کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-07-08 ساعت 01:39)zina s نوشته:  
(2012-07-07 ساعت 20:40)fariba_a نوشته:  با سلام . همسر من جزء برندگان لاتاری 2013 است. من اول July بطور اتفاقی متوجه قبول شدن همسرم شدم. تا الان هم فرمها را کامل نکرده ام. من و همسرم و پسر 18 ساله ام که امسال پیش دانشگاهی اش را تمام کرده ، میتوانیم فرمها را پر کنیم. سوال من این است که اگر الان من برای پسرم فرم پر کنم و بفرستم کی سی سی، بعد شهریور ماه که نتایج کنکور را اعلام کردند و ایشان در دانشگاه خوبی پذیرفته شد و خواست در ایران بماند و همینجا درسش را ادامه بدهد، آیا ما میتوانیم موقع مصاحبه او را نبریم . کلا با این وضعیتی که شرح دادم در آنکارا هنگام مصاحبه چه پیش می آید. آیا نمیپرسند چرا برای او فرم پر کردید و حالا نیاوردیدش؟ ممنون میشم اگر جواب سوالم را بدهید. ضمنا کیس نامبر همسرم 5000 است.

فريبا جون بهتون تبريك ميگم
تو اين مدت هميشه ميگفتم اى كاش سنِ من زير ٢١ سال بود و با پدر و مادرم ميرفتم، الان هم اگه خيلى پيگير كاراشون هستم و صبح تا شب ميام مهاجر سرا بخاطر ٥ سالِ آينده كه شايد منم تونستم برم امريكا
توروخدا اين كارو نكنيد چون كه هم كيس نامبرتون حذف ميشه و هم اينكه به نظر من اينجا موندن هيچ فايده اى نداره...

zina s جان
حتما خودت میدونی ولی شما پنج سال دیگه هم نمیتونی بری آمریکا.
دو راه داری:
این پنج سالی که میگی باید صبر کنی تا والدین محترمت سیتیزن بشن بعد تازه برا شما اقدام کنند. که فکر کنم باید یه 5 سالی هم دوباره صبر کنی. و اگه ازدواج کنی شامل همسر و فرزندانت هم میشه.
راه دوم
به محض گرفتن گرین کارت برات اقدام کنن که حدودا یه 10 سالی طول میکشه ولی دیگه تو این 10 سال نباید ازدواج کنید.

برای اطلاعات دقیق تر میتونی به سایت uscis.gov مراجعه کنی
موفق باشی
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
کاربران گرامی لطفا سوالهای خود را در تاپیک های مربوطه مطرح نمایید.
ارسالهای نامرتبط حذف خواهند شد.
تشکر کنندگان: zina s ، batis2010 ، mehdiii ، امیر مهاجر ، Omidooo ، sayeh_m ، amir_cool_2001
(2012-07-08 ساعت 13:23)gulu نوشته:  
(2012-07-08 ساعت 13:16)bardia9 نوشته:  سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرا
ببخشید این سوالو میکنم میدونم هم زوده هم توی سایت خودمون توضیح داده ولی باز واسه من سوال شده که وقتی ما میریم واسه مصاحبه توی مصاحبه آیا از ما خواسته یا سوال میشه که کدوم ایالت تو امریکا قصد دارید زندگی کنید.ما خودمون باید انتخاب کنیم یا خودشون میگن کجا برید.
ممنون میشم از دوستانی که رفتن و اطلاعات دارن یه راهنماییم بکنن...

دوست عزيز شما از الان تا زمان مصاحبه وقت داريد كه سرچ كنيد و مشخص كنيد كه قصد داريد در كدوم ايالت زندگي كنيد حالا يا براي ادامه تحصيل يا كار . چون يكي از سوالات احتمالي افيسر اين هست كه كدوم ايالت مي خوايد بريد و براي چي ؟‌و بايد قبلش جوابتون آماده باشه Smile حتي اگه فقط براي دريافت SSN و گرين كارت مي خوايد بريد و دوباره برگرديد بايد اسم يه جايي رو به اونها بگيد . اونا در مورد اينكه شما كجا بريد اصلاً‌ اظهار نظر نمي كنند.

اینجوری هم نیست که اگه بگی میخوام برم فلوریدا و سر از کالیفرنیا دربیاری، بیایند و یقه‌ات را بگیرند Big Grin
این سوالاتی که از شما میشه مثل اینکه کجا میری و برنامه‌ات چیه، همش کشکه!! یعنی افسره از حالت جواب دادن شما که بهش میگویند زبان بدن، به چیزهای دیگه‌ای پی می‌بره! بگذریم.
از الآن هم شما البته میتونی مطالعه کنی در مورد ایالت‌ها، اما مطمئن باش، تا به آمریکا نیایی و از نزدیک تجربه نکنی، نمی‌تونی تصمیم بگیری که کجا می‌خوای بمونی. سوشیال نامبر و گرین کارت هم، همون ماه اول میرسه دستت.

2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، bardia9 ، zina s ، lilistar ، mehdiii ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، maka2 ، amir_cool_2001
با سلام خدمت تمام دوستان
سوالي كه بسياري از دوستان سوال ميپرسند در خصوص ايالتي است كه قصد سكونت در اونجا رو دارند و مي خواهند بدونند كدوم ايالت براي زندگي مناسبه؟
جواب من به اين دسته از دوستان اينه كه خودتون بايد تصميم بگيريد. برخي گزينه هايي كه بايد در نظر داشته باشيد رو براتون مينويسم.
1- آب و هوا: با توجه به اينكه در ايران آب و هواي چهار فصل داريم دوستان بايد ايالتي رو انتخاب كنند كه با خلق و خوي خودشون مناسب باشه
2- تهيه مسكن و ما يحتاج زندگي: با توجه به ميزان پولي كه با خود ميبريد بايد در نظر داشته باشيد كه در كلان شهرها هزينه زندگي و خريد يا اجاره مسكن نيز بالاست.
3- اشتغال و بازار كار: باتوجه به نوع تحصيلات و تخصص برخي از ايالتها فرصتهاي شغلي مناسب و متناسب با تحصيلات شما دارا ميباشند و در انتخاب ايالت مورد نظر نقش اساسي دارند.
4- اقوام و آشنايان: با توجه به شروع نمودن زندگي جديد در كشوري جديد كه به قوانين آنجا نيز آشنايي كافي نداريد به افرادي نياز پيدا خواهيد كرد كه شما را راهنمايي نمايند. و در صورتي كه در ايالتهايي كه اقوام يا آشنايان و ايرانيان اقامت دارند سكونت كنيد ميتوانيد از ايشان كمك بگيريد.
5- انتخاب دانشگاه و رشته تحصيلي دانشگاهي: با توجه به صاحب نام بودن برخي از دانشگاهها در برخي از ايالتها به اين نكته توجه داشته باشيد.
6- امنيت: آمار جرم و جنايت در برخي از ايالتها زياد است و به اين نكته توجه داشته باشيد.
7- عوامل جوي: برخي از ايالتها در معرض طوفان هاي فصلي بوده و برخي از ايالتها نيز سيل خيز و برخي ديگر زلزله خيز ميباشند پس قبل از مهاجرت به اين گزينه ها توجه داشته باشيد.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
(2012-07-10 ساعت 13:22)lotery2013 نوشته:  
(2012-07-10 ساعت 13:11)m@ry@m75 نوشته:  دوستان من فرم هامو 31 می فرستادم با پست آرامکس بعد از 5 روز رسید و رهگیری کردم شخصی به نام PARTIN امضا کرده بود آیا از شما کسی بوده که بستشو این شخص تحویل گرفته باشه؟ آخه الان بعد ازچهل روز من دوبار ایمیل زدم برای مطمئن شدن از دریافت فرم ها وشروع پروسه کاریم فقط بقول معروف جواب اتوماتیک مبنی بر این که سرشون شلوغه برام اومده راستش شوهرم خیلی استرس داره به نظرتون تلفنی باهاشون تماس بگیرم یا بازم منتظر باشم ؟ممنون

سلام، نگران نباش منم شرايط شما را دارم، دوبارم زنگ زدم گفتن كه هنوز وارد پروسه نشده. صفحه 2011 را مطالعه فرمائيد. بچه ها كامنت گذاشتن.

خدا وکیلی، خودتون را برای یک دقیقه بگذارید جای همون کارمندی که بهش ایمیل زدید. فرض کنید از ۵۵ هزار برنده لاتاری، فقط یک دهم‌شان مثل شما ایمیل بزنند که آیا نامه‌ها رسیده یا نه و اون کارمنده هم برای هر جواب احتیاج به ۳ دقیقه وقت داشته باشه.
یارو ۲۷۵ ساعت یا ۱۱ روز وقت احتیاج داره!!
خب، خودتون دارید می‌گید که نامه تحویل شده و امضا گیرنده هست! دیگه از چی شک دارید؟؟
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
(2012-05-03 ساعت 18:08)امیر مهاجر نوشته:  سلام دوستان،

من سه تا سؤال داشتم:

1. اول اینکه به نظر شما برای فرم اکسپایر شده ds-230 چکار کنیم؟ کسی راه حلی پیدا نکرده؟

2. همسر من امسال اسمش دراومده. دیپلم 11 ساله هنرستان (فنی و حرفه ای) بدون پیش دانشگاهی و فوق دیپلم هم فنی و حرفه ای داره. و الان دانشجوی دانشگاه غیر دولتی، غیر انتفاعی ترم 2، مقطع کارشناسی ناپیوسته است. کسی میدونه که آیا مشکلی برامون پیش میاد یا نه؟ با توجه به اینکه همسرم دیپلم 12 ساله نداره و یه جایی نوشته شده بود که:

Vocational degrees that are not considered a basis for further academic study will not be considered equivalent to U.S. high school education.

3. همسرم حساب بانکی قابل توجهی نداره. اما من حساب فعال دارم و یه زمین هم به نام منه. آیا این کفایت میکنه یا این چیزها باید به نام همسرم باشه که متقاضی اصلیه؟

دوست عزیز لطف کن تاپیکهای سالهای قبل رو بخون شاید به جوابت برسی. اینجا که کسی بهت جواب نداد!
(این اولین پستم بود.)

(2012-05-04 ساعت 14:23)امیر مهاجر نوشته:  سلام دوستان،

آیا برای ارائه سابقه کاری حتما باید بیمه ارائه بدیم؟
همسر من (متقاضی اصلی) بیمه نداشته. اگر یه نامه از شرکت بگیریم کفایت میکنه؟ یا چون بیمه در کار نیست بدتر باعث دردسر میشه؟

یه سؤال دیگه: آیا تو مصاحبه همسرم و من باهم مصاحبه میشیم؟ یا جداگانه؟ و اینکه چه سؤالاتی میپرسند؟

لطفا راهنمایی کنید.

سپاسگزارم.

خیر، کی گفته بیمه لازمه؟ شما برو تو تاپیکهای گذشته رو بخون. اگر گفته بودند بیمه میخواد، شما هم برو دنبال بیمه.
(این دومین پستم بود.)

(2012-05-04 ساعت 15:50)امیر مهاجر نوشته:  سلام،
نامه اول، یعنی نتیجه قبولی شما در لاتاری نمیاد در خونه. فقط از طریق وبسایت میتونید از قبولیتون مطمئن بشید.
اما سالهای قبل پست میشد.
(2012-05-04 ساعت 15:19)achi686 نوشته:  با سلام
1-من تاپیک های سال پیش رو خوندم اینطور که معلوم از طریق پستی، یه نامه ای براشون ارسال شده...اول می خواستم مطلع بشم برای دیگر دوستانی که برنده شدن نامه ای به آدرسی که مشخص کرده بودند ارسال شده؟ و عدم ارسال این نامه به آدرس من دلیل بر مورد خاصی می باشد؟ منظورم اینه که من باید صبر کنم تا نامه بیاد ؟
2- به نطر شما از ارسال الان فرمها تا مصاحبه حداقل مدت یکی دو ماه زمان هست تا من کارت سربازیمو و پاسپورتمو تعویض کنم؟
با تشکر از زحمات اعضای فعال این سایت که با دلسوزی و احساس مسئولیت ما را راهنمایی می کنند.

این سومین پستم بود چون دیدم کسی به من جواب نمیده، فهمیدم من باید شروع کنم به جواب دادن. حتی بهم نگفتن که باید بری تاپیکهای سالهای قبل رو بخونی. اصلا نمیدونستم وجود داره چنین تاپیکهایی. Sad
پس شما هم اگه تاپیک های سالهای قبل رو بخونید به خیلی از جواب ها تون میرسید.
تشکر کنندگان: mehdiii ، manila ، hamedhamed ، mrr777 ، afs ، sayeh_m ، melina0005 ، Championking ، zina s ، mitme ، amir_cool_2001 ، Omidooo
(2012-07-11 ساعت 09:07)miladswat نوشته:  من تا حالا 3 تا ایمیل به kcc زدم ولی هیچ کدوم وام ایمیل اوتوماتیکشون نیومد باید چکار کنم ؟

نکن این کارو برادر نکن!!!! چرا الکی ای میل می زنی؟ من برای هیچ کدوم از ایمیل هام نیومد!!!!! بی خودی خودتونو اذیت نکنین به خدا!! چون من خودمو اذیت کردم میگماWink الان اوج شلوغ سرشون!!!!الکی برای هر چیزی ای میل ندید اونم 100 تا!! کشک ترین پروسه گرفتن ویزاست (البته بعد از قبولی اولیه Big Grin ) می بینید.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
(2012-07-11 ساعت 09:30)outlaw نوشته:  
(2012-07-11 ساعت 09:07)miladswat نوشته:  من تا حالا 3 تا ایمیل به kcc زدم ولی هیچ کدوم وام ایمیل اوتوماتیکشون نیومد باید چکار کنم ؟

نکن این کارو برادر نکن!!!! چرا الکی ای میل می زنی؟ من برای هیچ کدوم از ایمیل هام نیومد!!!!! بی خودی خودتونو اذیت نکنین به خدا!! چون من خودمو اذیت کردم میگماWink الان اوج شلوغ سرشون!!!!الکی برای هر چیزی ای میل ندید اونم 100 تا!! کشک ترین پروسه گرفتن ویزاست (البته بعد از قبولی اولیه Big Grin ) می بینید.

هومن جان
این دوستان 2013 ما یه کمی عجله دارن برا ویزا گرفتن. الان هر کی بهشون بگه بالاخره ویزا میگیرید حالا یه ماه این ور اون ور ، باور نمیکنن .
زمانی متوجه موضوع میشن که چند روزی از ویزا گرفتنشون میگذره و به یاد این روزا میفتن اون وقته که غصه میخورن چرا اون قدر ما استرس داشتیم . چرا اون قدر وسواس داشتم؟
جه راحت بودش!!!!!!!!! من خودم کلا یه ایمیل بیشتر یه کی سی سی نزدم اونم فکر کنم جواب ندادن.
البته این قضیه امری اجتناب ناپذیره ولی خب کسی بیشترین استفاده رو میکنه که از تجربه دیگران استفاده کنه .
الانم احتمالا چند نفری که این پست منو میخونن میخوان یه جوری نشون بدن که بابا شما حال ما رو درک نمیکنید من شرایطم اینجوریه و اونجوریه .
ولی دوستان عزیزی که از این پست من خیلی خوشتون نیومده باید عرض کنم که واقعیت همینه .
شما بالاخره ویزا رو میگیرید. به قول هومن کشک ترین نوع گرفتن ویزاست.
یه ذره کمتر به خودتون استرس بدید.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
(2012-07-12 ساعت 10:09)sh_aytak نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
برای مصاحبه در آنکارا غیر از فرم ds-230 چه فرمهای دیگری رو باید پر کنیم از راهنمایی دوستان ممنونم
با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان

122 برای برنده اصلی و 230 برای همه اعضای پرونده.
2 نفر
تشکر کنندگان: zina s ، امیر مهاجر ، mehdiii ، sayeh_m ، sh_aytak ، amir_cool_2001
(2012-07-12 ساعت 12:26)rezalahiji نوشته:  بعد از ورود به امریکا منظور از ssn چیه؟

می تونید یک آشنایی اولیه از SSN توی این لینک به دست بیارید

http://wiki.mohajersara.com/شماره_امنیت_اجتماعی

این لینک رو هم آقا مهدی در یک تاپیک دیگه معرفی کردند
احتمال زیاد خیلی از سوالات شما رو در مورد SSN جواب می ده

http://www.ssa.gov/multilanguage/Farsi/farsi.htm
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-07-12 ساعت 10:53)bardia9 نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرا
من فکرکنم کی سی سی با من مشکل داره کلا.الان یه ایمیل دیگه اومد به خاطره اشتباه در تاریخ تولدم که دو روز پیش یه ایمیل اومد الانم این ایمیل به خاطره قسمم در مورد اشتباهم هست.نمیدونم دیگه چی کار کنم...

دوست عزیز من فکر میکنم شما تاریخی رو که موقع ثبت نام وارد کردید دقیقا همونو وارد نمیکنید. احتمالا یادتون نیست و دارید اشتباه میکنید. تو صفحه قبولی اسم و فامیل و کیس نامبر شما هست. اونارو کپی و پیست کنید که مطمئن بشید خودشه. اما میمونه تاریخ که فقط سال تولد رو تو صفحه قبولی مینویسه. در حالیکه برای مکاتبه، تاریخ دقیق رو میخوان ازتون. پس به احتمال زیاد شما دارید تو تاریخ اشتباه میکنید. اونهم تو روز یا ماه، چون سال رو میدونید و مطابق با صفحه قبولی باید باشه.
اگر همه این کارها رو درست انجام دادید، پس حتما مشکل از تاریخه. اگر یادتون نمیاد که چی زدید به نظر من تلفنی صحبت کنید. اول کیس نامبر رو میپرسه. بعد اسم. بعد تاریخ تولد. اگر تلفنی هم گفت اشتباهه (مطمئن باشید مشکل تاریخه - روز یا ماه)، بهش بگید که من یادم نیست چرا اشتباه کردم و چی وارد کردم. و الان میخوام اصلاح بشه. خواهش کنید که فرمهاتون رو بفرستند سفارت تا شما مشکلتون رو بتونید موقع مصاجبه با آفیسر حل کنید. فوقش اینه که سوگند نامه رو به سفارت ایمیل میکنید و نهایتا یه نسخه امضا شده هم میدید دست آفیسر.
تشکر کنندگان: shimoda ، mehdiii ، sayeh_m ، outlaw ، hamedhamed ، zina s ، amir_cool_2001
(2012-07-14 ساعت 11:01)hamedhamed نوشته:  
(2012-07-14 ساعت 10:57)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-07-14 ساعت 09:46)Given نوشته:  سلام به دوستان عزیز ...... من یه مشکلی دارم ...می خوام ببینم کسی چیزی میدونه ؟ من 11 ساله که با خانومم دوستم .... و قرار بود مرداد ماه بریم خواستگاری و این برنامه ها ....... ولی وقتی قبول شدم ..... برنامه مون کلا بهم ریخت ...قرار شد اول من برم .... قبل از رفتن یه عقد بکنیم ..... تا برم کاراشو ردیف کنم ...... حالا دارم فکر می کنم یکی دو سال طول می کشه ... اعصابم خورده ...... البته یکی از دوستانم که نیویورک هست بهم گفت تو نامزد کن بیا اینجا ...واسه خانومت از یه دانشگاه Apply بگیر ..... بعدش هم وقتی اومد ..... با هم ازدواج کنین ..... خواهشن هر کی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ..... مرسی

عزیز دل برادر. اگر عقد کنی که خب میتونی با خودت ببریش تو همین پروسه لاتاری. دیگه این درد سرا رو نداره که بخوای بعدا براش اقدام کنی. حالا اگر مشکل اینه که نمیخوای الان باهات بیاد، راه داره. میشه برید اونجا و یه پاس سفید براش بگیری که برگرده و تا دو سال میتونه ایران بمونه.
فقط یه چیزی رو دقت کن. یه مراسمی جشنی، لباس عروس مخصوصا با یه بزن و بکوب و چند تا عکس خفن از مراسم با خودت ببر آنکارا که صد در صد آفیسر ازت عکس میخواد که مطمئن بشه ازدواج صوری نبوده. ترجیحا فیلمهای مراسم رو هم بزن رو دی وی دی ببر با خودت، اگه لازم شد بده خدمت آفیسر. نمیخواد زیاد خرج کنیا، فقط در حد لباس عروس هم باشه کفایت میکنه.
امير جان مطمئني تو همين پروسه تا سپتامبر ميتونه با خودش ببردش؟ من شك داشتم چون بعد از ارسال فرم ها عقد ميكنند بايد حتماً بره اونجا بعد اقدام كنه واسه خانومشSmile چه جالبBig Grin
آره حتی نمونه سفرنامه خوندم که بعد از قبولی عقد کرده بودند و ازشون عکس خواستن. قانونیه ولی چون سوء استفاده میشه، خیلی ریز میشن. حتی یه مورد هم خوندم که یکی از بچه های مهاجرسرا به چشم خودش دیده بود که یه عیر مهاجرسرایی اونجا به آفیسر گفته من میتونم شوهرم رو هم که تازه ازدواج کردم ببرم؟ آفیسر هم گفته بدو برو با شوهرت بیا! Big GrinBig Grin

(2012-07-14 ساعت 11:10)omidooo نوشته:  اگر ایشون قبل از ارسال فرم ها اقدام به ازدواج نمایند مشکلی نداره و دو تایی با هم وارد امریکا میشن . ولی اگه فرم ها ارسال شده باید از طریق دیگری اقدام کنند ( درخواست ویزای نامزدی، ازدواج ، تحصیلی و ... ) که هر کدام مسائل خاص خودش رو داره ضمن اینکه زمان بر هم خواهند بود.
موفق باشید

امید جان فکر کنم بتونه فرمها رو دوباره ارسال کنه و ازدواجش رو توش خبر بده. اینم یکجور اصلاح یا تغییر وضعیته. مثلا یکی که فرمها رو فرستاده ممکنه بچه گیرش بیاد! اونهم مثل همینه فرقی نداره به نظرم.
در هر صورت اگر شک داری علاجش یه تلفنه. زنگ بزن بگو من دارم ازدواج میکنم، فرم هم فرستادم. تکلیف چیه. من که میگم میشه دوباره فرمها رو بفرستی. برای خانمت هم بفرستی.

تشکر کنندگان: Omidooo ، Given ، zina s ، hamedhamed ، mehdiii ، lilistar ، amir_cool_2001
من هم دقیقا همین فکر رو می کنم ..... اگه الان ازدواج کنیم ... یعنی بعد از ارسال فرم های خودم ... خیلی مشکوکه ...... فکر کنم بهترین راه اینه که با یک وکیل خبره مشورت کنم . یه حسن خوبی هم که بعدا اقدام کردن می تونه داشته باشه و توی ازدواج شک نخواهند کرد وجود 11 سال عکسه که منو خانمم داریم ... بالای 800 تا عکس داریم از از دوران نوجوونی تا همین دیشب ...... خلاصه اینه که دوستانی که تجربه دارن .... خوشحال می شم .. بیشتر راهنمایی کنن .....
در ضمن Omidooo جان فرموده بودید می شه از راه های مختلفی نظیر : ویزای نامزدی، ازدواج ، تحصیلی و ... اقدام کرد ... می شه لطف کنید بفرمائید میانگین بازه زمانی هر کدوم از این پروسه ها چقدر هست ؟
در انتها جا داره از تمامی دوستانی که لطف دارند و راهنمایی می فرمایند : نظیر امیر جان ، Omidoo جان ، hamedhamed ، mehdi.pazoki ، و خیلی از دوستان دیگه که شرمندم اسم نبردم تشکر ویژه کنم . دکمه تشکر به تنهایی جوابگو نیست ....
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: zina s ، hamedhamed ، امیر مهاجر ، aziking ، mehdiii ، lilistar ، mrr777 ، amir_cool_2001
(2012-07-14 ساعت 11:37)Given نوشته:  من هم دقیقا همین فکر رو می کنم ..... اگه الان ازدواج کنیم ... یعنی بعد از ارسال فرم های خودم ... خیلی مشکوکه ......

گیون جان، من یه جور دیگه فکر میکنم. از دید من (اگر آفیسر بودم) اگر کلکی تو کارت بود خب به محض برنده شدن و قبل از ارسال فرمها یه ازدواج صوری میکردی و بقیه داستان... اما وقتی حتی نمیدونستی که میتونی با دوست دخترت ازدواج کنی و با خودت ببریش به نظرم خیلی طبیعی تره. البته امید عزیز راست میگه، این مورد خیلی کم پیش میاد. ولی به قول خودت تو که اون عکسها رو داری! مگه نه؟ چه بهتر. پس دستت پر تره. به نظرم یا یه ایمیل بده و از خودشون کسب تکلیف کن یا زنگ بزن. بگو میخوام با دوست دختر 11 ساله ام ازواج کنم، تکلیف چیه؟ میتونم با خودم ببرم؟ برای اون هم فرم پر کنم؟ این بهترین کاره!
تشکر کنندگان: zina s ، hamedhamed ، mehdiii ، aziking ، sayeh_m ، victorygo ، byousefi_p ، Omidooo ، Given ، amir_cool_2001
(2012-07-14 ساعت 11:49)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-07-14 ساعت 11:37)Given نوشته:  من هم دقیقا همین فکر رو می کنم ..... اگه الان ازدواج کنیم ... یعنی بعد از ارسال فرم های خودم ... خیلی مشکوکه ......

گیون جان، من یه جور دیگه فکر میکنم. از دید من (اگر آفیسر بودم) اگر کلکی تو کارت بود خب به محض برنده شدن و قبل از ارسال فرمها یه ازدواج صوری میکردی و بقیه داستان... اما وقتی حتی نمیدونستی که میتونی با دوست دخترت ازدواج کنی و با خودت ببریش به نظرم خیلی طبیعی تره. البته امید عزیز راست میگه، این مورد خیلی کم پیش میاد. ولی به قول خودت تو که اون عکسها رو داری! مگه نه؟ چه بهتر. پس دستت پر تره. به نظرم یا یه ایمیل بده و از خودشون کسب تکلیف کن یا زنگ بزن. بگو میخوام با دوست دختر 11 ساله ام ازواج کنم، تکلیف چیه؟ میتونم با خودم ببرم؟ برای اون هم فرم پر کنم؟ این بهترین کاره!
شما قانونی همین الان ازدواج می کنی و اونو میبری ؟ اونا هم شک نمیکنن چون می فهمن چجوری!!!1از ایمیل ها و فیسبوکو.......من نمونه زنده این قضیه Big Grin البته من از اول فرم رو واسه 2 نفر پر کردم اما شما هنوز فرصت آپدیت داری و این کاملا قانونیه!!!! به من فقط تبریک گفت برای ازدواج همین!!جواب همه سوالا رو خودش از قبل داشت!!!
2 نفر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان