کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB3
(2015-05-23 ساعت 18:32)lordsaroman نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 18:22)m_vaziran نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 17:03)lordsaroman نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 15:17)m_vaziran نوشته:  سلام جناب lord عزيز ضمن عرض تشكر مجدد از مطالب و راهنمايي هاي ارزشمند جنابعالي ! ميخواستم بدونم شما اطلاع داريد كه بطور متوسط چه تعدادي درخواست perm در وزارت كار فايل ميشه ؟ با توجه به گرافهاي موجود ، ظاهراً از ماه اوريل به بعد تعداد پرونده هاي بررسي شده خيلي كم شده و به ميانگين ٢٠٠ پرونده در روز رسيده ! ( در صورتي كه اين مقدار ٣٠٠ تا ٣٥٠ عدد در روز بود ) و زمان انتظار از ٥ ماه به بيش از ٦ ماه رسيده ! حال اگر تعداد پرونده هاي فايل شده در روز بيشتر از پرونده هاي بررسي شده باشه اين زمان انتظار روز بروز بيشتر ميشود ! و از طرف ديگه با سرعتي كه اداره مهاجرت پيدا كرده همه پرونده ها ي eb3 ديگه دوره انتظار نداشته و مثل eb2 كارنت خواهد شد كه البته عملاً اين اتفاق خوب ( البته براي eb3 اي ها) هم افتاده و ديگر تفاوتي در اين دو نوع كتگوري نميباشد. ممنون ميشم نظرتونو بدونم كه حتماً در پيشبيني زمان رسيدگي به پرونده ام مؤثر خواهد بود.

سلام جناب Vaziran
تعداد بررسی پرونده ها در وزارت کار هر روز متغیره. سایت زیر رو ببینید
http://dolstats.com/
مثلا این جمعه 177 تا پرونده رو بررسی کردند و جمعه ی پیش 363 تا. اما حق با شماست به صورت کلی میانگین زمانی یک مقداری بالا رفته. زمانی بود که کلا PERM یکی دو ماه بیشتر طول نمی کشید. اما الان وزارت تعداد زیاری از staff خود را برای بررسی Audit کیس های مشکوک به تقلب در سیستم می کنه که وقت بسیاری می برد.

درمورد کارنت وزارت مهاجرت هم حق با شماست. من سال ۲۰۱۳ وقتی کارفرمام به من گفت که درآینده Eb3 و Eb2 برای کشورهای به غیر چین و هند و غیره تقریبا با هم فرق نخواهد کرد اصلا نپذیرفتم. اما الان سرعت کارنت EB3 رو می بینیم که بسیار خوبه.
ممنون عزيز آيا از جايي ميشه فهميد تعداد پرونده هاي ورودي در روز چقدر است ؟

خیر اون رو نمی شه فهمید. فقط پرونده های بررسی شده رو می شه فهمید.
مثلا لینک زیر تمام پرونده های قبولی PERM در سال ۲۰۱۵ کسانیکه سیتیزن ایران هستند رو نشون می ده که تا الات حدود 178 نفری هستند:

https://goo.gl/4vcZBV
(سمت چپ روی ایران باید کلیک کنید)

یا مستقیما اینجا
https://goo.gl/IgY4RL

جالبیش اینه که حتی نام کارفرما هایی که برای این افراد اسپانسر شدند رو می تونید سمت چپ ببینید. این بک راه خوبی هست که ببینید آیا کلا اون کارفرما برای کسی اسپانسر شده یا نه. (البته فقط کیس های قبول شده رو نشون می ده، نه کیس های pending یا رد شده) ولی به هر حال یک روش خوبیه که آدم بتونه با کارفرماهایی که بیشتر برای افراد اسپانسر می شوند آشنا بشه.
با سلام
یه نکته که با نگاه کردن به لینک داده شده شما،لینک دوم،goo.glad/LgY4rl متوجه شدم و ازش عکس هم گرفتم اسم یکی از کارفرماها هست که توسط همین شرکتها و وکلای ایرانی به قول بعضی دوستان درپیت، معرفی میشوند به اسم {اسم توسط مدیریت حذف شد} که توسط اون شرکت کانادایی آمریکایی هم معرفی شده. اسم ---نفر از ایران رو من دیدم توی صفحه دوم و دیگه نگشتم بقیه صفحات رو.
حالا جناب مدیر نظرتون چیه؟ صرف قبولی چند نفر به عنوان کارگر در PERM میتونه دلیلی بر درست بودن این روند مهاجرتی باشه یا خیر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-24 ساعت 00:26)shakiba.far نوشته:  با سلام
یه نکته که با نگاه کردن به لینک داده شده شما،لینک دوم،goo.glad/LgY4rl متوجه شدم و ازش عکس هم گرفتم اسم یکی از کارفرماها هست که توسط همین شرکتها و وکلای ایرانی به قول بعضی دوستان درپیت، معرفی میشوند به اسم {اسم توسط مدیریت حذف شد} که توسط اون شرکت کانادایی آمریکایی هم معرفی شده. اسم ۳ نفر از ایران رو من دیدم توی صفحه دوم و دیگه نگشتم بقیه صفحات رو.
حالا جناب مدیر نظرتون چیه؟ صرف قبولی چند نفر به عنوان کارگر در PERM میتونه دلیلی بر درست بودن این روند مهاجرتی باشه یا خیر؟

من مجبور شدم پست شما رو edit کنم چون اسم کمپانی خاصی رو بردید. از دوستان تقاضا می شه که به اسم کمپانی خاصی مستقیما اشاره نکنند.

به نظر من صرف قبولی Labor Certificate برای کمپانی هایی که با شرکت واسط کار کرده اند دلیل بر درست بودن سیستم شرکت واسط نمی شه.

اما به نظر من این لیست ها از این لحاظ خوبه که خود شما می تونید کارفرماهایی که اسپانسر شدند رو بشناسید و حتی خودتون مستقیما باهاشون تماس برقرار کنید برای کار. و به جای اینکه 60 تا 80 هزار دلار به اون وکلای معلوم الحال ایرانی بدهید بهترین وکیل ها براتون این کار را زیر 6 یا 7 هزار تا انجام می دهند. این جوری قانونی هم هست.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان: Paradox ، shakiba.far ، Masbafa ، نسل سوخته ، رضا٨٦
(2015-05-24 ساعت 00:26)shakiba.far نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 17:03)lordsaroman نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 15:17)m_vaziran نوشته:  سلام جناب lord عزيز ضمن عرض تشكر مجدد از مطالب و راهنمايي هاي ارزشمند جنابعالي ! ميخواستم بدونم شما اطلاع داريد كه بطور متوسط چه تعدادي درخواست perm در وزارت كار فايل ميشه ؟ با توجه به گرافهاي موجود ، ظاهراً از ماه اوريل به بعد تعداد پرونده هاي بررسي شده خيلي كم شده و به ميانگين ٢٠٠ پرونده در روز رسيده ! ( در صورتي كه اين مقدار ٣٠٠ تا ٣٥٠ عدد در روز بود ) و زمان انتظار از ٥ ماه به بيش از ٦ ماه رسيده ! حال اگر تعداد پرونده هاي فايل شده در روز بيشتر از پرونده هاي بررسي شده باشه اين زمان انتظار روز بروز بيشتر ميشود ! و از طرف ديگه با سرعتي كه اداره مهاجرت پيدا كرده همه پرونده ها ي eb3 ديگه دوره انتظار نداشته و مثل eb2 كارنت خواهد شد كه البته عملاً اين اتفاق خوب ( البته براي eb3 اي ها) هم افتاده و ديگر تفاوتي در اين دو نوع كتگوري نميباشد. ممنون ميشم نظرتونو بدونم كه حتماً در پيشبيني زمان رسيدگي به پرونده ام مؤثر خواهد بود.

سلام جناب Vaziran
مثلا این جمعه 177 تا پرونده رو بررسی کردند و جمعه ی پیش 363 تا. اما حق با شماست به صورت کلی میانگین زمانی یک مقداری بالا رفته. زمانی بود که کلا PERM یکی دو ماه بیشتر طول نمی کشید. اما الان وزارت تعداد زیاری از staff خود را برای بررسی Audit کیس های مشکوک به تقلب در سیستم می کنه که وقت بسیاری می برد.

درمورد کارنت وزارت مهاجرت هم حق با شماست. من سال ۲۰۱۳ وقتی کارفرمام به من گفت که درآینده Eb3 و Eb2 برای کشورهای به غیر چین و هند و غیره تقریبا با هم فرق نخواهد کرد اصلا نپذیرفتم. اما الان سرعت کارنت EB3 رو می بینیم که بسیار خوبه.

مثلا لینک زیر تمام پرونده های قبولی PERM در سال ۲۰۱۵ کسانیکه سیتیزن ایران هستند رو نشون می ده که تا الات حدود 178 نفری هستند:

یا مستقیما اینجا

جالبیش اینه که حتی نام کارفرما هایی که برای این افراد اسپانسر شدند رو می تونید سمت چپ ببینید. این بک راه خوبی هست که ببینید آیا کلا اون کارفرما برای کسی اسپانسر شده یا نه. (البته فقط کیس های قبول شده رو نشون می ده، نه کیس های pending یا رد شده) ولی به هر حال یک روش خوبیه که آدم بتونه با کارفرماهایی که بیشتر برای افراد اسپانسر می شوند آشنا بشه.
با سلام
یه نکته که با نگاه کردن به لینک داده شده شما،لینک دوم،goo.glad/LgY4rl متوجه شدم و ازش عکس هم گرفتم اسم یکی از کارفرماها هست که توسط همین شرکتها و وکلای ایرانی به قول بعضی دوستان درپیت، معرفی میشوند به اسم {اسم توسط مدیریت حذف شد} که توسط اون شرکت کانادایی آمریکایی هم معرفی شده. اسم ----نفر از ایران رو من دیدم توی صفحه دوم و دیگه نگشتم بقیه صفحات رو.
با بررسی بیشتر از همین لینک، تا الان این کارفرما ---- تا پرونده قبولی PERM از ایران در سال ۲۰۱۵ داشته که به نسبت تعداد کل 178 قبولی میشه بیش از 15 درصد فقط برای این کارفرما.یکم بیشتر باید تحقیق کنیم مدیر جان.
درصد قابل توجهی هست، نیست؟
دوستان کمک کنن برای به نتیجه رسیدن این بحث.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 22:24)lordsaroman نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 19:57)brahnama نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 17:03)lordsaroman نوشته:  سلام جناب Vaziran

یا مستقیما اینجا

اقا/خانم

به نظر شما وب سایت که خودش داره میگه به من کمک مالی کنید، مطلب را گارانتی نمیکنه و مال یک شخص است و نه مال یک سازمان دولتی معتبر است???????? دوستان به مطالبی که من در شکل مشخص کردم دقت کنید

دوست عزیز اگر پستی را مغایر با قوانین مهاجرسرا می بینید از گزینه ی گزارش استفاده کنید. این پست اضافی شما مغایر با قوانین هست و درصورت تکرار شما محروم خواهید شد. طبق بند 31 قوانین مهاجرسرا "تشخیض" اینکه منبع سایت برای تبلیغ یک شرکت است به عهده ی "مدیران" می باشد. بنده به عنوان مدیر این تشخیص رو داده ام که سایت تبلیغاتی نیست. این یک سایت رایگان غیر دولتی است که همون طور که قبلا اعلام کرده بودم به دیتابیس وزارت کار وصل هست و پردازش های آماری روی دیتاها انجام می دهد.

شما چرا با چنین ادبیاتی سخن می‌گید؟ تمام مطلبی که شما میفرمائید این هست که به هیچ دفتر مهاجرتی اعتماد نشه (حتی اگر مجوز و لیسانس دارند) و فقط ما باید حرفهای شما را چشم بسته قبول کنیم به صرف مدیر بودن در این فروم و یا به صرف اینکه شما در آمریکا هستید یا در زمینه قرارداد تخصص دارید ؟ درست است؟ شما چطور چنین ادعائی را ثابت می‌کنید؟ دولت آمریکا و کانادا ۱۰۰۰ جائ دیگه داره که به چنین مسائلی‌ بپردزه و دقیقا هم به همین دلیل است که هر کسی‌ نیاد یک تهمتی بزنه یا ادعائی بکنه بدون پشتوانه. شما آمدید یک سایت به عنوان رفرسنس معرفی‌ کردید که من برای اطمینان قسمت سایت را خوندم. صراحتاً داره میگه که طرف که اصلا معلوم نیست که و چی‌ هست داره میگه به من کمک مالی کنید. چرا من به چنین آدمی‌ باید اعتماد کنم؟ صرفا چون شما می‌گید؟ این هم متن دقیق عبارت:

کد:
Please help on maintaining the website either by donating via paypal:

این هم لینک

https://www.permchecker.com/about

اگر قرار است که مستند صحبت بشه این باید شامل حال همه بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی....
من حس میکنم تو این بحثها مثل خیلی از کارهای ما ایرانیها دیگه همش تو حاشیه است... یکی بطور کامل میخواد همه چیو از ریشه بزنه یکی دیگه میگه نه میوه اش بهشتیه...
بابا اینطوریم که شماها میگید نیست... آخه کی تا حالا شنیده که کسی سیتیزن بشه و بعد برن ببینن غیر قانونیه برش گردونن.... بابا اینا دیگه همش توهمه که احتمالا به خاطر تخصصه خاصیه.... آخه میگن پزشکا که دارن تحصیل میکنن هی مکرر حس میکنن مریضن و حتی بعضیاشون مریض میشن واسه اینکه هی علایم یه بیماری رو که تازه دارن درسشو می خونن تو خودشون می بینن.!!!!!

به نظر من به جای اینکه به این پرداخته بشه که این وکلا چقدر زیاد می گیرن و چرا و به چه علت.... به این بپردازیم که کارشون شدنی (فقط شدنی) هست یا نه.... تازه قانونی بودنشم به ما ربطی نداره.... شرکت مهاجرتیه صد جا ثبت شده تو آمریکا و کانادا ، اون شرکت واسطه 200 جای دیگه ثبت شده و هزارتا وکیل دارن توش کار میکنن ... اون وقت دولت آمریکا میگرده میگرده منو از اون وسط پیدا میکنه و بعد از سیتیزن sue میکنه ....بابا ایول داره خداییش.... دیگه حرفها داره مثل کری فوتبال می شه...

بابا ماهایی که تو ایرانم هستیم که دیگه انقدا هم پرت نیستیم که... نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم که بابا....

من پیشنهادم اینه .... مدیر محترم یه گوگل بزنه واسه EB3 تو ایران...اسم چندتا شرکتی که میاد همونان که دارن اینکارو میکنن... همشون هم تو کاندا و آمریکا دفتر دارن ... شما که اونجایی یه لطفی به این بچه های سایت بکن، یه زنگی بزن (تلفن Toll free هم دارن) با هاشون صحبت کن ازشون بخواه که متن پیشنویس قرارداد ها رو واست بفرستن ، اونام حتما میفرستن ،بعد با تخصصی که داری بشین یه وقتی بزار بخون ببین شدنی هست یا نه و اگه هست حالا غیر قانونی هست یا نه(چون ممکنه واسه بعضیا خب مهم باشه واسه من که نیست)... همین .... اگه لطف بزرگ رو بکنی در حق همه ما برادری کردی...
Category: EB3-Unskilled Worker ----- PERM filed with DOL: 02.May.2015
Preferred City: Houston ----- Preferred Job: Cooks, Fast Food
Audit Received: No ----- Audit Received Date: n/a
PERM Approved: 18.Nov.2015 -----
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING ----- Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING ----- Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان: shakiba.far
منم لینک رو چک کردم . ازین کارخونه تعداد 27 نفر certificate گرفتن در سال 2015. برای من خبر خوبی بود چون فکر میکنم که audit منم بررسی بشه و احتمال زیاد فقط رندم audit خوردم ، منم برای همین کارخونه اقدام کرده بودم دوستان. در مورد اینکه بعد از گرین کارت گرفتن و 5سال موندن بازم ممکنه دیپورت بشیم واقعا" نظری ندارم چون اطلاعاتی راجبش ندارم . به امید خبرای خوش برای همه !!!!!!!!!!!
تا اینجا حداقل 27 تا ایرانی تو کارولینای جنوبی ، همگی پیش به سوی آمریکاااااااااااااااا
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa ، JAVID2015 ، sanazdst ، pelertishia
(2015-05-23 ساعت 09:27)ferix نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 19:30)Masbafa نوشته:  lord عزیز، صورتی شدنت مبارک Wink
دوستان بنظرم یه قالب امضایی رو پیشنهاد کنید تا افرادی که از طریق این نوع ویزا اقدام کردند با استفاده از اون امضا شناخته بشن، بصورتی که متوجه بشیم چه کسی، چه موقع کیس نامبرش رو دریافت کرده و کجای کار هستش.
با این روش از روند کار همدیگه باخبر هستید و مشخص هست که چه افرادی تو اولویت رسیدگی هستن.

دوستان یه راهنمایی کنید تو این فروم امضا رو کجا میشه ویرایش کرد؟؟؟؟!!!! (هر چی گشتم نبود!!!!!)

براى ايجاد امضاء بايستى به قسمت "كنترل پنل كاربر" در نوار بالاى صفحه بريد، و بعدش از ستون سمت راست، گزينه ى "تغيير امضاء" رو انتخاب كنيد.
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی به سوالا جواب نمیده
همش غیر مستقیم حرف میزنید...
کسی نیست کمک کنه واقعا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-24 ساعت 10:12)Masbafa نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 09:27)ferix نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 19:30)Masbafa نوشته:  lord عزیز، صورتی شدنت مبارک Wink
دوستان بنظرم یه قالب امضایی رو پیشنهاد کنید تا افرادی که از طریق این نوع ویزا اقدام کردند با استفاده از اون امضا شناخته بشن، بصورتی که متوجه بشیم چه کسی، چه موقع کیس نامبرش رو دریافت کرده و کجای کار هستش.
با این روش از روند کار همدیگه باخبر هستید و مشخص هست که چه افرادی تو اولویت رسیدگی هستن.

دوستان یه راهنمایی کنید تو این فروم امضا رو کجا میشه ویرایش کرد؟؟؟؟!!!! (هر چی گشتم نبود!!!!!)

براى ايجاد امضاء بايستى به قسمت "كنترل پنل كاربر" در نوار بالاى صفحه بريد، و بعدش از ستون سمت راست، گزينه ى "تغيير امضاء" رو انتخاب كنيد.

ممنون از پاسختون... من تعداد ارسال هام زیر 15تاست درنتیجه نمیتونم خصوصی جواب بدم شرمنده... تو اولین فرصت پاسخ میدم...
برای تغییر امضا هم حداقل الان من گزینه ای نمیبینم شاید اونم به تعداد پستها مرتبطه...
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa
(2015-05-16 ساعت 12:53)Kaveh نوشته:  موضوع بررسی و یوزر arman.keshavarz به علت مولتی اکانت بودن به صورت دائمی بن شد.
سایر آیدی ها:
pedram.ndr
amir.bh
taha.k
kiarash.m
neda.mz
kamran.mlkt

(2015-05-20 ساعت 18:50)Kaveh نوشته:  farnameng، آیدی جدید arman.keshavarz هم بصورت دائمی بن شد.
لطفاً به اعتبار و تاریخ عضویت افراد توجه کنید و در صورت مشاهده موارد مشکوک یا خلاف قوانین، از کلید "گزارش" پایین هر پست استفاده کنید.

پس از بررسی های دقیق انجام شده به کمک دوستان معلوم شد که brahnama آیدی جدید arman.keshavarz می باشد و این آیدی به صورت دائمی بن شد.

این مطلب رو خطاب به ایشان می گویم برای اتمام حجت: دوست عزیز. همون طور که من قبلا پیش بینی کرده بودم شما باز با آیدی جدید وارد این فروم شدید. بنده اسم شرکتی که شما در آن فعال هستید را می دانم. وزارت کار ایمیلی دارد به نام ETAPagemaster@dol.gov که افراد می توانند کیس های مشکوک به تقلب را تحت عنوان SUSPECTED IMMIGRATION FRAUD گزارش دهند. شما اگر یک بار دیگر در این فروم با نام کاربری دیگر ظاهر شوی، شرکت جنابعالی را با اسناد و مدارک موجود به وزارت کار گزارش می دهم. این رو به شما اطمینان می دهم که وزارت به شدت در این زمینه حساس است. حداقل اتفاقی که خواهد افتاد این خواهد بود که شرکت شما زیر ذره بین وزارت قرار خواهد گرفت و تمامی کیس های مرتبط با شرکت شما در حال و در آینده برای بررسی دقیق audit خواهد خورد که دو سالی طول خواهد کشید. اگر هم وزارت تشخیص بدهد که کار شرکت شما غیر قانونی بوده، تمامی وکلا و مسئولین شرکت تحت پیگرد پلیس فدرال ایالات متحده قرار خواهند گرفت. من در حال حاظر این لطف را به شما می کنم که فعلا این کار را نکنم. اما درصورت ادامه فعالیت مخرب شما در این فروم از این کار دریغ نخواهم کرد.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa ، JAVID2015 ، m_vaziran ، Paradox ، arash891010 ، نسل سوخته ، رضا٨٦
(2015-05-24 ساعت 11:58)lordsaroman نوشته:  
(2015-05-16 ساعت 12:53)Kaveh نوشته:  موضوع بررسی و یوزر arman.keshavarz به علت مولتی اکانت بودن به صورت دائمی بن شد.
سایر آیدی ها:
pedram.ndr
amir.bh
taha.k
kiarash.m
neda.mz
kamran.mlkt

(2015-05-20 ساعت 18:50)Kaveh نوشته:  farnameng، آیدی جدید arman.keshavarz هم بصورت دائمی بن شد.
لطفاً به اعتبار و تاریخ عضویت افراد توجه کنید و در صورت مشاهده موارد مشکوک یا خلاف قوانین، از کلید "گزارش" پایین هر پست استفاده کنید.

پس از بررسی های دقیق انجام شده به کمک دوستان معلوم شد که brahnama آیدی جدید arman.keshavarz می باشد و این آیدی به صورت دائمی بن شد.

این مطلب رو خطاب به ایشان می گویم برای اتمام حجت: دوست عزیز. همون طور که من قبلا پیش بینی کرده بودم شما باز با آیدی جدید وارد این فروم شدید. بنده اسم شرکتی که شما در آن فعال هستید را می دانم. وزارت کار ایمیلی دارد به نام ETAPagemaster@dol.gov که افراد می توانند کیس های مشکوک به تقلب را تحت عنوان SUSPECTED IMMIGRATION FRAUD گزارش دهند. شما اگر یک بار دیگر در این فروم با نام کاربری دیگر ظاهر شوی، شرکت جنابعالی را با اسناد و مدارک موجود به وزارت کار گزارش می دهم. این رو به شما اطمینان می دهم که وزارت به شدت در این زمینه حساس است. حداقل اتفاقی که خواهد افتاد این خواهد بود که شرکت شما زیر ذره بین وزارت قرار خواهد گرفت و تمامی کیس های مرتبط با شرکت شما در حال و در آینده برای بررسی دقیق audit خواهد خورد که دو سالی طول خواهد کشید. اگر هم وزارت تشخیص بدهد که کار شرکت شما غیر قانونی بوده، تمامی وکلا و مسئولین شرکت تحت پیگرد پلیس فدرال ایالات متحده قرار خواهند گرفت. من در حال حاظر این لطف را به شما می کنم که فعلا این کار را نکنم. اما درصورت ادامه فعالیت مخرب شما در این فروم از این کار دریغ نخواهم کرد.

آقای مدیر بابا بی خیال شو.... ممکنه چهار نفر با این شرکته قرارداد داشته باشن که با این ایملهایی مثل اینکه شما گفتید کارشون گره بخوره .... یا حتی در مورد کل این ماجرا ممکنه حساسیت پیش بیاد... اگه مشکلی هست بین خودمون (منظورم ما ایرانیهاست) حل بشه بهتره تا اینکه آمریکایی ها هم روش حساس بشن .....

اصلا ممکنه این طرف اومده اون شرکت رو خراب کنه و فقط وانمود میکنه که ما فکر
کنیم که داره تبلیغ میکنه ...

کاش اصلا این موضوع رو مطرح نمیکردید یا انقدر دقیق و صریح آدرس نمیدادید... چون ممکنه افرادی هم پیدا بشن که بخوان سوء استفاده کنند و حالا یه ایمیله دیگه الکی بزنن که همه چی بریزه بهم .... خواهشا اگه تهدید میکنه لااقل آدرسها رو حذف کنید تا پخش نشده ....ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-24 ساعت 09:25)sara.e نوشته:  منم لینک رو چک کردم . ازین کارخونه تعداد 27 نفر certificate گرفتن در سال ۲۰۱۵. برای من خبر خوبی بود چون فکر میکنم که audit منم بررسی بشه و احتمال زیاد فقط رندم audit خوردم ، منم برای همین کارخونه اقدام کرده بودم دوستان. در مورد اینکه بعد از گرین کارت گرفتن و ۵سال موندن بازم ممکنه دیپورت بشیم واقعا" نظری ندارم چون اطلاعاتی راجبش ندارم . به امید خبرای خوش برای همه !!!!!!!!!!!
تا اینجا حداقل 27 تا ایرانی تو کارولینای جنوبی ، همگی پیش به سوی آمریکاااااااااااااااا
مطمین باشید که شما هم پروندتون قبول میشه،اگه تا دیروز شک داشتم به این روش مهاجرتی، دیگه امروز برام روشن شده که حداقل این کارفرما داره از ایران نیرو میگیره. به امید خبرای بهتر.
پاسخ
تشکر کنندگان: f.vakili ، parisa.tk
(2015-05-24 ساعت 14:53)shakiba.far نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 09:25)sara.e نوشته:  منم لینک رو چک کردم . ازین کارخونه تعداد 27 نفر certificate گرفتن در سال ۲۰۱۵. برای من خبر خوبی بود چون فکر میکنم که audit منم بررسی بشه و احتمال زیاد فقط رندم audit خوردم ، منم برای همین کارخونه اقدام کرده بودم دوستان. در مورد اینکه بعد از گرین کارت گرفتن و ۵سال موندن بازم ممکنه دیپورت بشیم واقعا" نظری ندارم چون اطلاعاتی راجبش ندارم . به امید خبرای خوش برای همه !!!!!!!!!!!
مطمین باشید که شما هم پروندتون قبول میشه،اگه تا دیروز شک داشتم به این روش مهاجرتی، دیگه امروز برام روشن شده که حداقل این کارفرما داره از ایران نیرو میگیره. به امید خبرای بهتر.

دوستان من واقعا گيج شدم.تمام مطالب صفحات اين فروم رو خوندم،اما موندم بايد اين راه رو رفت يا نه!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: sanazdst

میشه برام پیغام بزارید که با کدوم شرکت اقدام کردید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
حالا یه سوال متفاوت،
شاید بعضی از دوستانی که از این راه یا اقدام کردن و یا در حال اقدام، دانشجو باشن یا به هردلیلی سربازی نرفته باشن، به نظرتون داشتن کارت پایان خدمت سربازی ،جز مدارک لازم برای ارایه به سفارت هست یا اینکه اگه هر کس پاسپورت داشته باشه کافیه؟ یا مثلا داشتن مدارک تحصیلی، حتی دیپلم، لازمه برای سفارت؟ کلا چه مدارکی از شخص متقاضی در سفارت میخوان؟ البته منظورم غیر از فرم ها و مجوز وزارت کار هست.
آخه واسه مهاجرت به بعضی کشورهای دیگه، داشتن کارت پایان خدمت سربازی لازمه.و یا حداقل مدرک تحصیلی دیپلم.
با پوزش از مدیر محترم به خاطر طرح این سوال در اینجا.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان