کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-26 ساعت 21:32)nika نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 21:26)afs نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 20:59)nika نوشته:  سلام دوستان خوبم. یه سئوال داشتم از دوستانی که تو آنکارا رفتن واسه مصاحبه:
1-هزینه مصاحبه واسه هر نفر چقدر هست؟
2-اگر یه نفر کیسش حاوی 2نفر یا بیشتر باشه واسه هر نفر باید حداگانه پول مصاحبه بده؟
قربون همتون

1. 330$
2. بله. برای دونفر جمع هزینه مصاحبه 660$

ممنون از جوابت افشین جان.
الان تو سایت سفارت آمریکا در آنکارا نگاه کردم زده 440$.در ضمن با این وضع دلار کلی پول میشه.

شما خبر قدیمی رو نگاه کردید. همون 330 دلار هستش.
از این لینک ملاحظه بفرمایید.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: mehdiii ، afs ، roeentan ، Saeedv13 ، farshadsh
(2012-11-26 ساعت 19:41)Szsanazsz نوشته:  سوال کلیدی: آیا تنها عضو قابل شناسایی چهره چشم است؟!
گریتBig Grin

تا اونجایی که من میدونم عنبیه چشم (بخش رنگی چشم هر انسان) هستش که در هر شخص یک الگوی خاص وجود داره . درست مانند اثر انگشت.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: bayat_r ، refiusa ، Szsanazsz ، amir82 ، امیر مهاجر ، farshadsh ، مانترا
(2012-11-26 ساعت 21:52)enchantress_boy نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 21:32)nika نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 21:26)afs نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 20:59)nika نوشته:  سلام دوستان خوبم. یه سئوال داشتم از دوستانی که تو آنکارا رفتن واسه مصاحبه:
1-هزینه مصاحبه واسه هر نفر چقدر هست؟
2-اگر یه نفر کیسش حاوی 2نفر یا بیشتر باشه واسه هر نفر باید حداگانه پول مصاحبه بده؟
قربون همتون

1. 330$
2. بله. برای دونفر جمع هزینه مصاحبه 660$

ممنون از جوابت افشین جان.
الان تو سایت سفارت آمریکا در آنکارا نگاه کردم زده 440$.در ضمن با این وضع دلار کلی پول میشه.

شما خبر قدیمی رو نگاه کردید. همون 330 دلار هستش.

من از این لینک نگاه کردم.
http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants.html
و واسه این که مطمئن بشم دوباره هم نگاه کردم زده 440$
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-11-26 ساعت 23:00)nika نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 21:52)enchantress_boy نوشته:  شما خبر قدیمی رو نگاه کردید. همون 330 دلار هستش.

من از این لینک نگاه کردم.
http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants.html
و واسه این که مطمئن بشم دوباره هم نگاه کردم زده 440$

دوست عزیز
شما از طریق لینک قبلی که علیرضا عزیز قرار دادن ملاحظه بفرمایید، در بخش مربوط به Immigrant Visa Processing Fees مشخصاً قیمت جدید رو 330$ (Diversity Visa Program Fee) نوشته.
موفق باشید
(2012-11-25 ساعت 18:34)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2012-11-25 ساعت 18:00)mhz_ir نوشته:  
(2012-11-25 ساعت 16:39)yashim نوشته:  سلام.من از اصفهان هستم. 16 سال دارم. در لاتاري قبول شدم. براي مصاحبه در ژانويه دعوت شدم.من سال دوم دبيرستان هستم. و مدرك ديپلم ندارم. ايا شانسي براي گرفتن ويزا دارم؟من در تيز هوشان درس ميخونم ايا از اين امتياز متوانم استفاده كنم؟ با توجه به نداشتن مدرك ديپلم كسي ميتونه منو راهنماي كنه كه اين فرصت از دست ندم؟به نظر شما فايده ذاره هزينه كردن و رفتن به انكارا؟ ممنون

بهتره این فرصت رو از دست ندید و با هماهنگی و کمک خانواده اقدام کنید.یه سابقه کار 2ساله ردیف کنید از دوستان و آشنایان.اینجا که از این جور کارا راحت میشه انجام داد.و اگر ردیف شد دقت کنید که در زمان مصاحبه اطلاعاتی نسبت به اون کار داشته باشید که اگه سوال کردن جواب بدید(البته سوالات کلی)
یکی از دوستان مهاجر سرا که برنده سال 2012 بود و سال سوم دبیرستان بود در مصاحبه اول کیسشون رد شد ولی افسر به ایشان گفته بود در صورتی که از یک دانشگاه در u.s پذیرش بگیرید ما یک زمان دیگر جهت مصاحبه به شما میدهیم.ایشان پذیرش گرفتندو در نهایت در مصاحبه بعدی ویزا رو گرفتن و الان در u.s هستند.از اصفهان هم بودند.
سلام و تشكر از شما ميشه بدونم اين اقا رامين چطور ميشه پيدا كرد؟ اينجا ظاهرا ادرس ميل حذ ف ميشه؟

(2012-11-25 ساعت 18:38)beelzebub نوشته:  
(2012-11-25 ساعت 16:39)yashim نوشته:  سلام.من از اصفهان هستم. 16 سال دارم. در لاتاري قبول شدم. براي مصاحبه در ژانويه دعوت شدم.من سال دوم دبيرستان هستم. و مدرك ديپلم ندارم. ايا شانسي براي گرفتن ويزا دارم؟من در تيز هوشان درس ميخونم ايا از اين امتياز متوانم استفاده كنم؟ با توجه به نداشتن مدرك ديپلم كسي ميتونه منو راهنماي كنه كه اين فرصت از دست ندم؟به نظر شما فايده ذاره هزينه كردن و رفتن به انكارا؟ ممنون

بهتره این فرصت رو از دست ندید و با هماهنگی و کمک خانواده اقدام کنید.یه سابقه کار 2ساله ردیف کنید از دوستان و آشنایان.اینجا که از این جور کارا راحت میشه انجام داد.و اگر ردیف شد دقت کنید که در زمان مصاحبه اطلاعاتی نسبت به اون کار داشته باشید که اگه سوال کردن جواب بدید(البته سوالات کلی)
یکی از دوستان مهاجر سرا که برنده سال 2012 بود و سال سوم دبیرستان بود در مصاحبه اول کیسشون رد شد ولی افسر به ایشان گفته بود در صورتی که از یک دانشگاه در u.s پذیرش بگیرید ما یک زمان دیگر جهت مصاحبه به شما میدهیم.ایشان پذیرش گرفتندو در نهایت در مصاحبه بعدی ویزا رو گرفتن و الان در u.s هستند.از اصفهان هم بودند.

قبلا هم من ایشون رو معرفی کرده بودم. اما ایشون دوم دبیرستان هستن و همچنین امسال شرایط پذیرش در مقطع لیسانس فوق العاده سخت و حتی غیر ممکن شده. شما بهتره این راه رو هم مدنظر داشته باشیBig Grin
سلام چطور ميشه از دانشگاهي بدون مد رك ديپلم پذيرش گرفت؟ ميشه توضيح بديد ممنون.
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-11-26 ساعت 23:33)yashim نوشته:  

سلام و تشكر از شما ميشه بدونم اين اقا رامين چطور ميشه پيدا كرد؟ اينجا ظاهرا ادرس ميل حذ ف ميشه؟

به این ادرس برو
http://mohajersara.com/user-19212.html

بعد سر ارسال یک ایمیل به edge. کلیک کن ایمیل به رامین میرسه و میتونی یه پیام خصوصی هم بدی که از سر گزینه
ارسال یک پیام خصوصی به edge کلیک کن!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: Danoosh ، rouzbehdarvishi ، farshadsh
با سلام
من میخوام برای مدیکال و سفارت برم عکس بگیرم.... آیا یک عکس بگیرم در دو سایز؟ یا اینکه. یکی نباشند بهتره؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-27 ساعت 09:15)نام کاربریarta نوشته:  با سلام
من میخوام برای مدیکال و سفارت برم عکس بگیرم.... آیا یک عکس بگیرم در دو سایز؟ یا اینکه. یکی نباشند بهتره؟
سلام
ورودتون رو خوش آمد ميگم دوست عزيز
يك عكس در دو سايز 3*4 و 5*5
2013/ايروان/مصاحبه:Nov W1/كليرBig Grinec W1/صبح روزي پشت در مي آيد و من نيستم ، قصه دنيا به سر مي آيد و من نيستم
تشکر کنندگان: kasrafo ، نام کاربریarta ، farshadsh
(2012-11-26 ساعت 20:45)bayat_r نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 19:41)Szsanazsz نوشته:  سوال کلیدی: آیا تنها عضو قابل شناسایی چهره چشم است؟!
گریتBig Grin

نه بابا برای برخی از دوستان (دور از جون شما و من) بینی استBig Grin

آخخخخخخخ گفتییی
چند روز پیش واسه معالجه سینوزیت مزمنم به توصیه یکی از دوستام که پرستاره به یه متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کردم که منشی گفت "معاینه قبول نمیکنیم "گفتم از بیمارستان توصیه شدم گفت حالا بشین تا ببینم چی میشه.
من ساعت 3 ظهر رفتم که زود برگردم خونه اون موقع خلوت بود بعد از کمی اومدن همشون بینی عمل کرده بودن گچ داشتن چسب داشتن صورتا ورم کرده و کبود شلوووووغ !!! احساس غربت کردم اونجاBig Grin من ساعت 60/30 تونستم برم تو اینم اضافه کنم این پزشک وقت عملشون تا آخر بهمن فول بود منظور اینکه آره یکی از مهمترین آیتمها میتونه بینی باشهBig GrinBig Grin

تشکر کنندگان: bayat_r ، rouzbehdarvishi
(2012-11-25 ساعت 22:13)arta_namazi2000 نوشته:  
(2012-11-25 ساعت 19:01)sh_aytak نوشته:  
(2012-11-25 ساعت 11:09)arta_namazi2000 نوشته:  
(2012-11-25 ساعت 02:11)hamedhamed نوشته:  
(2012-11-24 ساعت 10:35)arta_namazi2000 نوشته:  من دچار کمی وسواس شدم....
عکس پاسپورت من در نگاه اول اصلا به خودم شبیه نیست.... بخاطر آرایش زیاد چشمام ! که با تمرکز میشه فهمید که عکس خودمه!
الان یک ماه دارم تا مصاحبه،....... به نظرتون پاسپورتمو عوض کنم؟

درسته پاسپورت2 تا 3 هفته حداکثر میاد ولی به هیچوجه ریسک نکنید
حالا چرا لقمه رو می پیچونید.... خوب موقع مصاحبه و مدیکال با همون آرایش چشم حاظر شید!!!!SadSadSad

مرسی از هم فکریتون Smile

پاسپورت که تا یک ماه که خود پلیس +10 میگه نمیاد ریسکه یه جورایی تو این موقعیت شما اونم از نوع بدش اینکار رو نکنین بهتره ولی یه چیزی خود من وقتی برای تعویض پاسم اقدام کردم که مربوط به 2 سال پیشه این قضیه تو مدارک خواسته شده نوشته بود عکس بدون آرایش با حجاب کامل یعنی اونجایی که من اقدام کردم عکسهای با آرایش رو قبول نمیکردن و نمیگرفتن
واسه همین پاسم شبیه خودم نیست چون خودم آرایش میکنم اما عکسم نه Big GrinBig Grin

اینم از شانس منه دیگه حالا اون شب هوس آرایش کردن زده بود به سرم...افسره هم هیچی نگفت.... Smile حالا فکر کنم روز مصاحبه باید کلی آرایش کنم که یک کمی زیادی ضایع است!

فکر نکنم اونجا گیر بدن ایران اگه واسه آرایش عکست گیر ندادن اونجا اذیت نمیکنن فقط باید شبیه عکست باشی همین! حالا عکست آرایش داره آرایش کن نداره آرایش نکن بیچاره من که عکسم آرایش ندارههههه بگین من چه خاکی سرم کنم بدون آرایش اونجا !!!! SadBig Grin

تشکر کنندگان: 3pideh ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-26 ساعت 23:33)yashim نوشته:  

(2012-11-25 ساعت 18:38)beelzebub نوشته:  

قبلا هم من ایشون رو معرفی کرده بودم. اما ایشون دوم دبیرستان هستن و همچنین امسال شرایط پذیرش در مقطع لیسانس فوق العاده سخت و حتی غیر ممکن شده. شما بهتره این راه رو هم مدنظر داشته باشیBig Grin
سلام چطور ميشه از دانشگاهي بدون مد رك ديپلم پذيرش گرفت؟ ميشه توضيح بديد ممنون.
با یه وکیل معتبرمشورت کن.سوالی که من دارم اینه که شماتوفرم اولیه ثبت نام واسه لاتاری چی نوشتی؟آیانوشتی دیپلم هستم یا سابقه کاردارم.چون خلاف اطلاعات اولیه که نمیتونی چیزی ثابت کنی .اگه نوشتی دیپلم که همون دیپلم باید نشون بدی اگه سابقه کارنوشتی که باید سابقه کارنشون بدی که درمرحله مصاحبه یکسان باشه جواب .ازمن میشنوی بهترین موقعیت داری با یه وکیل درست حسابی مشورت کن موفق باشی
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: 3pideh ، rouzbehdarvishi ، kasrafo ، farshadsh
درود به همه دوستان مهاجرسرأیی 2013

بعد از مدتها امروز به سایت سر زدم کلی‌ پست‌های جدید را دیدم و قدیمی‌ها را مرور کردم. نکات زیادی هست می‌خوام برای بچه های ۲۰۱۳ بگم. بیشتر پست‌ها را این جا میزارم. ولی‌ باید بگم مخلص همه دوستان هستم . الان به اتفاق خانواده در آرلینگتن هایتز در حومه شیکاگو هستم . حدود دو ماه هست. امیدوارم بتونم مرتب سر بزنم و پست بذارم. ارادتمند
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
حالم خیلی بده... هرچی به رفتن نزدیکتر میشیم زندگیم سخت تر و سخت تر میشه... یک ماه و نیم پیش شرکتی که توش کار میکردم ورشکسته شد و من بیکار...
با رتبه ۲۳ کنکور سراسری هنر... و کارشناسی طراحی صنعتی... و ۸ تا تخصص در زمینه های مختلف دیزاین... الان ۲ ماهه که بیکارم... و انگار هیچ شرکتی هیچ پروژه ای نداره... غصه م گرفته... تو این روزا که همه درگیر زبان و آماده کردن رزومه و کارای رفتنشون هستن... همه وقتم به گشتن تو روزنامه هاو سایتا و... واسه پیدا کردن کار میگذره و همه دغدغه م جور کردن پول اجاره خونه و خرجای اولیه زندگیه... ۱۰-۱۵ میلیونم از چند تا شرکت بابت پروژه هاشون طلب دارم... ولی همه درب و داغون شدن... صبح به صبح میرم مسافرکشی...
واسم دعا کنید... دارم داغون میشم...
کیس نامبر:2013AS…59xx
3 نفر از تهران
فرمها سری اول با ایمیل: 11 june
مصاحبه سفارت ایروان هفته دوم آپریل
ویزای یکضرب April 10
Don't forget your dreams
(2012-11-27 ساعت 12:23)circle نوشته:  حالم خیلی بده... هرچی به رفتن نزدیکتر میشیم زندگیم سخت تر و سخت تر میشه... یک ماه و نیم پیش شرکتی که توش کار میکردم ورشکسته شد و من بیکار...
با رتبه ۲۳ کنکور سراسری هنر... و کارشناسی طراحی صنعتی... و ۸ تا تخصص در زمینه های مختلف دیزاین... الان ۲ ماهه که بیکارم... و انگار هیچ شرکتی هیچ پروژه ای نداره... غصه م گرفته... تو این روزا که همه درگیر زبان و آماده کردن رزومه و کارای رفتنشون هستن... همه وقتم به گشتن تو روزنامه هاو سایتا و... واسه پیدا کردن کار میگذره و همه دغدغه م جور کردن پول اجاره خونه و خرجای اولیه زندگیه... ۱۰-۱۵ میلیونم از چند تا شرکت بابت پروژه هاشون طلب دارم... ولی همه درب و داغون شدن... صبح به صبح میرم مسافرکشی...

دوست گرامی نمیخوا م یک سری جواب کلیشه ای بنویسم که قوی باش و غیره... ولی مشکلت رو درک میکنم.فقط نا امید نشو و این رو در نظر داشته باش که برای امثال تو اونور که بری خیلی از این مسائل اصلا وجود نخواهد داشت پس عزمت رو جزم کن...
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
(2012-11-27 ساعت 12:23)circle نوشته:  حالم خیلی بده... هرچی به رفتن نزدیکتر میشیم زندگیم سخت تر و سخت تر میشه... یک ماه و نیم پیش شرکتی که توش کار میکردم ورشکسته شد و من بیکار...
اميد بيشتر ازاينكه داري به زودي از اينجا ميري به جايي كه وضعت هر چي باشه بهتر از اينجاست و شايد هم بسيار بسيار بهتر از اينجا بشه؟ خدا بزرگتر از آن است كه وصف شودSmile
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان