کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام از دوستای که انکارا هستن یا رفتن کارشون شده کسی یه جواب بده ممنون میشم اولا من چهارشنبه مصاحبه دارم حالا اگه یه ضرب ویزا بگیرم من میتونم بلافاصله بعدش بدون پاسپورت برم استانبول با همراهام و PTT هم استانبول انتخاب کنم تا دوشنبه تو استانبول بهم تحویل میدن موندم چکار کنم بیلیط یه سره بگیرم اونجا بلیط برگشت چنده وای خدا یکی کمک کنه دارم دیونه میشم .
تشکر کنندگان: sadeghi897
(2013-02-02 ساعت 14:34)amin2222 نوشته:  سلام از دوستای که انکارا هستن یا رفتن کارشون شده کسی یه جواب بده ممنون میشم اولا من چهارشنبه مصاحبه دارم حالا اگه یه ضرب ویزا بگیرم من میتونم بلافاصله بعدش بدون پاسپورت برم استانبول با همراهام و PTT هم استانبول انتخاب کنم تا دوشنبه تو استانبول بهم تحویل میدن موندم چکار کنم بیلیط یه سره بگیرم اونجا بلیط برگشت چنده وای خدا یکی کمک کنه دارم دیونه میشم .

اولا، تو سفارت ب...م...ب گذاشتن، معلوم نیست که سفارت فعلا تعطیل هست یا شروع به کار میکنه ( انشاالله که شروع به کار کنه)
ثانیا، باید (حتما) زمان مصاحبه برگه ثبت نام CSC را داشته باشی و PTT رو مشخص کرده باشی و اگه تا الان این کار رو انجام ندادی همین آلان انجام بده.
ثالثا، اگه انشاالله یکضرب بگیری ۵ روز کاری طول میکشه که ویزا بگیری
رابعا، چهارشنبه وقت سفارت داری، هنوز بلیط نگرفتی؟
به نظرم فعلا اخبار رو دنبال کن و ببین که سفارت چه روندی رو پس از این اوضاع بحرانی در نظر میگیره
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: asal1907 ، ensan ، victorygo ، pooya.n ، mreza_ce ، گل نهال ، mgolchin13 ، lilac ، bardia9 ، sayeh_m ، homayoon13 ، el333 ، sadeghi897 ، rezagh
بینندگان عزیز
کاش به آن مسافرت نرفته بیدیم !
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
تشکر کنندگان: abas_kashan ، sadeghi897
(2013-02-02 ساعت 15:21)nima1348 نوشته:  بینندگان عزیز
کاش به آن مسافرت نرفته بیدیم !
چراااااااااااااااااااااااااااا؟
خدای نکرده طوری شده؟شما الان انکارا هستید؟
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: گل نهال ، rezagh
سلام
فعلآ نه وزارت امور خارجه آمریکا و نه سفارت آمریکا در آنکارا اطلاعیه ای درباره تغییر زمان مراجعه و اختلال در فعالیت بخش کنسولی درباره این حادثه اعلام نکرده
و این نشانه خوبیه باز بیشترین و درست ترین اطلاعات رو بچه هایی که در حال حاضر آنکارا هستند میتونند بدان و تا دوشنبه جز صبر و حوصله کار دیگه ای نمیشه کرد .
موفق باشید.
(2013-02-02 ساعت 14:34)amin2222 نوشته:  سلام از دوستای که انکارا هستن یا رفتن کارشون شده کسی یه جواب بده ممنون میشم اولا من چهارشنبه مصاحبه دارم حالا اگه یه ضرب ویزا بگیرم من میتونم بلافاصله بعدش بدون پاسپورت برم استانبول با همراهام و PTT هم استانبول انتخاب کنم تا دوشنبه تو استانبول بهم تحویل میدن موندم چکار کنم بیلیط یه سره بگیرم اونجا بلیط برگشت چنده وای خدا یکی کمک کنه دارم دیونه میشم .

(2013-02-02 ساعت 14:50)kavirr نوشته:  

اولا، تو سفارت ب...م...ب گذاشتن، معلوم نیست که سفارت فعلا تعطیل هست یا شروع به کار میکنه ( انشاالله که شروع به کار کنه)
ثانیا، باید (حتما) زمان مصاحبه برگه ثبت نام CSC را داشته باشی و PTT رو مشخص کرده باشی و اگه تا الان این کار رو انجام ندادی همین آلان انجام بده.
ثالثا، اگه انشاالله یکضرب بگیری ۵ روز کاری طول میکشه که ویزا بگیری
رابعا، چهارشنبه وقت سفارت داری، هنوز بلیط نگرفتی؟
به نظرم فعلا اخبار رو دنبال کن و ببین که سفارت چه روندی رو پس از این اوضاع بحرانی در نظر میگیره
اگه پاسپورتتون را بابت ویزا بگیرند بدون پاسپورت جایی نمی توانیید بروید چون تو فرودگاه و ترمینال و هتل ازتون پاسپورت می خواهند بنابر این برای همان انکارا برنامه ریزی کنید.
کیس نامبر:2013AS3XXX. تعداد:4 نفر . سفارت :انکارا . مصاحبه : 7 MAR +برگه صورتی + فرم 10 سوالی . کلیرنس :18 APR (روز انتظار42) . دریافت ویزا:MAY 8.مقصد :سیاتل سفر اول رفت :20 JUL برگشت: 12 AUG
تشکر کنندگان: homayoon13 ، sadeghi897 ، alirezass ، rezagh
خواهش می کنم یکی یه فکری کنه من فردا پرواز دارمSad
تشکر کنندگان: shimoda ، sadeghi897 ، lilac ، mino2013
میگن اگه پاسپورت رو بگیرن بجاش یه مدرکی میدن بهت دیگه با اون نمیشه رفت استانبول کسی چیزی میدونه بالاخره PTT بزنم استانبول بزنم انکارا ای خداااااااااااااا
تشکر کنندگان: r_ent ، rezagh
(2013-02-02 ساعت 14:25)sadeghi897 نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 14:10)Gerdoo نوشته:  دوستان، بهتره تو این وضعیت در مورد اتفاق دیروز کمتر صحبت کنیم تا از یادمون بره.
تو آنکارا جایی هست که کالسکه بچه کرایه بده (شاید خود هتلها) تا دیگه کالسکه با خودمون نبریم؟! Big Grin
آخه میگن اضافه بار مثلاً ترکیش ایر، کیلویی 20 یورو میشه. در این مورد کسی چیزی میدونه؟ دیگه نمیرزه با خودمون کالسکه ببریم!!
بدون کالسکه هم خیلی سخت میشه.
لطفاً راهنمایی کنید.
باسپاس
عزیزم نمی شه
ما این روز یا عازم هستیم
یا مصاحبه داریم
شما نیگاه به خودت نکن که دو سه هفته دیگه هستی
اینجا باید بچه ها اطلاع رسانی کنن.
این مسئله رو خواهشن درک کنید
ارتباط هم که نمی شه با سفارت گرفت
تنها منبع بچه هایی هستن که از اونجا یا اینجا پیگیری کردن.
آقا صادقی جان، قبول دارم، ولی از بقیه کارامون موندیم، نظر من هم به عمو سعید نزدیکه، احتمال توقف مصاحبه بعید بنظر میرسه، چون امریکائیها نمیخوان قضیه رو حاد جلوه بدن به کارشون ادامه میدن، درب ورودی مهاجرین هم که آسیب ندیده، بعدشم کسی که هتل و هواپیماش رزروه و فردا پسفردا عازمه، رفتنش بهتر از نرفتنه، حداقل از بلاتکلیفی بهتره. شایدم بتونه با حضورش زمان مصاحبه رو بنا به دلایلی مثل اینکه نمیدونسته و از قبل برنامه ریزی کرده و حالا بزار بریم جون مادرت و Big Grin ...همونجا حل کنه.
مطمئناً بچه های آنکارا هم اطلاعات رو میرسونن. ما چه دلهره داشته باشیم چه نداشته باشیم قضیه همونیه که امریکائیها تصمیم میگیرن و انجامش میدن.
آخه اینجوری که دلار داره میره بالا و همه چی هم قروقاطی شده حرص و جوش ما فقط سکته و ناکامی از دیدار ینگه دنیا رو درپی داره!!!
حالا یکی جواب مارو بده، از کالسکه بچه کسی خبری داره؟! Big Grin
39##
آنکارا، 3نفر، مصاحبه: 26 فوریه، کلیرنس: 18 آوریل......سفرنامه•●❤
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، Emma_a432 ، Saeedv13 ، rezagh ، *NASIM*
(2013-02-02 ساعت 18:02)Gerdoo نوشته:  حالا یکی جواب مارو بده، از کالسکه بچه کسی خبری داره؟! Big Grin
من خودم یک دختر یازده ماهه دارم که با مشکل مشابه شما دست به گریبانمSad. ولی تا حالا همچین چیزی نشنیدم که کسی کالسکه بچه کرایه بده. کالسکه دخترم از اینهایی هست که جمع میشه و یک دستگیره داره که میشه مثل یک کیف جا به جاش کرد. یعنی حالت سفری داره مثلاً. بچه ها می گفتن پیاده روهای آنکارا زیاد تعریفی ندارن و من نمی دونم اصلاً میشه از کالسکه استفاده کرد یا نه؟ به قول بچه ها به عنوان پلن بی (نقشه جایگزین) قراره کانگوروش رو هم ببرم که اگر نشد کالسکه سواری کنه به خودم آویزونش کنمTongue. حالا بروبچ مجرد و بدون بچه این پست منو که بخونن تو دلشون به ریش سفید من می خندن ولی خدا وکیلیش مشکلات بچه دار ها هم گریه داره بیشتر تا خنده دار. الان من برای غذای سرکار خانم هم دچار کشمکش فکریم. همش که نمیشه سرلاک به خوردش بدم و شیر خشک به نافش ببندم!!!، کباب ترکی هم که دندون نداره... خلاصه به قول دوستان "اصن یه وضی"Tongue.
تشکر کنندگان: kavirr ، el333 ، r_ent ، گل نهال ، ensan ، iman63ir ، sayeh_m ، mdna ، afs ، mehdiii ، usa lover ، lilac ، mitme ، HRSH ، AsemanAbee ، mgolchin13 ، amir82 ، masih sh ، rezagh ، yasaman1111 ، nina22 ، *NASIM* ، my2220 ، sgkco24 ، Gerdoo ، frozen mind ، mrr777
پیاده روهای آنکارا داغونه!! مخصوصا اینکه معمولا پله هم داره یا شیب تند داره، اصن خیابوناشونو که میبینی میگی صد رحمت به خیابونای خودمون!!!!!

(2013-02-02 ساعت 17:21)amin2222 نوشته:  میگن اگه پاسپورت رو بگیرن بجاش یه مدرکی میدن بهت دیگه با اون نمیشه رفت استانبول کسی چیزی میدونه بالاخره PTT بزنم استانبول بزنم انکارا ای خداااااااااااااا

از fire dragon بپرسین
اون رفت استانبول و ویزاشو اونجا بهش تحویل دادن
میتونین با هواپیما نرین، با اتوبوس از آنکارا برین استانبول 5-6 ساعت تو راهین پاس هم نمیخواد!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، گل نهال ، mdna ، Emma_a432 ، lilac ، rezagh
(2013-02-02 ساعت 20:39)r_ent نوشته:  پیاده روهای آنکارا داغونه!! مخصوصا اینکه معمولا پله هم داره یا شیب تند داره، اصن خیابوناشونو که میبینی میگی صد رحمت به خیابونای خودمون!!!!!
روشا
منظورت اینه که به کلی کالسکه رونی رو بی خیالش شیم و از کانگورو استفاده کنیم؟
تشکر کنندگان: r_ent ، lilac ، mgolchin13 ، rezagh ، mrr777
(2013-02-02 ساعت 20:28)Saeedv13 نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 18:02)Gerdoo نوشته:  حالا یکی جواب مارو بده، از کالسکه بچه کسی خبری داره؟! Big Grin
من خودم یک دختر یازده ماهه دارم که با مشکل مشابه شما دست به گریبانمSad. ولی تا حالا همچین چیزی نشنیدم که کسی کالسکه بچه کرایه بده. کالسکه دخترم از اینهایی هست که جمع میشه و یک دستگیره داره که میشه مثل یک کیف جا به جاش کرد. یعنی حالت سفری داره مثلاً. بچه ها می گفتن پیاده روهای آنکارا زیاد تعریفی ندارن و من نمی دونم اصلاً میشه از کالسکه استفاده کرد یا نه؟ به قول بچه ها به عنوان پلن بی (نقشه جایگزین) قراره کانگوروش رو هم ببرم که اگر نشد کالسکه سواری کنه به خودم آویزونش کنمTongue. حالا بروبچ مجرد و بدون بچه این پست منو که بخونن تو دلشون به ریش سفید من می خندن ولی خدا وکیلیش مشکلات بچه دار ها هم گریه داره بیشتر تا خنده دار. الان من برای غذای سرکار خانم هم دچار کشمکش فکریم. همش که نمیشه سرلاک به خوردش بدم و شیر خشک به نافش ببندم!!!، کباب ترکی هم که دندون نداره... خلاصه به قول دوستان "اصن یه وضی"Tongue.
سعید جان
الان که نوشته بالا را خواندم شروع کردم پیاده رو های آنکارا بخاطر آوردن. فکر نمیکنم که مشکلی برای کالسکه ای که شما گفتید داشته باشد اکثر پیاده روها پهن است . در ثانی در فرودگاه هم براحتی میتوانی به بار بسپاری و آنجا تحویل بگیری و استفاده کنی. البته اون کوله پشتی هم بدردت میخوره اگر بخواهی وارد مترو بشوی.
در مورد غذای دخترتون شرمنده که تجربه ای ندارم.
کیس نامبر 2013xxx همراه - 11 ژانویه کلیر
سفرنامه
مکان یابی با استفاده از google earth و gps
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، r_ent ، sayeh_m ، afs ، lilac ، HRSH ، amir82 ، rezagh ، nina22 ، *NASIM* ، Gerdoo
ما الان آنکارا هستیم و نتیجه ی پیگیری هامون اینه که سفارت هیچ تغییر برنامه ای رو اعلام نکرده و دوشنبه صبح بازه!
یعنی از مدیر هتلمون پرسیدیم دیشب و اون گفت اتفاقا یکی از دوستاش سکیوریتی گارد سفارت آمریکاس و از اون می پرسه. امروز صبح سر صبحونه گفت که پرسیده و دوستش گفته سفارت آسیب جدی ندیده و بمب هم از قسمت کنسولی دور بوده و تغییر برنامه ای نیست برای بخش کنسولی. و همینطور گفت که روزنامه های صبح ترکیه رو بررسی کرده و اونها هم چیزی نگفتن.
شماره کیس: 2013AS42XX(پدر،مادر،خواهر)/کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول:12MAY2012با ایمیل/کارنت شدن کیس:Feb2013/مصاحبه:w1 Feb2013/ کلیرنس26March/دریافت ویزا22May
(2013-02-02 ساعت 20:52)mahdio نوشته:  ما الان آنکارا هستیم و نتیجه ی پیگیری هامون اینه که سفارت هیچ تغییر برنامه ای رو اعلام نکرده و دوشنبه صبح بازه!
یعنی از مدیر هتلمون پرسیدیم دیشب و اون گفت اتفاقا یکی از دوستاش سکیوریتی گارد سفارت آمریکاس و از اون می پرسه. امروز صبح سر صبحونه گفت که پرسیده و دوستش گفته سفارت آسیب جدی ندیده و بمب هم از قسمت کنسولی دور بوده و تغییر برنامه ای نیست برای بخش کنسولی. و همینطور گفت که روزنامه های صبح ترکیه رو بررسی کرده و اونها هم چیزی نگفتن.

درود بر شما

خوش خبر باشید.
کیس:2013AS2### . سفارت انکارا . تعداد 2 نفر. مصاحبه 3 ژانویه. Winkکلیرینس .....؟
تشکر کنندگان: heidari1248 ، r_ent ، lilac ، HRSH ، alirezass ، rezagh ، sgkco24 ، Gerdoo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان