کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
برای انتخاب هتل مدتی بین نواپالاس و ریسیس مردد بودم. به خاطر دختر 9 ساله ام مجبور بودیم سه تخته یا به اصطلاح خودشون تریپل بگیریم. آژانس ج.ب. برای نواپالاس تو آفر شبی 93 دلار قیمت داده بود. وقتی روشا آنکارا بود ازش خواستم از ریسیس برام قیمت بگیره. اولش به روشا شبی 95 دلار قیمت داد. با راهنمایی روشا دو روز پیش شروع کردم به مکاتبه با مدیر ریسیس و بالاخره دیشب از طریق ایمیل رزروش کردم. اتاق سه تخته با صبحانه هر شب 150 لیر تقریباً معادل 85 دلار. یعنی با چک و چونه شبی 10 دلار کشوندمش پایین. خوبیش اینه که مدیرشون انگلیسیش به نسبت بقیه هتل هایی که بهشون ایمیل زدم خیلی خوبه. شما هم می تونین امتحان کنید ولی یه خواهشی ازتون داشتم. پارسال یه تعدادی از 2012ایها دیپس هاستل رو ایمیلی رزرو می کردن. اوایل خوب بود ولی یه مدتی بعد چند نفرشون با وجودی که هاستل رو رزرو کرده بودن و مدیر هاستل براشون اتاق نگه داشته بود نرفتن به هاستل و بدتر این که خبر ندادن به رسپشنش که رزروشون رو کنسل کنن. مدیر هاستل هم بعد مدتی رزرو ایمیلی و بدون کردیت کارتشو برای ایرانی ها لغو کرد. حالا اگر به ریسیس یا هر جای دیگه ایمیل می زنین و بعد از توافق روی قیمت قطعیش می کنین سعی کنید به قول و قرارتون عمل کنید و اگر شرایطی پیش میاد که واقعاً امکانش وجود نداره، هر چه زودتر بهشون خبر بدین و رزروتون رو کنسل کنین تا اتاقشو به مشتری دیگه ای بده و صفت ناپسند دیگه ای رو به ملت ما نسبت ندن. فراموش نکنید که با رعایت همین کارهای به ظاهر پیش پا افتاده است که می تونیم به تدریج وجهه آسیب دیده ی ایرانی ها در دنیا رو بهبود ببخشیم. سرچ هاتون رو انجام بدین و اگر در مورد ریسیس علاقمند بودین خبرم کنید تا آدرس ایمیل، احیاناً ایمیلهای خودم و جواب های مدیرشون رو براتون بفرستم. ارادتمند: سعید
با سلام. از عزیزان مهاجرسرا کسی چیزی راجع به Yavuz Hotel میدونه؟ فقط تو سایت Booking.com هستش اما سایت خودش خیلی عجیب! ترسیدم آنلاین رزرو کنم! ممنون میشم اطلاعات بدید.
کیس نامبر 3500 ; 1 نفر
مصاحبه:W4 FEB آنکارا
آپدیت ها: 11و12و13و14 Mar و 19 و 24 و 25 و 26 Apr
کلیرنس:April 26
تشکر کنندگان:
بچه ها سلام
خوب دیگه اوضاع ردیفه؟
حالا اونهایی که سه ، چهار هفته دیگه مصاحبه دارن و هوا هم خیلی سره
با لباس رسمی می شه رفت سفارت انوخ؟؟؟؟؟؟؟ یا دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پیرهن و کت آدم سردش نمی شه؟
کاپشن که نمی شه همزمان با این موارد استفاده کرد، ضایع هست خووووووووووووو؟
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان:
(2013-01-31 ساعت 11:16)sadeghi897 نوشته:  بچه ها سلام
خوب دیگه اوضاع ردیفه؟

صادقي جان كت و شلوارتو بپوش روشم پالتو
يكم سر كيسه رو شل كن داداش من :دي
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، mgolchin13 ، rezagh
(2013-01-31 ساعت 14:38)victorygo نوشته:  
خوب دیگه اوضاع ردیفه؟

خوشتیپ می شه ها
خوب شد گفتی
ایول
دی
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، mdna ، rezagh
(2013-01-31 ساعت 15:13)sadeghi897 نوشته:  
(2013-01-31 ساعت 14:38)victorygo نوشته:  
خوب دیگه اوضاع ردیفه؟

خوشتیپ می شه ها
خوب شد گفتی
ایول
دی
صادقی جان (دی جانCool )
به نظر من باید لباس مناسب بپوشی.یکضرب گرفتن ارتباطی به کت و شلوار ندارهShy اعتماد به نفس و باور داشتن خودت به اینکه میتونی از پس مشکلات بربیای کافیهBig Grin در ضمن به نظرم وضعیت کیس همه ماها قبل از مصاحبه 70-80 درصدش مشخصه براشونCool به نظرم لباسی بپوش که بهت میاد و باهاش راحتی. من خودم اینکارو میکنم و چند هفته دیگه یک ویزای یکضرب تو امضام میبینیBig GrinWinkWinkWink
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
من لباسم انتخاب کردم
فقط مشکل سرد بودن لباس می خواستم حل کنم محمد جان
من کلا همه کارام یک ضرب هست
دی
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، AsemanAbee ، fereydoooon ، mercedeh2011 ، Gerdoo
(2013-01-31 ساعت 21:25)sadeghi897 نوشته:  من لباسم انتخاب کردم
فقط مشکل سرد بودن لباس می خواستم حل کنم محمد جان
من کلا همه کارام یک ضرب هست
دی
عموصادقی میدونم صادقی (صداقت داری)Big Grin
کارت درسته شما.نگران سرما نباشWink قطب که نیستBig Grin نهایتا با کلاه و دستکش و شالگردن مشکلت حل میشهCool
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، fereydoooon ، mercedeh2011 ، sadeghi897
بچها کسی‌ میدون چه سیم کارتی تو ترکیه قیمتش خوبه. سیم کارتی که اینترنت نسبتا خوبی‌ هم داشته باشه
١٣XX :کیس نامبر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یه سوال داشتم کسی میدونه gold hotelچه جوریه؟
کیس نامبر:2013as3900.تاریخ مصاحبه:w2 feb. آنکارا مدت انتظار:70 روز
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یه سوال البته نمیدونم باید اینجا مطرح بشه یا نه چون در رابطه با سایت و روش کاره ... و اون اینکه اگه وارد یک موضوع شویم مثلا همین (سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...) و مستقیم بخواهیم بریم یک شماره صفحه رو ببینیم چطور میشه این کار را کرد بدون اینکه تک تک از صفحه اول یا آخر صفحات را مرور کنیم تا به شماره صفحه مورد نظر برسیم ببخشید شاید سوال خیلی ابتدایی باشه ولی من راهی براش پیدا نکردم Big GrinBig GrinBig Grin
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان: mercedeh2011
(2013-02-01 ساعت 11:44)AFSHIN-PIC نوشته:  سلام دوستان
یه سوال البته نمیدونم باید اینجا مطرح بشه یا نه چون در رابطه با سایت و روش کاره ... و اون اینکه اگه وارد یک موضوع شویم مثلا همین (سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...) و مستقیم بخواهیم بریم یک شماره صفحه رو ببینیم چطور میشه این کار را کرد بدون اینکه تک تک از صفحه اول یا آخر صفحات را مرور کنیم تا به شماره صفحه مورد نظر برسیم ببخشید شاید سوال خیلی ابتدایی باشه ولی من راهی براش پیدا نکردم Big GrinBig GrinBig Grin
شماره صفحه رو در آدرس بار وارد کنین. مثلا الان برای من این صفحه شماره 26 اه. (من در هر صفحه 50 پست میبینم، شما اگر به تنظیمات پیش فرض دست نزده باشین شماره صفحاتتون بیشتر از اینه) آدرسش هست:
http://mohajersara.com/thread-5411-page-26.html
هر صفحه ای که میخواین برین شماره اش رو بعد از page در آدرس بنویسین. Smile
تشکر کنندگان: گل نهال ، AFSHIN-PIC ، Soap McTavish ، Saeedv13 ، hasti_banoo ، mercedeh2011 ، pooyash ، rezagh ، Gerdoo
(2013-01-31 ساعت 22:22)ali usa نوشته:  سلام دوستان

من قبلا هم به ترکیه سفر کردم و در مورد هتلهای ترکیه نظرم اینه که باید همیشه یه ستاره ازشون کم کنی مثلا هتل چهار ستاره توی ترکیه با دبی خیلی فرق میکنه
اما در مورد هتل گلد من از دوستام که برای مصاحبه آنکارا رفته بودن پرسیدم و گفتن: با کمال تعجب هتل siyav و هتل گلد از حد انتظار بالا ترن و سه ستاره تاپ هستن و در ثبت نام تورهای آنکارا اول این دو تا هتل پر میشن چون قیمتشون مناسبه و از سه ستاره های دیگه خیلی خیلی بهترن

(2013-01-31 ساعت 22:20)ali5980 نوشته:  بچها کسی‌ میدون چه سیم کارتی تو ترکیه قیمتش خوبه. سیم کارتی که اینترنت نسبتا خوبی‌ هم داشته باشه

منم همین مشکل رو دارم و به اینترنت همراه احتیاج دارم چون گوگل اجازه دانلود نقشه آنکارا و استفاده افلاین رو نمیده اما بقیه جاها رو میشه دانلود کرد ، اینم از شانس ما
2013AS00004xxx
رویت قبولی: 1 May
تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر
فرمهای سری اول: 25 May با ایمیل
مصاحبه: آخرین روز فوریه ، آنکارا
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، fereydoooon ، mercedeh2011
خبر بسیار مهم مهم مهم بسیار مهم
بچه های که در این ماه میلادی مصاحبه دارن ایمیل رو چک کن هر روز
در ساعت 15:10 یک خبر گزاری بسیار معتبر اعلام کرد که بمبی در جلوی سفارت در آنکارا منفجر شده است
امکان تغییر زمان مصاحبه وجود داره
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: shaso ، ensan ، mercedeh2011 ، sadeghi897 ، pooyash ، homayoon13 ، Gerdoo
(2013-02-01 ساعت 15:38)farshad0o0 نوشته:  
(2013-01-31 ساعت 22:22)ali usa نوشته:  سلام دوستان

من قبلا هم به ترکیه سفر کردم و در مورد هتلهای ترکیه نظرم اینه که باید همیشه یه ستاره ازشون کم کنی مثلا هتل چهار ستاره توی ترکیه با دبی خیلی فرق میکنه
اما در مورد هتل گلد من از دوستام که برای مصاحبه آنکارا رفته بودن پرسیدم و گفتن: با کمال تعجب هتل siyav و هتل گلد از حد انتظار بالا ترن و سه ستاره تاپ هستن و در ثبت نام تورهای آنکارا اول این دو تا هتل پر میشن چون قیمتشون مناسبه و از سه ستاره های دیگه خیلی خیلی بهترن

(2013-01-31 ساعت 22:20)ali5980 نوشته:  بچها کسی‌ میدون چه سیم کارتی تو ترکیه قیمتش خوبه. سیم کارتی که اینترنت نسبتا خوبی‌ هم داشته باشه

منم همین مشکل رو دارم و به اینترنت همراه احتیاج دارم چون گوگل اجازه دانلود نقشه آنکارا و استفاده افلاین رو نمیده اما بقیه جاها رو میشه دانلود کرد ، اینم از شانس ما
اتاپ بلوار هتل خيلي خوبي بود. باور كنيد هيچ نيازي به نقشه نيست با اين همه راهنمايي و نقشه كه دوستان اينجا گذاشتند من كه رفتم انگار همه جارو ميشناختم. اونجا كنار هتل يك دكه هست من كارت تلفن ميگرفتم 5 لير 40 دقيقه حرف ميزديم. ما مرد هم دنبالمون نبود همه جارم متر كرديم والا. با مترو هم كه همه جا ميرفتيم اسونتر از اونيه كه فكر كنيد
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، گل نهال ، shaso ، yasaman1111 ، mercedeh2011 ، mdna ، sadeghi897 ، rezagh ، mrr777

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان