کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-05-21 ساعت 13:37)hutsa83 نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 12:29)nina22 نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 12:26)hutsa83 نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 11:04)nyayesh نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 09:04)hutsa83 نوشته:  سلام
در سايت سيس كيس نامبر را چجوري بايد وارد كرد .من بدون صفر هم وارد ميكنم اماميگه چنين كيس نامبري معتبر نيست

سلام میگن باید کیس نامبر رو بدون صفرهای وسطش وارد کنیم.

كسي دقيقا نميدونه بايد اين كيس نامبر چطوري وارد بشه؟نمونه برامون بذارين لطفا" مدير سايت.

مثلا اگه شماره کیس نامبر شما اینه 2013AS00001234 باید اینطوری واردکنید 2013AS1234
با اين روش هم وارد كردم پاسخ زير را ميده.
Your search did not return any data.

فکر میکنم من هم تا زمانی که کارنت نشده بودم هنوز، همین پیام رو میدیدم.
اگر کارنت نشدید هنوز، به همون خاطره
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: Rira2013 ، farshadsh
سلام دوستان عزیز,

من می خوام فردا مدارکم را واسه سفارت تو آنکارا پست کنم. لطفا راهنماییم کنید که نامه ی تمکن مالی بانک را اصلش را باید بفرستم یا کپی را بفرستم و اصلش را روز مصاحبه تحویل بدم؟ در مورد مدارک اسپانسر چی؟ اصل فرم 134 را که تکمیل کرده و امضا کرده پست کنم یا کپی اش را ؟

CaseNumber: 2013AS00007XXX
رویت قبولی: 3 May
ارسال مدارک: 25 May
زمان مصاحبه: نیمه ی اول jun
سفارت: آنکارا
نتیجه: PINK
مقصد: TX, USA

پرواز را بخاطر بسپار

تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 23:47)Rira2013 نوشته:  سلام دوستان عزیز,

من می خوام فردا مدارکم را واسه سفارت تو آنکارا پست کنم. لطفا راهنماییم کنید که نامه ی تمکن مالی بانک را اصلش را باید بفرستم یا کپی را بفرستم و اصلش را روز مصاحبه تحویل بدم؟ در مورد مدارک اسپانسر چی؟ اصل فرم 134 را که تکمیل کرده و امضا کرده پست کنم یا کپی اش را ؟

دوستان مهاجرسرایی که قبلا مدارکتون را پست کردید واسه مصاحبه می شه لطف کنید بگید کپی مدارک ( نامه بانک و اسپانسر) را بفرستم یا اصلش را؟ با پست DHL که تو خ وزرا هست بفرستم؟

CaseNumber: 2013AS00007XXX
رویت قبولی: 3 May
ارسال مدارک: 25 May
زمان مصاحبه: نیمه ی اول jun
سفارت: آنکارا
نتیجه: PINK
مقصد: TX, USA

پرواز را بخاطر بسپار

تشکر کنندگان:
نامه دوم بچه هایی که سفارت آنکارا هستند اومد ؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 10:59)rezaP نوشته:  نامه دوم بچه هایی که سفارت آنکارا هستند اومد ؟

نه هنوز
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: farshadsh ، sce
سلام دوستان.چرا سیس یک هفته است شایدم بیشتر به شماره کیس ما این پیغامو میده

Application Error

An unexpected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site administrator; no further action is required
مدارکمون پریروز رسیده سفارت آنکارا اینطوری که از سایت آرامکس چک کردم .مصاحبه مون هم هفته سوم ژوئن هست به نظرتون جای نگرانی هست یا خیلی این مسئله مهم نیست؟

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست
تشکر کنندگان: sce ، soruosh
سلام دوستان
با توجه به اينكه نامه دوم بعضي بچه هاي بولتن جون هنوز نيومده (احتمالا آنكارا هست)، از دوستان قديمي تر ميشه راهنمايي كنن كه

1) معمولا آنكارا كي مياد؟( به طور متوسط چند روز بعد از ساير جاها مثل ايروان يا ابوظبي)
2)بيشترين زمان انتظار واسه آنكارايي ها واسه نامه دوم چقدر بوده تا حالا؟
3) ماه قبل ( يعني آپريل) چند روز بعد از كارنتي نامه دوم اومد؟

ممنونم از كمكتون دوستان Smile
تشکر کنندگان: sce ، soruosh
سلام به همه 2013ایها
آقایون و خانم ها
از بس که دوستان جدیدالورود 2014 ایمون در مورد انتخاب سفارت محل مصاحبه سئوال پرسیدن من به این موضوع حساسیت پیدا کردم و با دیدن پست های تکراری در این مورد کهیر می زنمTongue. اولش می خواستم بی خیال این مقایسه بشم. چون اگر به یک مقایسه ساده دست می زدیم و به یک جواب می رسیدیم همه مثلاً سفارت ابوظبی رو انتخاب می کردند و دو سفارت دیگه خلوت می شدند. ولی بعد به این نتیجه رسیدم که اولاً KCC در نهایت اجازه چنین اتفاقی رو نخواهد داد. در ثانی مقایسه این سه تا از جنبه های مختلف امکان پذیر هست و مثلاً یک نفر امکان مسافرت زمینی و صرفه جویی در هزینه ها ممکنه براش مهم باشه، یکی دیگه دوران کوتاهتر کلیرنس. به قول معروف: "هر کسی از ظن خود شد یار من". اینه که با صرف کمی وقت یک مقایسه اولیه و سریع بین این سه سفارت انجام دادم و نتیجه رو در عکس زیر براتون پست کردم. از همتون خواهش می کنم با اطلاعاتی که طی این مدت کسب کردین دو تا مورد رو بررسی و اعلام نظر کنید:
1- آیا اطلاعات داخل جدول درست هستند؟
2- آیا آیتم مهم دیگه ای هست که من از قلم انداختم و باید اضافه بشه؟
از همفکری دوستان کمال تشکر رو دارم. سعید
[عکس: attachment.php?aid=2888]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

عموسعید من شخصا واکسن اصافی و تست سل فرزندم و به واسطه اون 3 روز اقامت اضافی در تصمیم گیریم تاثیر داشت
در صورتی که فکر میکنید منطقی این 2 آپشن رو هم اضافه کنید فکر کنم خوب باشه
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
عمو سعید در مورد 2013 ایها میتونید پیگیری پرونده با ceac رو هم اضافه کنید...

آنکارا +++
ایروان -
ابوظبی +
عمو سعید دست گلت درد نکنه که همیشه به فکر بچه‌هایی.
این مثبت‌ها از نظر مفهومی تضاد دارند باهم.
مثلا هزینه کم‌تر بهتره ولی مثبتش کمتره. امکان مسافرت زمینی خوبه، مثبت بیشترش خوبه. مثبت کمترش بده.
پیشنهاد اینکه اگر بنا به استفاده از مثبت و منفیه. اگر صفتی بده منفی بدیم و اگر خوبه مثبت بدیم. اگر بدتره منفی بیشتر و بهتره مثبت بیشتر بدیم.
یا کلا مثب و منفی رو بی خیال بشیم و چک مارک و ضربدر بزنیم تا کسی که میبینه ناخودآگاه برداشت مثبت و منفی ازش نکنه.
(2013-05-22 ساعت 15:35)Saeedv13 نوشته:  سلام به همه 2013ایها
آقایون و خانم ها
از بس که دوستان جدیدالورود 2014 ایمون در مورد انتخاب سفارت محل مصاحبه سئوال پرسیدن من به این موضوع حساسیت پیدا کردم و با دیدن پست های تکراری در این مورد کهیر می زنمTongue. اولش می خواستم بی خیال این مقایسه بشم. چون اگر به یک مقایسه ساده دست می زدیم و به یک جواب می رسیدیم همه مثلاً سفارت ابوظبی رو انتخاب می کردند و دو سفارت دیگه خلوت می شدند. ولی بعد به این نتیجه رسیدم که اولاً KCC در نهایت اجازه چنین اتفاقی رو نخواهد داد. در ثانی مقایسه این سه تا از جنبه های مختلف امکان پذیر هست و مثلاً یک نفر امکان مسافرت زمینی و صرفه جویی در هزینه ها ممکنه براش مهم باشه، یکی دیگه دوران کوتاهتر کلیرنس. به قول معروف: "هر کسی از ظن خود شد یار من". اینه که با صرف کمی وقت یک مقایسه اولیه و سریع بین این سه سفارت انجام دادم و نتیجه رو در عکس زیر براتون پست کردم. از همتون خواهش می کنم با اطلاعاتی که طی این مدت کسب کردین دو تا مورد رو بررسی و اعلام نظر کنید:
1- آیا اطلاعات داخل جدول درست هستند؟
2- آیا آیتم مهم دیگه ای هست که من از قلم انداختم و باید اضافه بشه؟
از همفکری دوستان کمال تشکر رو دارم. سعید
[عکس: attachment.php?aid=2888]

عمو سعید یه آیتم خیلی مهم رو از قلم انداختی پدر جان آیتم تنبلی پرسنل Big Grin آنکارا ++ ایروان +و ابوظبی _Big Grin

خسته نباشید عمو سعید عزیز
در مورد ایروان به نظرم جاذبه های توریستی اش خیلی کم بود, حداقل نسبت به آنکارا که 1 به 3 شاید هم بیشتر
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
ﻋﻤﻮ ﺳﻌﯿﺪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺍﮔﻪ ﺍﯾﻦ ﺟﺪﻭﻝ ﺭﻭ ﺑﺰﺍﺭﯾﻦ ﺑﺮﺍﯼ ۲۰۱۴ ﺍﯾﻬﺎ ﻫﺠﻮﻡ ﺳﻮﺍﻻﺷﻮﻥ ﺑﻪ ﻧﻮﻉ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﺍﻭﺝ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ ﻭ ﮐﻬﯿﺮﺍﺗﻮﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ...!!
ﯾﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺟﺪﻭﻝ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﯾﺎ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺧﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯿﻠﯽ ﺳﺎﺩﻩ ﺗﺮ ﮐﻪ ﺑﻔﻬﻤﻨﺪ !!
ﺍﺯ ﺯﺣﻤﺎﺕ ﺗﻮﻥ ﻣﺜﻞ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﺎ ۲۰۱۳ ﺍﯾﻬﺎ ﺳﭙﺎﺳﮕﺰﺍﺭﯾﻢ .

ﺍﻣﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺁﻧﮑﺎﺭﺍ : ﻋﺪﻡ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﻭﯾﺰﺍ
ﻭ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﺁﺷﻨﺎ ﺑﺮﻧﺪﻩ ۲۰۱۲ ﮐﻪ ۳۵ ﺭﻭﺯﻩ ﮐﻠﯿﺮ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ

ﻭ ﺍﻣﺴﺎﻝ .... ﻣﺎ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ۱۷۰ ﺭﻭﺯ ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻝ !!
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
عمو سعید میتونید آیتم دادن ویزای یک ضرب هم اضافه کنید که فکر میکنم ابوظبی، ایروان، آنکارا به ترتیب باشن
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان