کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان
من نمی خوام تضعیف روحیه کنم ولی ظاهراً شرایط وخیمه، چون واشینگتن به آمریکایی ها توصیه کرده از دفاتر دیپلماتیک در سراسر ترکیه دوری کنند.
چنین حادثه هایی واقعاً جای تأسف داره.

ولی با وجود این شرایط اگر امکان داره در مورد راهکار ها صحبت کنیم.
ما 1 هفته دیگه مصاحبه داریم و بلیط ترکیش و هتل و ... کلی خرج دیگه اونم برای 3 نفر انجام دادیم، واقعاً اگر مصاحبه کنسل بشه چکار باید کرد؟
من با دوستانی که الآن آنکارا هستند همدردی می کنم و با اینکه می دونم شرایطشون سخته ازشون خواهش می کنم که در مورد شرایط سفارت اگر تونستند اطلاع رسانی کنند.
من خودم از طریق سایت سفارت یک ایمیل زدم و پس از ابراز تأسف، در مورد وضعیت مصاحبه در هفته آینده سوال کردم، البته بعید میدونم در این شرایط بتونند پاسخ بدهند.

با سپاس
تشکر کنندگان: *NASIM* ، ensan ، تجریش ، گل نهال ، mdna ، fereydoooon ، HRSH
(2013-02-02 ساعت 02:10)miilad2 نوشته:  
(2013-02-01 ساعت 23:28)تجریش نوشته:  سلام
بچه هفته چهارم Feb آنکار چندنفر هستند ؟
اگر بخواهید همدیگه را ببینیم در آنکارا یک جایی قرار بگذاریم .

هستم قربان من 24 فوریه میرم ... حتما اوکی کن ببینیم همو
اگر انشاالله سفارت به وضع عادی برگرده ما از 19 Feb در آنکارا هستیم و حدود 8 یا 9 روز اقامت میکنیم ما هم هتل گرفتیم و هم هواپیما پرداختها هم انجام شده
در تماس باشیم تا ببینیم چی میشه توکل به خدا.
موفق باشید
تشکر کنندگان: *NASIM* ، rezagh ، sakar
سلام دوستان.من20فوریه مصاحبه دارم.بلیط1طرفه گرفتم.امیدوارم تا آزمان همه مشکلات بر طرف بشه ولی اگر نشه امیدوارم مصاحبه را با ارمنستان انتقال بدهند بازم به نظر من کمتر ضرر میکنیم.به امیدموفقیت برا همه و خودم.Shy
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
تشکر کنندگان: *NASIM* ، Hedieh20 ، mreza_ce ، rezagh
(2013-02-02 ساعت 12:07)تجریش نوشته:  

اگر انشاالله سفارت به وضع عادی برگرده ما از 19 Feb در آنکارا هستیم و حدود 8 یا 9 روز اقامت میکنیم ما هم هتل گرفتیم و هم هواپیما پرداختها هم انجام شده
موفق باشید

سلام
من الان انکارا هستم به سفارت ایمیل زدند گفتند که برنامه ها تغییر نمیکند.
خوشبختانه ظاهرا مشکلی پیش نیامده. ما 7 مصاحبه داریم.اگه خبری شد اعلام میکنم
شماره کیس: 2013AS3XXX ، رویت قبولی:1 ، می کنسولگری:آنکارا ،تعداد کیس: 3 نفر، ارسال فرم:بار اول May ،بار دوم Sep ، تاریخ مصاحبه 7ّ Feb , ,کلیرنس 28 june وتاریخ ورود july 2013 ساکن پلینو - تگزاس
(2013-02-02 ساعت 12:29)رضا امیر نوشته:  

موفق باشید

سلام

سلام
آقا دم شما گرم مارو حتما در جریان بزارید لطفا
من هم 12feb مصاحبه دارم
تشکر کنندگان: mdna ، Emma_a432 ، آسمان نیلگون ، Gerdoo ، mreza_ce ، ali5980 ، pooya.n ، علی مب ، homayoon13 ، Farshid22 ، HRSH ، rezagh
(2013-02-02 ساعت 12:32)nirvana_kobin نوشته:  

موفق باشید

سلام

سلام
آقا دم شما گرم مارو حتما در جریان بزارید لطفا
من هم 12feb مصاحبه دارم

ما هم اواخر هفته دوم فوریه
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: alirezass ، nirvana_kobin ، rezagh
خبره ايميل معتبره? خدا كنه اين طور باشه. من تو هفته ديگه مصاحبه دارم كلي هم خرج كردم اومدم اينجا اگر كنسل بشه چكار بايد كرد كسايي كه نيومدن باز شانس بهتري داشتن ما رو كه همچين چشم كردن كه سفارت تركيد خلاصه ما كه انكارا هستيم كه اعصابامون داغونه.ما ديروز تازه خوشحال از مديكال در اومديم كه دو نفرمون شد 400 دلار كه راننده تاكسي گفت سفارت بووووم! شوكه شديم فكر مي كردم خواب مي بينم. اومديم جلو ديديم خيابون كندي رو بستن و پره پليسه و پره كماندو اومدم هتل نگهبان دم در با يه حال خراب اين خبر روگفت حالا واقعا بلاتكليف هستيم من بيشتر نگران هزينه ها هستم با اين دلار لعنتي
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
(2013-02-02 ساعت 12:55)majid9290 نوشته:  خبره ايميل معتبره? خدا كنه اين طور باشه. من تو هفته ديگه مصاحبه دارم كلي هم خرج كردم اومدم اينجا اگر كنسل بشه چكار بايد كرد كسايي كه نيومدن باز شانس بهتري داشتن ما رو كه همچين چشم كردن كه سفارت تركيد خلاصه ما كه انكارا هستيم كه اعصابامون داغونه.ما ديروز تازه خوشحال از مديكال در اومديم كه دو نفرمون شد 400 دلار كه راننده تاكسي گفت سفارت بووووم! شوكه شديم فكر مي كردم خواب مي بينم. اومديم جلو ديديم خيابون كندي رو بستن و پره پليسه و پره كماندو اومدم هتل نگهبان دم در با يه حال خراب اين خبر روگفت حالا واقعا بلاتكليف هستيم من بيشتر نگران هزينه ها هستم با اين دلار لعنتي

امیدوارم که دوشنبه مصاحبه ها برقرار باشه
اما اگر خبر جدیدی شنیدید حتما به ما هم بگید
این بلاتکلیفی واقعا سخته
(من دقیقا یادمه وقتی ماجرای سفارت انگلیس پیش اومد چه حالی بودم)
خدا رو شکر این وضعیت بهتری داره و سفارت همچنان برقراره
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: lilac ، rezagh
(2013-02-01 ساعت 23:57)faridko نوشته:  
(2013-02-01 ساعت 23:49)sakar نوشته:  سلام بچه ها
من 25 فوریه مصاحبه دارم و کلی هزینه بلیط و هتل دادم ممکنه که مصاحبه هارو لغو کنن ؟ من نگرانم واقعا نمی تونم این اتفاق و باور کنم آخه کی این حماقتو کرده؟!!!!!!!!!!!! خدا کنه ایرانی از آب درنیاد

نه دوست عزیز خوشبختانه ایرانی نیست ، اهل ترکیه عضو یکی از گروههای تندرو اسلامی ، قبلا نوشتم من الان آنکارام فردا اگه گذاشتن نزدیک سفارت بشم آمار میگیرم ولی به شعاع چند کیلومتری پرنده هم نمیتونه پر بزنه

درود
به نظر من این حادثه دیر یا زود اتفاق میوفتاد. از شکل و شمایل معترضین ترکیه بعید به نظر نمیرسید. خدا رو شکر که برای مردم و درخواست کننده ها اتفاقی پیش نیومد. مطمئناً از این به بعد حفاظت از سفارت چند برابر میشه و با خیال راحت میشه اونجا رفت، مخصوصاً ما که خانواده همراهمونه و دلواپسیم.
به امید خدا تو برنامه ها هم تغییری نمیدن. البته واسه شخص من اگه 24 ساعته از آسمون سنگم بباره ترجیح میدم خودمو برسونم سفارت و توجهی به این مسائل ندارم.
نابرده رنج، گنج میسر نشود.
دوستان، نباید نگران باشیم، زمانی باید دلواپس بود که سال بعد هم اینجا موندگار باشیم.
باعرض پوزش، فقط خواستم یکم از نگرانی خودم و دوستانم کم کنم، فقط یک درددل بود.
باسپاس
39##
آنکارا، 3نفر، مصاحبه: 26 فوریه، کلیرنس: 18 آوریل......سفرنامه•●❤
تشکر کنندگان: my2220 ، گل نهال ، alirezass ، Emma_a432 ، علی مب ، mreza_ce ، lilac ، bardia9 ، amir82 ، afs ، rezagh

موفق باشید
سلام
می شه بگید کی ایمیل زدید و کی جواب دادن؟
من دیروز ایمیل زدم هنوزم خبری نشده ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، rezagh
دوستان، بهتره تو این وضعیت در مورد اتفاق دیروز کمتر صحبت کنیم تا از یادمون بره.
تو آنکارا جایی هست که کالسکه بچه کرایه بده (شاید خود هتلها) تا دیگه کالسکه با خودمون نبریم؟! :-)
آخه میگن اضافه بار مثلاً ترکیش ایر، کیلویی 20 یورو میشه. در این مورد کسی چیزی میدونه؟ دیگه نمیرزه با خودمون کالسکه ببریم!!
بدون کالسکه هم خیلی سخت میشه.
لطفاً راهنمایی کنید.
باسپاس
39##
آنکارا، 3نفر، مصاحبه: 26 فوریه، کلیرنس: 18 آوریل......سفرنامه•●❤
تشکر کنندگان:
(2013-02-01 ساعت 23:57)faridko نوشته:  
(2013-02-01 ساعت 23:49)sakar نوشته:  سلام بچه ها
من 25 فوریه مصاحبه دارم و کلی هزینه بلیط و هتل دادم ممکنه که مصاحبه هارو لغو کنن ؟ من نگرانم واقعا نمی تونم این اتفاق و باور کنم آخه کی این حماقتو کرده؟!!!!!!!!!!!! خدا کنه ایرانی از آب درنیاد

نه دوست عزیز خوشبختانه ایرانی نیست ، اهل ترکیه عضو یکی از گروههای تندرو اسلامی ، قبلا نوشتم من الان آنکارام فردا اگه گذاشتن نزدیک سفارت بشم آمار میگیرم ولی به شعاع چند کیلومتری پرنده هم نمیتونه پر بزنه

اخبار اشتباه ندید من الان انکارا هستم و طرف یک ترکیه ای از گروهای چپگرا و لنیستی بوده و دیشب از خیابون جلو در سفارت رد شدم مامور بود ولی مردم رفت وامد داشتن و اصولا سفارت تو یک منطقه شلوغ شهره و نمیشه کسی رفت وامد نکنه نمی دونم شما کدوم طرفش رفتی ولی اونایی که شما میگی ما که ندیدیم ن
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: گل نهال ، sadeghi897 ، sayeh_m ، mreza_ce ، *NASIM* ، mgolchin13 ، lilac ، bardia9 ، homayoon13 ، fereydoooon ، rezagh
منم 13 فوریه وقت دارم ...فقط خدا کنه همه چی عادی بشه تا اون موقع...
category: F2B--embassy: Ankara, Turkey--Case #: ANK2005XXXXXX--NVC Case complete: Oct 2012--Interview: Feb 2013+ 9 Q+ CV--Clearance: Dec 2013-Visa: Jan 2014Big Grin[/color]
تشکر کنندگان: گل نهال ، mreza_ce ، nirvana_kobin
(2013-02-02 ساعت 14:10)Gerdoo نوشته:  دوستان، بهتره تو این وضعیت در مورد اتفاق دیروز کمتر صحبت کنیم تا از یادمون بره.
تو آنکارا جایی هست که کالسکه بچه کرایه بده (شاید خود هتلها) تا دیگه کالسکه با خودمون نبریم؟! :-)
آخه میگن اضافه بار مثلاً ترکیش ایر، کیلویی 20 یورو میشه. در این مورد کسی چیزی میدونه؟ دیگه نمیرزه با خودمون کالسکه ببریم!!
بدون کالسکه هم خیلی سخت میشه.
لطفاً راهنمایی کنید.
باسپاس
عزیزم نمی شه
ما این روز یا عازم هستیم
یا مصاحبه داریم
شما نیگاه به خودت نکن که دو سه هفته دیگه هستی
اینجا باید بچه ها اطلاع رسانی کنن.
این مسئله رو خواهشن درک کنید
ارتباط هم که نمی شه با سفارت گرفت
تنها منبع بچه هایی هستن که از اونجا یا اینجا پیگیری کردن.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: smartie ، مهتاب - 2251 ، mreza_ce ، lilac ، bardia9 ، amir82 ، Gerdoo ، nina22
یه سوال...
این جایی که منفجر شده همون جایی هست که جلوش مراجعین صف می ایستادن؟
من خیلی سال پیش یکبار آنکارا رفته بودم و الان حضور ذهن ندارم...
category: F2B--embassy: Ankara, Turkey--Case #: ANK2005XXXXXX--NVC Case complete: Oct 2012--Interview: Feb 2013+ 9 Q+ CV--Clearance: Dec 2013-Visa: Jan 2014Big Grin[/color]
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان