کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
بچه ها من دو هفته است که مدام دارم بخش Visa Status Check رو در سایت https://ceac.state.gov رو چک میکنم، ولی هنوز وضعیتم رو به رنگ قرمز می زنه Invalid Immigrant Visa Case Number Sad به نظرتون پیگیری خاصی باید انجام بدم؟؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم:
برای مصاحبه، غیر از مدارکی که باید همراه خودم ببرم، آیا فرمی هم هست که نیازی به پر کردن و بردن باشه؟ اون فرمهای قدیمی رو باید یه بار دیگه پر کنم؟ جریان این فرم اطلاعات تماس چیه؟!
در مورد مدرک تحصیلی، آخریش رو باید ببرم یا دیپلم و پیش دانشگاهی هم نیازه؟ ریز نمرات چطور؟
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
تشکر کنندگان: farshadsh
(2013-07-04 ساعت 10:19)ashkanelecomp نوشته:  سلام دوستان من حدود دو هفته هست كه فرمها رو تكميل كردم و فرستادم و اونها برام فرداش اين ايميل رو جواب دادن:
The information you provided will be included in your case file for review.
خواستم بدونم كه الان بايد نامه دوم رو بزنم يا نه؟؟ چون الان دقيقاً 17 روز گذشته از ارسال نامه ارسال فرم ها.
كيس نامبر: 2013AS000037xx

شما یه چند روز هم صبر کن، حداکثر 7 روز. و تو این 7 روز مرتب سایت قبولی را چک کنین چون ممکنه نامه دوم (زمان و مکان مصاحبه) را ارائه کرده باشن. در صورت عدم دریافت این نامه، ایمیل بزنین و بپرسین که کارتون در کدوم مرحله هست. نگران هم نباشید حتماً مصاحبه میرید. پارسال یه کیس شبیه به شما بود و همون سپتامبر رفت مصاحبه و ویزاشو هم گرفت.

(2013-07-04 ساعت 11:37)mamalino10 نوشته:  بچه ها من دو هفته است که مدام دارم بخش Visa Status Check رو در سایت https://ceac.state.gov رو چک میکنم، ولی هنوز وضعیتم رو به رنگ قرمز می زنه Invalid Immigrant Visa Case Number Sad به نظرتون پیگیری خاصی باید انجام بدم؟؟؟

معمولاً 40-50 روز قبل از تاریخ مصاحبه، شماره کیس در این سایت شناسایی میشه . 2-3 روز پیش یکی از دوستان ابوظبی که هفته آینده مصاحبه دارن، تو پیغام خصوصی به من گفت که هنوز شمارش شناسایی نشده تو این سایت. از سفارت ابوظبی پرسیده بود، گفته بودن موردی نیست. اگه نامه ی دوم را دارین، همه چیز اُکی هست.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: mamalino10 ، گل نهال ، farshadsh ، ashkanelecomp ، azar1348 ، diamondmili
دوستانی که امارات مصاحبه دارند توصیه می شود با یکی از مسافر برهای ایرانی به ابوظبی بروند وفکر اتوبوس را نکنند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mani.iht ، mamalino10 ، farshadsh ، azar1348 ، spd-r ، diamondmili
(2013-07-04 ساعت 14:41)پدی نوشته:  دوستانی که امارات مصاحبه دارند توصیه می شود با یکی از مسافر برهای ایرانی به ابوظبی بروند وفکر اتوبوس را نکنند

میشه دلیلش رو بپرسم؟ زمان؟ هزینه؟ یا نکته کنکوری خاصی توش هست؟ و اگه نکته خاصی توش هست، این مسافربرهای ایرانی در اون مورد تفاوت و ارجحیتی نسبت به همدیگه دارن؟
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
تشکر کنندگان: farshadsh ، diamondmili
دوستان خوبم ، امروز همينطوري اومدم تو اين تابيك يه سري بزنم به شماها و ياد ٢ / ٣ ماه كذشته افتادم كه كلي دلشوره داشتم و منتظر كارنت شدن و نامه دوم و .... مي خوام بكم اصلا نكران نباشيين عزيزان همتون كه كارنت شدين جدا مصاحبه ميشين ميايين تو كليرينس ايشالا و البته تعداد كمي هم يضرب ويزا رو دريافت مي كنن و..... و فكر كنين كه سال ديكه اين موقع همكي تو بلاد كفر بسر ميبريم و تازه دلشوره و هيجان يه زندكي جديد Smile))))))))
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، 5ina ، farshadsh ، nedaba ، Betti ، spd-r ، Hedieh20 ، joody ، میخک سفید ، diamondmili
(2013-07-04 ساعت 15:43)mamalino10 نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 14:41)پدی نوشته:  دوستانی که امارات مصاحبه دارند توصیه می شود با یکی از مسافر برهای ایرانی به ابوظبی بروند وفکر اتوبوس را نکنند

میشه دلیلش رو بپرسم؟ زمان؟ هزینه؟ یا نکته کنکوری خاصی توش هست؟ و اگه نکته خاصی توش هست، این مسافربرهای ایرانی در اون مورد تفاوت و ارجحیتی نسبت به همدیگه دارن؟

زمان فاکتور مهمیه که با اتوبوس رعایت زمان سخته.اگه با علی آقا برید و4 نفر باشید نفری75 درهم رفت وبرگشت میشه
تشکر کنندگان: 5ina ، گل نهال ، farshadsh ، azar1348 ، spd-r ، mamalino10
(2013-07-03 ساعت 00:21)prstou نوشته:  سلام
امروز نامه دوم برای مادر من اومد. اسم پدرم هم داخل نامه بود اما اسم برادرم را حذف کرده بودند و وقت مصاحبه بهش ندادن با اینکه توی نامه اول اسمش بود!! برادرم موقعی که مادرم فرم لاتاری را پر میکرد زیر 21 بود و زمان اعلام نتیجه کمی از 21 سالش گذشته بود. من قبلا از سفارت آنکارا راجع به این مسئله سوال کرده بودم که گفته بودند موردی نداره و شامل حالش میشه! الان باید چی کار کرد؟ هفته ی دیگه وقت مصاحبشونه و همه چی آماده بود که هر سه نفر برن... راهی وجود داره؟هنوز میشه امیدوار بود؟ممنون میشم هر چه سریعتر منو راهنمایی کنید...واقعا گیج شدم...

بدجور به فکر رفتم.. من متولد 6/72 هستم. امسال برنده شدیم.. آیا برای ما هم یه همچین چیزی پیش میاد ؟ Sad
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، azar1348 ، ramin_red ، diamondmili
(2013-07-04 ساعت 16:45)5ina نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 00:21)prstou نوشته:  سلام
امروز نامه دوم برای مادر من اومد. اسم پدرم هم داخل نامه بود اما اسم برادرم را حذف کرده بودند و وقت مصاحبه بهش ندادن با اینکه توی نامه اول اسمش بود!! برادرم موقعی که مادرم فرم لاتاری را پر میکرد زیر 21 بود و زمان اعلام نتیجه کمی از 21 سالش گذشته بود. من قبلا از سفارت آنکارا راجع به این مسئله سوال کرده بودم که گفته بودند موردی نداره و شامل حالش میشه! الان باید چی کار کرد؟ هفته ی دیگه وقت مصاحبشونه و همه چی آماده بود که هر سه نفر برن... راهی وجود داره؟هنوز میشه امیدوار بود؟ممنون میشم هر چه سریعتر منو راهنمایی کنید...واقعا گیج شدم...

بدجور به فکر رفتم.. من متولد 6/72 هستم. امسال برنده شدیم.. آیا برای ما هم یه همچین چیزی پیش میاد ؟ Sad

به نظر من حتما برادرت هم برود و پی از توضیح دادن والدین به افیسر،احتمالابرادرت را هم اجازه ورود می دهند
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، azar1348 ، diamondmili
(2013-07-03 ساعت 15:11)zavosh نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 14:50)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان
من از کجا میتونم بفهمم مدارکی که پست کردم به سفارت آنکارا رسیده؟ باید ایمیل بزنم؟
کسی متنشو داره؟

بهترین راه تائید شرکت پستی هست که رسید ازش دارید.اگر آنها گفتند تحویل شده یعنی شده.
من واقعا" نگران این همه ایمیلی هستم که هر روز فقط بچه های اینجا میفرستند بعد هم منتظر پاسخ آنها هستند.
بنظر من فقط باید برای شرایط خاص به سفارت ایمیل زد.دقت کنیم که آنها همه ما را به یک چشم میبینند. ایرانی
ممنون شرکتی که پست کردم واسه تایید رسید پستی نوشتهDelivered - 0010459 STAMP USD EMBASSY STAMP این USD یعنی چی مگه نباید بزنه USA ?
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh ، negar_karimi6 ، diamondmili
یک سوال در مورد هزینه ها داشتم.من در لاتاری 2013 پذیرفته شدم و پس از آن ازدواج کردم و پس از آن فرمهای مربوطه را فرستادم.آگوست وقت مصاحبمه و با همسرم میرم.میخوام بدونم هزینه ای که توی سفارت پرداخت کنیم چند دلاره و آیا باید نقدا به سفارت ببریم؟و آیا هزینه برای هردو نفرمون باید پرداخت بشه؟
ممنون
****case number :2013AS***2
تشکر کنندگان: farshadsh ، Mehrdadordi ، tajhizgaran ، negar_karimi6
(2013-07-04 ساعت 21:29)pooyani نوشته:  یک سوال در مورد هزینه ها داشتم.من در لاتاری 2013 پذیرفته شدم و پس از آن ازدواج کردم و پس از آن فرمهای مربوطه را فرستادم.آگوست وقت مصاحبمه و با همسرم میرم.میخوام بدونم هزینه ای که توی سفارت پرداخت کنیم چند دلاره و آیا باید نقدا به سفارت ببریم؟و آیا هزینه برای هردو نفرمون باید پرداخت بشه؟
ممنون
هزینه نقدا داخل سفارت دریافت می شود و نفری 330 دلار می باشد اگر برا همسرتان نیز ویزا می خواهید باید براش پرداخت کنیدپس 660 دلار آماده برای سفارت داشته باشید .
تشکر کنندگان: pooyani ، 5ina ، farshadsh ، گل نهال ، tajhizgaran ، soodipooyan ، negar_karimi6 ، diamondmili
(2013-07-04 ساعت 21:29)pooyani نوشته:  یک سوال در مورد هزینه ها داشتم.من در لاتاری 2013 پذیرفته شدم و پس از آن ازدواج کردم و پس از آن فرمهای مربوطه را فرستادم.آگوست وقت مصاحبمه و با همسرم میرم.میخوام بدونم هزینه ای که توی سفارت پرداخت کنیم چند دلاره و آیا باید نقدا به سفارت ببریم؟و آیا هزینه برای هردو نفرمون باید پرداخت بشه؟
ممنون

سلام دوست من ، بله براي هر نفر ٣٣٠ دلار ناقابل بايد روز مصاحبه از جيب مبارك به صندوق تحويل بدين Smile مي مونه ١٦٥ دلار كه ايشالا ويزاتون اومد از طريق مستر كارت يا اينترنتي بايد انجام بدين براي هر نفر كه كرين كارتتون صادر بشه Smile موفق باشين
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
اگه ویزای یک ضرب بگیری اصلا یادتان نمی مونه که این پول را دادید
(2013-07-04 ساعت 20:25)amiro0008 نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 15:11)zavosh نوشته:  [quote='amiro0008' pid='369428' dateline='1372846804']
سلام دوستان
من از کجا میتونم بفهمم مدارکی که پست کردم به سفارت آنکارا رسیده؟ باید ایمیل بزنم؟
کسی متنشو داره؟

بهترین راه تائید شرکت پستی هست که رسید ازش دارید.اگر آنها گفتند تحویل شده یعنی شده.

ممنون شرکتی که پست کردم واسه تایید رسید پستی نوشتهDelivered - 0010459 STAMP USD EMBASSY STAMP این USD یعنی چی مگه نباید بزنه USA ?
?????????????????????????
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، negar_karimi6
(2013-07-04 ساعت 11:37)mamalino10 نوشته:  بچه ها من دو هفته است که مدام دارم بخش Visa Status Check رو در سایت https://ceac.state.gov رو چک میکنم، ولی هنوز وضعیتم رو به رنگ قرمز می زنه Invalid Immigrant Visa Case Number Sad به نظرتون پیگیری خاصی باید انجام بدم؟؟؟

فکر کنم کیس نامبرتون رو با صفراش وارد کردید.. صفرهای بهد as رو نباید بزنید

[quote='marsha' pid='369180' dateline='1372798755']
فرم اطلاعات تماس رو فقط برای شخص برنده باید پر کنم؟ اگه نه برای نی نی 1 سالم شماره تلفنو N/A بذارم؟!!!

(2013-07-03 ساعت 01:29)marsha نوشته:  فرم اطلاعات تماس رو فقط برای شخص برنده باید پر کنم؟ اگه نه برای نی نی 1 سالم شماره تلفنو N/A بذارم؟!!!

میشه جواب منو بدید پلیز؟؟؟؟Rolleyes
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، mamalino10 ، negar_karimi6

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان