کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام بچه ها
من كاملاً اتفاقي ديدم كه تاريخ مصاحبم افتاده 3 روز قبل نامه اي برام فرستادن از سفارت آمريكا تو آنكارا فرستادن با يك آدرس سايت كه نوشته مداركي كه بايد بيارين اينجا نوشته ولي سايته اصلاً باز نمي كنه چي كار كنم.
To prepare for your interview, please click on http://photos.state.gov/libraries/turkey...%20GSS.pdf.

كمكم كنيددددددددد
کیس نامبر: 2013AS…81xx، دیدن قبولی: 6 می 2012،کنسولگری: آنکارا، افراد کیس: 2، ارسال فرمها: 30می 2012، مصاحبه: 4جون2013، کلیرنس: صورتي، كلير: 20 آگوست، ورود به آمریکا: اواخر آبان، گرین کارت: -
تشکر کنندگان: shani89 ، Aida.s
(2013-04-27 ساعت 09:27)dali نوشته:  سلام بچه ها
من كاملاً اتفاقي ديدم كه تاريخ مصاحبم افتاده 3 روز قبل نامه اي برام فرستادن از سفارت آمريكا تو آنكارا فرستادن با يك آدرس سايت كه نوشته مداركي كه بايد بيارين اينجا نوشته ولي سايته اصلاً باز نمي كنه چي كار كنم.
To prepare for your interview, please click on http://photos.state.gov/libraries/turkey...%20GSS.pdf.

كمكم كنيددددددددد

سلام
به نظر من csc ثبت نام کنید و زمان مصاحبه رو تغییر بدید تا کاراتونو انجام بدید هنوز فرصت دارید، برا تغییر زمان تاپیک تغییر زمان و مکان مصاحبه رو بخونید
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، payam62 ، farshadsh ، shaso ، گل نهال ، lonelyman ، Aida.s ، ابی هانی
(2013-04-27 ساعت 09:27)dali نوشته:  سلام بچه ها

كمكم كنيددددددددد
بفرمایید . اینجا واستون آپلود کردم :
http://s4.picofile.com/file/7741593652/P...S.pdf.html

تشکر کنندگان: farshadsh ، shaso ، payam62
[quote='Artin_xx' pid='318697' dateline='1367059603']
[quote='dali' pid='318385' dateline='1367038664']
سلام بچه ها

كمكم كنيددددددددد

تاریخ مصاحبه منم 3 روز زودتر شده ! لازمه بازم csc
جدید پر کنم ؟ تو فرم که ازم تاریخ مصاحبه نخواست!! دوستان من اشتباه می کنم؟؟؟؟؟
!!!!
[font=Arial]کیس نامبر **82رویت قبولی 17 اگوست . ارسال فرمها 25 اگوست 3 نفر انکارا مصاحبه 4 جون برگه صورتیShy تراول هیستوری 29 اگوست کلیرنس 18 سپتامبر ایشود 19 سپتامبرShy[/font]
تشکر کنندگان: Aida.s
(2013-04-27 ساعت 22:44)saeedproo نوشته:  سلام دوستان
این بولتن ویزا چرا اینقدر اروم جلو میره ....... اگه اینجوری جلو بره بچه های 20000 به بالا نمی تونن ویزا بگیرن ......

دوست عزيز، امسال آخرين شماره تا ١٠٦٠٠بوده،٢٠٠٠٠ از كجا آوردين؟؟ ايشالا واسه ماه جولاي همه كارنت هستيم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: lilac ، usa lover ، lonelyman ، nooshshahnar
saeedproo dateliney='1367086448' نوشته:  سلام دوستان
این بولتن ویزا چرا اینقدر اروم جلو میره ....... اگه اینجوری جلو بره بچه های 20000 به بالا نمی تونن ویزا بگیرن ......

مگه20000هم داریم!!!!!!!?Sadغ
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، saeedproo
(2012-06-23 ساعت 12:42)ParsTrader نوشته:  سلام
این تاپیک به در خواست تعدادی از برندگان خوب لاتاری 2013 ایجاد شده است.
لطفا فقط در چارچوب همین تاپیک بنویسید و از هر گونه بحث و جدل بی مورد خودداری کنید.
در صورت دیدن هر پستی که خلاف مقررات سایت می باشد و باعث بر هم خوردن نظم سایت می شود . به جای پاسخ دادن به ان پست فقط از طریق دکمه گزارش ان را به مدیران اطلاع دهید .
با تشکر فراوان از همه
تشکر کنندگان:
(2013-04-27 ساعت 23:08)saeedproo نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 22:56)گل نهال نوشته:  دوست عزيز، امسال آخرين شماره تا ١٠٦٠٠بوده،٢٠٠٠٠ از كجا آوردين؟؟ ايشالا واسه ماه جولاي همه كارنت هستيم

Cool این 20000 نفر رو از یه جای خوب اوردم ........ اعتماد به نفست بالاستا .....

اخه من قدیمیم فکر کردم مثل قدیم شماره ها تا 50000 هستش ..........
یعنی این 8000 نفرایی که تو ایران قبول شدن جزوه این 10600 نفرن ؟؟؟؟

امسال ٦٠٢٩نفر در قالب ١٠٦٠٠ كيس اعلام كردن
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: saeedproo ، payam62 ، lilac ، nooshshahnar ، lonelyman ، farshadsh ، ابی هانی
(2013-04-27 ساعت 23:29)saeedproo نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 23:18)payam62 نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 23:08)saeedproo نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 22:56)گل نهال نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 22:44)saeedproo نوشته:  سلام دوستان

دوست عزيز، امسال آخرين شماره تا ١٠٦٠٠بوده،٢٠٠٠٠ از كجا آوردين؟؟ ايشالا واسه ماه جولاي همه كارنت هستيم

Cool این 20000 نفر رو از یه جای خوب اوردم ........ اعتماد به نفست بالاستا .....

اخه من قدیمیم فکر کردم مثل قدیم شماره ها تا 50000 هستش ..........
یعنی این 8000 نفرایی که تو ایران قبول شدن جزوه این 10600 نفرن ؟؟؟؟

(2013-04-27 ساعت 23:07)pari518 نوشته:  
(2012-06-23 ساعت 12:42)ParsTrader نوشته:  سلام
این تاپیک به در خواست تعدادی از برندگان خوب لاتاری 2013 ایجاد شده است.
لطفا فقط در چارچوب همین تاپیک بنویسید و از هر گونه بحث و جدل بی مورد خودداری کنید.
در صورت دیدن هر پستی که خلاف مقررات سایت می باشد و باعث بر هم خوردن نظم سایت می شود . به جای پاسخ دادن به ان پست فقط از طریق دکمه گزارش ان را به مدیران اطلاع دهید .
با تشکر فراوان از همه

خیلی ممنون ...... شما چیکاره سایتی ؟؟؟؟؟؟

با اجازتون ، ایشون از مدیران سایت مهاجرسرا هستن !!!!
دوست من منظور من parstrader نبود ........ منظورم pari518 بود .......

دشواری نداره ، من کیسم 20000 هستش اسنادش هم موجوده از نوع eu
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: payam62 ، efah ، saeedproo ، گل نهال ، sadeghi897 ، lonelyman
(2013-04-28 ساعت 11:47)sahels70 نوشته:  سلام
دوستان

من رفتم بانک تمکن مالی بگیرم به زبان فارسی به من داد
اگه بدم مرکز ترجمه اشکالی نداره
مشکلی پیش نمیاد

--------------------------------------------------------------------------------

سلام
دوستان

من رفتم بانک تمکن مالی بگیرم به زبان فارسی به من داد
اگه بدم مرکز ترجمه اشکالی نداره
مشکلی پیش نمیاد

--------------------------------------------------------------------------------

سلام. شما باید به بانک میگفتید گواهی لاتین میخواید.... از کدوم بانک گرفتید؟
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان: farshadsh ، sadeghi897 ، lonelyman
سلام دوستان .چیزی در مورد پانسیون های انکارا می دونید و اینکه چقدر میشه اطمینان کرد به اونایی که از طریق ایمیل و تلفن پانسیون اجارا میدن؟

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست
تشکر کنندگان: lonelyman
دوستان ظاهرا آنکارا تاریخ مصاحبه هاشو تغیر داده واسه من 4روزی جا به جا شده .. چک کنید واسه خودتونو
کیس نامبر .....2013AS78
تاریخ مصاحبه :13 jun
کنسولگری آنکارا
مقصد :
آمریکا
اما اصلا حس سفر نیست که نیست!!!
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، daad ، payam62 ، Judy Abbott 13 ، Aida.s ، lonelyman ، Given ، farshadsh ، ابی هانی
ای بابا !
این آنکارا چرا این کار رو با ملت می کنه !!! عجب !
از ایروان چی ؟ کسی عوض شده تاریخ مصاحبه اش ؟
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، nooshshahnar ، payam62 ، Aida.s ، farshadsh ، ابی هانی
من ابوظبی مصاحبه دارم. تا پست شما رو دیدم، رفتم چک کردم. تغییری نکرده بود. آخه یعنی چی این کارشون!؟ ملت دارن برنامه‌ریزی میکنند، بلیت میگیرن و هتل رزرو میکنن! یعنی چــــی!!!؟
نمیشه که دست‌دست کرد! باید کارهای سفر رو دونه دونه انجام داد! اگرم واستیم تا نزدیک تاریخ مصاحبه، پروازها گرونتر میشه!
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: Aida.s ، lonelyman ، nooshshahnar ، farshadsh
(2013-04-28 ساعت 18:19)jazirehh نوشته:  ای بابا !
این آنکارا چرا این کار رو با ملت می کنه !!! عجب !
از ایروان چی ؟ کسی عوض شده تاریخ مصاحبه اش ؟
پیش اومده آنکارا یک هفته هم جا به جا کرده با ایمیل قبلش خبر داده
بالاخره باید ساخت یک جورایی
راه چاره ای نیست. البته معمولا این موارد محدود هست بازم به افرادی که این موارد براشون اتفاق می افته توصیه دارم خونسرد باشن و کلیت مسئله و شانسی رو که آوردن و آینده در خشانشون رو مد نظر قرار بدن ، این سفر انکارا یا ابوظبی یا ارمنستان، وسیله هستCoolCoolCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان