کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-04-30 ساعت 14:43)negar_karimi6 نوشته:  سلام دوستان کسی هست که توابوظبی مصاحبه داشته باشه اگرهست برنامه ریزی کنیم این خانم ملیکاروپیداش کنیموباش هماهنگ کنیم
تاریخ دقیق مصاحبه اتون رو اینجا ننویسید
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، farshadsh ، amir82 ، Judy Abbott 13 ، Hedieh20 ، گل نهال
(2013-04-30 ساعت 07:30)immigrant2us نوشته:  سلام براي تمكن مالي خودم ١٥٠ ميليون و همسرم هم ١٨٠ ميليون از دو بانك مختلف با يك روز تفاوت تاريخي گرفتيم. بانك من دولتي بود و گردش مالي رو نزده ولي براي همسرم كه بانك خصوصي بود زده. لطفا راهنمايي كنيد اين تفاوت تاريخي مشكلي ايجاد نميكنه؟ يا اينكه فقط بهتره نامه تمكن همسرم كه برنده اصلي هم هست رو ارائه كنيم؟
سلام به نظر من یه مقدار شک برانگیزه البته نه به خاطر تاریخش به خاطر مبلغش ،من فکرمیکنم اگه یکیشو هم ببرید کافیه واگه موقع مصاحبه گفتن مبلغ مالی کمه اون یکی رو اونموقع نشون بدین ،موفق باشین
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: shaso ، el333 ، farshadsh ، mdtrmd ، immigrant2us ، Ehsan1358
انرژی مثبت :
تمام جلال و شکوه انسان ، در گرو عزم و جرات او برای آغاز راه است ...

بهترین ها را برایتان آرزومندم دوستان عزیز Smile
تشکر کنندگان: farshadsh ، efah ، Aida.s ، shiraz mamali ، itsmasoud ، naarestan ، nooshshahnar ، rose_2000
سلام بچه ها خوب هستید؟
کسی هست که مصاحبش تو ایروان باشه؟
تشکر کنندگان: jazirehh ، farshadsh ، HAMID1371
دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارند این پست رو ببینند Big Grin
خود خود سفارت هستش ... من که تا حالا ندیده بودم این عکس رو
عکس از داخل سفارت در ابوظبی هست ...داخل سفارت ابوظبی همین هست
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
دوستان
به امید خدا ما فردا صبح کله سحر میریم به جنگ دشمنBig Grin
کسی کاری، چیزی نداره؟
کسی نیمخواد ما رو دعا کنه؟Wink
کسی نمیخواد برای ما نذر و نیازی کنه؟Big Grin
خلاصه هر کاری دارین فقط امروز وقت دارینا
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
(2013-05-01 ساعت 12:33)ابی هانی نوشته:  دوستان
کسی کاری، چیزی نداره؟

خوب ، امیدوارم پیروز بشید ، یک خواهش ، نمیخوام سبب بشه که دچار استرس بشید ، میشه از آفیسر سؤال کرد که آیا امکان ضبط مصاحبه وجود داره و اگه جواب مثبت بود این کارو بکنید و پس از ادیت کردن (حذف اطلاعات خصوصی) فایل اونو برای همه به اشتراک بگذارید ؟
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، ابی هانی ، Ehsan1358
(2013-05-01 ساعت 15:49)efah نوشته:  
کسی کاری، چیزی نداره؟

خوب ، امیدوارم پیروز بشید ، یک خواهش ، نمیخوام سبب بشه که دچار استرس بشید ، میشه از آفیسر سؤال کرد که آیا امکان ضبط مصاحبه وجود داره و اگه جواب مثبت بود این کارو بکنید و پس از ادیت کردن (حذف اطلاعات خصوصی) فایل اونو برای همه به اشتراک بگذارید ؟
دوست من چطور همچین درخواستی کردید؟ بردن هرگونه وسايل الکترونیکی به داخل سفارت ممنوعه!!!!!!!! بعد شما میگید برام مصاحبه رو ضبط کنید؟؟؟؟؟؟؟؟سفارت ها جزو اماکن فوق امنیتی محسوب میشه...
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
کسی کاری، چیزی نداره؟

ابی هانی جان خدا به همرات
با خبرای خوب برگرد...
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، lonelyman ، ابی هانی ، Aida.s
(2013-05-01 ساعت 16:12)mlo نوشته:  
(2013-05-01 ساعت 15:49)efah نوشته:  
کسی کاری، چیزی نداره؟

دوست من چطور همچین درخواستی کردید؟ بردن هرگونه وسايل الکترونیکی به داخل سفارت ممنوعه!!!!!!!! بعد شما میگید برام مصاحبه رو ضبط کنید؟؟؟؟؟؟؟؟سفارت ها جزو اماکن فوق امنیتی محسوب میشه...

عجب ، نمیدونستم ، درخواستمو پس میگیرم و فقط آرزوی پیروزی براشون دارم .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: payam62 ، ابی هانی ، mlo ، farshadsh
(2013-04-30 ساعت 01:46)fes نوشته:  سلام دوستان
من یه مشکل اساسی دارم و اون اینکه شماره کیس من اولش eu هست و این یعنی من اشتباهی به جای ایران اروپا رو زدم ..Sad
وقتی متوجه این موضوع شدم به kcc ایمل زدم و مشکل رو گفتم .البته فکنم نگفنم که اشتباهی چه کشوری رو زدم -و درستش ایران هست....
اونها به من جواب دادند که پرونده من به آنکارا فرستاده شده و تصمیمی گیری نهایی دست اونهاست.
من با توجه به چیزهایی که شنیدم و خوندم فکر کنم که اوضاعم خیلی خرابه..
یک ماه دیگه آنکارا وقت مصاحبه دارم .
به نظر شما من چه کنم؟
به آنکارار هم مشکل رو دو بار ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم.
امیدی هست که من پاشم برم برای مصاحبه؟
درست عزيز من براتون ايميل زدم
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: fes ، farshadsh
کسی کاری، چیزی نداره؟

شما نیاز به هیچی نداری .فقط یک ضرب بگیر وبیا.همینWink
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehdi110 ، amir82 ، nooshshahnar ، گل نهال ، Hedieh20 ، farshadsh ، Aida.s ، manila
کسی کاری، چیزی نداره؟

با آرزوی موفقیت، ان شاءالله با خبرای خوب برگردین که برای ما اهالی ابوظبی هم مایه دلگرمی و امید باشید. خدا نگهدارتون
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، گل نهال ، farshadsh ، manila
یک سوال : ما دوشنبه مصاحبه داربم ( ایروان ) جمعه وقت مدیکال گرفتیم ( 2نفربزرگسال و 1نفر حدود12 سال) و گفتند شنبه جواب آماده میشود.به نظر شما چنین ریسکی بکنم یا سه روز زودتر بروم و مدیکالم را جلوتر بندازم و کارها را با خیال راحت انجام بدم.
کیس نامبر :**86 (3نفر) سفارت :آنکارا که به ایروان تغییرداده شدBig Grin کلیر:9آگوست

تشکر کنندگان: nooshshahnar
(2013-05-01 ساعت 22:58)HAMID1371 نوشته:  یک سوال : ما دوشنبه مصاحبه داربم ( ایروان ) جمعه وقت مدیکال گرفتیم ( 2نفربزرگسال و 1نفر حدود12 سال) و گفتند شنبه جواب آماده میشود.به نظر شما چنین ریسکی بکنم یا سه روز زودتر بروم و مدیکالم را جلوتر بندازم و کارها را با خیال راحت انجام بدم.

دوست من نیاز نیست زودتر برید / تلفنی صحبت کن و وقت بگیر و اصلا نترس / اونها نامه و زمان مصاحبت رو میبینند و قبل از زمان مصاحبه جواب مدیکالت رو میدن
تشکر کنندگان: گل نهال ، HAMID1371 ، nooshshahnar ، farshadsh ، Ehsan1358 ، Aida.s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان