کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-09-10 ساعت 12:44)کاوه شیز نوشته:  دوست عزیز، ویزای ذینفعان(همراهان) شما فقط در صورت همراه بودن و حضور شخص شما معتبر هست، پس امکان اینکه شما زودتر برید و اونها جداگانه اقدام کنند نیست
(2012-09-10 ساعت 10:19)circle نوشته:  دوستان من که برنده اصلی هستم میخواستم بدونم که آیا راهی وجود داره که من مثلا 2-3 ماه زودتر از خانوادم برم آمریکا و اونا بعد 2-3 ماه به من ملحق بشن؟ با توجه به اینکه توی فرمها به همچین چیزی اشاره نکردم. این رو از این بابت میگم که من اگر زودتر برم خیلی راحت تر میتونم دنبال کار بگردم و هزینم هم طبیعتا خیلی کمتر میشه... با این وضعیت دلار من اگه کل زندگیمو دلار بکنم شاید بتونم نهایتا 4-5 ماه آمریکا دووم بیارم...
ممنون میشم دوستان اگه نظر یا پیشنهادی دارن بدن.
دوست عزیز لطفا راهنمایی غلط نفرمایید.در فرم DS-230 بند 31a مشخص میکنید همراهان شما زمان ورود به آمریکا چه کسانی هستند و بند 31b مشخص میکنید چه کسانی بعدا به شما ملحق خواهند شد.
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، Solitude ، sayeh_m ، Saeedv13
(2012-09-10 ساعت 12:22)yousef_eidi نوشته:  کسی از دوستان از شرایط کاری اونجا اطلاع داره؟
و اینکه ایا میشه زود برگشت ایران و بعدا رفت؟
تاپیک کار و اشتغال در آمریکا را مطالعه فرمایید.بله..منتها نباید بیشتر از 6 ماه از خاک آمریکا بیرون باشید.(ضمنا سوالهاتون رو در یک تاپیک مطرح کنین دوست عزیزم)
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: Solitude ، sayeh_m ، rezagh ، amir_cool_2001
(2012-09-10 ساعت 13:12)amir0_0amir نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 12:44)کاوه شیز نوشته:  دوست عزیز، ویزای ذینفعان(همراهان) شما فقط در صورت همراه بودن و حضور شخص شما معتبر هست، پس امکان اینکه شما زودتر برید و اونها جداگانه اقدام کنند نیست
(2012-09-10 ساعت 10:19)circle نوشته:  دوستان من که برنده اصلی هستم میخواستم بدونم که آیا راهی وجود داره که من مثلا 2-3 ماه زودتر از خانوادم برم آمریکا و اونا بعد 2-3 ماه به من ملحق بشن؟ با توجه به اینکه توی فرمها به همچین چیزی اشاره نکردم. این رو از این بابت میگم که من اگر زودتر برم خیلی راحت تر میتونم دنبال کار بگردم و هزینم هم طبیعتا خیلی کمتر میشه... با این وضعیت دلار من اگه کل زندگیمو دلار بکنم شاید بتونم نهایتا 4-5 ماه آمریکا دووم بیارم...
دوست عزیز لطفا راهنمایی غلط نفرمایید.در فرم DS-230 بند 31a مشخص میکنید همراهان شما زمان ورود به آمریکا چه کسانی هستند و بند 31b مشخص میکنید چه کسانی بعدا به شما ملحق خواهند شد.
ما وقت نوشتن فرم ها خواستيم كه هر 2با هم بريم اما به خاطر شرايط
شاىد همسرم (نفر اصلي نيستن) بخواد 2ماه ديرتر بياد اين تغيير و روز مصاحبه ميشه انجام داد؟مشكلي نداره؟
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: Solitude
(2012-09-10 ساعت 13:42)Emma_a432 نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 13:12)amir0_0amir نوشته:  
ما وقت نوشتن فرم ها خواستيم كه هر 2با هم بريم اما به خاطر شرايط
شاىد همسرم (نفر اصلي نيستن) بخواد 2ماه ديرتر بياد اين تغيير و روز مصاحبه ميشه انجام داد؟مشكلي نداره؟
خیر..مشکلی نداره....اگر هم خیلی نگرانین میتونید از طریق ایمیل به kcc اطلاع بدید و پرینت جواب ایمیلتون رو زمان مصاحبه همراه داشته باشین
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، Solitude ، sayeh_m ، amir_cool_2001
سلام دوستان یه سوال.
من بعد از اینکه 2 تا فرم رو به کی سی سی ایمیل زدم. بعدش باید مدارک رو به سفارت تو آنکارا ارسال کنم یا بمونم وقت مصاحبه با خودم ببرم؟
شماره کیس: **85
کنسولگری:ایروان
تاریخ مصاحبه:12jun
دریافت ویزا:15Aguste
ورود به آمریکا:---
دریافت گرین گرین کارت:---
تشکر کنندگان:
دوستان گرامی، منبع صحبت بنده تجربیات و سفرنامه های سالهای پیش بود که طبق این سفرنامه ها در ویزای افراد ذینفع ذکر شده که فقط در صورت حضور و همراهی برنده اصلی ویزای همراهان معتبر هست
در مورد بندهایی که فرمودید اطلاعی ندارم، لطفا مدیران عزیز رفع ابهام کنند
(2012-09-10 ساعت 13:48)amir0_0amir نوشته:  [quote='Emma_a432' pid='212408' dateline='1347268321']
[quote='amir0_0amir' pid='212394' dateline='1347266537']
[quote='کاوه شیز' pid='212390' dateline='1347264868']
دوست عزیز، ویزای ذینفعان(همراهان) شما فقط در صورت همراه بودن و حضور شخص شما معتبر هست، پس امکان اینکه شما زودتر برید و اونها جداگانه اقدام کنند نیست
[quote='circle' pid='212329' dateline='1347256156']
دوستان من که برنده اصلی هستم میخواستم بدونم که آیا راهی وجود داره که من مثلا 2-3 ماه زودتر از خانوادم برم آمریکا و اونا بعد 2-3 ماه به من ملحق بشن؟
دوست عزیز لطفا راهنمایی غلط نفرمایید.در فرم DS-230 بند 31a مشخص
تشکر کنندگان: Solitude
(2012-09-10 ساعت 14:00)کاوه شیز نوشته:  دوستان گرامی، منبع صحبت بنده تجربیات و سفرنامه های سالهای پیش بود که طبق این سفرنامه ها در ویزای افراد ذینفع ذکر شده که فقط در صورت حضور و همراهی برنده اصلی ویزای همراهان معتبر هست
(2012-09-10 ساعت 13:48)amir0_0amir نوشته:  [quote='Emma_a432' pid='212408' dateline='1347268321']
دوست عزیز، ویزای ذینفعان(همراهان) شما فقط در صورت همراه بودن و حضور شخص شما معتبر هست، پس امکان اینکه شما زودتر برید و اونها جداگانه اقدام کنند نیست
دوستان من که برنده اصلی هستم میخواستم بدونم که آیا راهی وجود داره که من مثلا 2-3 ماه زودتر از خانوادم برم آمریکا و اونا بعد 2-3 ماه به من ملحق بشن؟
دوست عزیز
2 مقوله مطرح هست...زمان مصاحبه.... و پس از دریافت ویزا
زمان مصاحبه همه باید در سفارت اعلان شده حاضر باشند.
پس از دریافت ویزا مطابق بند های 31a,b در فرم DS-230 همه باید تا قبل از 6 ماه در آمریکا حضور داشته باشند.
امیدوارم رفع ابهام شده باشه.موفق باشید.
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: saljoogh ، Solitude ، Emma_a432 ، sayeh_m ، rezagh ، amir_cool_2001
(2012-09-10 ساعت 14:33)amir0_0amir نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 14:00)کاوه شیز نوشته:  دوستان گرامی، منبع صحبت بنده تجربیات و سفرنامه های سالهای پیش بود که طبق این سفرنامه ها در ویزای افراد ذینفع ذکر شده که فقط در صورت حضور و همراهی برنده اصلی ویزای همراهان معتبر هست
دوست عزیز
2 مقوله مطرح هست...زمان مصاحبه.... و پس از دریافت ویزا
زمان مصاحبه همه باید در سفارت اعلان شده حاضر باشند.
پس از دریافت ویزا مطابق بند های 31a,b در فرم DS-230 همه باید تا قبل از 6 ماه در آمریکا حضور داشته باشند.
امیدوارم رفع ابهام شده باشه.موفق باشید.

پس با این حساب یعنی اگر زمان مصاحبه ما اون بند 31A رو اصلاح کنیم مشکلی پیش نمیاد و میتونیم یه مقدار زودتر بریم. منتها بقیه ذینفعان باید قبل از اون 6 ماه باید وارد امریکا بشن... درست فهمیدم؟
کیس نامبر:2013AS…59xx
3 نفر از تهران
فرمها سری اول با ایمیل: 11 june
مصاحبه سفارت ایروان هفته دوم آپریل
ویزای یکضرب April 10
Don't forget your dreams
تشکر کنندگان:
(2012-09-10 ساعت 17:22)circle نوشته:  پس با این حساب یعنی اگر زمان مصاحبه ما اون بند 31A رو اصلاح کنیم مشکلی پیش نمیاد و میتونیم یه مقدار زودتر بریم. منتها بقیه ذینفعان باید قبل از اون 6 ماه باید وارد آمریکا بشن... درست فهمیدم؟
بله
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: circle ، amir_cool_2001
سلام
چند تا سوال داشتم . خواهش می کنم جواب بدید
من می خواهم دوباره فرم ها را بفرستم چون به یک سری اصلاحات نیاز داره . حالا می خواستم ببینم که اگر مثلاً فردا فرم ها را بفرستم و چند روز بعد ( مثلاً 1 هفته بعد ) کیس نامبرم کارنت بشه باید چه کار کنم ؟ یعنی کارنت شدن بر اساس فرم های قبلی باشد . و این که تا کی می توانم فرم ها را ارسال کنم ؟
برای مدارک مالی باید چه کار کنم ؟ من اسپانسر ندارم حالا باید سند ببرم ؟ اگر آره چه کار باید بکنم ( ترجمه و ارزش گذاری ) . حساب بانکی هم میشه ؟ باید برای هر نفر چقدر توی حساب باشه و حداقل چه مدت باید این پول توی حساب باشه ؟
این مهر دادگستری جریانش چیه ؟
از دوستان اگر کسی جواب این سوال ها را میدونه خواهش می کنم جواب بدهد .
ممنون از همه
تشکر کنندگان:
(2012-09-10 ساعت 18:33)genius_m9 نوشته:  سلام
من می خواهم دوباره فرم ها را بفرستم چون به یک سری اصلاحات نیاز داره . حالا می خواستم ببینم که اگر مثلاً فردا فرم ها را بفرستم و چند روز بعد ( مثلاً 1 هفته بعد ) کیس نامبرم کارنت بشه باید چه کار کنم ؟ یعنی کارنت شدن بر اساس فرم های قبلی باشد . و این که تا کی می توانم فرم ها را ارسال کنم ؟
برای مدارک مالی باید چه کار کنم ؟ من اسپانسر ندارم حالا باید سند ببرم ؟ اگر آره چه کار باید بکنم ( ترجمه و ارزش گذاری ) . حساب بانکی هم میشه ؟ باید برای هر نفر چقدر توی حساب باشه و حداقل چه مدت باید این پول توی حساب باشه ؟
ممنون از همه

کارنت شدن شما بر اساس شماره کیس نامبرتون هست و به فرم های ارسالی شما ربطی نداره !! ، شما می تونید فرم های اصلاح شدتون رو تا موقع مصاحبه ببرید.
از سندتون ترجمه بگیرید نیاز به ارزش گزاری نداره!! هزینه اضافی نکن.حساب بانکی هم موجودی به زبان لاتین بگیر وحدود 20000 دلار برای برنده اصلی.
مهر دادگستری هم هیچ جریانی نداره و اصلا بهش فکر نکن
since 2012
تشکر کنندگان: shimoda ، 3pideh ، genius_m9 ، peyman2ped ، sayeh_m ، amir0_0amir ، mitr.p ، rezagh ، Solitude
(2012-09-10 ساعت 19:05)maka2 نوشته:  
ممنون از همه

کارنت شدن شما بر اساس شماره کیس نامبرتون هست و به فرم های ارسالی شما ربطی نداره !! ، شما می تونید فرم های اصلاح شدتون رو تا موقع مصاحبه ببرید.
از سندتون ترجمه بگیرید نیاز به ارزش گزاری نداره!! هزینه اضافی نکن.حساب بانکی هم موجودی به زبان لاتین بگیر وحدود 20000 دلار برای برنده اصلی.

تشکربابت راهنمایی. ما که4نفر هستیم 20000دلارمانده بانکی کافیست؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-10 ساعت 19:24)peyman2ped نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 19:05)maka2 نوشته:  
ممنون از همه

تشکربابت راهنمایی. ما که4نفر هستیم 20000دلارمانده بانکی کافیست؟

دوست عزیز اگه سعی‌ کنید مقدار بیشتری بذرید فکر می‌کنم بهتر باشه و سند خونه یا ملک هم ترجمه کنید که بهتر.موفق باشید.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: mitr.p ، amir_cool_2001 ، Solitude
سلام خدمت دوستان.
میخواستم بدونم اگه یه سری از مدارک رو مثل مدارک اسپانسر ,نتونیم 15 روز قبل به آنکارا پست کنیم میشه موقع مصاحبه اونو ارایه بدیم؟(اسپانسر من یه خورده گرفتاره)

با تشکر
C/N:000016XX

EMPTY HANDS AND BIG WISHES
تشکر کنندگان:
دوستان گویا لیست کارنتی های اکتبر اومده ولی همون 1900 پایینش هم نوشته ADVANCE NOTIFICATION OF THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN NOVEMBER که رقمش برای آسیا 2,350 هست. میشه یه نفر توضیح بده این یعنی چی؟ مرسی
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان