کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام دوستان
به احتمال زیاد بی پاسخ میمونه طبق معمول ولی با این حال
من نام خانوادگیم رو تغییر دادم به عبارتی در گذشته ن ش بوده و الان شده ن. پسوندش رو حذف کردم. اما تو یکی از فرمها که ذکر شده بود اسم رایج یا لقبتون چیه (و اگر از نام خانوادگی همسرتون استفاده میکنید بنویسید) من این موضوع و نام خانوادگی قبلیم رو ننوشتم. هیچ چیزی ذکر نشده که اگر نام یا نام خانوادگیت رو عوض کردی بنویس اینجا. ولی الان دوستان میگن که باید به این شکل پر میشده. لطفا اگر امکانش هست و لازمه من در ایمیلی به KCC این موضوع رو اعلام کنم راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2012-07-17 ساعت 12:58)pooya.n نوشته:  سلام دوستان
من نام خانوادگیم رو تغییر دادم به عبارتی در گذشته ن ش بوده و الان شده ن. پسوندش رو حذف کردم. اما تو یکی از فرمها که ذکر شده بود اسم رایج یا لقبتون چیه (و اگر از نام خانوادگی همسرتون استفاده میکنید بنویسید) من این موضوع و نام خانوادگی قبلیم رو ننوشتم. هیچ چیزی ذکر نشده که اگر نام یا نام خانوادگیت رو عوض کردی بنویس اینجا. ولی الان دوستان میگن که باید به این شکل پر میشده. لطفا اگر امکانش هست و لازمه من در ایمیلی به KCC این موضوع رو اعلام کنم راهنمایی کنید.
شما باید اونجا اسمی که قبلا داشتید رو مینوشتید. اتفاقا گفته که "اسامی دیگری که قبلا استفاده شده یا القاب" و تو پرانتز maiden name که برای ایران نیست.
شما با ایمیل به کی سی سی اطلاع بدید.
البته میتونید حتی روز مصاحبه قبل از سوگند هم این رو بگید ولی از اونجایی که با داشتن این اسمها پروسه بکگراند چک رو انجام میدن، به نظرم زودتر بدونند بهتره که از نظر زمانی به نفع شما باشه.

تشکر کنندگان: pooya.n ، zina s ، mahdi/sh ، shimoda
(2012-07-17 ساعت 13:23)امیر مهاجر نوشته:  
شما باید اونجا اسمی که قبلا داشتید رو مینوشتید. اتفاقا گفته که "اسامی دیگری که قبلا استفاده شده یا القاب" و تو پرانتز maiden name که برای ایران نیست.
البته میتونید حتی روز مصاحبه قبل از سوگند هم این رو بگید ولی از اونجایی که با داشتن این اسمها پروسه بکگراند چک رو انجام میدن، به نظرم زودتر بدونند بهتره که از نظر زمانی به نفع شما باشه.

ممنونم
به نظرتون چه متنی برای ارسال به KCC مناسبه؟
تشکر کنندگان: farshadsh
سلام من دوبار به کی سی سی ایمیل زدم به فاصله های تقریبا دو هفته اما هر دو بار بهم این جواب رو داد، باید چی کار کنم؟
Message flagged Wednesday, July 18, 2012 9:37 PM Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-07-19 ساعت 10:02)farzanesetare نوشته:  سلام من دوبار به کی سی سی ایمیل زدم به فاصله های تقریبا دو هفته اما هر دو بار بهم این جواب رو داد، باید چی کار کنم؟

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
دوست عزیز نگران نباش،به من هم همین ایمیل رو دادن به علت اینکه سرشون خیلی‌ شلوغه،پس لازم نیست نگران باشید.اگر خیلی‌ نگران هستید میتونید مستقیماً با kccتماس بگیرید و تلفنی استعلام و کنفیرم بگیرید که مدارکتون رسیده.موفق باشید.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، zina s
(2012-07-19 ساعت 13:35)mani.iht نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 10:02)farzanesetare نوشته:  سلام من دوبار به کی سی سی ایمیل زدم به فاصله های تقریبا دو هفته اما هر دو بار بهم این جواب رو داد، باید چی کار کنم؟

دوست عزیز نگران نباش،به من هم همین ایمیل رو دادن به علت اینکه سرشون خیلی‌ شلوغه،پس لازم نیست نگران باشید.اگر خیلی‌ نگران هستید میتونید مستقیماً با kccتماس بگیرید و تلفنی استعلام و کنفیرم بگیرید که مدارکتون رسیده.موفق باشید.

فقط تو همین یه دونه تاپیک، اگر جستجو میکردید (باکس جستجو زیر صفحه هستش) 17 بار این متن نامه گذاشته شده. و باز هم این سؤالات تکراری تا ابد ادامه دارد!
تشکر کنندگان: mahdi/sh ، frozen mind ، lilistar ، shimoda ، zina s ، زری وحدتی
سلام بر دوستان عزيز
به kcc ايميل زدم و در پاسخ نوشته اند ::: (مشكل چيه؟؟) ( راهنمايي كنيد)

(نام و نام خانوادگي رو با حروف كوچك در ايميل نوشتم.ولي در ثبت نام اوليه با حروف بزرگ نوشتم ..اين كه مشكل نيست؟)

Thank you for your inquiry.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
تشکر کنندگان:
(2012-07-19 ساعت 15:27)hamidtest نوشته:  سلام بر دوستان عزيز

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
حمید تست جان! یه معجزه بهت یاد میدم:
توی باکس جستجو زیر همین صفحه به دنبال does not match the case بگردید تا دهها پاسخ پیدا کنید.
تشکر کنندگان: mehdiii ، mahdi/sh ، shimoda ، zina s ، farshadsh
(2012-07-19 ساعت 15:27)hamidtest نوشته:  سلام بر دوستان عزيز

(نام و نام خانوادگي رو با حروف كوچك در ايميل نوشتم.ولي در ثبت نام اوليه با حروف بزرگ نوشتم ..اين كه مشكل نيست؟)

الان يادم نيست كه تو ثبت نام اوليه چه تاريخي رو ثبت كردم.راهي هست كه بفهمم كه با چه تاريخي ثبت شده ؟؟(اخه يه نفر ديگه برام ثبت نام اوليه كرده بود و الان يادش نيست) الان كه به kcc ايميل زدم گفت اطلاعات منطبق نيست ..شايد تاريخ تولد اشتباه وارد كرده//

راهنمايي كنيد
مرسي
تشکر کنندگان:
(2012-07-20 ساعت 00:59)hamidtest نوشته:  الان يادم نيست كه تو ثبت نام اوليه چه تاريخي رو ثبت كردم.راهي هست كه بفهمم كه با چه تاريخي ثبت شده ؟؟(اخه يه نفر ديگه برام ثبت نام اوليه كرده بود و الان يادش نيست) الان كه به kcc ايميل زدم گفت اطلاعات منطبق نيست ..شايد تاريخ تولد اشتباه وارد كرده//

راهنمايي كنيد
مرسي
هیچ راهی نیست مگر اینکه دوستت یادش بیاد که بر چه مبنایی تاریخ تولدتو تبدیل کرده. بعد سعی کنید حدس بزنید اون زمان چی وارد کرده. درضمن اگر از تقویم امسال استفاده میکنید، چون امسال کبیسه است تو بخشی از سال انطباق تاریخها یک روز جابجا میشه. به هر حال مشکل این نیست که یادتون نیست چی زدید تو تاریخ. مشکل اینجاست که اگر غلط زده باشید، ممکنه مشکوک بشن به تقلب و راضی کردنشون تا جایی که میدونم سخته. یکی از بچه های قدیم، آفیسر بهش گیر داده بود ولی از قبل سوگندنامه اماده کرده بود که تقلب نکرده و یکبار بیشتر ثبت نام نکرده و خلاصه از غضب آفیسر جسته بود.
تشکر کنندگان: mehdiii ، lilistar ، shimoda ، zina s ، saeed2568 ، roeentan ، farshadsh
(2012-07-17 ساعت 13:27)pooya.n نوشته:  
(2012-07-17 ساعت 13:23)امیر مهاجر نوشته:  

ممنونم
به نظرتون چه متنی برای ارسال به KCC مناسبه؟

دوستان
لطفا در صورت امکان یه متن پیشنهاد بدین.
ممنونم.
تشکر کنندگان: zina s
سلام دوستان. من هفته پیش فرمها را ارسال کردم. اما متاسفانه 2 اشتباه داشتم:
1 - در فرم 122 با توجه به اینکه قسمت تحصیلات را پرکردم ، اشتباها" سوال 7 را No زدم ولی در جدول سابقه کار ، سابقه کاری 5 سال گذشته را نوشتم.
2- پرینت قبولی (barcode sheet) را فراموش کردم پست کنم .
3- برچسب آدرس را هم نذاشتم!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چی تو ایمیلم بزنم؟!!!!!!!!!!!!!
نیاز به نمونه نامه دارم.
ممنونم از لطفتون
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-07-21 ساعت 12:35)azhor نوشته:  سلام دوستان. من هفته پیش فرمها را ارسال کردم. اما متاسفانه 2 اشتباه داشتم:
1 - در فرم 122 با توجه به اینکه قسمت تحصیلات را پرکردم ، اشتباها" سوال 7 را No زدم ولی در جدول سابقه کار ، سابقه کاری 5 سال گذشته را نوشتم.
2- پرینت قبولی (barcode sheet) را فراموش کردم پست کنم .
3- برچسب آدرس را هم نذاشتم!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چی تو ایمیلم بزنم؟!!!!!!!!!!!!!
نیاز به نمونه نامه دارم.
ممنونم از لطفتون

ضمن مکاتبه با KCC فرمها رو دوباره ارسال کنید
با بارکد
در مورد برچسب آدرس هم من چیزی نمیدونم!!!!!!!!!!!!!
نمونه نامه شرط اولش اینه که ارسال مجدد رو حتمن انجام بدین.
تشکر کنندگان: zina s ، امیر مهاجر
(2012-07-21 ساعت 11:16)pooya.n نوشته:  دوستان
لطفا در صورت امکان یه متن پیشنهاد بدین.
ممنونم.

TO WHOM IT MAY CONCERN

‪Dear sir/madam,

‪I have already filled and sent my application forms. However I have forgotten to fill item number -- in the form DS-230, by mistake. Hereby, I kindly request that you add the name I had used for some time in the past which is "Hasan Mohajer".

‪Thanks in advance.

‪Sincerely yours

‪Amir Mohajer.
تشکر کنندگان: mahdi/sh ، zina s ، pooya.n ، mehdiii ، bardia9 ، shimoda ، roeentan ، farshadsh
سلام بچه ها من 1هفته پیش به kcc ایمیل زدم ببینم فرمهام رسیده یا نه البته من 5 هفته پیش مدارکم را پست کردم اما چون بچه ها گفتن حجم کاری اونها زیاده الان ایمیل زدم ببینم مدارکم رسیده یا نه اصلا نکنه مشکلی داشته باشه مدارکم یاکه نرسیده باشه انوقت منم خواب بمونم .
اونها این جواب را برای من فرستادن بلافاصله بعد ایمیل خودم .خواهش می کنم به من بگید این یعنی چه من باید با وجود 1هفته صبر بازم صبر کنم یا اینکه مشکلی وجود داره آخه زندگیمو تعطیل کردم برای لاتاری اینهام هیچ جوابی نمی دن خواهش می کنم از اونایی که تجربه دارن یا اطلاع دارن به من بگن من چه کار کنم صبر کنم نگرانیم بی مورده ؟ لطفا کمک .........

Auto Reply - Please Do Not Respond

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان