کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-07-19 ساعت 19:25)steve نوشته:  من دوباره به قول امیر جان بیکار شدم یه سوال به ذهنم رسید من ۳ هفته بعد از ارسال فرم زنگ زدم گفتن فرم رسیده مشکلی‌ نیست حالا نگرانم که فرمم اشکالی‌ داشته باشه به نظرتون یه بر دیگه زنگ بزنم به پرسم اشکال داره یا نه ؟:د
عزیز اگه زنگ بزنی یا ایمیل بهت میگن اگه اشکالی داره یا فکر میکنی جایی را اشتباه پر کردی دوباره بفرست بهت نمیگن که فرمات مشکل دار هست یا نه
شما اول بشین تاپیک های مربوط به پرکردن فرم ها رو بخون بعد اگه اشکالی پیدا کردی یا اشتباه پر کرده بودی میتونی کسب تکلیف کنی ازشون که فرمات رو دوباره بفرستی یا نه , الابته قبل از مصاحبه و قسم خوردن هنوز واسه تصحیح اشتباه های احتمالی وقت هست.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
دوستان در مورد پیدا بودن گوشها در عکسها من به سایت مهاجرت لینک زیر
http://www.travel.state.gov/visa/visapho..._5331.html
مراجعه کردم ولی تو عکسهایی که خودشون به عنوان نمونه گذاشتن چنین چیزی اعمال نشده. تو عکسهایی که برای سفارت فرستادیم همسرم گوشهاش مشخص نیس طبق سایت خودشون که این عکسها باید قابل قبول باشه ولی طبق گفته دوستان اینطور نیس. میشه منبع این دستورالعمل رو ذکر کنین تا اگه لازم شد ما هم مجددا عکس بگیریم!!!!! Tongue
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، hamedhamed ، amir_cool_2001
(2012-07-19 ساعت 20:45)barbod2013 نوشته:  دوستان در مورد پیدا بودن گوشها در عکسها من به سایت مهاجرت لینک زیر
مراجعه کردم ولی تو عکسهایی که خودشون به عنوان نمونه گذاشتن چنین چیزی اعمال نشده. تو عکسهایی که برای سفارت فرستادیم همسرم گوشهاش مشخص نیس طبق سایت خودشون که این عکسها باید قابل قبول باشه ولی طبق گفته دوستان اینطور نیس. میشه منبع این دستورالعمل رو ذکر کنین تا اگه لازم شد ما هم مجددا عکس بگیریم!!!!! Tongue

دوست عزیز منبعی نیست. توی راهنمای ویزا آفیس آمریکا در بعضی از کشورها، مشخصا گفته باید هر دو گوش پیدا باشه. اما این یه برداشته که داریم، چون گفته صورت بطور کامل پیدا باشه، حالا ما میترسیم گوشامونو زیر روسری قایم کنیم و بگن که گوشت از اعضای صورتت بوده و داستان بشه. البته به قول شما تو این عکسها دو تا خانم هستند که گوشاشون زیر موهاشونه! نمیدونم چی بگم والا. فکر نمیکنم مشکلی باشه.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Omidooo ، hamedhamed ، zina s ، mitme ، amir_cool_2001
(2012-07-19 ساعت 19:19)nika نوشته:  سلام به همه بچه های خوب مهاجر سرا
از همه شما میخوام که بهم کمک کنین و راه درست رو پیش پای من و خانومم بذارین.
خانوم من تو لاتاری 2013 برنده شده تحصیلاتش لیسانسه من خودم فوق دیپلم مدیریتم از مال دنیا هم خانومم یه مقدار طلا داره که احتمالا واسه رفتن به مصاحبه و اگه شانس بیاریم بابت بلیط رفتن به آمریکا خرج میشه و اگه مشکل خاصی پیش نیاد احتمالا با چیزی در حدود صفر دلار پا به سر زمین کفر میذاریم.
در ضمن این رو هم بگم که نه خانومم و نه من هیچ کار فنی و هنری بلد نیستیم زبان هم زیاد نمیدونیم و حتی یک آشنا در 100پشت اون طرف تر هم تو آمریکا نداریم.با این حساب به نظر شما دوستان در مهاجر سرا رفتن به آمریکا بلی یا خیر؟

سلام
شما چرا قبل از ثبت نام به این چیزها فکر نکردین ؟Cool
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2012-07-19 ساعت 23:14)nika نوشته:  سلام چون فکر نمیکردیم برنده بشیم
حالا نگفتی بریم یا نه؟

یعنی اگر میدونستین برنده میشین شرکت نمیکردین؟! شرکت کردین به این امید که برنده نشین؟ این دیگه چه هدفیه؟ اگر میخواستید برنده نشید باید شرکت نمیکردین! پاک گیج شدم!
به هر حال بدون پول نمیتونید برید. مگر اینکه یکیو داشته باشید اونجا که برید مهمونش بشید. اگر از هواپیما پیاده شدید، از لحظه‌ای که پاتونو از فرودگاه بیرون میذارید باید از جیب بخورید و خودتون رو به محل سکونت یا هتل برسونید تا زمانیکه کار گیر بیارید. پس باید برای مدتی که کار گیر نمیارید پول داشته باشید که خرج کنید. اگر پول نداشته باشید، یعنی خوابیدن تو خیابون های خطرناک آمریکا. نمیدونم دیگه چی بگم. تصمیم با خودتونه.
(2012-07-19 ساعت 23:14)nika نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 22:43)sayeh_m نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 19:19)nika نوشته:  سلام به همه بچه های خوب مهاجر سرا
از همه شما میخوام که بهم کمک کنین و راه درست رو پیش پای من و خانومم بذارین.
خانوم من تو لاتاری 2013 برنده شده تحصیلاتش لیسانسه من خودم فوق دیپلم مدیریتم از مال دنیا هم خانومم یه مقدار طلا داره که احتمالا واسه رفتن به مصاحبه و اگه شانس بیاریم بابت بلیط رفتن به آمریکا خرج میشه و اگه مشکل خاصی پیش نیاد احتمالا با چیزی در حدود صفر دلار پا به سر زمین کفر میذاریم.
در ضمن این رو هم بگم که نه خانومم و نه من هیچ کار فنی و هنری بلد نیستیم زبان هم زیاد نمیدونیم و حتی یک آشنا در 100پشت اون طرف تر هم تو آمریکا نداریم.با این حساب به نظر شما دوستان در مهاجر سرا رفتن به آمریکا بلی یا خیر؟

سلام
شما چرا قبل از ثبت نام به این چیزها فکر نکردین ؟Cool
سلام چون فکر نمیکردیم برنده بشیم
حالا نگفتی بریم یا نه؟
از مدارک لازم برای ارائه به سفارت و گرفتن ویزا یک حساب بانکی‌ است که حدود ۲۰۰۰۰ دلار برای هر نفر باید پول توش باشه یا یک اسپانسر داشته باشید که شما را ساپورت کند.این برای این است که آنها میخواهند مطمئن باشند شما برای مدتی‌ از پس مخارج خودتان بر میایید.

***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: mrr777 ، sayeh_m ، lilistar ، zina s ، amir_cool_2001
(2012-07-19 ساعت 22:00)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 20:45)barbod2013 نوشته:  دوستان در مورد پیدا بودن گوشها در عکسها من به سایت مهاجرت لینک زیر

دوست عزیز منبعی نیست. توی راهنمای ویزا آفیس آمریکا در بعضی از کشورها، مشخصا گفته باید هر دو گوش پیدا باشه. اما این یه برداشته که داریم، چون گفته صورت بطور کامل پیدا باشه، حالا ما میترسیم گوشامونو زیر روسری قایم کنیم و بگن که گوشت از اعضای صورتت بوده و داستان بشه. البته به قول شما تو این عکسها دو تا خانم هستند که گوشاشون زیر موهاشونه! نمیدونم چی بگم والا. فکر نمیکنم مشکلی باشه.

احتمال زیاد منظورشون همون پوشیده نشدن گوشها توسط روسری، کلاه یا هر پوشیدنی دیگه ای هست و مو چون عضو بدنه مانع و پوشش محسوب نمی شه چون برخی از آقایون هم موی بلند دارن و گوشاشون دیده نمی شه که فکر نمی کنم مشکلی باشه.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2012-07-19 ساعت 23:45)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 23:14)nika نوشته:  سلام چون فکر نمیکردیم برنده بشیم
حالا نگفتی بریم یا نه؟

یعنی اگر میدونستین برنده میشین شرکت نمیکردین؟! شرکت کردین به این امید که برنده نشین؟ این دیگه چه هدفیه؟ اگر میخواستید برنده نشید باید شرکت نمیکردین! پاک گیج شدم!
به هر حال بدون پول نمیتونید برید. مگر اینکه یکیو داشته باشید اونجا که برید مهمونش بشید. اگر از هواپیما پیاده شدید، از لحظه‌ای که پاتونو از فرودگاه بیرون میذارید باید از جیب بخورید و خودتون رو به محل سکونت یا هتل برسونید تا زمانیکه کار گیر بیارید. پس باید برای مدتی که کار گیر نمیارید پول داشته باشید که خرج کنید. اگر پول نداشته باشید، یعنی خوابیدن تو خیابون های خطرناک آمریکا. نمیدونم دیگه چی بگم. تصمیم با خودتونه.
سلام امیر جان
ممنون از راهنمایی خوبت .
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
سلام بر دوستان -من هنوز فرمها رو نفرستادم خواهشن یکی به من بگه دقیقن تا کی زمان هست برای فرستادن فرمها و اگه دیر بفرستیم تاثیری در قبولی سفارت داره یا نه و بعد از فرستادن چند روز بعد جوابش میاد برای مصاحبه
تشکر کنندگان: amir_cool_2001

[/quote]

خودتون در این ۳ جمله جوابتون رو دادین به ترجمه این ۳ جمله دقت کنین:

برای ۶ ماه ( احتمالا زمان خروج از آمریکا منظورشونه) و شما تداوم اقامتتونو برای سیتیزن شدن از دست خواهید داد.

برای ۱۲ ماه بدون اجازه ورود مجدد و گرین کارت شما باطل تلقی خواهد شد.
برای ۲۴ ماه با یا بدون اجازه ورود مجدد و گرین کارت شما باطل شده تلقی خواهد شد.

پس مشاهده می فرمائید که برای مدت ۶ ماه صحبتی از ابطال گرین کارت نکرده و فقط صحبت قطع شدن تداوم اقامت ۵ ساله برای سیتیزن شدن است به این معنی که اگر شما برای مدت بیش ۶ ماه در یک سال بیرون از امريکا بودید مدت اقامتتون قبل از اون زمان برای سیتیزن شدن قابل محاسبه نیست و بعد از ورود مجدد باید ۵ سال بدون خروج بیش از ۶ ماه برای سیتیزن شدن صبر کنید.
منم که همینو گفتمWink
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: mrr777 ، صوفیا صوری ، sayeh_m ، amir_cool_2001
(2012-07-20 ساعت 09:59)m.khan نوشته:  سلام بر دوستان -من هنوز فرمها رو نفرستادم خواهشن یکی به من بگه دقیقن تا کی زمان هست برای فرستادن فرمها و اگه دیر بفرستیم تاثیری در قبولی سفارت داره یا نه و بعد از فرستادن چند روز بعد جوابش میاد برای مصاحبه
سلام
اگر برنده 2012 هستی که باید سریعاً ارسال کنی، اگر هم برنده 2013 هستی که تا سپتامبر 2013 فرصت داری که تمام کارهاتو انجام داده باشی و ویزاتو گرفته باشی به این معنی که نمیتونی بزاری یکسال دیگه تازه فرمهاتو ارسال کنی چون ممکنه پروسه کلیرنس شامل حالت بشه و بهت ویزا ندن، پس باید سعی کنی در اولین فرصت اقدام کنی.
موفق باشید
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mrr777 ، Omidooo ، sayeh_m ، hamedhamed ، zina s ، m.khan ، maneia ، amir_cool_2001
دوست عزیز وقتی گوش ها پیدا نیس جزو مورد اول حساب میشه دیگه Head too big
شماره کیس: 2013x7xxx
شماره کیس: 201200046XXX
تاریخ ارسال مدارک 2013: 23 می2012
تاریخ ارسال مدارک 2012 : 11آگوست 2012
تاریخ مصاحبه :20 سپتامبر
ورود به آمریکا :25 سپتامبر
تشکر کنندگان: sayeh_m ، hamedhamed ، amir_cool_2001

خودتون در این ۳ جمله جوابتون رو دادین به ترجمه این ۳ جمله دقت کنین:

برای ۶ ماه ( احتمالا زمان خروج از آمریکا منظورشونه) و شما تداوم اقامتتونو برای سیتیزن شدن از دست خواهید داد.

برای ۱۲ ماه بدون اجازه ورود مجدد و گرین کارت شما باطل تلقی خواهد شد.
برای ۲۴ ماه با یا بدون اجازه ورود مجدد و گرین کارت شما باطل شده تلقی خواهد شد.

پس مشاهده می فرمائید که برای مدت ۶ ماه صحبتی از ابطال گرین کارت نکرده و فقط صحبت قطع شدن تداوم اقامت ۵ ساله برای سیتیزن شدن است به این معنی که اگر شما برای مدت بیش ۶ ماه در یک سال بیرون از امريکا بودید مدت اقامتتون قبل از اون زمان برای سیتیزن شدن قابل محاسبه نیست و بعد از ورود مجدد باید ۵ سال بدون خروج بیش از ۶ ماه برای سیتیزن شدن صبر کنید.
منم که همینو گفتمWink

[/quote]

من به اون دوستی جواب دادم که گفته بودن باید در سال ۶ ماه و یک روز رو در امریکا باشین وگرنه گرین کارتتون باطل می شه.
اگه اشتباه شد ببخشید یاغی عزیز.
راستی من ای دی شما رو می بینم یاد فیلم American Outlaws می افتم که یکی از فیلم های مجبوب منه و باهاش خیلی خاطره دارم.
موفق باشی
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: Omidooo ، sayeh_m ، hamedhamed ، zina s ، amir_cool_2001
(2012-07-20 ساعت 16:25)saeid-ss نوشته:  کلا در فرم ۲۳۰ هر جا که جواب سوال به شما مربوط نمی‌شه بنویسید N/A در فرم ۲۳۰ در مورد سوال ۲ اگه به اسم دیگه ای‌ شهرت دارید بنویسید, اگه نه حتما برای همهٔ اعضا بنویسید N/A

"به اسم دیگری شهرت دارید" نه دوست عزیز، فقط اگر قبلا اسم قانونی دیگری داشتید بنویسید.
دوستان، لطفا در راهنمایی دقت کنید که باعث اشتباه کسی نشید و کیس کسی رو خدای نکرده با مشکل مواجه نکنید.
یه سوال فنی!!
من 5ماه خدمت بودم ارشد قبول شدم رفتم دانشگاه تو فرما زدم نرفتم خدمت چون کارت پایان خدمت میخاست ازم درست ، نوشتم دیگه؟
شماره کیس: 2013x7xxx
شماره کیس: 201200046XXX
تاریخ ارسال مدارک 2013: 23 می2012
تاریخ ارسال مدارک 2012 : 11آگوست 2012
تاریخ مصاحبه :20 سپتامبر
ورود به آمریکا :25 سپتامبر
تشکر کنندگان: amir_cool_2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان