کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
با سلامو تشكر از شما
من فرمها را با پست فرستادم بعد از چهار هفته كه جواب ندادن فرمها را اسكن كردم و ايميل كردم يك هفته بعد اين پيغام امد.
The information you provided will be included in your case file for review
ميشه بگين منظورشون چيه
تشکر کنندگان: saeed2568
بچه ها اطفا شماره kcc همین الان الان می خوام.خیلی حیاتی شده.ممنون میشم.
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان:
منم چند روز پیش ایمیل فرستادم واسه پی گیری. اتوماتیک ریپلای نیومد. وایسادم 5 روز بگذره اگه ایمیل و پاسخ اصلیشونم نیومد باید یه فکر دیگه کرد. spam هم نیومده بود.
[/quote]
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر)/ دیدن قبولی: 2012-05-01 / ارسال فرم‌ها: 2012-17-06 با TNT / سفارت: آنکارا / مصاحبه : اواخر ژانویه / كلير در May 8 / ایشیو: 22 MAY / دریافت ویزاها : 23 MAY
تشکر کنندگان: mirzamemar ، pooya.n
(2012-09-04 ساعت 12:50)3pideh نوشته:  بچه ها اطفا شماره kcc همین الان الان می خوام.خیلی حیاتی شده.ممنون میشم.
باید با این شماره تماس بگیرید:
606-526-7500
اگه اشکالی نداره سوالی که می پرسید و جوابشون رو توی مهاجرسرا با بچه ها در میون بذارید.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: 3pideh ، rezagh
(2012-09-01 ساعت 16:55)Salvaa نوشته:  منم پریروز یه ایمیل فرستادم براشون تا ببینم مدارکم رسیده دستشون و ناقصی نداشته باشه... اتوماتیک ریپلای نیومده تا الان!

خوب اتوماتیک ریپلای که نیومد ولی به سلامتی پاسخ اصلی رو امروز دریافت کردم!

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at http://www.travel.state.gov/ to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
تشکر کنندگان: pooya.n
من دو بار با کی سی سی مکاتبه کردم برای تغییر سفارت محل مصاحبه. هر دو بار یک جواب از پیش تعیین شده رو فرستادن. که اگر آدرس سکونت شما تغییر کرده میتونید سفارت رو تغییر بدین. بار دوم مکاتبه کردم و گفتم که سفارت آمریکا توی ایران بسته شده. و من هنور مقیم ایران هستم اما میخوام سفارت محل مصاحبه رو تغییر بدم دوباره همون جواب قبلی رو فرستادن. من موندم دیگه چه کار باید بکنم. خیلی مستعصل شدم.
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان: roeentan
دوستان کسی نبود جواب سوال ما رو بده؟
(((سلام دوستان
من در مورد رسیدن مدارکم به KCC می خواستم مطمئن شم. لطفا متن نامه صحیح سوال پرسیدن این مطلب رو به من بگید
با تشکر )))
من فقط متن سوال و میخوام
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
تشکر کنندگان:
(2012-09-08 ساعت 07:26)milad_aae نوشته:  دوستان کسی نبود جواب سوال ما رو بده؟
(((سلام دوستان
من در مورد رسیدن مدارکم به KCC می خواستم مطمئن شم. لطفا متن نامه صحیح سوال پرسیدن این مطلب رو به من بگید
با تشکر )))
من فقط متن سوال و میخوام

Case number:2013AS00000
Name: Ai , M
DOB:7/21/1988
Preference categoryBig GrinV-diversity
Foreign state chargeability:IRAN
To whom it my concern
I posted the form,photograghs and barcode sheet for all of my family(4 persons). Please inform me,that have my document been received ? and are they
acceptable for the continuation of my visa processing?
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: milad_aae ، barmak ، sayeh_m
(2012-09-08 ساعت 07:26)milad_aae نوشته:  دوستان کسی نبود جواب سوال ما رو بده؟
(((سلام دوستان
با تشکر )))
من فقط متن سوال و میخوام

Dear Sir/Madam,

I was selected to Diversity Immigration Visa Program 2013. My information are as follow:

***Case Number: 2013AS0000
Complete Name:
Date of Birth:
Foreign State Chargeability: IRAN-ANKARA

I submitted forms and photographs to this address:

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769, U.S.A.

I appreciate if you confirm that you have recieved my documents.

Thanks in advance.

آخر هم دوباره اسم و فامیلتون و بنویسید کامل
موفق باشید
تشکر کنندگان: milad_aae
سلام به همه دوستان عزیز... من مدارکم رو حدود سه هفته است که با آرامکس به KCC پست کردم . بعد از چند روز یک ایمیل هم براشون فرستادم که تایید کنن که مدارک رسیده یا نه ( به پیوست همین ایمیل یه بار هم کل مدارک رو اسکن و ارسال کردم ) اما هیچ جوابی بصورت ای میل دریافت نکردم . بعد از یک هفته دوباره ایمیل مذکور رو فرستادم . ولی هنوز هیچ پاسخی دریافت نکردم . نگرانم ... علتش چی هست ؟؟؟
ممنون از راهنمایی واضحتون .

متن ایمیلم هم بصورت زیر بود:
Case Number: 2013AS0000XXXX
‪Principal Applicant Name: H..., N...
‪Date of Birth: 08-05-1950
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

‪ TO WHOM IT MAY CONCERN

‪Dear Sir / Madam

‪I have printed, signed , scanned and posted the required forms.

‪Enclosed, please find the following documents:

‪- Barcode Sheet
‪- DSP-122 Form for the Principle Applicant
‪- DS-230 Form for the Principle Applicant
‪- DS-230 Form for the Spouse of the Principle Applicant

‪Please confirm that you have received the forms with photos on them
and ‪if the forms and photos are valid and acceptable.
So , attached to this email are the required documents mentioned Here.
Kindly see if the documents are OK.

‪Thanks in advance.

‪I am looking forward to your kind reply.

‪Sincerely yours

N.... H ....
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرا
به من امروز بعد دو ماه اين جوابو دادن كي سي سي
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at after the 15th of each month to locate the current numbers being processed
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، roeentan
(2012-09-09 ساعت 12:33)AMIR2852 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز... من مدارکم رو حدود سه هفته است که با آرامکس به KCC پست کردم . بعد از چند روز یک ایمیل هم براشون فرستادم که تایید کنن که مدارک رسیده یا نه ( به پیوست همین ایمیل یه بار هم کل مدارک رو اسکن و ارسال کردم ) اما هیچ جوابی بصورت ای میل دریافت نکردم . بعد از یک هفته دوباره ایمیل مذکور رو فرستادم . ولی هنوز هیچ پاسخی دریافت نکردم . نگرانم ... علتش چی هست ؟؟؟
.....

نگران نباشید ایمیل اتو ریپلای دیگه نمیاد یه کم صبور باشید جواب می دن
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: saeed2568 ، mirzamemar ، sayeh_m
Dear Sir/Madam,

I was selected to Diversity Immigration Visa Program 2013. My information are as follow:

Case Number:
Complete Name:
Date of Birth:
Foreign State Chargeability: IRAN-ANKARA
( البته اگه آنکارا هستید )
I submitted forms and photographs to this address:

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769, U.S.A.

I appreciate if you confirm that you have recieved my documents.

Thanks in advance.

آخر هم اسمتون رو دوباره بنویسید.
تشکر کنندگان: pooya.n ، ابی22
یکی از دوستان درخواست کردن که نمونه نامه ای رو براشون آماده کنم که بتونن ضمن ارسال فرمها اصلاحیه نام خانوادگیشون رو هم در اون اطلاع بدن.

Case Number: 2013AS0000XXXX
Last Name: XXXX
First Name: XXXX
Date of Birth: MMDDYYYY
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir / Madam
I Sent you the form DP-230, DSP-122, Barcode Sheet and My Photograph via this e-mail. I Mistakenly did'nt write my Family name Suffix in my primary registration form. So, I corrected this data and sent you the correct forms. If these forms are acceptable inform me Please.

Kind Regards,
Your Name and Last Name
تشکر کنندگان: ابی22 ، sayeh_m ، r_ent ، mhds ، rezagh ، nooshshahnar
سلام... کی سی سی دیگه اتو ریپلای نداره؟ میل زدم ولی اتو ریپلای نداده 12 ساعته!!!
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: pooya.n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان