کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
خبر فوری:
متاسفانه.... در اثر انفجار انتحاری مقابل درب سفارت در آنکارا، دو نفر از ماموران حفاظت ساختمان کشته وافرادی نیز زخمی شدند.
تشکر کنندگان: گل نهال ، MAHDI2012 ، mercedeh2011 ، Gerdoo
جدي دارين ميگين اين جريان انفجار رو؟؟؟ پس مصاحبه هامون چي ميشه؟؟ هنل، بليط؟؟
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان: mercedeh2011
بله جدی جدی اتفاق افتاده
امیدوارم خللی برای جریان مصاحبه ها و صدور ویزا پیش نیاد
باید منتظر اطلاع رسانی سفارت و دوستانی که به زودی مراجعه می کنند برای کارهای مهاجرتی باشیم.
(2013-02-01 ساعت 17:49)victorygo نوشته:  جدي دارين ميگين اين جريان انفجار رو؟؟؟ پس مصاحبه هامون چي ميشه؟؟ هنل، بليط؟؟
تشکر کنندگان: mhz_ir
خبر مهم و فوری
متاسفانه طبق خبری که هم اکنون از بی.بی.سی منتشر شد در یک عملیات انتحاری در جلوی سفارت امریکا در آنکارا، انفجار صورت گرفت و دست کم دو نفر کشته شدند که یکی از آنها مامور سفارت و دیگری رهگذر بوده است.جزئیات بیشتر به زودی منتشر می گردد.دوستان هرگونه اطلاعات جدیدی از این موضوع دارند در اختیار قرار دهند تا از هرگونه مشکل در انجام پروسه گرفتن ویزا جلوگیری شود.
دوستان عزیز خواهشا به موضوع حاشیه ندید و اگر از منبع موثقی اطلاعات جدید تری به دست آوردید اینجا مطرح کنید.(یکی از دوستان رو با پیغام خصوصی بهشون راجع به این مسئله یادآوری کردم).به امید خدا مشکلی برای پروسه گرفتن ویزا برای همه عزیزان باقیمانده پیش نمیاد.
نکته مهم دیگه اینکه اگر از دوستان مهاجرسرا میدونید کیا الان اونجا هستن از حالشون با خبر بشید.
تشکر کنندگان: گل نهال ، ensan ، MAHDI2012 ، mercedeh2011 ، mdna ، homayoon13 ، Gerdoo
جدی میگیید امیدوارم یه شوخی بیشتر نباشه !!!!!!!! Sad
از بچه ها امروز کسی مصاحبه داشته ؟
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان: mercedeh2011
دوستان این خبر متاسفانه واقعیت داره و میتونید از این سایت http://www.radiofarda.com/content/f9-exp...90292.html اطلاعات بیشتری کسب کنید البته با vpn. خدا بخیر کنه و امیدوارم دیگه شاهد اینطور حوادث در هیچ کجا نباشیم
کیس نامبر : As39xx / تعداد افراد کیس : 2 / کارنت: 13/12/2012 / مصاحبه: 19 فوریه / کلیر 26 march / مقصد : نیوجرسی / دریافت ویزا : 11 اپریل
تشکر کنندگان: mhz_ir ، mercedeh2011 ، rouzbehdarvishi ، *NASIM*
(2013-01-31 ساعت 21:25)sadeghi897 نوشته:  من لباسم انتخاب کردم
فقط مشکل سرد بودن لباس می خواستم حل کنم محمد جان
من کلا همه کارام یک ضرب هست
دی

بله ؛ اگر که تهران هستید؛ اختلاف هوای تهران و انکارا حدود 2 درجه است و خیلی سرد نیست ولی با توجه به این ماجرای انتحاری وقت مصاحبه برای بچه ها چی میشه Sad
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
تشکر کنندگان: mhz_ir ، 3pideh ، sadeghi897 ، girl
(2013-02-01 ساعت 17:58)کاوه شیز نوشته:  جدي دارين ميگين اين جريان انفجار رو؟؟؟ پس مصاحبه هامون چي ميشه؟؟ هنل، بليط؟؟
سلام به همه ی دوستان خوبم
حدود سه ساعت پیش از طریق سایت یکی از خبرگزاری ها متوجه وقوع یک حمله انتحاری در ورودی بخش ویزای سفارت آمریکا در آنکارا شدم. بعد هم دوستان نگران در تمام تاپیک ها اقدام به انتشار خبر و موضع گیری در این زمینه کردند. به عنوان کسی که در دو هفته آینده در همین مکان مصاحبه دارم از این اتفاق هم نگرانم و هم خشمگین. ولی مطمئنم که خشم، نگرانی و ناراحتی من هیچ تاثیری در نتیجه نخواهد داشت. مطالبی که خدمت شما عرض می کنم نظرات شخصی من هست و به امید آرام کردن دوستان نگاشته شده. امیدوارم که بتونم ذره ای هر چند کوچک از نگرانی شما کم کنم.
دوستانی که نگران ربط دادن این موضوع به ایرانی ها هستند باید عرض کنم که من ندیدم هیچوقت هیچ ایرانی در حملات انتحاری به طور مستقیم دست داشته باشه. این تیپ حملات کار ملیت ها و نژادهای خاصی هست که من از بیم متهم شدن به دشمنی با این کشورها و نژادها و نژاد پرستی از نام بردن آنها معذورم. حتی مواردی که به طور غیر مستقیم به ما ربط داده شده اند هیچوقت به اثبات نرسیده اند.
هدف بمبگذار ورود به داخل سفارت بوده که البته امکان گذر از گیت امنیتی برایش فراهم نشده. این نشوندهنده کارآیی بالای سیستم های امنیتی سفارت هست. ممکن هست که در چند روز آینده تدابیر امنیتی اطراف سفارت مخصوصاً از طرف پلیس ترکیه شدیدتر بشه ولی به نظر نمیاد که در جریان مصاحبه ها خللی ایجاد کنه و به نظر من سفارت به طور عمدی و برای نشون دادن این که چنین حرکاتی تاثیری در فعالیت هاش نداشته اند طبق برنامه قبلی فعالیت خواهد کرد.
مطمئناً کلیرنس متقاضیان هیچ ربطی به این برنامه نخواهد داشت. روال کلیرنس تا حد زیادی خارج از سفارت و در "وزارت حفاظت از میهن یا سرزمین مادری" انجام میشه و برای تمام سفارت های آمریکا در تمام دنیا پروسه یکسانی هست و آنکارا تافته ی جدا بافته نیست. این که کلیر مصاحبه شونده های آنکارا سخت تر بشه به خاطر این که یکی خواسته تو این سفارت بمب بذاره مزاحی بیش نیست.
احتمالاً امروز پس از انفجار کل ساختمان سفارت تخلیه شده است و اگر با بخش ویزا تماس گرفتید و کسی جوابگو نبوده به خاطر اقدامات احتیاطی پس از انفجار بوده. از فردا شروع به تماس گرفتن کنید. هر چند که فردا هم شنبه است و احتمال نیمه تعطیلی سفارت با اوضاع فعلی وجود داره. به نظرم با شروع هفته جدید همه چیز به روال عادی باز خواهد گشت. اگر تاریخ مصاحبه شما خیلی نزدیک هست برای اطمینان از عدم تغییر در برنامه ها از ایمیل استفاده کنید. حتی در صورت تعطیلی موقتی سفارت کارمندان مربوطه از محل اقامت خود به اینترنت و اینباکس سفارت دسترسی خواهند داشت و با توجه به شرایط موجود احتمالاً پاسخگوی شما خواهند بود. اگر تاریخ مصاحبه ی شما خیلی نزدیک نیست خواهشمندم از ارسال ایمیل خودداری کنید و اجازه بدین دوستانی که نزدیک تر هستند و وضعیت اضطراری دارند در فاصله کوتاه تری به جواب برسند. اگر ایمیل شما پاسخ داده شد خواهشمندم پاسخ سفارت را برای اطلاع سایر دوستان پست کنین.
در بدترین حالت اگر تصمیم به تعطیلی سفارت گرفته بشه که بعید هست، هنوز سفارت های ایروان و ابوظبی پذیرای دوستان هستند و احتمالاً با تاخیری یک ماهه پرونده ها به این دو سفارت منتقل خواهند شد. چنین اتفاقی خیلی بعید خواهد بود چون همونطور که گفتم مهاجم نتونسته از سد امنیتی رد بشه و حفاظت سفارت کارش رو به خوبی انجام داده. و تعطیلی فعالیت ها زمانی اتفاق میوفته که امکان تامین امنیت برای کارکنان وجود نداشته باشه. پس از دوستان خواهشمندم که اعصابشون رو کنترل کنن و از حمله لفظی به پیروان ادیان خاص که باعث مشکلاتی در فعالیت سایت خواهد شد خودداری کنند. در انتها ضمن طلب آمرزش برای نگهبان بی گناه گیت امنیتی از خداوند طلب هدایت برای کسانی دارم که هنوز خشونت را وسیله ای برای رسیدن به امیال مادی و اهداف س.ی.ا.س.ی خود تصور می کنند. والسلام. سعید
الان یه خبر خیلی ناراحت کننده تو اخبار گفتن که برای سفارت آنکارا اتفاق افتاده . (ب.م.ب .گ.ذ.ا.ر.ی. جلوی سفارت) Sadامیدوارم این اتفاق برای دوستانی که اونجا مصاحبه دارن تاثیر منفی نذاره.
2013AS00004XXX
سفارت: ايروان
مصاحبه: march w1برگه آبي
تعداد : 1نفر
كليرنس : ؟؟؟
تشکر کنندگان: 3pideh ، mercedeh2011 ، fereydoooon ، *NASIM*
سلام
خبر خیلی بدی بودSadSadSadSad
یادمه یکی از بچه ها قدیمی تو امضاش نوشته بود
لاتاری 2012 خاطره شد
اگه واسه اونا خاطره شد
لاتاری 2013 واسه ما شده یک کابوسSadSadSad
یک جوریا وقتی این خبرو (که یکی از دوستان به صورت تلفنی بهم خبر داد) شنیدم دلشوره عجیبی گرفتم امیدوارم همه چی ختم به خیر بشه و مشکلی برای بچه های ما پیش نیاد
بچه ها امشب همه دعا کنیم واسه همدیگهRolleyesRolleyesRolleyes
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
سلام دوستای عزیر متاسفانه امروز حدوداً ساعت 1 بعد از ظهر یکی از اعضای گروههای چپگرای اهل ترکیه جلوی درب ورودی سفارت حمله انتحاری انجام داد خوشبختانه کسی از ایرانیا آسیب ندیده فقط یکی از نگهبانای در ورودی متاسفنه کشته شد و یک خبرنگار ترک هم مجروح شده ومن حدوداً 400 متر فاصله داشتم که صدای خیلی وحشتناکی شنیدم الانم تمام خیابونای منتهی به سفارت بستن ، فردا صبح دوباره می رم سفارت ببینم تعطیل هست یا نه؟ خبرشو بهتون میدم
(2013-02-01 ساعت 23:02)faridko نوشته:  سلام دوستای عزیر متاسفانه امروز حدوداً ساعت 1 بعد از ظهر یکی از اعضای گروههای چپگرای اهل ترکیه جلوی درب ورودی سفارت حمله انتحاری انجام داد خوشبختانه کسی از ایرانیا آسیب ندیده فقط یکی از نگهبانای در ورودی متاسفنه کشته شد و یک خبرنگار ترک هم مجروح شده ومن حدوداً 400 متر فاصله داشتم که صدای خیلی وحشتناکی شنیدم الانم تمام خیابونای منتهی به سفارت بستن ، فردا صبح دوباره می رم سفارت ببینم تعطیل هست یا نه؟ خبرشو بهتون میدم

دمت گرم ما رو بی خبر نذار میرسیBig Grin
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، homayoon13
دوست عزیز
متاسفم که با همچین حادثه ای مواجه شدی و از اینکه سلامت هستی خیلی خوشحالم
لطفا ما رو هم مطلع کن
خیلی ها مصاحبشون نزدیکه و میخوان بدونن وضعیت چجوری میشه
لطفا ما رو هم مطلع کن
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، Soap McTavish ، mercedeh2011 ، rezagh ، fereydoooon ، faridko ، *NASIM* ، Gerdoo
سلام دوستان
تورخدا یه خبر خوب بدید.
کیس نامبر:2013as3900.تاریخ مصاحبه:w2 feb. آنکارا مدت انتظار:70 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، mercedeh2011
ﻣﻦ اﻻﻥ اﻧﮕﺎﺭﻩ ﻫﺴﺘﻢ ﻛﻠﻴﻪ ﻛﻨﺴﻮﻟﮕﺮﻱ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺗﺮﻛﻴﻪ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪ ﻭاﻗﻌﺎ ﻣﺎ ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﻴﻢ ﭼﻜﺎﺭ ﻛﻨﻳﻢ اﻳﺎ ﺗﻐﻴﻴﺮاﺕ اﺳﺎﺳﻲ ﺭﺥ ﺧﻮاﻫﺪ ﺩاﺩ ﻓﻘﻄ ﺩﻋﺎ ﻛﻨﻴﺪ اﻳﻨﺠﺎ اﺻﻼ اﻭﺿﺎﻉ ﺧﻮﺏ ﻧﻴﺴﺖ
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، Saeedv13 ، sakar ، victorygo ، mhz_ir ، Hedieh20 ، AsemanAbee ، mdna ، usa lover ، rezagh ، sayeh_m ، fereydoooon ، *NASIM* ، homayoon13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان