کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-05-22 ساعت 11:50)nyayesh نوشته:  سلام دوستان.چرا سیس یک هفته است شایدم بیشتر به شماره کیس ما این پیغامو میده

Application Error

An unexpected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site administrator; no further action is required
مدارکمون پریروز رسیده سفارت آنکارا اینطوری که از سایت آرامکس چک کردم .مصاحبه مون هم هفته سوم ژوئن هست به نظرتون جای نگرانی هست یا خیلی این مسئله مهم نیست؟

منم هفته اول جون مصاحبه دارم همينو ميزنه چي كار كنم
تو سايت آرامكس براي من مقصد نهايي رو استانبول ميزنه زنگ زدم ميگه دليوريش استانبوله نگران نباشيد رسيده دستشون براي شما هم مقصد نهايي رو استانبول ميزنه
کیس نامبر: 2013AS…81xx، دیدن قبولی: 6 می 2012،کنسولگری: آنکارا، افراد کیس: 2، ارسال فرمها: 30می 2012، مصاحبه: 4جون2013، کلیرنس: صورتي، كلير: 20 آگوست، ورود به آمریکا: اواخر آبان، گرین کارت: -
تشکر کنندگان: sce ، soruosh
(2013-05-22 ساعت 15:43)usa lover نوشته:  عموسعید من شخصا واکسن اصافی و تست سل فرزندم و به واسطه اون 3 روز اقامت اضافی در تصمیم گیریم تاثیر داشت
در صورتی که فکر میکنید منطقی این 2 آپشن رو هم اضافه کنید فکر کنم خوب باشه
تست سل فرزندان 2 تا 15 ساله و انتظار 72 ساعته رو به عنوان یک آیتم اضافه می کنم. ممنون.
(2013-05-22 ساعت 15:48)lilac نوشته:  عمو سعید در مورد 2013 ایها میتونید پیگیری پرونده با ceac رو هم اضافه کنید...
آنکارا +++
ایروان -
ابوظبی +
عجب مورد مهمی رو جا انداختم. ممنون.
(2013-05-22 ساعت 15:52)امیر مهاجر نوشته:  عمو سعید دست گلت درد نکنه که همیشه به فکر بچه‌هایی.
این مثبت‌ها از نظر مفهومی تضاد دارند باهم.
مثلا هزینه کم‌تر بهتره ولی مثبتش کمتره. امکان مسافرت زمینی خوبه، مثبت بیشترش خوبه. مثبت کمترش بده.
پیشنهاد اینکه اگر بنا به استفاده از مثبت و منفیه. اگر صفتی بده منفی بدیم و اگر خوبه مثبت بدیم. اگر بدتره منفی بیشتر و بهتره مثبت بیشتر بدیم.
یا کلا مثب و منفی رو بی خیال بشیم و چک مارک و ضربدر بزنیم تا کسی که میبینه ناخودآگاه برداشت مثبت و منفی ازش نکنه.
از لحاظ مفهومی حق با تویه پرچمدار. ولی وقتی مثلاً هزینه مدیکال برای سفارتی تعداد مثبت هاش بیشتره، خوب یعنی هزینه هاشم زیادتره دیگه حاجیBig Grin. حالا من برای رفع این تناقض مفهومی به جای + می تونم * بذارم. ولی به جای منفیش چی بذارم اونوقت عایا؟؟!!
(2013-05-22 ساعت 16:12)sh_aytak نوشته:  عمو سعید یه آیتم خیلی مهم رو از قلم انداختی پدر جان آیتم تنبلی پرسنل Big Grin آنکارا ++ ایروان +و ابوظبی _Big Grin
فکر کنم آیتم مورد نظر شما در "مدت زمان کلیرنس" مستتر هست.
(2013-05-22 ساعت 16:18)shimoda نوشته:  خسته نباشید عمو سعید عزیز
در مورد ایروان به نظرم جاذبه های توریستی اش خیلی کم بود, حداقل نسبت به آنکارا که 1 به 3 شاید هم بیشتر
منم می خواستم بگم آنکارا از اون دوتای دیگه دیدنی تره و اگر استانبول رو هم بذارین تو برنامه که ایروان و ابوظبی و دبی همه با هم سوسک میشن!! ولی چون اون دو تا رو ندیدم راستش ترسیدم اظهار نظر کنم.
(2013-05-22 ساعت 16:31)AsemanAbee نوشته:  ﻋﻤﻮ ﺳﻌﯿﺪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺍﮔﻪ ﺍﯾﻦ ﺟﺪﻭﻝ ﺭﻭ ﺑﺰﺍﺭﯾﻦ ﺑﺮﺍﯼ ۲۰۱۴ ﺍﯾﻬﺎ ﻫﺠﻮﻡ ﺳﻮﺍﻻﺷﻮﻥ ﺑﻪ ﻧﻮﻉ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﺍﻭﺝ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ ﻭ ﮐﻬﯿﺮﺍﺗﻮﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ...!!
ﯾﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺟﺪﻭﻝ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﯾﺎ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺧﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯿﻠﯽ ﺳﺎﺩﻩ ﺗﺮ ﮐﻪ ﺑﻔﻬﻤﻨﺪ !! ...
منظورت اینه که ممکنه در فهم این جدول هم مشکل داشته باشن؟؟!!Tongue. البته حق داری. والا ما اومدیم بگیم چرا اینها اینجورین؟! یه چند نفری جلوتر فرمودن پارسال خودتون از اینها هم بدتر بودینSad. ولی من پست های اول هر کدوم از 2013ایها رو که نگاه کردم از این تیپ سئوال و جواب ها توشون ندیدم. حالا باز بگم 2013ایها نمونه ان باز یک عده تون میگین پس عمو سعید و رضا بیات این وسط چی میگن با این آی کیوهاشونBig GrinTongue.
اینها یه وقت هایی یه سئوالاتی می پرسن و یه کارهایی می کنن که دوس دارم سرمو بکوبم به دیوار و بشینم یک دل سیر گریه کنم از دستشون. جدیداً چند نفرشون فرم ها 122 و 230 رو هم پست می کنن و هم با ایمیل می فرستن. حساب کنید کارمندهای KCC چه گُل گیجه ای بگیرن امسالTongue.
@همه: پاسخگویی به ایمیل ها چطور آیتمیه؟ مثلاً من هر وقت به آنکارا ایمیل زدم جواب گرفتم. ایروان تا جایی که من دیدم یک متن یکسان رو کپی پیست می کنه. ابوظبی رو هم نمی دونم؟ نظرتون چیه؟
از لحاظ جوابدهی به ایمیل ها, باید بگم ایروان جز در مورد سوال از کلیر شدن عالی بود
یعنی هر بار یه سوال پرسیدم اولین روز اداری بعدش قبل از ساعت 9 و نیم جواب داده بودند
در مورد مثبت و منفی یا * می شه امتیاز داد مثلا از 1 تا 10
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
(2013-05-22 ساعت 16:51)Saeedv13 نوشته:  از لحاظ مفهومی حق با تویه پرچمدار. ولی وقتی مثلاً هزینه مدیکال برای سفارتی تعداد مثبت هاش بیشتره، خوب یعنی هزینه هاشم زیادتره دیگه حاجیBig Grin. حالا من برای رفع این تناقض مفهومی به جای + می تونم * بذارم. ولی به جای منفیش چی بذارم اونوقت عایا؟؟!!

میشه در مواردی که جواب مثبته از یک یا چند کاراکتر از ● یا ■ یا * استفاده بشه و در مواردی که جواب منفیه فقط از یک کاراکتر - یا N/A

(2013-05-22 ساعت 16:57)shimoda نوشته:  از لحاظ جوابدهی به ایمیل ها, باید بگم ایروان جز در مورد کلیر شدن یا نه عالی بود
یعنی هر بار یه سوال پرسیدم اولین روز اداری بعدش قبل از ساعت 9 و نیم جواب داده بودند
در مورد مثبت و منفی یا * می شه امتیاز داد مثلا از 1 تا 10

من در کل با چیزی که بیانگر امتیاز باشه مخالفم. چه + باشه چه عدد. دلیلم هم اینه که بعضی چیزها سلیقه‌ای ایست.
مثلا من خوشحالم از اینکه ایروان سایت CEAC نداره یا از اینکه خلوته و جاذبه توریستی نداره. ولی شخص دیگری ممکنه بر خلاف من فکر کنه.
ما باید درجه رو طوری عنوان کنیم که برای کاربر امتیاز تداعی نشه و ناخودآگاه شروع به جمع زدن امتیازها نکنه! بلکه تو ذهنش تحلیل کنه و تصمیم بگیره که این درجه زیادش خوبه یا بده.
عمو سعید ثبت نام در CSC جهت تعیین شعبه پستی برای دریافت پاسپورت رو جا انداختی
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
مدت اجباری اقامت درآنکارا برای کسانی که بچه دارند وباید تست سل بدهند 2 روز بیشتره.با اجازه عمو سعید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
عمو سعید نظرت در مورد آب و هوا چیه ؟
زمستونای ایروان و ترکیه استخوان سوز و تابستونای امارات ویرانگره.
می تونه یه آپشن باشه ؟جایی مستتر نیست عایا ؟
لاتاری 2013
(2013-05-22 ساعت 15:35)Saeedv13 نوشته:  سلام به همه 2013ایها
آقایون و خانم ها
از بس که دوستان جدیدالورود 2014 ایمون در مورد انتخاب سفارت محل مصاحبه سئوال پرسیدن من به این موضوع حساسیت پیدا کردم و با دیدن پست های تکراری در این مورد کهیر می زنمTongue. اولش می خواستم بی خیال این مقایسه بشم. چون اگر به یک مقایسه ساده دست می زدیم و به یک جواب می رسیدیم همه مثلاً سفارت ابوظبی رو انتخاب می کردند و دو سفارت دیگه خلوت می شدند. ولی بعد به این نتیجه رسیدم که اولاً KCC در نهایت اجازه چنین اتفاقی رو نخواهد داد. در ثانی مقایسه این سه تا از جنبه های مختلف امکان پذیر هست و مثلاً یک نفر امکان مسافرت زمینی و صرفه جویی در هزینه ها ممکنه براش مهم باشه، یکی دیگه دوران کوتاهتر کلیرنس. به قول معروف: "هر کسی از ظن خود شد یار من". اینه که با صرف کمی وقت یک مقایسه اولیه و سریع بین این سه سفارت انجام دادم و نتیجه رو در عکس زیر براتون پست کردم. از همتون خواهش می کنم با اطلاعاتی که طی این مدت کسب کردین دو تا مورد رو بررسی و اعلام نظر کنید:
1- آیا اطلاعات داخل جدول درست هستند؟
2- آیا آیتم مهم دیگه ای هست که من از قلم انداختم و باید اضافه بشه؟
از همفکری دوستان کمال تشکر رو دارم. سعید
[عکس: attachment.php?aid=2888]
مرسی سعید جان ساندویچ فروشیهای آنکارا هم خوبه اونم اضافه میکردی
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
آب وهوا بسته به فصلش همه متغیرند.اما آنکارا علاوه بر سرمای زمستان هوای خیلی آلوده ای داره
به نظرم یک ردیف اختصاص بدیم به داشتن دکتر اونگان: آنکارا: ■■ ایروان و ابوظبی: N/A
(2013-05-22 ساعت 17:17)پدی نوشته:  آب وهوا بسته به فصلش همه متغیرند.اما آنکارا علاوه بر سرمای زمستان هوای خیلی آلوده ای داره

البته ما جنوبیا به سرما حساسیم.کهیر می زنیم.Big Grin
به قول ما خرما پزونم باشه میریم مصاحبه.شانس آوردیم به خدا.TongueCoolBig Grin
لاتاری 2013
خلاصه از جدول نتیجه میگیریم .همان که پولت را به دکتر اونگان ندی++++ واگه بدی- - - -
(2013-05-22 ساعت 17:20)امیر مهاجر نوشته:  به نظرم یک ردیف اختصاص بدیم به داشتن دکتر اونگان: آنکارا: ■■ ایروان و ابوظبی: N/A

Big Grin Big Grin Big Grin Tongue Smile هر هر هر هر ه (در این لحظه نفسم بند اومد ) اینو خوب اومدی امیر جان .. کلی خندیدم با اون N/A که نوشتی
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
(2013-05-22 ساعت 16:37)dali نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 11:50)nyayesh نوشته:  سلام دوستان.چرا سیس یک هفته است شایدم بیشتر به شماره کیس ما این پیغامو میده

Application Error

An unexpected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site administrator; no further action is required
مدارکمون پریروز رسیده سفارت آنکارا اینطوری که از سایت آرامکس چک کردم .مصاحبه مون هم هفته سوم ژوئن هست به نظرتون جای نگرانی هست یا خیلی این مسئله مهم نیست؟

منم هفته اول جون مصاحبه دارم همينو ميزنه چي كار كنم
تو سايت آرامكس براي من مقصد نهايي رو استانبول ميزنه زنگ زدم ميگه دليوريش استانبوله نگران نباشيد رسيده دستشون براي شما هم مقصد نهايي رو استانبول ميزنه

سلام .بله برای ما هم مقصد نهایی رو استانبول میزنه.پس جای نگرانی نیست اگه به شما هم همین پیغام رو میده لابد خود سایت یه مشکلی داره چون انتهای این پیغام میگه: هیچ اقدام دیگری مورد نیاز نیست

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست
تشکر کنندگان: farshadsh ، hamedhamed ، امیر مهاجر ، soruosh
عمو سعید
1)فکر میکنم جاذبه های توریستی در ابوظبی به مراتب بیشتر از جاهای دیگه هست.البته منظور دبی هست.اما آنکارا یه شهر اداری است و خیلی جاذبه های توریستی نداره ولی استانبول داره.در مورد ایروان الاعی ندارم .
2)در مورد هزینه ها فکر میکنم هزینه اقامت در دبی بیشتر هست.چرا که برای رفت و برگشت به ابوظبی شما متحمل هزینه خواهی بود اما در آنکار اینطور نیست.همچنین به دلیل اینکه دبی جزو شهرهای توریستی تری نسبت به دو شهر دیگه هست هزینه های خوراک و سیاحت بیشتر خواهد بود.همینطور هزینه صدور ویزا
3)به نظر من یه موردی هم اضاه میشد بهتر بود و اینکه در صورت کلیرنس خوردن ابوظبی و ایروان ویزا رو به کسان دیگه یا یکی از افراد کیس میده اما دردسر دریافت ویزا تو آنکارا بیشتره
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان