کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-05-01 ساعت 08:49)naarestan نوشته:  
(2013-05-01 ساعت 00:04)roeentan نوشته:  
(2013-04-30 ساعت 19:43)naarestan نوشته:  سپاسگزارم
بله، میدونم که نمیذارن بیاد داخل ولی گویا بیرون سفارت صندلی و این‌ها هست و میتونه بشینه و کتاب بخونه و چون هوا اون موقع دیگه سرد نیست، مشکلی نیست. چون واقعا تنهایی میترسم تا ابوظبی برم. ترس بیخودیه ها!!! ولی ترجیح میدم اونجا تنها نباشم.
ممنونم، خب خداروشکر، خیالم راحت شد Smile
از شماره‌ی اقای علی هم مرسی Smile
نه تنها سرد نیست بلکه خیلی هم گرمه. اون هم از نوع طاقت فرسا و غیر قابل تحملش. به نظر من مادرتون رو اینجوری به زحمت نندازین.

ای بابا Sad جدی می‌فرماییــــد؟ من فکر میکردم صندلی و سایه‌بون و این‌ها داره اونجا! البته بازم نمیشه هوای گرم و شرجی اونجا رو انکار کرد!
آخه بدبختی، یکی هم پیدا نمیشه روز من مصاحبه داشته باشه که بشه با اون آدم رفت مثلا!

درهرصورت، هرچی خیره. ببینیم چی میشه. ممنون از راهنمایی مفیدتون دوستان Smile

برو ان ام سی انجا بچه ها رو می بینی نگران نباش
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: ابی هانی ، naarestan ، amairmonre ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-04-30 ساعت 14:45)negar_karimi6 نوشته:  سلام دوستان کسی هست که هفته سوم june توابوظبی مصاحبه داشته باشه اگرهست برنامه ریزی کنیم این خانم ملیکاروپیداش کنیموباش هماهنگ کنیم
ماپزشکیمونوباایمیل نوبت گرفتیم نیومدیکال سنتر

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

برای پیدا کردن همسفر در زمان مصاحبه تاریخ حدودی مصاحبه را در تاپیک اعلام کنید یا آخرین نسخه جدول مشخصات برندگان 2013 (جدول افشین= afs) را از اینجا دانلود کنید. برای هماهنگی بیشتر با دوستان از سرویس پیام خصوصی استفاده کنید. سعید
ما هستیم
تشکر کنندگان: amairmonre ، morvarid1364 ، saeid-ss
سلام دوستان

از دوستاني كه قبلا تو دبي بودن يك سوالي داشتم و ان اينكه هزينه كرايه يك ماشين با راننده تو دوبي ساعتي چقدر هزينه داره؟ مثلا براي كرايه يك ماشين براي 5-6 ساعت چقدر بايد هزينه پرداخت كرد؟
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh
من یک سوال در مورد تمکن مالی دارم میتونم اینجا سوال کنم
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان:
(2013-05-01 ساعت 18:16)azar1348 نوشته:  من یک سوال در مورد تمکن مالی دارم میتونم اینجا سوال کنم
دوست من اینجا میتونی بپرسی
http://mohajersara.com/thread-5730-page-49.html
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من امروز صبح مصاحبه داشتم به لطف وجود شما دوستان عزیز یکضرب گرفتم، از همه تشکر میکنم
با یه آقایی به اسم علی هم آشنا شدنم که ایشون هم یکضرب گرفتن
دو تا خانواده هم clearance خوردن
یک خانم هم نقص مدرک مالی
یه سوال : از کجا میتونم track کنم ببینم پاسم کی میرسه empost؟
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: mehdi110 ، asal1907 ، NarcisJ ، kasrafo ، پدی ، amairmonre ، niko ، far-dv2013 ، roeentan ، lilac ، bayat_r ، Saeedv13 ، efah ، saeid-ss
سلاام به همه دوستای گلم
من یکضرب گرفتم Smile
جالب اینجاست که روز مصاحبه هییییچ مدارکی از من نخواستن!!!! نه عکس نه شناسنامه و عقدنامه نه ترجمه هاشون نه ..... فقط و فقط پاسپورتمو نگاه کرد و نامه دعوت به مصاحبه!!! منم که یه کوه مدرک برده بودم. نمیدونم چرا هیچی ازم نخواست. پاسمو گرفتو پرسید چند ساله ازدواج کردی و شوهرت اونجا چکار میکنه. همین. بعد گفت 4 روز دیگه برو پست و ویزاتو بگیر. که البته همون شبش ویزام issue شد و فردا شبش توی پست ابوظبی بود و پس فردا صبحش (یعنی 2 روز بعد از مصاحبه) ویزا رو از پست گرفتم.
ابوظبی خیلی خیلی راحت ویزا میده و کمتر کسی اونجا کلیرنس میخوره. این چند روز که همه یکضرب گرفتن جز یه آقایی که کارمند اداره دولتی بود.

راستی یه خانوم ازدواجی دیگه هم اونجا بود که 2 سال کارش طول کشیده بود و یکضرب گرفت.
یه چیز دیگه واسه کسایی که میرن ابوظبی: اگه ویزاتون همون شب مصاحبه issue بشه به احتمال 99 درصد پس فردای مصاحبه ویزاتون رو دریافت خواهید کرد و به حرفای ملیکا که به دروغ میگه من توی ابوظبی آشنا دارم و 350 درهم!!!! میگیره تا پس فردای مصاحبه ویزارو واستون بگیره اصلا و ابدا توجه نکنید. ایشون در واقع پس فردای مصاحبه ویزارو از خود دبی تحویل میگیره و الکی میگه از ابوظبی گرفتم.

(2013-05-02 ساعت 12:53)behnam88 نوشته:  .............
یه سوال : از کجا میتونم track کنم ببینم پاسم کی میرسه empost؟
واستون یه ایمیل میاد حاوی یه track number بعد یه لینک هم توی ایمیل هست که بزنیش سایت empost باز میشه. میتونی هم مثل هم به شماره 600565555 بزنگی و اون شماره رو بخونی و بپرسی رسیده دبی یا نه. واسه من که 2 روز بعد از مصاحبه ویزام رسید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: niko ، behnam88 ، rahbar ، asal1907 ، naarestan ، NarcisJ ، el333 ، kasrafo ، پدی ، amairmonre ، girl ، roeentan ، lilac ، bayat_r ، Saeedv13 ، efah ، mercedeh2011 ، saeid-ss
(2013-04-30 ساعت 18:12)sce نوشته:  
(2013-04-30 ساعت 15:00)houmanmir نوشته:  دوستای گلم یه سوال برای مکان هتل در دبی دارم ، مزیت Deira به جاهای دیگه ی دبی مثل Bur Dubai چیه؟
چون من میبینم اکثر دوستایی که میخوان هتل بگیرن Deira رو انتخاب میکنن ، در صورتی که وقتی تو Booking نگاه میکنم میبینم هتل هایی که تو Bur Dubai هستند قیمتاش مناسبتره!
اگه میشه دوستایی که درباره ی دبی اطلاعات دارن نظراشونو بگن
مرسی Smile

دیره فقط یه مزیت داره و اونم نزدیکی به بیمارستانه.زیاد درگیر این موضوع که هتل کجا باشه نباشید.با مترو به همه جای دوبی میتونین سفر کنین.ظاهرا دیره پاتوق ایرانی ها هم هست و از نظر دسترسی هم خوبه.
موفق باشین.

سلام دوست عزيز،
ما هم از booking رزرو كرديم و در bur dubai بوديم،هتلي را انتخاب كنين كه نزديك مترو باشه،به مشكل نخواهيد خورد،و به همه جا دسترسي دارين،حتي براي بيمارستان،خيلي راحت با مترو ميتونين برين.
موفق باشين.
تشکر کنندگان: niko ، houmanmir ، parastoo500 ، efah ، saeid-ss
سلام
من و همسرم هفته آینده مصاحبه داریم کسایی که رفتن مصاحبه می شه لطفا بگن که عکس ۳*۴ بردن یا ۵*۵؟
من سربازی نرفتم و دانشجو هستم. شغل هم نداشتم تا حالا! شانس یک ضرب گرفتن ما چقدر هست؟
با تشکر
شماره کیس:2013AS000070##
افراد کیس:2
رویت قبولی: 2 می
تاریخ کارنت شدن: اسفند ۹۱
تاریخ مصاحبه: اردیبهشت ۹۲
دریافت ویزا: به امید یک ضرب
ایالت انتخابی: مریلند
تشکر کنندگان:
(2013-05-02 ساعت 20:24)babeloma نوشته:  سلام
من و همسرم هفته آینده مصاحبه داریم کسایی که رفتن مصاحبه می شه لطفا بگن که عکس ۳*۴ بردن یا ۵*۵؟
من سربازی نرفتم و دانشجو هستم. شغل هم نداشتم تا حالا! شانس یک ضرب گرفتن ما چقدر هست؟
با تشکر

دوست عزيزم شانس يكضرب گرفتن شما زياده عكس هم اگر قبلأ فرستادى اصلأ اگر نخواهى از شما نمى گيرن ، از ما كه نگرفتن واسه مديكالم ما نفرى ٣ تا ٣* ٤ داديم امأ عكس ٥*٥ همراهت باشه بهتر از سايزاى ديگس اميدوارم يكضرب بگيرى و ديگه تو اين تاپيك پيدات نشه ، شو خى كردم البته .
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: amairmonre ، naarestan ، niko ، mehdi110 ، lilac ، efah ، babeloma ، saeid-ss
دوستان من این هفته نه هفته بعدش میرم برای مدیکال و هفته سوم می هم سفارت
برای سفارت دوستانی که هفته سوم هستن پیغام بدن اگر دوست داشتن با هم بریم که نخواین پول ترنسفر بدید !!
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: roeentan ، mehdi110 ، kasrafo ، asal1907 ، shiraz mamali ، lilac ، bayat_r ، niko ، yousef_eidi ، saeid-ss ، ikamaly
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من زیاد اهل نوشتن داخل مهاجرسرا نیستم چون تایپ کردنو خوب بلد نیستم و خیلی واسم مشکله ولی این یکبارو فقط به خاطر حرفهای اشتباه و نا بجای بعضی از دوستان مینویسم
من یک بچه ی شش ماه دارم و دوشنه ی هفته ی گذشته وقت سفارت داشتم و بچه ی من به خاطر واکسنی که بیمارستان دبی بهش زد تبه خیلی شدیدی کرده بود من یک ظرب ویزامو گرفتم ولی سفارت بهم گفت که باید تا پنج شنبه صبر کنید تا ویزاتون با پست بیاد
من که به خاطر وضعیت بچم خیلی ناراحت بودم فکر کردم این موضوع رو با خانم ملیکا در میان بزارم
خلاصه به ایشون زنگ زدم بهم گفت که سعیمو میکنم
با اسرار من ایشون به من گفتن که اگر دوست داری می تونی خودت فردا همراه من بیای
بالاخره صبح شدو ما راه افتادیم ساعت 3 داخل ابوطبی سه تا پاسبورت ما و دو تا از دوستان دیگری که نزدیک بیمارستان ایرانی ها بودن رو تحویل گرفتند
اگر اسمه دوستان رو نمی برم به خاطر اینه که شاید خودشون نخوان اسمشونو برم ولی اگه اون ها هم این پیغام منو می خونن حتما جواب اونهایی رو که میگن این خانم دروغ میگه رو بدن چون من همه چیزو مدیون این خانم هستم و واقعا کمال تشکر رو از این خانم دارم
خلاصه دوستان عزیز چشماتونو باز کنید و خودتون تصمیمی رو بگیرید که درسته
چون قبلش لیدره هتل خودمون به ما گفته بود که این خانم ماشیناش هیچ کدوم بیمه نداره و بدونه بیمه میره ابوظبی کلاه خودتونو بکنید قاظی خودتون توی ایران حتی یک لحظه جرات می کنید با ماشینه بدونه بیمه وارد خیابون بشید ؟
حالا چه برسه به امارات که قدم به قدمش پلیسه و همه چیز با دوربین کنترل میشه .
لیدرا فقط به خاطر اینکه قیمت خدمات این خانم مناسبه و کاملا به کارشون واردن این کارای نا جوانمردانرو میکنن
البته دوستان خودتون می تونید تصمیم بگیرید
رستی من هتل رویال گاردن بودم
راستی اینو یادم رفت بگم حتی چهار نفر از دوستان دیگر اونجا بودن که فرداش می خواستن برن ابوظبی که نتیجه ی اونارم میبینید
من که راضی بودم
با ارزوی موفقیت برای همه ی شما که مثل من خاطره ی خوشی داشته باشید
تشکر کنندگان: naarestan ، kasrafo ، niko ، lilac ، asal1907 ، Danoosh ، houmanmir ، bayat_r ، Saeedv13 ، amairmonre ، shiraz mamali ، behnam88 ، efah ، saeid-ss ، گل نهال ، 3pideh
(2013-05-02 ساعت 20:47)Hoormazd نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 20:24)babeloma نوشته:  سلام
با تشکر

دوست عزيزم شانس يكضرب گرفتن شما زياده عكس هم اگر قبلأ فرستادى اصلأ اگر نخواهى از شما نمى گيرن ، از ما كه نگرفتن واسه مديكالم ما نفرى ٣ تا ٣* ٤ داديم امأ عكس ٥*٥ همراهت باشه بهتر از سايزاى ديگس اميدوارم يكضرب بگيرى و ديگه تو اين تاپيك پيدات نشه ، شو خى كردم البته .

درود بر شما
دوست عزیز شانس شما زیاد است برای یک ضرب گرفتن.من خودم یک ماه دیگه مصاحبه دارم.و بزای بردن عکس در ابهام هستم.اعضای مهاجرسرا برای سفارت 5*5 برده اند ولی هیچکدام ذکر نکرده اند که چه شرایطی این عکس باید داشته باشه.تو سایت سفارت ابوظبی که رفتم(فکر میکنم به زور سالی یک بار آپدیت کنن) نمومه عکسی که گذاشته سه رخ هست.و اشاره کرده به این که مثلا" فاصله چشمها از بالای عکس میزان مشخصی باشه و ... که آدم رو یاد عکسهای که برای ثبت نام لاتاری گرفته میندازه. اگر در این مورد چیزی متوجه شدیدلطفا" اعلاع رسانی کنید و در پیغام خصوصی من هم بگذارید.
سپاس
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، babeloma ، saeid-ss
سلام میتونی از خانم ملیکا بپرسی ایشون کاملا واقف به این موضوع هستن
*** و ***
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز اولأ اگر قبلأ عكس فرستادين در صورتى كه سايز عكس شما ٥*٥ هست و گوشهاتون پيداس و پشتش سفيد باشه و در كل مثل همون عكسى باشه كه واسه ثبت نام لاتارى فرستادى قابل قبول هست و اگر خودت نخواى كه عوضش كنى اصلأ از شما عكس نميخوان و دومأ لطفأ اين موضوع هاى ساده را واسه همديگه پيچيدش نكنين و به هم استرس بدين خيلى ميخواين دقيق باشين فقط نفرى ٣ تا عكس ٤*٣ واسه مديكال همراهتون باشه و ٥ تا ٥*٥ كه اينم به هر عكاسى بگين واسه لاتارى هست با همون مشخصات و اندازه از شما ميگيره و اينشالا وقتى رفتين مصاحبه و يكضرب هم ويزا گرفتين ميبينين كه اين همه استرس بيخود بوده و همه چيز ساده تر از اين حرفهاست ،موفق باشيد. 
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، mehdi110 ، niko ، lilac ، babeloma ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان