزاد) دولتی واسه سهمیه دار ها و اونایی که از قنداقگی کتاب غذای مکملیشون بوده و در آخرش امکان داره کار گیرشون بیاد و آزاد که همه قشری توشونه و فقط دانشجوهاش اهل حالن(البته تکو توکی ای ی آره درس خونم داره)که اگه دیوار اتاقشون جای یه قاب مدرک آزاد رو داره میتونن بعد 4 سال جاشو نگه دارن در نتیجه درس واسه بعضی ها شد پز دادن و وقت گذروندن و واسه بعضی ها شد تمام آرزوهاشون

زندگی و زندگی کردن شد یه چیز دست نیافتنی در نتیجه زندگی نمیکنیم بلکه زندگی.......

بچه های دهه 60 شدن بازیچه دست تمام دهه ها در نتیجه سوختن و ساختن

و در آخر لاتری شد پل... برای اینکه ببینیم میتونیم ازش استفاده کنیم واسه رسیدن به چیزهایی که تو زندگیمون بهشون نرسیدیم

(2012-06-28 ساعت 00:42)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-28 ساعت 00:38)mooj نوشته:  
(2012-06-27 ساعت 23:48)mehdi.pazoki نوشته:  دوستان کسی آدرس دقیق ساختمان وزارت علوم رو که مدارک دانشگاهی تایید میکنند، داره ؟
اطراف خیابان فرصت
سلام دوست عزیزSmile
شهرک قدس ، خ هرمزان ،نبش پیروزان جنوبی،تلفن:14-88575700
مرسی دوست عزیز
این آدرس رو میدونم، اون بخشی که مدارک دانشگاهی رو تایید میکنه منتقل شده سمت خیابان فرصت، اون آدرس رو میخوام.

خیابان فرصت جنوبی... جنب هتل اسکان...
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، hamedhamed ، mooj ، sayeh_m ، amir_cool_2001
(2012-06-28 ساعت 16:57)MURIS نوشته:  
(2012-06-28 ساعت 14:38)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-06-28 ساعت 13:49)mani.iht نوشته:  ی‌‌ گفتی‌ دست گذاشتی‌ رو حرف حساب،هر چی‌ سنگ بس پای لنگ،حکایت ما بچهای دههٔ ۶۰‌ام عجین شده،نسل سوخته که میگن ما‌ها هستیم دقیقا.نه نسل ۵۰ یا ۷۰
کی میگه فقط دهه 60ها نسل سوخته هستند؟ ما 50 ای ها هم سوخته زیاد داریم. من بچه که بودم (یادم نمیاد خودم) از وحشت صدای انفجار توی خیابونا با ترس و لرز میگفتم: "گاز اشکاور" و میچسبیدم تو بغل مادرم. همش دو سالم بوده. بعدشم که وارد دهه شما شصتیها شدم و پا به پای شما سوختم.
همه ما سوختیم، حالا هر کدوم به نوعی. هر کدوم از یه ناحیه!
حیف تاپیکی در مورد دردو دل بچه ها نداریم وگرنه ببین این دل خونه خون

گرچه میدونیم اکثر بچه هایی که الان میان سر میزنن دهه50 60 هستن ولی چند تا مطلب هست که آدم نگه دق میکنه..

چشمونو باز کردیم اوایل جنگ بود هنوز صدای آژیر تو گوش بچه های 50 و اوایل 60 میپیچه(نوع سفیدو زردو قرمزشم فرقی نمیکنه)
تو دوران جنگ روانی شدیم رفت هممون یه جورایی تیک عصبی داریم

تو دوره بچگیون به خاطر جنگ مواد غذایی همه چی نایاب شد

رفتیم درس بخونیم همه جور کارایی کردن مدرسه غیر دولتی نیمه دولتی مردمی بعدشم که شد نظام جدیدو قدیمو نظام خفنو از این مسایل

در دانشگاه هم که سهمیه ها شروع شده بود اینجاش بماند
خواستیم درس بخونیم گفتن شغل کو کی کجا کار نیست بیکارن همه برو تو کار آزاد به خاطر اجمیت زیاد. میگن اوایل انقلاب ف ت و ا دادن گفتن بزایید و بیاورید هرچه بیشتر بهتر تر جمعیت کم است

اومدیم تو اوج جوانی عشقو حال کنیم حالی به حالیمون کردن از انواع گشت ها و طرح ها بگیر از ضربت تا ش ه و ت همه رو سرمون خراب شدن

اومدیم کار کنیم دیدیم شیپیش کف جیبمون دبرنا بازی میکنه

اومدیم ازدواج کنیم که بلکه شاید یکی دیگرو هم مثل خودمون بدبخت کنیم حالشو ببریم دیدیم مهریه شده به تعداد برندگان لاتری امسال ایران!!!

چندر غاز پول داشتیم اومدیم ماشین قسطی بگیریم زارت بنزین شد پول خون یهو از لیتری 150 شروع شد تا بگیر که الان فکر کنم 700 شده چون به خاک سیاه نشستم و الان ماشین ندارم اینو نمیدونم....بلاخره ماشین گرفتیم اونم قسطی که امید خدا بچه ام که بزرگ شد اونم بتونه سوار شه کیف کنه و همچنان قسط بده

بعد کلی کیف کردن واسه ماشین نو تازه داستان شروع شد... بنزین بشه چقدو این حرفا کارت سوخت متولد شد بنزین با کارت فکر کنم 200 بود بدون کارت 400 که اون موقع کارمون این بود میرفتیم سر پمپ بنزین یک بازاری بود که بیا و ببین راننده تاکسی ها دلالی میکردن باقلوا دلمون خوش بود ماشین گرفتیم سر پمپ بنزین چونه که بلکه بنزین بزنیم لیتری 100 تومان کمتر(یکی نبود بگه بوق ق ق ق ق ق ق خوب یهو گرون میکرید بنزینو... خودتونو خلاص)

در این زمان بود که همه چی یهو کشید بالا

بعد گفتن آهای ملت همگی برید تو کار خرید و فروش انگور چه میدونم انگور سیاه یا انگور سفید بود این کافی نت ها پر بود از ملت بیکار همه ثبت نام واسه انگور یکی میشد خوشه 3 یکی میشد خوشه 2 خلاصه کلی حال کردیم با این اسکل کردن خودمون..کلا ایرانی ها اینقدر وقت دارند که وقتی صفی تو خیابون میبینن بدون اینکه بدونن چیه میرن تو صف یه کیفیم میکنن(شوخی بود)

بعد دستور دادن یارانه بازی کنیم دوباره ثبت نام شروع شد روز از نو روزی از نو
6 تا دونه نون سنگگ به عبارتی میکنه 4000 تومان!!!بچه که بودم من یادمه دونه ای 10 تومان بود 2 تا از این سکه 5 تومنی زردا بود که یه مدت میگفتن توش طلاست .. یادش بخیر

تا به امروزززز همین چند سال اخیر همین حالا

کاسبی شد انتظار واسه اینکه ببینیم کی مشتری پول دار به پستمون میخوره که کلا مشتری نیست چون نقدینگی دست مردم نیست و قدرت خرید نیست در نتیجه انتظار کشیدن برای اینکه ببینیم کی مشتری هالو و هلو به پستمون میخوره بلکه کلاهی که واسش دوختیم بهش بزرک باشه و تا رو کمرش بیاد (ترجیحا هرچه پایین تر بهتر)

کار دولتی شد دست به........دولت واسه آخره ماه که بلکه یه خورده حقوق رو نه افزایش بلکه زودتر از سر برج بدن در نتیجه کلاه برداری های سه هزاری و چند هزاری و همین طور زیر میزی و رومیزی در اشکال و طرح های مختلف

یه باک بنزین شد پول 1 هفته خرج خورد وخوراک در نتیجه ماشین شد دوچرخه 16

یه دور زدن توی خیابون مساوی است با 20 تومن گم شدن و به باد دادن در نتیجه نشستن در خونه و نوشتن این شرایی که من نوشتم

دلار شد کاغذی که نوشته هاش از طلاست در نتیجه پول ایران شد کاغذ کاهی دور نون ساندویچی های قدیم

دانشگاه شد 2 قسمت دولت(دولتی) و مردم(آزاد) دولتی واسه سهمیه دار ها و اونایی که از قنداقگی کتاب غذای مکملیشون بوده و در آخرش امکان داره کار گیرشون بیاد و آزاد که همه قشری توشونه و فقط دانشجوهاش اهل حالن(البته تکو توکی ای ی آره درس خونم داره)که اگه دیوار اتاقشون جای یه قاب مدرک آزاد رو داره میتونن بعد 4 سال جاشو نگه دارن در نتیجه درس واسه بعضی ها شد پز دادن و وقت گذروندن و واسه بعضی ها شد تمام آرزوهاشون

زندگی و زندگی کردن شد یه چیز دست نیافتنی در نتیجه زندگی نمیکنیم بلکه زندگی.......

بچه های دهه 60 شدن بازیچه دست تمام دهه ها در نتیجه سوختن و ساختن

و در آخر لاتری شد پل... برای اینکه ببینیم میتونیم ازش استفاده کنیم واسه رسیدن به چیزهایی که تو زندگیمون بهشون نرسیدیم

ميدونم شايد تاپيك با بحث ها ربطي نداشته باشه و بايد خودمو كنترل كنمSad ولي ديگه نتونستم:
عزيز دل تك تك جمله هات رو كه گفتي رو با گوشت و پوست درك كرده ام
ما دهه 60 ها حالا حالا ها داغ دلمون تازه خواهد بود نسل هاي بعد از ما در تاريخ خواهند خواند و برايمان دل خواهند سوزاند و سرمست كه جاي ما نبودند.....
لاتاري =؟ پل اميدوارم به سلامت ازش بگذريم تا حداقل چند صباح باقيمانده عمر را با دغدغه ي كمتر به انتها بريم...
اگه ما دهه 60 هستيم اگه پامون به آمريكا برسه فكر كنم اونجا هم يه حاله وارونه به دهه 60 هاي ايران بدنBig Grin

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم
آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
بچه ها کسی میدونه چه مقدار طلا میشه برد آمریکا؟!!و اگه مقدار مشخصی داره بر چه مبناییه؟(کیلو.ارزش....)
خدایی نگید که این موضوع هم تو این سایت هستSmile
(2012-06-28 ساعت 19:55)MURIS نوشته:  بچه ها کسی میدونه چه مقدار طلا میشه برد آمریکا؟!!و اگه مقدار مشخصی داره بر چه مبناییه؟(کیلو.ارزش....)
باور کن من یک جایی اینو خونده بودم، فکر کنم موضوع تاپیک این بود :
چه چیزهایی را با خود به آمریکا ببریم.
شاید عین عبارات که گفتم نباشه ولی در مجموع همچین موضوعی بود.
خونده بودم که در مورد بردن طلا هم صحبت شده بود.
(2012-06-28 ساعت 20:24)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-28 ساعت 19:55)MURIS نوشته:  بچه ها کسی میدونه چه مقدار طلا میشه برد آمریکا؟!!و اگه مقدار مشخصی داره بر چه مبناییه؟(کیلو.ارزش....)
باور کن من یک جایی اینو خونده بودم، فکر کنم موضوع تاپیک این بود :
چه چیزهایی را با خود به آمریکا ببریم.
شاید عین عبارات که گفتم نباشه ولی در مجموع همچین موضوعی بود.
خونده بودم که در مورد بردن طلا هم صحبت شده بود.
مرسی mahdi جان
میدونم که میشه برد در حد شخصی فقط میخوام بدونم معیارشون واسه جلوگیری کردن چیه؟ارزشه یا وزنی
C/N:000016XX

EMPTY HANDS AND BIG WISHES
(2012-06-28 ساعت 11:35)sib 24 نوشته:  
(2012-06-28 ساعت 11:24)MURIS نوشته:  ممنون امید جان لطف کردی
چند تا سوال دیگه
1-اصل مدرک تحصیلی رو باید بفرستیم آنکارا؟؟؟
2-اگه مدت زمان گواهی تمکن مالی تموم شه دوباره باید گواهی بگیریم یا لازم نداره؟؟؟مثلا 1 ماه از تاریخش گذشته باشه
3-وقتی گرین کارت رو دریافت کردیم با همون گرین کارت میشه به ایران اومد و رفت-A (یعنی به جای پاس ازش استفاده کنیم)B(و اینکه آیا اصلا پاس آمریکایی داریم ..بهمون میدن)c(و اینکه با وجود گرین به چند کشور میشه رفت گرین جای پاس میشه یا نمیشه)؟؟!!

دوست عزیز هر چی مطلب تو مهاجرسرا هست رو یک جا تو یک سوال پرسیدی.Big Grinجواب همه سوالات شما هست بخونید با حوصله پیدا میکنید.احتیاج نیست اصل مدرک رو بدین.ترجمه و کپی برابر اصل رو میخوان ..

sib 24 عزیز
جانا سخن از زبان ما میگویی
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
کسی میدونه زمان ثبت نام در قسمت تحصیلات کمترین گزینه چی بود کمتر از high school diploma هم بود یا نه ؟
شماره کیس: **2013AS000015
تاریخ رویت قبولی:1 MAY
کنسولگری:KUALA LUMPUR MALAYSIA
ارسال فرمهای سری اول:10MAY DHL
تعداد نفرات: خود خودم Big Grin
کارنت شدن کیس:13AUG
مصاحبه:هفته سومoct
دریافت کلیرنس: نداشتم
دریافت ویزا:یک ضرب Big Grin
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
مقصد : LAX
تشکر کنندگان: amir_cool_2001
بچه ها آمریکا لنگ نداره نه !!؟؟یه توپ لنگ با خودمون ببریم از ایران

C/N:000016XX

EMPTY HANDS AND BIG WISHES
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، hamedhamed ، amir_cool_2001
(2012-06-28 ساعت 22:19)steve نوشته:  کسی میدونه زمان ثبت نام در قسمت تحصیلات کمترین گزینه چی بود کمتر از high school diploma هم بود یا نه ؟

این بوده انگار: Primary school only

این رو ببینید کل فرم رو عکس هاش رو گذاشته http://2931899.blogspot.ca/

2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، hamedhamed ، sayeh_m ، manila ، amir_cool_2001
(2012-06-28 ساعت 22:24)afs نوشته:  
(2012-06-28 ساعت 22:19)steve نوشته:  کسی میدونه زمان ثبت نام در قسمت تحصیلات کمترین گزینه چی بود کمتر از high school diploma هم بود یا نه ؟

خدایا شکرت من استرس داشتم که چی زده بودم واقعا ممنونم

(2012-06-28 ساعت 22:54)steve نوشته:  

high school degree و high school no degree ch چه فرقی داره؟

شماره کیس: **2013AS000015
تاریخ رویت قبولی:1 MAY
کنسولگری:KUALA LUMPUR MALAYSIA
ارسال فرمهای سری اول:10MAY DHL
تعداد نفرات: خود خودم Big Grin
کارنت شدن کیس:13AUG
مصاحبه:هفته سومoct
دریافت کلیرنس: نداشتم
دریافت ویزا:یک ضرب Big Grin
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
مقصد : LAX
تشکر کنندگان: afs ، امیر مهاجر ، mehdiii ، hamedhamed ، sayeh_m ، manila ، amir_cool_2001

high school degree و high school no degree ch چه فرقی داره؟

به نظر می رسه یعنی کسی که دبیرستان رو نیمه کاره رها کرده یا تمام کرده اما مدرکش رو نگرفته
همون دیپلم ردی خودمونه Wink

2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، Omidooo ، hamedhamed ، sayeh_m ، manila ، amir_cool_2001
میخواستم بپرسم جریان تعویض شناسنامه و کارت ملی چیه؟من آدرس خونه دوستمو دادم چون خونه مون تازه سازه و پلاک نشده بود....این واسه من مشکل سازه؟شناسنامه چی واجب عوضش کنیم؟و در آخر میخواستم سایتی و که باید برم کارنت شدنم و چک کنم بدونم چیه؟
ممنون Smile
[quote='مرغ دریایی' pid='186890' dateline='1340909309']

تشکر کنندگان: hamedhamed ، sayeh_m ، amir_cool_2001
(2012-06-28 ساعت 23:18)مرغ دریایی نوشته:  بمیخواستم بپرسم جریان تعویض شناسنامه و کارت ملی چیه؟من آدرس خونه دوستمو دادم چون خونه مون تازه سازه و پلاک نشده بود....این واسه من مشکل سازه؟شناسنامه چی واجب عوضش کنیم؟و در آخر میخواستم سایتی و که باید برم کارنت شدنم و چک کنم بدونم چیه؟
ممنون Smile
کارت ملی و شناسنامه اصلا لازم نیست عوض بشه. برای خودت دردسر درست نکن. ممکنه به موقع به دستت نرسه یا یه اشتباهی توش بوجود بیاد اونوقت برای لاتاری مشکل پیدا میکنی. همینا که داری رو استفاده کن. الان وقت عوض کردن این چیزا نیست. ایشالا وقتی ویزا رو گرفتی به این چیزا فکر کن.

اینم سایت بولتن ویزا که هنوز زوده. نیمه اول آگوست چک کن.
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html
[quote='مرغ دریایی' pid='186890' dateline='1340909309']

میخواستم بپرسم جریان تعویض شناسنامه و کارت ملی چیه؟من آدرس خونه دوستمو دادم چون خونه مون تازه سازه و پلاک نشده بود....این واسه من مشکل سازه؟شناسنامه چی واجب عوضش کنیم؟و در آخر میخواستم سایتی و که باید برم کارنت شدنم و چک کنم بدونم چیه؟
ممنون Smile

تعویض شناسنامه و کارت ملی رو فراموش کن، اصلاً مهم نیست، سایتی که خواستی اینجاست
موفق باشید

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان