کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
انگار محبت کردن و comming soon را قرار دادن.Big Grin
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، asal1907 ، kasrafo ، payam62 ، mgolchin13 ، lilac ، bardia9 ، roeentan
واقعا خسته شدم از این انتظارSad
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: asal1907 ، kasrafo ، kavirr ، lilac ، امیر مهاجر ، achi686
(2012-12-04 ساعت 13:34)aminkhoshgeleh نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید برای کلیه دوستان سفارت آمریکا در آنکارا نوشته:
New Courier and Other Services for Immigrant Visa Applicants Starting 19 December 2012
27 November 2012
As of 19 December 2012 the U.S. Embassy in Ankara will implement several changes that will affect immigrant visa applicants. All immigrant visa applicants will have to register with our new service provider, CSC, to select a visa pick-up location before coming to the Embassy for their interviews. Please be advised that appointment scheduling and fee payment for fiancé(e) visas will also be subject to these changes.
When our office implements this arrangement with our new service provider, we will NOT be able to accept visa applications on the day of the interview without the proof of registration with CSC (your UID confirmation number).
Our team will be posting
اگه کسی مفهومه شو می دونه توضیح بده ما هم بدونیم.

سلام
این پست عمو سعید رو بخونید، توضیح کاملی داده.

(2012-12-04 ساعت 20:54)rouzbehdarvishi نوشته:  واقعا خسته شدم از این انتظارSad

منم شرایطم مثل تو هست، تازه اینطوریکه این خانم سارا گرو گفت، انگار فعلا دیگه وقت مصاحبه نمیدن تا این سیستم جدیدشون شروع بشه.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: sayeh_m ، kasrafo ، armin1 ، rouzbehdarvishi ، lilac ، امیر مهاجر ، roeentan
(2012-12-04 ساعت 18:37)bardia9 نوشته:  
(2012-12-04 ساعت 18:19)el333 نوشته:  توضیحات سارا گرو درمورد قوانین تازه اخذ ویزای آمریکا

خانم سارا گرو، مامور کنسولی وزارت امور خارجه آمریکا، در این ویدیو در مورد تغییرات جدید در روند دریافت ویزای آمریکا توضیح می دهد.

ممنون لطف كردين ولي من نميتونم ببينم از دوستان كسي ديد بياد لطف كنه بنويسه واسه بقيه دوستان...

متن كاملشو نوشتم اينجا گذاشتم
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: kavirr ، asal1907 ، amir82 ، alirezass ، rouzbehdarvishi ، lilac ، achi686 ، AsemanAbee ، roeentan
(2012-12-03 ساعت 22:04)manila نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 12:21)mgolchin13 نوشته:  همیشه اوایل ماه میلادی تو ویزا بولتن یک comming soon می گذاشتن دلمون خوش بشه!Big Grin ولی مثل این که این ماه میخوان کلا هیچی اعلام نکنن!Sad
نگران نباش دوست عزیز دیر و زود داره ولی بالاخره میذارن و باید کم کاریشونو بعدا یکهو جبران کنن.Big Grin

خدا از دهنت بشنوه!!!! امیدوارم برای جبران حداقل برای بار اول بیشتر از هزار تا رو کارنت کنن.Smile
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، lilac
سلام همين الان زمان و تاريخ مصاحبم در سايت انكارا مشخص شد يه سؤال مهم داشتم اونم اينكه من كانفرميشن نامبرم رو كم كردم و الان كه تاريخ مصاحبم رو دارم مي خوام بدونم داشتن نامه دوم الزاميه بازم ويا تنها براي اين بود كه از زمان مصاحبم باخبر بشم
تشکر کنندگان: afs ، lilac ، farshadsh
(2012-12-05 ساعت 00:20)Shbenita نوشته:  سلام همين الان زمان و تاريخ مصاحبم در سايت انكارا مشخص شد يه سؤال مهم داشتم اونم اينكه من كانفرميشن نامبرم رو كم كردم و الان كه تاريخ مصاحبم رو دارم مي خوام بدونم داشتن نامه دوم الزاميه بازم ويا تنها براي اين بود كه از زمان مصاحبم باخبر بشم
خب شما براتون ایمیل نیومده ؟؟؟؟ایمیل تاریخ مصاحبه منظورمه ...
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: lilac ، rouzbehdarvishi ، farshadsh
(2012-12-05 ساعت 00:20)Shbenita نوشته:  سلام همين الان زمان و تاريخ مصاحبم در سايت انكارا مشخص شد يه سؤال مهم داشتم اونم اينكه من كانفرميشن نامبرم رو كم كردم و الان كه تاريخ مصاحبم رو دارم مي خوام بدونم داشتن نامه دوم الزاميه بازم ويا تنها براي اين بود كه از زمان مصاحبم باخبر بشم

سلام دوست عزیز، اگر نامه دوم شما قابل دسترس نیست میتوانید یک ایمیل به سفارت بزنید و از آنها بخواهید تاریخ مصاحبه شما را تایید کنند و همان ایمیل را همراه داشته باشید.... موفق باشید.
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، manotousa ، farshadsh ، roeentan
(2012-12-05 ساعت 00:23)sayeh_m نوشته:  
خب شما براتون ایمیل نیومده ؟؟؟؟ایمیل تاریخ مصاحبه منظورمه ...

نه متأسفانه ايميلي نيومده و من از سايت انكارا لا كلي ما اميدي متوجه شدم.

(2012-12-05 ساعت 01:19)lilac نوشته:  

سلام دوست عزیز، اگر نامه دوم شما قابل دسترس نیست میتوانید یک ایمیل به سفارت بزنید و از آنها بخواهید تاریخ مصاحبه شما را تایید کنند و همان ایمیل را همراه داشته باشید.... موفق باشید.

مرسي از جوابتون. اميدوارم اينجوري مشكل حل شه. موفق باشيد
تشکر کنندگان: lilac ، manotousa ، farshadsh
امروز 15 امین روز آذر ماه 1391 هجری شمسی برابر 5 امین روز دسامبر 2012 میلادی و مصادف با
218 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 114 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900) که از 65 روز پیش مصاحبشون شروع شده
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 84 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350) که از 25 روز پیش مصاحبشون شروع شده
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 54 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700) که از 4 روز پیش مصاحبشون شروع شده
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 27 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400) که حداقل 36 روز دیگه مصاحبه دارند (دی ماه)
پنجمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 7 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 4200) که حداقل 58 روز دیگه مصاحبه دارند (بهمن ماه)(البته ماه قبل 8ام اعلام شد، یعنی شاید 3 روز دیگه اعلام بشه)
ششمین دوره کارنتی ها احتمالاً 38 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 5000) که حداقل 86 روز دیگه مصاحبه دارند (اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 69 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 6000) که حداقل 117 روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 97 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7000) که حداقل 147 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 128 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 8000) که حداقل 178 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 158 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 208 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 44 روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 32 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 147 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013

191
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
بالاخره قراره شماره های جدید اعلام کنند.Smile
Visa Bulletin
Print
Email

The Visa Bulletin provides information regarding the cut-off dates which govern visa availability in the numerically limited visa categories and other immigrant visa related information.*

(Upcoming month's visa bulletin: January 2013 (Coming Soon

This month's visa bulletin: December 2012

Archived visa bulletins: November 2012 and before
2013as36xx مصاحبه: 19 feb آنکارا وضعیت : کلیر 6 September تعداد افراد :2 نفر آپدیت ها Feb:21 /
Mar:12 / Apr:17,22,24 / July:23,24,25 / August 28,23,20,15,12 ,9 / September:3,5,6 D]
تشکر کنندگان: mdna ، ensan ، rouzbehdarvishi ، farshadsh
(2012-12-05 ساعت 11:33)bardia mousapour نوشته:  سلام به همگی من کیسم 2500.اما جزه مصاحبه شوندهای سری جدید نیستم.در صورتی بعضی شمارهای بالاتر از من هم زمان مصاحبشون مشخص شده.اگه یکی یه توضیح به من بده که جای نگرانی هست یا نه ممنونمیشم
سلام
زمان فرستادن فرمها هم مهمه . شما ممكنه دير فرستادين . در ضمن معمولاً قبل از درج تاريخ در سايت سفارت ، براتون ايميل مياد و زمان مصاحبه و ساعت و غيره فرستاده ميشه Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: bardia9 ، bardia mousapour ، 3pideh ، rouzbehdarvishi ، lilac ، wild cat ، asal1907 ، farshadsh ، roeentan
yashim خانوم هم فکر کنم کم سن ترین برنده امسال مهاجر سرا هست. حتما بعد از رفتن مصاحبه نتیجه که امیدوارم ویزا باشه رو اعلام کنیدا

ما هم براتون ارزوی موفقیت میکنیم
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: armin1 ، manotousa ، lilac ، farshadsh

جواب دادن يرو به سايت سفارت و لينكش رو هم كذاشتن كه برم ببينم همون جايي كه خودم ديدم زمان مصاحبه كي هست. حالا نميشه نامه اول رو ببرم و يه برينت از همين صفحه سايت؟

(2012-12-05 ساعت 11:33)bardia mousapour نوشته:  سلام به همگی من کیسم 2500.اما جزه مصاحبه شوندهای سری جدید نیستم.در صورتی بعضی شمارهای بالاتر از من هم زمان مصاحبشون مشخص شده.اگه یکی یه توضیح به من بده که جای نگرانی هست یا نه ممنونمیشم

مطمئنين شماره كيستون اينه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-12-05 ساعت 15:57)Shbenita نوشته:  

جواب دادن يرو به سايت سفارت و لينكش رو هم كذاشتن كه برم ببينم همون جايي كه خودم ديدم زمان مصاحبه كي هست. حالا نميشه نامه اول رو ببرم و يه برينت از همين صفحه سايت؟
همانطور که گفتید نامه اول و پرینت وقت مصاحبه در سایت سفارت را همراه خود ببرید، ولی برای اطمینان بیشتر در مورد مشکلتون با سفارت مکاتبه کنید و از آنها کسب تکلیف کنید تا در صورت لزوم وقت مصاحبه را برای شما ایمیل کنند تا از آن ایمیل بعنوان نامه دوم از آن استفاده کنید.
تشکر کنندگان: manotousa ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان