کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-04-29 ساعت 18:27)mazerati نوشته:  بچه ها راستي اين عكسهايي كه بايد براي مصاحبه ببريم همون عكسهايي هست روي گرين كاردمون ميزنند ؟ بايد حتما بدون

رتوش باشه ؟ با كراوات هم ميشه بندازيم ؟

با روتوش معمولي در صورتي كه چهرتون عوض نشه مشكلي نداره و شما ميتونيد با كراوات يا با تيشرت عكس بندازيد و اصلاً نگران نباشيد Tongue

(2013-04-29 ساعت 23:00)smpf نوشته:  سلام برای من چندروز پیش یه ایمیل اومده ازسفارت محل مصاحبه،وگفته چه مدارکی باید براشون ببریم روز مصاحبه ،تاکید کرده یه عدم سو پیشینه از پلیس انگلیس ببریم چون ۶ماه اونجا بودیم،برای کسی همچی چیزی اتفاق افتاده؟چکار باید کرد؟اگه بیخیال این سو پیشینه شیم چی میشه؟لطفا یه راهنمایی بکنید ممنون

دوست عزيز حتماً بايد عدم سو پيشينه رو بگيريد وگرنه روز مصاحبه نقص مدرك ميخوريد و بالاخره بايد اونو بگيريد و گرفتن سو پيشينه از كشورايي كه سفارتشون تعطيل شده به مراتب سختتره و بنظر مياد بهترين راه اينه كه سايت اداره مورد نظر رو تو اون كشور پيدا كنيد و درخواستتون رو براشون ايميل كنيد. Tongue موفق باشيد.
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: Aida.s ، گل نهال ، smpf ، roeentan ، farshadsh
بری ابوظبی مدارک را باید ارسال کنیم یا خیر با تشکر از همه عزیزان
تشکر کنندگان:
(2013-04-29 ساعت 23:54)smpf نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 23:00)smpf نوشته:  سلام برای من چندروز پیش یه ایمیل اومده ازسفارت محل مصاحبه،وگفته چه مدارکی باید براشون ببریم روز مصاحبه ،تاکید کرده یه عدم سو پیشینه از پلیس انگلیس ببریم چون ۶ماه اونجا بودیم،برای کسی همچی چیزی اتفاق افتاده؟چکار باید کرد؟اگه بیخیال این سو پیشینه شیم چی میشه؟لطفا یه راهنمایی بکنید ممنون

دوست عزيز حتماً بايد عدم سو پيشينه رو بگيريد وگرنه روز مصاحبه نقص مدرك ميخوريد و بالاخره بايد اونو بگيريد و گرفتن سو پيشينه از كشورايي كه سفارتشون تعطيل شده به مراتب سختتره و بنظر مياد بهترين راه اينه كه سايت اداره مورد نظر رو تو اون كشور پيدا كنيد و درخواستتون رو براشون ايميل كنيد. Tongue موفق باشيد.

مرسی از راهنماییتون ولی اگه اینکار و هم بکنم ده پونزده روز طول میکشه و روز مصاحبه به دستم نخواهد رسید،اوضاع ما رو میبینین تورو خدا،چاره چیست؟
[/quote]

قاعدتاً شما بايد با مطالعه پستها خودتون زودتر به اين نتيجه ميرسيديد كه عدم سو پيشينه لازم داشتيد ولي بهرحال بنظرم شما سريعتر اقدام كنيد تا زودتر آماده بشه و زماني كه ميخوايد كلير بشيد نشكل نداشته باشيد، لطفاً زودتر اقدام كنيد و مطمئن باشيد مشكلي نيست.Tongue
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2013-04-30 ساعت 00:25)mishel نوشته:  بری ابوظبی مدارک را باید ارسال کنیم یا خیر با تشکر از همه عزیزان

خير دوست عزيز
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: lonelyman ، farshadsh ، rezagh
سلام دوستان
من یه مشکل اساسی دارم و اون اینکه شماره کیس من اولش eu هست و این یعنی من اشتباهی به جای ایران اروپا رو زدم ..Sad
وقتی متوجه این موضوع شدم به kcc ایمل زدم و مشکل رو گفتم .البته فکنم نگفنم که اشتباهی چه کشوری رو زدم -و درستش ایران هست....
اونها به من جواب دادند که پرونده من به آنکارا فرستاده شده و تصمیمی گیری نهایی دست اونهاست.
من با توجه به چیزهایی که شنیدم و خوندم فکر کنم که اوضاعم خیلی خرابه..
یک ماه دیگه آنکارا وقت مصاحبه دارم .
به نظر شما من چه کنم؟
به آنکارار هم مشکل رو دو بار ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم.
امیدی هست که من پاشم برم برای مصاحبه؟
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh
(2013-04-30 ساعت 00:31)lonelyman نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 23:54)smpf نوشته:  

مرسی از راهنماییتون ولی اگه اینکار و هم بکنم ده پونزده روز طول میکشه و روز مصاحبه به دستم نخواهد رسید،اوضاع ما رو میبینین تورو خدا،چاره چیست؟

قاعدتاً شما بايد با مطالعه پستها خودتون زودتر به اين نتيجه ميرسيديد كه عدم سو پيشينه لازم داشتيد ولي بهرحال بنظرم شما سريعتر اقدام كنيد تا زودتر آماده بشه و زماني كه ميخوايد كلير بشيد نشكل نداشته باشيد، لطفاً زودتر اقدام كنيد و مطمئن باشيد مشكلي نيست.Tongue
[/quote]

الان سايت kccرو دوباره خوندم نوشته اگر يكسال درجايي به غيراز وطن بودين بايد سو پيشينه بديد درصورتي كه من شش ٦ماه انكليس بودم آيا ممكنه سفارت اشتباه كرده باشه چون ازمن خواسته از آذربايجان هم عدم .....بگيرم درصورتي كه اصلا اونجا نبودم.كمممممك
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال
سلام براي تمكن مالي خودم ١٥٠ ميليون و همسرم هم ١٨٠ ميليون از دو بانك مختلف با يك روز تفاوت تاريخي گرفتيم. بانك من دولتي بود و گردش مالي رو نزده ولي براي همسرم كه بانك خصوصي بود زده. لطفا راهنمايي كنيد اين تفاوت تاريخي مشكلي ايجاد نميكنه؟ يا اينكه فقط بهتره نامه تمكن همسرم كه برنده اصلي هم هست رو ارائه كنيم؟
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان:
سلام و بازمممنون از راهنماییهاتون.ما هفته سوم ماه ژوئن مصاحبه داریم .در خصوص تمکن مالی سوالی دارم.من و همسرم یه حساب مشترک تو بانک پارسیان داشتیم که چند روز پیش درخواست موجودی با مهربرجسته دادیم و چون مشترک بود هر کدوم 7 میلیون زده برامون.یه موجودی هم قراره از بانک تجارت بگیریم به مبلغ 120 میلیون اونوقت تفاوت تاریخی دارن دو حساب چون بانک پارسیانو گرفتیم اما تجارت رو قراره بگیریم حالا سوال من اینه تفارت تاریخی دو بانک مشکلی ایجاد می کنه یا نه؟
آیا مبلغ کافیه برای یک خانواده چهار نفره ؟

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست
تشکر کنندگان:
(2013-04-30 ساعت 00:31)گل نهال نوشته:  
(2013-04-30 ساعت 00:25)mishel نوشته:  بری ابوظبی مدارک را باید ارسال کنیم یا خیر با تشکر از همه عزیزان

خير دوست عزيز

من برای اطمینان به سفارت ایمیل زدم گفتند تمامی مدارک را با خودتون بیارید.نیازی به پست نیست.
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، Ehsan1358
سلام به همگی
من همون کیسی ام که کانفرمیشن نامبرم رو گم کردم و هنوز از زمان و مکان مصاحبه ام با خبر نیستم. ناگفته نمونه که وکیل گرفتم و ایشون با 2000$ قول دادن که کارم رو درست میکنن. من هنوز منتظر عملی شدن قول آقای وکیل هستم. ولی خودم نمیتونم دست رو دست بزارم...
من حدسم اینه که ابوظبی افتاده باشم. سایت سقارت ابوظبی تاریخ مصاحبه ها رو مثل آنکارا نشون میده بر اساس کیس نامبر؟ لینک

من اگه با حدس اینکه ابوظبی باشه سفارتم برم توی CSC ثبت نام کنم کارم از اینکه هست خراب تر میشه یا امکان اینکه اطلاعاتی دستگیرم بشه هست؟ چون وقت مصاحبه ام رو هم احتمالا باید عوض کنم.
خیلی ممنون میشم اگه به من هم راهنمایی بدین.
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا+هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا يهوووووووووووووووووووووووووووووو Big GrinBig Grin
اي واي بچه ها ببخشيد يهو ذوق زده شدمTongueTongue
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

تشکر کنندگان: nooshshahnar ، farshadsh ، lonelyman ، rose_2000
[quote='nyayesh' pid='321811' dateline='1367291740']
سلام و بازمممنون از راهنماییهاتون.ما هفته سوم ماه ژوئن مصاحبه داریم .در خصوص تمکن مالی سوالی دارم.من و همسرم یه حساب مشترک تو بانک پارسیان داشتیم که چند روز پیش درخواست موجودی با مهربرجسته دادیم و چون مشترک بود هر کدوم 7 میلیون زده برامون.یه موجودی هم قراره از بانک تجارت بگیریم به مبلغ 120 میلیون اونوقت تفاوت تاریخی دارن دو حساب چون بانک پارسیانو گرفتیم اما تجارت رو قراره بگیریم حالا سوال من اینه تفارت تاریخی دو بانک مشکلی ایجاد می کنه یا نه؟

دوستان میشه لطف کنید جواب سوالمو بدید.

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست
تشکر کنندگان:
(2013-04-30 ساعت 01:46)fes نوشته:  سلام دوستان
من یه مشکل اساسی دارم و اون اینکه شماره کیس من اولش eu هست و این یعنی من اشتباهی به جای ایران اروپا رو زدم ..Sad
وقتی متوجه این موضوع شدم به kcc ایمل زدم و مشکل رو گفتم .البته فکنم نگفنم که اشتباهی چه کشوری رو زدم -و درستش ایران هست....
اونها به من جواب دادند که پرونده من به آنکارا فرستاده شده و تصمیمی گیری نهایی دست اونهاست.
من با توجه به چیزهایی که شنیدم و خوندم فکر کنم که اوضاعم خیلی خرابه..
یک ماه دیگه آنکارا وقت مصاحبه دارم .
به نظر شما من چه کنم؟
به آنکارار هم مشکل رو دو بار ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم.
امیدی هست که من پاشم برم برای مصاحبه؟
دوست خوبم
با امید موفقیت شما
omidparishan و mohanmohajer از کاربران محترم مهاجرسرا هم مسئله ی شما رو داشتن شاید از طریق پیغام خصوصی بتونید از راه حل های دوستان مطلع بشید
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، گل نهال ، shaso ، lilac ، یاشار و ماری ، Aida.s
(2013-04-30 ساعت 11:14)nyayesh نوشته:  [quote='nyayesh' pid='321811' dateline='1367291740']

دوستان میشه لطف کنید جواب سوالمو بدید.

دوست من همون ۱۲۰ میلیون تجارت کافیه و نیازی به ارائه گواهی بانک پارسیان ندارید.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh ، sadeghi897 ، jazirehh
سلام دوستان کسی هست که هفته سوم june توابوظبی مصاحبه داشته باشه اگرهست برنامه ریزی کنیم این خانم ملیکاروپیداش کنیموباش هماهنگ کنیم

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

برای پیدا کردن همسفر در زمان مصاحبه تاریخ حدودی مصاحبه را در تاپیک اعلام کنید یا آخرین نسخه جدول مشخصات برندگان 2013 (جدول افشین= afs) را از اینجا دانلود کنید. برای هماهنگی بیشتر با دوستان از سرویس پیام خصوصی استفاده کنید. سعید
تشکر کنندگان: farshadsh ، Judy Abbott 13 ، Hedieh20 ، گل نهال ، payam62 ، naarestan ، efah ، nooshshahnar ، mehdi110 ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان