کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-30 ساعت 01:37)taba60 نوشته:  سلام بچها شمارهٔ علی‌ آقا اینه00971508088913

ببخشید اینو میپرسم. برای اطمینان بیشتر دارم میپرسم
چون من با مادرم میرم به سفارت و اگر کس دیگه ای نباشه، خودمون ۲تا هستیم. داشتم فکر میکردم که اگر نشد با خانم ملیکا بریم، با آقای علی که میفرمایید خیلی منصف هستند، بریم. میخواستم ببینم چقدر ایشون رو میشناسید؟ آدم مطمئنی هستند برای ترانسفر دوتا خانم تنها در یک کشور غریب؟ :|
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: farshadsh ، sce ، saeid-ss
(2013-04-30 ساعت 19:02)naarestan نوشته:  
(2013-04-30 ساعت 01:37)taba60 نوشته:  سلام بچها شمارهٔ علی‌ آقا اینه00971508088913

چون من با مادرم میرم به سفارت و اگر کس دیگه ای نباشه، خودمون ۲تا هستیم. داشتم فکر میکردم که اگر نشد با خانم ملیکا بریم، با آقای علی که میفرمایید خیلی منصف هستند، بریم. میخواستم ببینم چقدر ایشون رو میشناسید؟ آدم مطمئنی هستند برای ترانسفر دوتا خانم تنها در یک کشور غریب؟ :|
شما اطلاع دارید که مادرتون رو داخل سفارت نمیزارن بیاد
گفتم با اطلاع از این موضوع تصمیم بگیرید شاید بهتر باشه
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sce ، naarestan ، farshadsh ، lilac ، ابی هانی ، saeid-ss

نگران نباشین دوست عزیز.
ایشون شناخته شده هستند و تا حالا بچه های زیادی رفتن و از ادب و احترام ایشون تعریف کردند.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: naarestan ، farshadsh ، ابی هانی ، saeid-ss
(2013-04-30 ساعت 19:24)sce نوشته:  

نگران نباشین دوست عزیز.
ایشون شناخته شده هستند و تا حالا بچه های زیادی رفتن و از ادب و احترام ایشون تعریف کردند.
موفق باشین.

سپاسگزارم
بله، میدونم که نمیذارن بیاد داخل ولی گویا بیرون سفارت صندلی و این‌ها هست و میتونه بشینه و کتاب بخونه و چون هوا اون موقع دیگه سرد نیست، مشکلی نیست. چون واقعا تنهایی میترسم تا ابوظبی برم. ترس بیخودیه ها!!! ولی ترجیح میدم اونجا تنها نباشم.
ممنونم، خب خداروشکر، خیالم راحت شد Smile
از شماره‌ی اقای علی هم مرسی Smile
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: kashian ، sce ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-04-30 ساعت 14:45)negar_karimi6 نوشته:  سلام دوستان کسی هست که هفته سوم june توابوظبی مصاحبه داشته باشه اگرهست برنامه ریزی کنیم این خانم ملیکاروپیداش کنیموباش هماهنگ کنیم
ماپزشکیمونوباایمیل نوبت گرفتیم نیومدیکال سنتر

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

برای پیدا کردن همسفر در زمان مصاحبه تاریخ حدودی مصاحبه را در تاپیک اعلام کنید یا آخرین نسخه جدول مشخصات برندگان 2013 (جدول افشین= afs) را از اینجا دانلود کنید. برای هماهنگی بیشتر با دوستان از سرویس پیام خصوصی استفاده کنید. سعید

ممنون ازهشدارتون به حساب تازه واردیم بزارید

ولی جای نگرانی نیست چون بااین ای دی تومهاجرسراهستم صدتاای دی دیگه دارم که هیچکدوم هم مشخصات واقعیم نیستن
به هرحال ممنون ازهشدارتون
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh ، saeid-ss
من تصمیم نداشتم که برای بچه استامینوفن ببرم، به خاطر مسائلی که همه میدونید، ولی چند ساعت پیش که زنگ زدم ملیکا واسه رفتن به ابوظبی هماهنگ کنم گفتش که با خودتون استامیموفن بیارید، چون استامینوفن های اینجا با بچه های شما سازگار نیست !!!!!!!!!!!!! نمیدونم واللا چی کنم ، موندم این وسط
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: farshadsh ، bayat_r ، sce ، usa lover ، lilac ، saeid-ss
(2013-04-30 ساعت 23:01)ultra نوشته:  من تصمیم نداشتم که برای بچه استامینوفن ببرم، به خاطر مسائلی که همه میدونید، ولی چند ساعت پیش که زنگ زدم ملیکا واسه رفتن به ابوظبی هماهنگ کنم گفتش که با خودتون استامیموفن بیارید، چون استامینوفن های اینجا با بچه های شما سازگار نیست !!!!!!!!!!!!! نمیدونم واللا چی کنم ، موندم این وسط

استامینوفن مشکلی نداره، کدئینش مشکل داره.
بعدش هم calpol ازهمه این مسکن ها برای بچه بهتره که اونجا فراوونه
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: mahdi/sh ، sce ، roeentan ، usa lover ، lilac ، ابی هانی ، saeid-ss
(2013-04-30 ساعت 19:43)naarestan نوشته:  سپاسگزارم
بله، میدونم که نمیذارن بیاد داخل ولی گویا بیرون سفارت صندلی و این‌ها هست و میتونه بشینه و کتاب بخونه و چون هوا اون موقع دیگه سرد نیست، مشکلی نیست. چون واقعا تنهایی میترسم تا ابوظبی برم. ترس بیخودیه ها!!! ولی ترجیح میدم اونجا تنها نباشم.
نه تنها سرد نیست بلکه خیلی هم گرمه. اون هم از نوع طاقت فرسا و غیر قابل تحملش. به نظر من مادرتون رو اینجوری به زحمت نندازین.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: usa lover ، lilac ، ابی هانی ، saeid-ss
(2013-05-01 ساعت 00:04)roeentan نوشته:  
نه تنها سرد نیست بلکه خیلی هم گرمه. اون هم از نوع طاقت فرسا و غیر قابل تحملش. به نظر من مادرتون رو اینجوری به زحمت نندازین.
منم به خاطر همین گفتم بهشون چون تو اون گرمای هوا بیرون نشستن اصلا امکان پذیر نیست حتی برای 1-2 دقیقه
مگر اینکه برنامه بریزید برای مادرتون که بعد از اینکه شما رفتید سفارت. مال یا مسجد شیخ زاهد یا جایی رو برای اون چند ساعت بگدرونن

(2013-04-30 ساعت 23:01)ultra نوشته:  من تصمیم نداشتم که برای بچه استامینوفن ببرم، به خاطر مسائلی که همه میدونید، ولی چند ساعت پیش که زنگ زدم ملیکا واسه رفتن به ابوظبی هماهنگ کنم گفتش که با خودتون استامیموفن بیارید، چون استامینوفن های اینجا با بچه های شما سازگار نیست !!!!!!!!!!!!! نمیدونم واللا چی کنم ، موندم این وسط
دفعه قبل که من دبی بودم برای پسرم قطره استامینوفن شربت سرماخوردگی
و شربت آنتی بیوتیک بردم که البته اونجا هم هست
یک پیراهن آستین بلند هم اگر ببرید بد نیست
چون همه جا به شدت خنک هست و وفتی که میاید بیرون خیلی گرم برای مالها و بیمارستان که میرید شاید نیاز باشه که یک پیراهن اضافی بپوشن
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: lilac ، roeentan ، ابی هانی
(2013-04-30 ساعت 07:32)immigrant2us نوشته:  سلام هتل حيات ريجنسي پنج ستاره چطوره؟ براي سه تا ويزا و پنج شب اقامت ٣٥٠٠ درهم بدون بليط.

هتل خوبیه من یه بار رفتم خیلی قشنگ و تمیزه شاتل هم داره به مراکز خرید و مرکز شهر
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: immigrant2us

ای بابا Sad جدی می‌فرماییــــد؟ من فکر میکردم صندلی و سایه‌بون و این‌ها داره اونجا! البته بازم نمیشه هوای گرم و شرجی اونجا رو انکار کرد!
آخه بدبختی، یکی هم پیدا نمیشه روز من مصاحبه داشته باشه که بشه با اون آدم رفت مثلا!

درهرصورت، هرچی خیره. ببینیم چی میشه. ممنون از راهنمایی مفیدتون دوستان Smile
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: mehdi110 ، farshadsh ، roeentan ، lilac ، amairmonre
(2013-05-01 ساعت 08:49)naarestan نوشته:  

ای بابا Sad جدی می‌فرماییــــد؟ من فکر میکردم صندلی و سایه‌بون و این‌ها داره اونجا! البته بازم نمیشه هوای گرم و شرجی اونجا رو انکار کرد!
آخه بدبختی، یکی هم پیدا نمیشه روز من مصاحبه داشته باشه که بشه با اون آدم رفت مثلا!

خوب شما كه تنهائيد و اشاره هم كرديد كه كمي مي ترسيد تنهائي بريد، خوب چرا يكباره به ابوظبي تشريف نمي بريد؟

چون در پست هاي قبلي عرض كرده بودم كه اگر از هر كدام از مراكز پزشكي ابوظبي خبري بگيرم به شما هم اعلام ميكنم، جهت استحضار عزيزان امروز از nmc ابوظبي جواب دادن و گفتن 375 درهم هست هزينه آزمايش ها و از شنبه تا پنجشنبه هم هستن و دو روز كاري طول ميكشه پروسه پزشكي يعني از مراجعه تا دادن جوابSmile
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh ، lilac ، efah ، saeid-ss
(2013-05-01 ساعت 11:07)mehdi110 نوشته:  
(2013-05-01 ساعت 08:49)naarestan نوشته:  

خوب شما كه تنهائيد و اشاره هم كرديد كه كمي مي ترسيد تنهائي بريد، خوب چرا يكباره به ابوظبي تشريف نمي بريد؟

چون در پست هاي قبلي عرض كرده بودم كه اگر از هر كدام از مراكز پزشكي ابوظبي خبري بگيرم به شما هم اعلام ميكنم، جهت استحضار عزيزان امروز از nmc ابوظبي جواب دادن و گفتن 375 درهم هست هزينه آزمايش ها و از شنبه تا پنجشنبه هم هستن و دو روز كاري طول ميكشه پروسه پزشكي يعني از مراجعه تا دادن جوابSmile

چون تحقیق که کردم دیدم فقط هواپیمایی قطر میره اونجا که خیلی گرون بود و حساب کردیم دیدیم ترانسفر دوبی به ابوظبی و nmc ۴۲۵درهم، باز کمتر میشه گویا.
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: amairmonre ، farshadsh ، saeid-ss
دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارند این پست رو ببینند Big Grin
خود خود سفارت هستش ... من که تا حالا ندیده بودم این عکس رو
عکس از داخل سفارت در ابوظبی هست ...داخل سفارت ابوظبی همین هست
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: ابی هانی ، mgolchin13 ، farshadsh ، naarestan ، roeentan ، lilac ، asal1907 ، bayat_r ، usa lover
دوستان ما به امید خدا فردا عازمیم
اگه کسی کاری ئاره از دست ما بر میاد خوشحال میشم بتونم کاری کنم
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: rezagh ، mgolchin13 ، naarestan ، amairmonre ، NarcisJ ، hosseinshokri ، farshadsh ، lilac ، houmanmir ، kasrafo ، bayat_r

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان