کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
برای منم سواله که آیا باید کیس نامبرمونو بالا سمت راست مدارک مصاحبه مثل تمکن مالی و پرینت csc و ... بنویسیم یا خیر؟ اگه ممکنه پاسخ بدید دوستان!
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، amiz.abdollah ، negar_karimi6
(2013-07-13 ساعت 02:15)marsha نوشته:  برای منم سواله که آیا باید کیس نامبرمونو بالا سمت راست مدارک مصاحبه مثل تمکن مالی و پرینت csc و ... بنویسیم یا خیر؟ اگه ممکنه پاسخ بدید دوستان!

بله کیس نامبر را بالای سمت راست مدارک بنویسید, هم توصیه شده هم خیلی لازم که یکوقت مدارک قاطی پاطی نشه, بعد بیا درستش کن.
موفق باشید
2013AS00005xxx •
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، marsha ، amiz.abdollah ، negar_karimi6
(2013-07-13 ساعت 14:38)aghasina نوشته:  سلام من .... مرداد تاریخ مصاحبمه میخواستم بپرسم هزینه ی سفارتمون چند دلار میشه برای هر نفر؟ (3نفر بزرگسال 1نفز زیر 10سال)

سلام دوست عزيز
هزينه براي هر نفر (هر سني)٣٣٠دلار آمريكاست
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: گل نهال ، marsha ، amiz.abdollah ، tajhizgaran ، negar_karimi6
(2013-07-13 ساعت 15:33)Leila12020 نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 14:38)aghasina نوشته:  سلام من ..... مرداد تاریخ مصاحبمه میخواستم بپرسم هزینه ی سفارتمون چند دلار میشه برای هر نفر؟ (3نفر بزرگسال 1نفز زیر 10سال)

سلام دوست عزيز

سلام پس اين ٨٢٠ دلاري كه تو سايت آنكارا نوشته چيه؟
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، amiz.abdollah ، tajhizgaran ، negar_karimi6
(2013-07-13 ساعت 17:05)khoshaeen نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 14:38)aghasina نوشته:  سلام من 7ام مرداد تاریخ مصاحبمه میخواستم بپرسم هزینه ی سفارتمون چند دلار میشه برای هر نفر؟ (3نفر بزرگسال 1نفز زیر 10سال)

سلام دوست عزيز

اون مال قبلاً بوده، الان هزينه هر نفر همونطور كه ليلا جون گفتند فقط ٣٣٠ د.لاره
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، tajhizgaran ، aghaghia ، negar_karimi6
(2013-07-13 ساعت 17:07)گل نهال نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 17:05)khoshaeen نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 14:38)aghasina نوشته:  سلام من 7ام مرداد تاریخ مصاحبمه میخواستم بپرسم هزینه ی سفارتمون چند دلار میشه برای هر نفر؟ (3نفر بزرگسال 1نفز زیر 10سال)

سلام دوست عزيز

اون مال قبلاً بوده، الان هزينه هر نفر همونطور كه ليلا جون گفتند فقط ٣٣٠ د.لاره
ممنون خبر خوبي بود ما كيسمون سه نفري هست منم رو ٨٢٠دلار حساب كرده بودم.
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، amiz.abdollah ، honey rahmati ، negar_karimi6
(2013-07-17 ساعت 00:33)aghasina نوشته:  سلام
من مصاحبم ابوظبی هستش قبل از روز مصاحبه باید چیزی برای سفارت بفرستم؟؟
من شنیدم یه نسخه از سند ازدواج , کارت ملی ... میخوان درسته؟؟

نه، قبل از مصاحبه نبايد چيزي بفرستيد
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: aghasina ، tajhizgaran ، negar_karimi6
سلام دوستان
من تاریخ مصاحبم 21 مرداد تو ابوظبی هستش . میخواستم ببینم کی باید ابوظبی باشم؟ اونجا چجوری باید نوبت پزشک بگیرم و چه واکسن هایی را باید بزنم؟ (داخل تایپک واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی همه چیز شلوغه و هرکی یه نظری داده و مشخص نیست)
میدونم سوال تکراریه اما باید قبل رفتنم مدارک بفرستم سفارت؟
چون کیس چهار نفره هست میخواستم بدونم چه مدارکی باید ببرم با خودم ؟ یعنی مثلا مدرک تحصیلی 4 نفرو ببرم یا فقط شخص برنده رو؟
اگه بشه لیست مدارک که لازمه با خودم ببرم را بهم بگید واقعا ازتون سپاسگذار میشم
ممنون از دوستان و مدیر موفق سایت
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، negar_karimi6
(2013-07-17 ساعت 11:48)diamondmili نوشته:  سلام دوستان
من تاریخ مصاحبم 21 مرداد تو ابوظبی هستش . میخواستم ببینم کی باید ابوظبی باشم؟ اونجا چجوری باید نوبت پزشک بگیرم و چه واکسن هایی را باید بزنم؟ (داخل تایپک واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی همه چیز شلوغه و هرکی یه نظری داده و مشخص نیست)
چون کیس چهار نفره هست میخواستم بدونم چه مدارکی باید ببرم با خودم ؟ یعنی مثلا مدرک تحصیلی 4 نفرو ببرم یا فقط شخص برنده رو؟

جواب سؤال اولتونو توي تاپيك گرفتن وقت از دكتر دادم
واسه مداركي كه بايد با خودتون ببريد ، به امضاي bayat_r مراجعه كنيد و چك ليست مدارك لازم واسه مصاحبه را ببينيد
تشکر کنندگان: diamondmili ، payam62 ، tajhizgaran
(2013-07-17 ساعت 13:24)گل نهال نوشته:  

واسه مداركي كه بايد با خودتون ببريد ، به امضاي bayat_r مراجعه كنيد و چك ليست مدارك لازم واسه مصاحبه را ببينيد

من براي فرزندم از مدرسه يه نامه اشتغال به تحصيل گرفتم و دادم ترجمه كردن و بردم وتمام مدارك تحصيلي خودمون بعداز ديپلم و ديپلم
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: diamondmili ، tajhizgaran ، s.s.h
(2013-07-17 ساعت 15:39)smpf نوشته:  

من براي فرزندم از مدرسه يه نامه اشتغال به تحصيل گرفتم و دادم ترجمه كردن و بردم وتمام مدارك تحصيلي خودمون بعداز ديپلم و ديپلم

نامه اشتغالو به اسم سفارت امیکا گرفتید؟قبول کردن ؟ مهر دادگستری زدید؟
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، negar_karimi6
(2013-07-17 ساعت 18:26)diamondmili نوشته:  
(2013-07-17 ساعت 15:39)smpf نوشته:  

نامه اشتغالو به اسم سفارت امیکا گرفتید؟قبول کردن ؟ مهر دادگستری زدید؟

از من که برنده اصلی بودم همه مدارک رو خواستن غیر از گواهی اشتغال به کار البته همراهم بود ولی از شوهر و پسرم هیچی نخواستن البته پسرم 10 ساله هست در ضمن هیچ کدام از مدارک احتیاج به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه نداره مال من هم نداشت - برای سفارت ابوظبی احتیاج نیست چیزی پست کنی همه رو روز مصاحبه با خودت میبری - در ضمن سفارت ابوظبی فرمی نداره که پر کنی اون فقط برای سفارت آنکاراست بقیه مدارک رو از امضا آقای بیات ببین باز اشکال داشتی برا م پیام خصوصی بذار راهنمایی ات میکنم
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، گل نهال ، mamalino10 ، payam62 ، diamondmili ، aghaghia ، negar_karimi6
مدارکم رسید به آنکارا . سیس من واسه 18 جولای آپدیت شد.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
سفرنامه ام آپديت شد
http://mohajersara.com/thread-5613-post-...#pid374625
(پست موقت)
(2013-07-18 ساعت 14:10)گل نهال نوشته:  سفرنامه ام آپديت شد
http://mohajersara.com/thread-5613-post-...#pid374625
(پست موقت)

حالا كه بانو گل نهال تبليغ سفر نامه كردند بنده هم از جهت كمك به دوستان خواستم عرض كنم كه ما هم يه دختر دم بخت داريم تو تاپيك ابوظبيBig Grin
http://mohajersara.com/thread-5608-post-...#pid371619
جاست كيدينگ، من هم قبلا اطلاع رساني كرده بودم اما نه در اين تاپيك
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان