کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-29 ساعت 02:34)sadeghi897 نوشته:  ...من دنبال نقشه آنکارا هستم...
صادقی جان
اینو چند وقت پیش از تو سایت خودمون گرفتم. نمی دونم به دردت می خوره یا نه؟
نقشه آنکارا
تشکر کنندگان: el333 ، alirezass ، ali usa ، amir82 ، Soap McTavish ، rezagh
(2013-01-27 ساعت 15:21)rouzbehdarvishi نوشته:  سلام بچه ها.كسي هفته اول فوريه مصاحبه نداره؟

من دارم ولی چرا شما به این کیس پایین اینقدر دیر؟
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
تشکر کنندگان:
(2013-01-29 ساعت 12:16)majid9290 نوشته:  
(2013-01-27 ساعت 15:21)rouzbehdarvishi نوشته:  سلام بچه ها.كسي هفته اول فوريه مصاحبه نداره؟

من دارم ولی چرا شما به این کیس پایین اینقدر دیر؟
پایین و بالا نداره
از شماره 3400 تا 4300
همه Feb دارن دیگه
دیر نیست که زوده تازه اول Feb هست کجاش دیره اونوخ؟
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان:
(2013-01-28 ساعت 23:23)tala2013 نوشته:  
(2013-01-27 ساعت 13:37)amir2013 نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 12:57)bardia9 نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 12:33)StarIR نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 00:02)mdna نوشته:  با اجازه آقا بردیا بگم که این قیمتی که نوشتن برای هر نفر در اتاق دبل هستش

این قیمت ها رو از کدوم آژانس گرفتید؟ منم باید برای اواسط اسفند بلیط و هتل بگیرم و نفراتمون 3 نفر هستیم. خودم با دختر و پسر teenager
من به جزیره بهشت تماس گرفتم اما قیمت بلیط بالای پانصد و هتل مثلا آنکارا جلازا شبی 120 دلار قیمت داد!
سلام دوست عزيز
براتون پيغام خصوصي فرستادم
تماس بگيريد راهنماييتون ميكنن هتل 3 ستاره اتاب بلوار هم هست كه هم ارزون ميدن هم خوبه هتلش

سلام و درود.. میشه اسم و شماره اژانس رو به من هم بدین
اسم این آژانس را به منم بدبید من باید بعد کلیر شدم برم چون خیلی خوب گرفتی لطفا اگه میشه برام پیام خوصی بگذارید

آقا آدرس و شماره تماس این آژانس را به منم پیام خصوصی بده
تشکر کنندگان:
بچه ها من هتل ریسیس رو بهتون پیشنهاد میکنم، من از هتلش و مدیرش راضی بودم، هم تمیز بود هم انگلیسی بلد بودن هم مدیر محترمی داشت، باهاشون چوووووووووووووونه بزنین جواب میده Smile
بگین "روشا" معرفیتون کرده یا بگین یکی از بچه های مهاجرسرا معرفیتون کرده!
شانس بیارین خود مدیر جواب ایمیلتونو بده، میتونین تخفیف بیشتری بگیرین، رسپشنشون 1 آدمه بداخلاقه موودیه که 1 مقدار فضولی میکنه و تا بتونه نمیذاره مدیرش تخفیف بده!!!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Gerdoo ، amir82 ، mdna ، lilistar ، Ali DV-2013 ، rezagh
سلام.
من یک سایت نقشۀ آنکارا پیدا کردم. فکر می کنم به درد بخوره:
http://dl.getdropbox.com/u/715118/weblog...maplow.jpg

یک سایت تبدیل ماه شمسی به ماههای میلادی و قمری هم داره:
http://ghalambor.blogspot.co.uk/2008/02/...st_24.html
امیدوارم مفید باشند.
تشکر کنندگان: ali heydari ، iman2
سلام بچه ها جريان إرسال مدارك به سفارت چيه؟
بعد إز اينكه زمان دادن يا كارنت شديم چه كار مي كنيم ؟
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-01-29 ساعت 18:12)shaso نوشته:  سلام بچه ها جريان إرسال مدارك به سفارت چيه؟
بعد إز اينكه زمان دادن يا كارنت شديم چه كار مي كنيم ؟

بعد از دریافت نامه دوم باید تا 15 روز قبل از زمان مصاحبتون که توی همون نامه دوم زمان مصاحبه رو نوشته مدارک لازم رو که تو همین تاپیک هست برای سفارت بفرستید.
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، shaso
Exclamation 
[/quote]
صادقی جان
اینو چند وقت پیش از تو سایت خودمون گرفتم. نمی دونم به دردت می خوره یا نه؟
[آقا سعید من نمیتونم این نقشه را بازکنم ، آیا نیاز به نرم افزار خاصی هست ؟ با تشکر از پاسختون
***2013AS8/ تعداد :3 نفر/مصاحبه :w4 جون ابوظبی/ کلیر با برگه سفید/
کلیر: 17 سپتامبر ویزا: هیچوقت، کلیر شده بدون ویزا !!!
تشکر کنندگان:
(2013-01-29 ساعت 19:08)so_ar نوشته:  آقا سعید من نمیتونم این نقشه را بازکنم ، آیا نیاز به نرم افزار خاصی هست ؟ با تشکر از پاسختون
نه پدر جان. یک فایل عکس هست با فرمت jpg. اگر کامپیوترت نمی شناسه فایل رو و بازش نمی کنه روی فایل کلیک راست کن و open with و بعد هم windows photo viewer رو انتخاب کن. نباید مشکلی وجود داشته باشه.
تشکر کنندگان: rezagh ، so_ar
برای ارسال نامه اول به KCC با پست TPG ارسال کردم آیا اینبار هم با همون بفرستم آخه بقیه انگار اصلا از این سرویس استفاده نکردن و فقط با آرامکس یا TNT یا DHL فرستادن مشکلی پیش نیاد ؟
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان:
(2013-01-29 ساعت 19:45)AFSHIN-PIC نوشته:  برای ارسال نامه اول به KCC با پست TPG ارسال کردم آیا اینبار هم با همون بفرستم آخه بقیه انگار اصلا از این سرویس استفاده نکردن و فقط با آرامکس یا TNT یا DHL فرستادن مشکلی پیش نیاد ؟
TPG همون TNT هست که بعد تحریم به این نام کار میکنه.وقتی اسمشو عوض کرده می تونه به مقصد سفارت مرسوله بفرسته.
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، AFSHIN-PIC
(2013-01-30 ساعت 12:57)آسمان نیلگون نوشته:  
(2013-01-29 ساعت 19:45)AFSHIN-PIC نوشته:  برای ارسال نامه اول به KCC با پست TPG ارسال کردم آیا اینبار هم با همون بفرستم آخه بقیه انگار اصلا از این سرویس استفاده نکردن و فقط با آرامکس یا TNT یا DHL فرستادن مشکلی پیش نیاد ؟
TPG همون TNT هست که بعد تحریم به این نام کار میکنه.وقتی اسمشو عوض کرده می تونه به مقصد سفارت مرسوله بفرسته.
وب سایتش http://www.tpg.ir، فقط خود شرکت Tnt نیست کارهای ارسال بین المللی آن را tnt انجام میده
تشکر کنندگان: گل نهال ، AFSHIN-PIC
سلام
دوستان کسی آدرس email سفارت آنکارا را داره
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
تشکر کنندگان:
سلام رزرو کردن هتلهای آنکارا بصورت اینترنتی به صورت قابل ملاحضه ای تخفیف میخوره مثل سیستم آمریکا
بعضی از آژانسها این کار را میکنند ولی اگر کسی را در خارجه از کشور دارید میتونه براتون اقدام کنه
Booking یکی از اون سایتهاست که فکر کنم دیگه خیلی از بچه میشناسنش
و قیمت اطاف استاندارد با صبحانه و بدون صبحانه فرق زیادی میکنه
ما اینترنتی رزرو کردیم اطاق استاندارد دبل با تخت اضافه بدون صبحانه شبی افتاد حدود 63 دلار حضوری 10 دلار گرانتر میشد
رزرو از طریق سایت Booking کل پول پرداخت شد. فاصله تا سفارت پیاده 10 دقیقه
فقط امیدوارم زمان مراجعه هتل توزرد از آب در نیاد و اطاقش عین متن سایت و عکسش باشه
ولی دقت کنید در روش اینترنتی کنسلی مساوی با از دست دادن پول .
موفق باشید.
تشکر کنندگان: amir82 ، fereydoooon ، rouzbehdarvishi ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان