کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-09-11 ساعت 11:38)victorygo نوشته:  دوستان گویا لیست کارنتی های اکتبر اومده ولی همون 1900 پایینش هم نوشته ADVANCE NOTIFICATION OF THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN NOVEMBER که رقمش برای آسیا 2,350 هست. میشه یه نفر توضیح بده این یعنی چی؟ مرسی

یعنی تمام کسانی که کیس نامبر اونها تا 2350 هست برای ماه نوامبر باید منتظر مصاحبه باشند

(2012-09-11 ساعت 10:39)MURIS نوشته:  سلام خدمت دوستان.
میخواستم بدونم اگه یه سری از مدارک رو مثل مدارک اسپانسر ,نتونیم 15 روز قبل به آنکارا پست کنیم میشه موقع مصاحبه اونو ارایه بدیم؟(اسپانسر من یه خورده گرفتاره)

با تشکر
اشکالی نداره
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: victorygo ، MURIS ، rezagh ، amir_cool_2001
(2012-09-11 ساعت 11:38)victorygo نوشته:  دوستان گویا لیست کارنتی های اکتبر اومده ولی همون 1900 پایینش هم نوشته ADVANCE NOTIFICATION OF THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN NOVEMBER که رقمش برای آسیا 2,350 هست. میشه یه نفر توضیح بده این یعنی چی؟ مرسی

سلام دوست عزیز

معناش اینه که تا پایان نوامبر 2012 تا شماره کیس 2350 کیسشون بررسی میشه و مصاحبشون انجام میشهBig Grin
جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
تشکر کنندگان: victorygo ، amir_cool_2001 ، Solitude
(2012-09-10 ساعت 19:05)maka2 نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 18:33)genius_m9 نوشته:  سلام
چند تا سوال داشتم . خواهش می کنم جواب بدید
من می خواهم دوباره فرم ها را بفرستم چون به یک سری اصلاحات نیاز داره . حالا می خواستم ببینم که اگر مثلاً فردا فرم ها را بفرستم و چند روز بعد ( مثلاً 1 هفته بعد ) کیس نامبرم کارنت بشه باید چه کار کنم ؟ یعنی کارنت شدن بر اساس فرم های قبلی باشد . و این که تا کی می توانم فرم ها را ارسال کنم ؟
برای مدارک مالی باید چه کار کنم ؟ من اسپانسر ندارم حالا باید سند ببرم ؟ اگر آره چه کار باید بکنم ( ترجمه و ارزش گذاری ) . حساب بانکی هم میشه ؟ باید برای هر نفر چقدر توی حساب باشه و حداقل چه مدت باید این پول توی حساب باشه ؟
این مهر دادگستری جریانش چیه ؟
از دوستان اگر کسی جواب این سوال ها را میدونه خواهش می کنم جواب بدهد .
ممنون از همه

کارنت شدن شما بر اساس شماره کیس نامبرتون هست و به فرم های ارسالی شما ربطی نداره !! ، شما می تونید فرم های اصلاح شدتون رو تا موقع مصاحبه ببرید.
از سندتون ترجمه بگیرید نیاز به ارزش گزاری نداره!! هزینه اضافی نکن.حساب بانکی هم موجودی به زبان لاتین بگیر وحدود 20000 دلار برای برنده اصلی.
مهر دادگستری هم هیچ جریانی نداره و اصلا بهش فکر نکن
سلام دوست عزیز
من هم نمی خواستم سندهامو ارزش گذاری کنم. ولی توی فرم مدارک مورد نیاز گفته که اسناد باید توسط یک وکیل یا دادگستری یا حتی مشاور املاک ارزش گذاری بشه. اخه اونها که ارزش ملک تو ایران رو نمیدونن که در هر منطقه ای چقدر هست. من راستش شک کردم و دادم برای ارزش گذاریSad
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی : May-05-2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد: سه نفر
تشکر کنندگان: Solitude ، amir_cool_2001
(2012-09-11 ساعت 14:01)mdna نوشته:  
(2012-09-09 ساعت 09:04)mdna نوشته:  سلام
از اونجایی که فکر میکنم از زمان دریافت نامه دوم تا ارسال مدارک فرصت کمی خواهیم داشت (مخصوصا کیس نامبرهای پائین) میشه لطفا دوستای با تجربه بگن غیر از مدارکی که صراحتا تو سایت سفارت آنکارا ذکر شده چه مدارکی رو باید ارسال کرد؟مثلا گواهی کار از جایی که کار میکنیم و...
همچنین Contact Information موجود در سایت که در آخر توضیحات اومده امسال یک صفحه ای شده و انگار دیگه به اطلاعات سفرهای خارجی وغیره نیازی ندارند! نظر شما چیه؟همینو باید پر کنیم؟
کسی جوابی نداره واسه سئوال اول؟

سلام اگه دیپلم 12 ساله دارین گواهی کار نمیخواد.مدارک هم همونهایی که سایت اشاره کرده کافیه. ولی مدارک پزشکی رو با خودتون میبرین برای مدیکال. در مورد سئوال 2 هم همون 1 صفحه پر میشه.
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: shimoda ، mdna ، amir_cool_2001 ، Solitude
سلام دوستان
یه سوال داشتم اگر عقد محضری باشه و مراسمی گرفته نشه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟عکس از محضر باشه فقط یعنی .البته عکس به اندازه ی کافی و پرینت تلفن برای اثبات قدمت رابطه هست.
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
تشکر کنندگان:
(2012-09-11 ساعت 14:29)sharmin66 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال داشتم اگر عقد محضری باشه و مراسمی گرفته نشه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟عکس از محضر باشه فقط یعنی .البته عکس به اندازه ی کافی و پرینت تلفن برای اثبات قدمت رابطه هست.

شما باید بتونید آفیسر رو متقاعد کنید که ازدواجتون صوری نبوده
هر جور مدرکی که به نظرتون بتونه به این مساله کمک کنه با خودتون ببرید
از طرفی من فکر می کنم اونها خودشون توی این موارد یه پا روانشناسند
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: rezagh ، Solitude
(2012-09-11 ساعت 13:55)nana2013 نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 19:05)maka2 نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 18:33)genius_m9 نوشته:  سلام
چند تا سوال داشتم . خواهش می کنم جواب بدید
من می خواهم دوباره فرم ها را بفرستم چون به یک سری اصلاحات نیاز داره . حالا می خواستم ببینم که اگر مثلاً فردا فرم ها را بفرستم و چند روز بعد ( مثلاً 1 هفته بعد ) کیس نامبرم کارنت بشه باید چه کار کنم ؟ یعنی کارنت شدن بر اساس فرم های قبلی باشد . و این که تا کی می توانم فرم ها را ارسال کنم ؟
برای مدارک مالی باید چه کار کنم ؟ من اسپانسر ندارم حالا باید سند ببرم ؟ اگر آره چه کار باید بکنم ( ترجمه و ارزش گذاری ) . حساب بانکی هم میشه ؟ باید برای هر نفر چقدر توی حساب باشه و حداقل چه مدت باید این پول توی حساب باشه ؟
این مهر دادگستری جریانش چیه ؟
از دوستان اگر کسی جواب این سوال ها را میدونه خواهش می کنم جواب بدهد .
ممنون از همه

کارنت شدن شما بر اساس شماره کیس نامبرتون هست و به فرم های ارسالی شما ربطی نداره !! ، شما می تونید فرم های اصلاح شدتون رو تا موقع مصاحبه ببرید.
از سندتون ترجمه بگیرید نیاز به ارزش گزاری نداره!! هزینه اضافی نکن.حساب بانکی هم موجودی به زبان لاتین بگیر وحدود 20000 دلار برای برنده اصلی.
مهر دادگستری هم هیچ جریانی نداره و اصلا بهش فکر نکن
سلام دوست عزیز
من هم نمی خواستم سندهامو ارزش گذاری کنم. ولی توی فرم مدارک مورد نیاز گفته که اسناد باید توسط یک وکیل یا دادگستری یا حتی مشاور املاک ارزش گذاری بشه. اخه اونها که ارزش ملک تو ایران رو نمیدونن که در هر منطقه ای چقدر هست. من راستش شک کردم و دادم برای ارزش گذاریSad

اگه سفارت ابوظبی قسمت شما بشه می تونم به جرات بگم که:
1. اصل مدارک من اصلآ نگاه نکردن.. اگه خدایی نکرده اصل یه مدرکی تو زمان مصاحبتون تو ابوظبی هم همراتون نبود صداشو اگه در نیارین من فکر نمیکنم که ازتون بخوان.
نرین بدون اصل مدرک بگین سالیتوت گفتا تا سعی دارین مدارک کامل برین ولی اگه خدا نکرده جور نشد تو ابوظبی من فکر نکنم گیر بدن که اصل مدرکش کو.
باز دوستان برداشت بد نشه.
2. من خودم به شخصه وکالت نامه خونه خودمون و از پدر و سند سرقفلی مغازمو بردم و فقط ترجمه کردم.
و دوستانی هم اونجا بودن تو روز مصاحبه من هیچ کسی ارزش گذاری نکرده بود.
واسه خودتون هزینه تراشی نکنین.

سفارت ابوظبی خیلی باحاله خدا قسمت شما کنه واسه من که خیلی خوب بود فقط یه آفیسر خانم چاق بد اخلاق داره که دوسش نداشتم وگرنه همه چی توپ بود. و بقیه هم با روحیه و شاد آدم خوشش می آمد با بقیه آفیسرا دوست شه و وقت بگزرونه انقدر که خوش برخورد بودن من به غیر از یکی که فکر کنم رو مود نبود بقیه خیلی خوب بودن.
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان: el333 ، shimoda ، bayat_r ، amir0_0amir ، roeentan ، Saeedv13 ، rezagh ، amir_cool_2001
بچه های جون من جزوه کارنتی های سری دوم نیستم اما مدارکه تحصیلیم و با کارت ملی و شناسنامه ترجه کردم به نظرتون تاریخش expire نمی شه؟؟؟
تشکر کنندگان:
نمی دونم که اینو اینجا گفتم یا نه دوستانی که دیپلم 11 ساله دارین اگه یه سری مدارک و شرایط داشته باشید مثل من به شما هم امکان دادن ویزا هم هست.
اگه قبلآ این مورد رو تو این تاپیک گفته بودم بگید پستو پاک کنم.
خوشحال میشم که بتونم به دوستانی که شرایط مشابه مثل من دارن کمکی کرده باشم.
موفق باشید.
در حال تدارک برای رفتن از این دیار به آنسوی دنیا هستم. وضعیت چدید خودم رو به همه در اینجا اعلام خواهم کرد.
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان: shimoda ، lilistar ، amir0_0amir ، roeentan ، mgolchin13 ، aziking ، rezagh ، amir_cool_2001
(2012-09-11 ساعت 14:43)my2220 نوشته:  بچه های جون من جزوه کارنتی های سری دوم نیستم اما مدارکه تحصیلیم و با کارت ملی و شناسنامه ترجه کردم به نظرتون تاریخش expire نمی شه؟؟؟

خیر
اینها جزو مدارکی هستند که تغییر نمی کنند مگر اینکه شما توی این فاصله ازدواج کنید یا بچه دار بشید که در این صورت شناسنامه به دلیل اینکه تغییر کرده باید دوباره ترجمه بشه
مدارک مالی هستند که باید نزدیک به زمان مصاحبه گرفته و ترجمه بشند
تشکر کنندگان: Solitude ، rezagh ، my2220 ، amir_cool_2001
(2012-09-11 ساعت 14:32)shimoda نوشته:  

1- اگر اسنادی مثل ملک یا اتومبیل که به نام هر جفتتون هست دارید ترجمه کنید و ببرید
2- اگر امکانش براتون هست ماه عسلتون یک سفر برید به یک کشور دیگه که تو پاستون مشخص بشه با هم سفری برون مرزی رفتید.
3- می تونید هم برید یک آتلیه چند تا عکس با لباس عروس و دامادی بگیرید.
تشکر کنندگان: shimoda ، Solitude ، sharmin66 ، rezagh ، amir_cool_2001
(2012-09-11 ساعت 14:50)shalgham نوشته:  

1- اگر اسنادی مثل ملک یا اتومبیل که به نام هر جفتتون هست دارید ترجمه کنید و ببرید
2- اگر امکانش براتون هست ماه عسلتون یک سفر برید به یک کشور دیگه که تو پاستون مشخص بشه با هم سفری برون مرزی رفتید.
با توجه به کیس نامبر و کارهایی که باید انجام بشه فرصت سفر نیست اما آتلیه هم رفتیم بدون لباس عروس دامادی ، اما با لباس عروس دامادیم می تونیم بریم عکس بگیریم،اگه عکس مراسم بخوان چی؟
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
تشکر کنندگان:
(2012-09-11 ساعت 14:56)sharmin66 نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 14:50)shalgham نوشته:  

با توجه به کیس نامبر و کارهایی که باید انجام بشه فرصت سفر نیست اما آتلیه هم رفتیم بدون لباس عروس دامادی ، اما با لباس عروس دامادیم می تونیم بریم عکس بگیریم،اگه عکس مراسم بخوان چی؟

عزیز
اونا خودشون عروسیشون سادست. قرار نیست که با کل فک و فامیل عکس داشته باشید. والدین خودتون و 4 تا دوستتون رو جمع کنید همون روز آتلیه چند تا عکس با هم بگیرید وخلاص. اونا پی این نیستن که بگن شما دروغ می گید. مهم اینه که براشون واضح بشه که ازدواج واقعی هست. اگر از قبل از عروسیتون توی فصل های مختلف مثلا توی برف و ... هم عکس دارید چاپ کنید ببرید.
تشکر کنندگان: Solitude ، rezagh
(2012-09-11 ساعت 14:47)Solitude نوشته:  نمی دونم که اینو اینجا گفتم یا نه دوستانی که دیپلم 11 ساله دارین اگه یه سری مدارک و شرایط داشته باشید مثل من به شما هم امکان دادن ویزا هم هست.
اگه قبلآ این مورد رو تو این تاپیک گفته بودم بگید پستو پاک کنم.
خوشحال میشم که بتونم به دوستانی که شرایط مشابه مثل من دارن کمکی کرده باشم.
موفق باشید.
در حال تدارک برای رفتن از این دیار به آنسوی دنیا هستم. وضعیت چدید خودم رو به همه در اینجا اعلام خواهم کرد.

دوست عزیز یک سفرنامه بنویس تا ما ها هم استفاده کنیم از تجربه شما.با تشکر.Smile
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Solitude ، rezagh
(2012-09-11 ساعت 16:53)mgolchin13 نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 14:47)Solitude نوشته:  .. در حال تدارک برای رفتن از این دیار به آنسوی دنیا هستم. وضعیت چدید خودم رو به همه در اینجا اعلام خواهم کرد.
دوست عزیز یک سفرنامه بنویس تا ما ها هم استفاده کنیم از تجربه شما.با تشکر.Smile

نوشتن همچین پر و پیمون هم هست.

داستان خانم عصبانی سفارت ابوظبی!
http://mohajersara.com/thread-4683-post-...#pid206870
http://mohajersara.com/thread-4683-post-...#pid207115
http://mohajersara.com/thread-4683-post-...#pid210015
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Solitude ، roeentan ، rezagh ، amir_cool_2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان