کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-09-08 ساعت 21:12)kouroshd نوشته:  فرم ds-230 که برای kcc ارسال کردم تاریخش expie شده.
ولی چیزی بود که خود سایت گذاشته بود.
می خوام بدونم مشکلی برام پیش می اد؟

نه اصلا" مشکلی نیست .Smileخیلی ها همون رو فرستادن Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: shimoda ، amir0_0amir ، rezagh
سلام بچه‌ها به نظرتون مهر ماه چه قد ایرانی‌ اعلام می‌شه ؟
شماره کیس: **2013AS000015
تاریخ رویت قبولی:1 MAY
کنسولگری:KUALA LUMPUR MALAYSIA
ارسال فرمهای سری اول:10MAY DHL
تعداد نفرات: خود خودم Big Grin
کارنت شدن کیس:13AUG
مصاحبه:هفته سومoct
دریافت کلیرنس: نداشتم
دریافت ویزا:یک ضرب Big Grin
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
مقصد : LAX
تشکر کنندگان: 3pideh
سلام
از اونجایی که فکر میکنم از زمان دریافت نامه دوم تا ارسال مدارک فرصت کمی خواهیم داشت (مخصوصا کیس نامبرهای پائین) میشه لطفا دوستای با تجربه بگن غیر از مدارکی که صراحتا تو سایت سفارت آنکارا ذکر شده چه مدارکی رو باید ارسال کرد؟مثلا گواهی کار از جایی که کار میکنیم و...
همچنین Contact Information موجود در سایت که در آخر توضیحات اومده امسال یک صفحه ای شده و انگار دیگه به اطلاعات سفرهای خارجی وغیره نیازی ندارند! نظر شما چیه؟همینو باید پر کنیم؟
کسی جوابی نداره واسه سئوال اول؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: 3pideh
اصلافکرشو نکن دوست عزیز-فکر کنم ایشالا بعد از سیتیزن شدن 5-6سال دیگه تو یه پروسه طولانی
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان:
(2012-09-09 ساعت 12:25)AMIR2852 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز... من مدارکم رو حدود سه هفته است که با آرامکس به KCC پست کردم . بعد از چند روز یک ایمیل هم براشون فرستادم که تایید کنن که مدارک رسیده یا نه ( به پیوست همین ایمیل یه بار هم کل مدارک رو اسکن و ارسال کردم ) اما هیچ جوابی بصورت ای میل دریافت نکردم . بعد از یک هفته دوباره ایمیل مذکور رو فرستادم . ولی هنوز هیچ پاسخی دریافت نکردم . نگرانم ... علتش چی هست ؟؟؟
ممنون از راهنمایی واضحتون .

نگران نباش دوست من ظاهرا دیگه به کسی جواب نمیدی.اگه از طریق پست رسیدن مدارکت رو تعقیب کردی و رسیده بدون که حتما رسیدگی میکنن.
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، AMIR2852 ، Solitude
(2012-09-09 ساعت 12:25)AMIR2852 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز... من مدارکم رو حدود سه هفته است که با آرامکس به KCC پست کردم . بعد از چند روز یک ایمیل هم براشون فرستادم که تایید کنن که مدارک رسیده یا نه ( به پیوست همین ایمیل یه بار هم کل مدارک رو اسکن و ارسال کردم ) اما هیچ جوابی بصورت ای میل دریافت نکردم . بعد از یک هفته دوباره ایمیل مذکور رو فرستادم . ولی هنوز هیچ پاسخی دریافت نکردم . نگرانم ... علتش چی هست ؟؟؟
ممنون از راهنمایی واضحتون .
سلام دوست عزیز
من هم وضعیتم مثل شماست .از فرستادن مدارکتون حداقل باید 6هفته بگذره
به اضافه ی اینکه سرشون هم خیلی شلوغ ...
نگران نباشید و بعد از 6هفته دوباره ای میل بزنید.Smile
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: sayeh_m ، AMIR2852 ، Solitude ، rezagh
سلام دوستان:یه سوال در مورد اسپانسر دارم- این عین متن در سایت سفارت در آنکاراست- ممکنه عزیزانی که بیشتر میدونن بگن منظور از اینکه مدارک مالی باید واسه هر فرد جداگانه تهیه بشه چیه؟ یعنی مثلا 3تا حساب بانکی و 3تا فرم I-134 و....؟این تاپیکو در بچه های 2012 و2011 هم خوندم آخر متوجه نشدم
6. FINANCIAL DOCUMENTS: Please see the following pages for evidence which may be presented to meet the public charge provisions of the law. Financial documents must be prepared as one set for each family member.
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان:
از دوستان عزیز میخوام مراحل بعد ارسال فرمه هارو بگین من 3 سپتامبر فرمهارو فرستادم و کیس نامبرم 7000 هست . نامه تو مسیر المان به امریکاست .ممنون میشم بگین الان باید چیکار کنم ایا ایمیل بزنم یا منتظر باشم و اینکه kcc چطور بهم میگه کارنت شدم و همچنین وقت مصاحبرو چطور بهم اطلاع میده. با تشکر
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-09 ساعت 13:41)yousef_eidi نوشته:  از دوستان عزیز میخوام مراحل بعد ارسال فرمه هارو بگین من 3 سپتامبر فرمهارو فرستادم و کیس نامبرم 7000 هست . نامه تو مسیر المان به آمریکاست .ممنون میشم بگین الان باید چیکار کنم ایا ایمیل بزنم یا منتظر باشم و اینکه kcc چطور بهم میگه کارنت شدم و همچنین وقت مصاحبرو چطور بهم اطلاع میده. با تشکر

دوست عزیز
به نظر من همین تاپیک رو مرور کنید تمام سوالاتتون رو میگیرین Smileو البته اینجا و اینجا رو هم بخونید Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Omidooo ، Solitude ، roeentan ، mitr.p ، pooya.n ، rezagh
سلام امیر خان نگران نباش
چون شما هم دیر ارسال کردین و هم خیلی زود پیگیر شدین که آیا رسیده یا نه ؟ اولاً که شما اگه باپست آرامکس فرستادین، میتونین گزارش لحظه به لحظه بسته تون رو از طریق شماره رهگیری دنبال کنین و ببینین که در چه تاریخ و چه کسی تحویل گرفته. دوماً طبق قانون KCC هر بسته ای که فرستاده میشه اونجا ، حداقل فرستنده به مدت 6 هفته بعد باید پیگیر مدارکش بشه ، پس با این حساب اونا به همین دلیل به شما تا الان جواب ندادن و اگه هم جوابی بدهند میگن که بعد از 6 هفته شما به ما ایمیل بزن. امیدوارم که نگرانیتون از بین رفته باشه
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: Solitude ، rezagh
(2012-09-09 ساعت 16:37)mrbonbon نوشته:  سلام امیر خان نگران نباش
چون شما هم دیر ارسال کردین و هم خیلی زود پیگیر شدین که آیا رسیده یا نه ؟ اولاً که شما اگه باپست آرامکس فرستادین، میتونین گزارش لحظه به لحظه بسته تون رو از طریق شماره رهگیری دنبال کنین و ببینین که در چه تاریخ و چه کسی تحویل گرفته. دوماً طبق قانون KCC هر بسته ای که فرستاده میشه اونجا ، حداقل فرستنده به مدت 6 هفته بعد باید پیگیر مدارکش بشه ، پس با این حساب اونا به همین دلیل به شما تا الان جواب ندادن و اگه هم جوابی بدهند میگن که بعد از 6 هفته شما به ما ایمیل بزن. امیدوارم که نگرانیتون از بین رفته باشه

کاملآ درسته.
لازم میدونم منم بهش یه چیز اضافه کنم.

فقط چیزی واستون تعریف میکنم که تو سفر نامه خودم هم گفتم.

یکی از دوستان ما میخواست در آمریکا اسپانسر من بشه. خلاصه داستانشو که تو سفر نامه خودم گفتم ولی خلاصه این که ایشون زحمت کشیدن با FedEx مدارکشون رو در تاریخ 24آگست به سفارت ابوظبی چون وقت نبود مستقیم پست کردن.
حالا وقت سفارت من کی هست !!!!؟ 27 آگست.

خوب آقا سرتونو درد نیارم مدارک ایشون در روز اولی که من روی سایت FedEx چک کردم تخمین زده بود خود این سایتش که بسته 27آگست 8 شب به دست سفارت میرسه.

روز 1شنبه 26آگست که سایت FedEx رو چک کردم زده بود ساعت 12دهو خورده ای رسیده بسته دست سفارت و حتی اسم کسی که توی سفارت بسته رو تحویل گرفته و امضاء کرده هم اسمشو زده بود.

یعنی بسته مدارک اسپانسر من درست یک روز قبل دست سفارت رسیده بوده.

نتیجه گیری از این چیزی که برای من اتفاق افتاد.

روز مصاحبه رسید FedEx رو و گزارش لحظه به لحظه سایت که بسته به دستشون رسیده و کی تحویل گرفته رو پرینت گرفتم با خودم بردم.

و حرفی که به من زدن این بود که رسید رو پس دادن و گفتن اگه هم به دست ما رسیده باشه هنوز داخل پروندتون وارد نشده.

یعنی زمانی میبره تا این کارا روالش طی بشه.
این چیزی که دوست خوبم گفت کاملآ درسته اگه در هنگام پیگیری مدارکتون زده به دست KCC یا سفارت رسیده زمانی خلاصه واسه بررسی و وارد کردن تو پروندتون طول میکشه.

و منم که بدون اسپانسر ویزای یک ضرب گرفتم CoolWinkRolleyesShy

امید وارم که به دردتون بخوره تجربه من.
شاد باشید.
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان: peyman2ped ، sayeh_m ، Saeedv13 ، mhpz ، bayat_r ، amir0_0amir ، roeentan ، mrbonbon ، M_Ti ، rezagh
(2012-09-09 ساعت 14:16)yousef_eidi نوشته:  از دوستان کسی خبر داره گرین کارتو بعد چند روز رسیدن به آمریکا میدن و چه مدت اعتبار داره

از یک تا سه هفته و ده سال اعتبار داره
since 2012
تشکر کنندگان: Solitude ، mitr.p ، pooya.n ، yousef_eidi
(2012-09-09 ساعت 14:16)yousef_eidi نوشته:  از دوستان کسی خبر داره گرین کارتو بعد چند روز رسیدن به آمریکا میدن و چه مدت اعتبار داره
دوست عزیز سلام ، بستگی به این داره که چه شرایطی حاکم باشه . اگه تعویض آدرس کرده باشید مسلماً بیشتر طول میکشه . اما اگه آدرستون همونی باشه که توی فرمها ارسال کردین ، بین 25 تا 40 روز طول میکشه . البته گاهی خیلی بیشتر هم میشه که باید به همون فرودگاهی که وارد شدی مراجعه کنی و کار رو پیگیری کنید . برای من که 25 روزه اومد . گرین کارت 10 سال اعتبار داره . موفق باشید .
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، M_Ti ، Omidooo ، Solitude ، rezagh ، amir_cool_2001
دوستان من که برنده اصلی هستم میخواستم بدونم که آیا راهی وجود داره که من مثلا 2-3 ماه زودتر از خانوادم برم امریکا و اونا بعد 2-3 ماه به من ملحق بشن؟ با توجه به اینکه توی فرمها به همچین چیزی اشاره نکردم. این رو از این بابت میگم که من اگر زودتر برم خیلی راحت تر میتونم دنبال کار بگردم و هزینم هم طبیعتا خیلی کمتر میشه... با این وضعیت دلار من اگه کل زندگیمو دلار بکنم شاید بتونم نهایتا 4-5 ماه امریکا دووم بیارم...
ممنون میشم دوستان اگه نظر یا پیشنهادی دارن بدن.
کیس نامبر:2013AS…59xx
3 نفر از تهران
فرمها سری اول با ایمیل: 11 june
مصاحبه سفارت ایروان هفته دوم آپریل
ویزای یکضرب April 10
Don't forget your dreams
تشکر کنندگان: pooya.n ، Solitude
دوست عزیز، ویزای ذینفعان(همراهان) شما فقط در صورت همراه بودن و حضور شخص شما معتبر هست، پس امکان اینکه شما زودتر برید و اونها جداگانه اقدام کنند نیست
(2012-09-10 ساعت 10:19)circle نوشته:  دوستان من که برنده اصلی هستم میخواستم بدونم که آیا راهی وجود داره که من مثلا 2-3 ماه زودتر از خانوادم برم آمریکا و اونا بعد 2-3 ماه به من ملحق بشن؟ با توجه به اینکه توی فرمها به همچین چیزی اشاره نکردم. این رو از این بابت میگم که من اگر زودتر برم خیلی راحت تر میتونم دنبال کار بگردم و هزینم هم طبیعتا خیلی کمتر میشه... با این وضعیت دلار من اگه کل زندگیمو دلار بکنم شاید بتونم نهایتا 4-5 ماه آمریکا دووم بیارم...
ممنون میشم دوستان اگه نظر یا پیشنهادی دارن بدن.
تشکر کنندگان: Solitude

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان