کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-04-28 ساعت 18:19)jazirehh نوشته:  ای بابا !
این آنکارا چرا این کار رو با ملت می کنه !!! عجب !
از ایروان چی ؟ کسی عوض شده تاریخ مصاحبه اش ؟

اول از همه نوید مهاجر سرا شدنتون رو بهتون تبریک می گمSmile
دوم اینکه من هر روز چک می کنم فعلا که خبری نیست
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: payam62 ، Aida.s ، sadeghi897 ، farshadsh ، ابی هانی ، bagheri.274
(2013-04-28 ساعت 21:55)mangoolkhan نوشته:  میخوام بلیط و هتل بگیرم میترسم ابوطبی زمان مصاحبه را عوض کرده باشه
چطور میتونم زمان مصاحبه را توی سایت سفارت ابوظبی چک کنم؟
ایمیل شخصی تون رو که به KCC دادین دقیق چک کنید (حتی اسپم ها رو)
همچنین نامه دوم رو مجدد از سایت اصلی لاتاری چک کنید، تغییر اونجا هم می زنن
به علاوه سایت خود سفارت د ر ابوظبی، اگر تغییر کلی برای یک سری کیس باشد مثلا یک هفته ای به دلیلی کیس ها به بعد معوق شود در اخبار اونجا هم می زنه
البته این موارد کلا در ابوظبی کمتر است تا سفارت آنکار
موفق باشیBig GrinCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: ASALI ، payam62 ، shiraz mamali ، farshadsh ، niko ، Hedieh20 ، tajhizgaran ، lonelyman
سلام
کسی‌ راجع به ایمیگرنت فی‌ که باید بعد از گرفتن ویزا پرداخت بشه چیزی می‌دونه؟
من امروز اتفاقی‌ متوجه شدم باید نفری ۱۶۵ $ پرداخت کنیم بعد از گرفتن ویزا.
این شامل ما هم می‌شه؟
USCIS Immigrant Fee
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD
case:2013AS76x/مصاحبه May 16th/ تعداد 2نفر / برگه آبی / کنسولگری: بروکسل /تعداد آپدیت: خیلی / ویزا ۱۹ جولای
تشکر کنندگان: payam62
(2013-04-29 ساعت 14:15)shim نوشته:  سلام
کسی‌ راجع به ایمیگرنت فی‌ که باید بعد از گرفتن ویزا پرداخت بشه چیزی می‌دونه؟
من امروز اتفاقی‌ متوجه شدم باید نفری ۱۶۵ $ پرداخت کنیم بعد از گرفتن ویزا.
این شامل ما هم می‌شه؟
USCIS Immigrant Fee
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD
اگر ویزا رو بعد از روز یکم February گرفتین بعله CoolCoolCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: shim ، گل نهال ، Judy Abbott 13 ، farshadsh ، amir82 ، ابی هانی ، payam62 ، roeentan
سلام دوستان من يادم رفته بود اينو بگم چند روز پيش يه ايميل از سفارت امريكا كنسولگري تركيه واسم اومده بود تاريخ مصاحبمونو 3 روز جلوتر انداختند فكر كنم دليلش اين بود كه روز مصاحبه قبلي مون افتاده بود اول تعطيلات هفته دوستاني كه شريط منو داشتند اعطلاع بدن
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

بچه ها راستي اين عكسهايي كه بايد براي مصاحبه ببريم همون عكسهايي هست روي گرين كاردمون ميزنند ؟ بايد حتما بدون

رتوش باشه ؟ با كراوات هم ميشه بندازيم ؟
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

تشکر کنندگان: ابی هانی ، payam62 ، nooshshahnar ، lonelyman
(2013-04-29 ساعت 18:27)mazerati نوشته:  بچه ها راستي اين عكسهايي كه بايد براي مصاحبه ببريم همون عكسهايي هست روي گرين كاردمون ميزنند ؟ بايد حتما بدون

بله.بله.بله
سه تا سوال پرسیدی سه تا جواب شنیدیBig Grin
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: payam62 ، rezagh ، bagheri.274 ، niko ، lonelyman ، naarestan
(2013-04-29 ساعت 18:31)ابی هانی نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 18:27)mazerati نوشته:  بچه ها راستي اين عكسهايي كه بايد براي مصاحبه ببريم همون عكسهايي هست روي گرين كاردمون ميزنند ؟ بايد حتما بدون

بله.بله.بله
ای وای بدون رتوش باشه؟؟؟؟ آخه فقط سری اول مهم بود که بدون رتوش باشهSad
واقعاً ؟؟؟؟؟

تشکر کنندگان:
(2013-04-29 ساعت 21:02)Aida.s نوشته:  

بله.بله.بله
واقعاً ؟؟؟؟؟

راستش من واسه عکس رفتم پیش دوستم که عکاسه ودر مورد شرایطش براش توضیح دادم و عکس یه کم روتوش داشت
که البته بی تاثیر هم نبودBig Grin
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: usa lover ، Aida.s ، farshadsh ، ابی هانی ، amir82 ، lonelyman ، گل نهال ، roeentan ، rezagh
(2013-04-29 ساعت 21:06)shimoda نوشته:  

بله.بله.بله
واقعاً ؟؟؟؟؟

راستش من واسه عکس رفتم پیش دوستم که عکاسه ودر مورد شرایطش براش توضیح دادم و عکس یه کم روتوش داشت

Big Grin Wink آخه عکسی هم که من گرفتم با رتوشه ، نکنه بهم گیر بدن؟؟؟

تشکر کنندگان: farshadsh ، lonelyman
(2013-04-29 ساعت 21:14)Aida.s نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 21:06)shimoda نوشته:  

بله.بله.بله
واقعاً ؟؟؟؟؟

فکر کنم اگر آدم تو عکس هنوز خودتونید مشکل نداشته باشهTongue
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: Aida.s ، ابی هانی ، shaso ، lonelyman ، گل نهال ، امیر مهاجر
[/quote]
فکر نمی کنم به یه ذره رتوش گیر بدن عکس عروسی که نیست بخوان زیاد روتوشش کنن و زیاد تابلو باشهCool
شماره کیس:2013AS000075xx/ کنسولگری:ابوظبی/ تاریخ مصاحبه:هفته دوم may/ تعداد افراد منظور در کیس : 1/ دریافت ویزا : یک ضرب
Never laugh at anyone's dreams . People who don't have dreams don't have much .
تشکر کنندگان: Aida.s ، ابی هانی ، lonelyman ، rezagh ، byousefi_p
(2013-04-29 ساعت 21:20)niko نوشته:  Big Grin Wink آخه عکسی هم که من گرفتم با رتوشه ، نکنه بهم گیر بدن؟؟؟
فکر نمی کنم به یه ذره رتوش گیر بدن عکس عروسی که نیست بخوان زیاد روتوشش کنن و زیاد تابلو باشهCool
[/quote]

Wink آخیش خیالم راحت شد Tongue بنظر منم اگه کمی رتوش داشته باشه مشکلی نداره باز هم ممنون

تشکر کنندگان: lonelyman ، گل نهال
(2013-04-29 ساعت 21:23)Aida.s نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 21:20)niko نوشته:  Big Grin Wink آخه عکسی هم که من گرفتم با رتوشه ، نکنه بهم گیر بدن؟؟؟

Wink آخیش خیالم راحت شد Tongue بنظر منم اگه کمی رتوش داشته باشه مشکلی نداره باز هم ممنون
[/quote]

دوستان عزيزم ميگن بدون روتوش باشه براي اينكه مشخصات ظاهري تغيير نكنه وبشه با چهره اصلي تطبيق داد وگرنه روتوش در حد معمولي ايجاد مشكل نميكنه مطمئن باشيد عزيزان. تورو خدا تو رو خدا اينقدر نگران نباشيد.
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: Aida.s ، گل نهال ، manila
سلام برای من چندروز پیش یه ایمیل اومده ازسفارت محل مصاحبه،وگفته چه مدارکی باید براشون ببریم روز مصاحبه ،تاکید کرده یه عدم سو پیشینه از پلیس انگلیس ببریم چون ۶ماه اونجا بودیم،برای کسی همچی چیزی اتفاق افتاده؟چکار باید کرد؟اگه بیخیال این سو پیشینه شیم چی میشه؟لطفا یه راهنمایی بکنید ممنون
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: lonelyman ، mazerati

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان