کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-28 ساعت 01:26)nazanin_y نوشته:  سلام امير جان. لطفا در رابطه با دو مرحله اي شدن مصاحبه بيشتر توضيح بديد.متشكرم.
من تازه متوجه شدم كه قبول شدم و كيسم كذشته و خيلي استرس دارم .

مصاحبه دو مرحله‌ای نیست دوست من.
فقط قرعه کشی دو مرحله بوده. یعنی دو سری برنده اعلام کردند.
یک سری اول می و یک سری ۲۲ اکتبر.
شما هم نگران نباش. کاری که میکنی خوبه.
تاپیکهای مربوط به پر کردن فرمها و ارسال مدارک رو مطالعه کن.
فرمها رو با دقت پر کن و با ایمیل ارسال کن که سریع به دستشون برسه.
نگران نباش چون خیلی وقت داری. این تأخیرت فقط باعث میشه که از هم شماره‌هات عقب بمونی. همین!
تشکر کنندگان: armin1 ، enchantress_boy ، Gole baba ، 3pideh ، kasrafo ، achi686 ، sadeghi897 ، rouzbehdarvishi ، farshadsh
(2012-11-27 ساعت 20:58)DIVE نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 12:23)circle نوشته:  حالم خیلی بده... هرچی به رفتن نزدیکتر میشیم زندگیم سخت تر و سخت تر میشه... یک ماه و نیم پیش شرکتی که توش کار میکردم ورشکسته شد و من بیکار...
با رتبه ۲۳ کنکور سراسری هنر... و کارشناسی طراحی صنعتی... و ۸ تا تخصص در زمینه های مختلف دیزاین... الان ۲ ماهه که بیکارم... و انگار هیچ شرکتی هیچ پروژه ای نداره... غصه م گرفته... تو این روزا که همه درگیر زبان و آماده کردن رزومه و کارای رفتنشون هستن... همه وقتم به گشتن تو روزنامه هاو سایتا و... واسه پیدا کردن کار میگذره و همه دغدغه م جور کردن پول اجاره خونه و خرجای اولیه زندگیه... ۱۰-۱۵ میلیونم از چند تا شرکت بابت پروژه هاشون طلب دارم... ولی همه درب و داغون شدن... صبح به صبح میرم مسافرکشی...
واسم دعا کنید... دارم داغون میشم...

توکلت به خدا باشه ، از پس همه مشکلات بر میای ، تازه این دستگرمی واسه زمانی که می خوای اونجا زندگی کنی

همه ي ما الان يه جورايي تو برزخيم نه اينجا كارمون درسته كه بمونيم نه از آينده در اونجا خبر داريم .اطمينان داشته باش كه از اين برزخ نجات پيدا مي كني ،الان تجربه بيكاري رو چطور رديف كردن زندگي رو تمرين مي كني پس اونجا خيلي راحت تر زندگي خواهي كرد.توكلت به خدا باشه
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: Gole baba ، circle ، kasrafo ، 3pideh ، گل نهال ، farshadsh
دوستان تاپیک گفتگوی آزاد ۲۰۱۳ ایها رو که خاطرتون هست؟
خب. اگر گمش کردید باید عرض کنم خدمتتون که هم جابجا شده، هم اسمش عوض شده و هم پستهای قدیمی آرشیو شده توش برگشته.
الان تحت عنوان از هر دری سخنی است و هنوز همه در این تاپیک فعالیت دارند.
چون امشب با سومین نفری برخوردم که این تاپیک رو گم کرده بود و فکر میکرد درش تخته شده، گفتم اینجا اطلاع رسانی کنم که اگر بازهم کسی هست، گم کرده‌اش رو پیدا کنه.
در ضمن به جای اینکه موضوعات مشترک شده‌تون رو فقط چک کنید، گاهی هم اون بالا «ارسالهای امروز» رو ببینید. تاپیکهایی که پست جدید دارند میان بالا و میتونید متوجه بشید که چه تاپیکهایی در روز فعال هستند.
اینجوری هیچ تاپیکی از چشمتون پنهان نمیمونه.
انتظار، انتظار، انتظار چقدر از این انتظار بدم میاد!!!!
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، امیر مهاجر ، kasrafo ، armin1 ، manotousa ، Gole baba ، kavirr ، farshadsh
توجه توجه توجه

New Courier and Other Services for Immigrant Visa Applicants Starting 19 December 2012
27 November 2012
As of 19 December 2012 the U.S. Embassy in Ankara will implement several changes that will affect immigrant visa applicants. All immigrant visa applicants will have to register with our new service provider, CSC, to select a visa pick-up location before coming to the Embassy for their interviews. Please be advised that appointment scheduling and fee payment for fiancé(e) visas will also be subject to these changes.

When our office implements this arrangement with our new service provider, we will NOT be able to accept visa applications on the day of the interview without the proof of registration with CSC (your UID confirmation number).
Our team will be posting further information on our website about these changes shortly.

http://turkey.usembassy.gov/wn_112712.html
--------------------------------------------------------------------------------
ترجمه:
در ۱۹ دسامبر ۲۰۱۲ پیک جدید و تغییرات در سایر خدمات برای متقاضیان ویزای مهاجرتی شروع میشود
از ۱۹ دسامبر ۲۰۱۲ سفارت آمریکا در آنکارا تغییرات متعددی انجام خواهد داد که بر متقاضیان ویزای مهاجرتی اثر می‌کند. تمام متقاضیان ویزای مهاجرتی باید با تهیه کنندهٔ خدمات ما CSC ثبت نام کنند تا قبل از آمدن به سفارت برای مصاحبه یک محل دریافت ویزا انتخاب کرده باشند. لطفا توجه کنید که گرفتن وقت مصاحبه و پرداخت هزینهٔ ویزای نامزدی از این تغییرات برخوردار خواهد شد. در زمانی‌ که دفتر ما این تغییرات را با تهیه کنندهٔ خدمات جدید انجام داد ما دیگر نمیتوانیم درخواستهای ویزا را در روز مصاحبه بدون اثبات ثبت نام با CSC (شمارهٔ تأیید شما UID) بپذیریم. واحد ما معلومات بیشتری در رابطه با این تغییرات را در مدت کوتاه در وب سایت قرار خواهد داد.

چی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: pooya.n ، Saeedv13 ، amir82 ، mdna ، sayeh_m ، kavirr ، AsemanAbee ، شهلا 1346 ، zavosh ، farshadsh ، soheila_chem ، مانترا
(2012-12-01 ساعت 13:33)alirezass نوشته:  توجه توجه توجه

New Courier and Other Services for Immigrant Visa Applicants Starting 19 December 2012
27 November 2012
As of 19 December 2012 the U.S. Embassy in Ankara will implement several changes that will affect immigrant visa applicants. All immigrant visa applicants will have to register with our new service provider, CSC, to select a visa pick-up location before coming to the Embassy for their interviews. Please be advised that appointment scheduling and fee payment for fiancé(e) visas will also be subject to these changes.

When our office implements this arrangement with our new service provider, we will NOT be able to accept visa applications on the day of the interview without the proof of registration with CSC (your UID confirmation number).
Our team will be posting further information on our website about these changes shortly.

http://turkey.usembassy.gov/wn_112712.html
--------------------------------------------------------------------------------
ترجمه:
در ۱۹ دسامبر ۲۰۱۲ پیک جدید و تغییرات در سایر خدمات برای متقاضیان ویزای مهاجرتی شروع میشود
از ۱۹ دسامبر ۲۰۱۲ سفارت آمریکا در آنکارا تغییرات متعددی انجام خواهد داد که بر متقاضیان ویزای مهاجرتی اثر می‌کند. تمام متقاضیان ویزای مهاجرتی باید با تهیه کنندهٔ خدمات ما CSC ثبت نام کنند تا قبل از آمدن به سفارت برای مصاحبه یک محل دریافت ویزا انتخاب کرده باشند. لطفا توجه کنید که گرفتن وقت مصاحبه و پرداخت هزینهٔ ویزای نامزدی از این تغییرات برخوردار خواهد شد. در زمانی‌ که دفتر ما این تغییرات را با تهیه کنندهٔ خدمات جدید انجام داد ما دیگر نمیتوانیم درخواستهای ویزا را در روز مصاحبه بدون اثبات ثبت نام با CSC (شمارهٔ تأیید شما UID) بپذیریم. واحد ما معلومات بیشتری در رابطه با این تغییرات را در مدت کوتاه در وب سایت قرار خواهد داد.

چی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب حالا این شرکت CSC کجا هست که بریم ثبتنام کنیم ادرسش چی هست ؟؟Big GrinBig Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: شهلا 1346 ، farshadsh
(2012-12-01 ساعت 13:53)armin1 نوشته:  خوب حالا این شرکت CSC کجا هست که بریم ثبتنام کنیم ادرسش چی هست ؟؟Big GrinBig Grin

به نظر سایتش اینه، اما باید صبر کنید تا سفارت رسما بگه چی کار باید انجام بدید
http://usvisa-info.com/en-TR/selfservice...ry_welcome

توی لیست کشورهاش ایران رو هم داره. فکر کنید چقدر خوب می شه پاسپورت رو درخونه ازتون تحویل بگیره و بعد با ویزا براتون بیاره!
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
يعني چي؟ من نفهميدم منظورش چيه؟ يك نفر بگه من كه 5 بهمن مصاحبه دارم الان يعني چه ؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-12-01 ساعت 14:12)yashim نوشته:  يعني چي؟ من نفهميدم منظورش چيه؟ يك نفر بگه من كه 5 بهمن مصاحبه دارم الان يعني چه ؟
یعنی این
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، armin1 ، sayeh_m ، kavirr ، Gole baba ، maneia ، farshadsh
با عرض سلام ,کسی از دوستان هستند که مصاحبشون در کوالالامپور باشه؟
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-12-01 ساعت 19:40)melod نوشته:  با عرض سلام ,کسی از دوستان هستند که مصاحبشون در کوالالامپور باشه؟
بله. به ورژن 18 جدول افشین (مشخصات برندگان 2013) مراجعه کنید.
تا کی انتظار؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، NarcisJ ، farshadsh
(2012-11-28 ساعت 11:42)nooshshahnar نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 20:58)DIVE نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 12:23)circle نوشته:  حالم خیلی بده... هرچی به رفتن نزدیکتر میشیم زندگیم سخت تر و سخت تر میشه... یک ماه و نیم پیش شرکتی که توش کار میکردم ورشکسته شد و من بیکار...
با رتبه ۲۳ کنکور سراسری هنر... و کارشناسی طراحی صنعتی... و ۸ تا تخصص در زمینه های مختلف دیزاین... الان ۲ ماهه که بیکارم... و انگار هیچ شرکتی هیچ پروژه ای نداره... غصه م گرفته... تو این روزا که همه درگیر زبان و آماده کردن رزومه و کارای رفتنشون هستن... همه وقتم به گشتن تو روزنامه هاو سایتا و... واسه پیدا کردن کار میگذره و همه دغدغه م جور کردن پول اجاره خونه و خرجای اولیه زندگیه... ۱۰-۱۵ میلیونم از چند تا شرکت بابت پروژه هاشون طلب دارم... ولی همه درب و داغون شدن... صبح به صبح میرم مسافرکشی...
واسم دعا کنید... دارم داغون میشم...

توکلت به خدا باشه ، از پس همه مشکلات بر میای ، تازه این دستگرمی واسه زمانی که می خوای اونجا زندگی کنی

همه ي ما الان يه جورايي تو برزخيم نه اينجا كارمون درسته كه بمونيم نه از آينده در اونجا خبر داريم .اطمينان داشته باش كه از اين برزخ نجات پيدا مي كني ،الان تجربه بيكاري رو چطور رديف كردن زندگي رو تمرين مي كني پس اونجا خيلي راحت تر زندگي خواهي كرد.توكلت به خدا باشه
سلام دوست عزیز
حالا که بیکار شدی و وقت اضافه داری 3 تا حسن داره به محض اینکه ویزات اومد میری منتظر نمیشه شش را پر کنی
دیگه اینکه وقت میزاری برای خوندن زبان تا اینشاله اونجا رسیدی همون هفته اول کار پیدا کنی
دیگه اینکه وقتی بری خاطره خوبی نداره که دلتنگ بشی
میری و پشت سرت را هم نگاه نمیکنی تازه هر شرایط کاری داشته باشی میگی خوب از بیکاری بهتره
امیدوارم اونجا جزو اداما ی خوش شانس باشی و زندگی وفق مرادت باشه
برای همه این آرزو را میکنم دعای خیر دیگران را هم برای خودم و هم برای بقیه مهاجرین میخوام
شاد باشید و پر انرژی
تشکر کنندگان: soroshnia ، circle ، armin1 ، lilac ، manotousa ، refiusa ، ensan ، گل نهال ، NarcisJ ، farshadsh ، manila ، Hedieh20
circle جان زیاد سخت نگیر لااقل با وجدان آسوده میزاری و میری, من بیچاره با این همه مشکلات و دغدغه ها که حتی در مورد رفتن به مصاحبه هم دچار شک و تردید میشم, تو این شرایط رئیس دبیرخونه اداره بهم زنگ زده میگه مژدگونی بده داری رسمی میشی (آخه من کارمند پیمانی هستم) نامه اش رو رد کردن, حالا من به این بنده خدا چی بگم, فقط غصه ای رو غصه ها اضافه شد.......
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، bayat_r ، sayeh_m ، lilac ، manotousa ، Saeedv13 ، bardia9 ، farshadsh ، circle ، byousefi_p ، manila ، roeentan ، Hedieh20 ، kage.omid
(2012-12-02 ساعت 13:35)mitme نوشته:  circle جان زیاد سخت نگیر لااقل با وجدان آسوده میزاری و میری, من بیچاره با این همه مشکلات و دغدغه ها که حتی در مورد رفتن به مصاحبه هم دچار شک و تردید میشم, تو این شرایط رئیس دبیرخونه اداره بهم زنگ زده میگه مژدگونی بده داری رسمی میشی (آخه من کارمند پیمانی هستم) نامه اش رو رد کردن, حالا من به این بنده خدا چی بگم, فقط غصه ای رو غصه ها اضافه شد.......

غصه ها رو بريز دور. فكر كنم براي رسمي شدن خيلي انتظار كشيدي ، ببين چه موقع اومد ؟ چون خيلي منتظر بودي ، خيلي امروز و فردا كردي . ولي بسپار به جهان هستي ، همه چي رديف ميشه Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Acaro ، armin1 ، lilac ، enchantress_boy ، kavirr ، Saeedv13 ، ابی هانی ، farshadsh ، mitme ، circle ، manila ، roeentan ، مانترا ، Hedieh20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان