کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-05-03 ساعت 10:31)shirin.st نوشته:  سلام خدمت همه دوستان عزیز
من زیاد اهل نوشتن داخل مهاجرسرا نیستم چون تایپ کردنو خوب بلد نیستم و خیلی واسم مشکله ولی این یکبارو فقط به خاطر حرفهای اشتباه و نا بجای ...........

(2013-05-03 ساعت 12:26)shirin.st نوشته:  سلام میتونی از خانم ملیکا بپرسی ایشون کاملا واقف به این موضوع هستن
*** و ***

من نه خانم ملیکا رو میشناسم نه کاری با هاش دارم و نه رقباتی و نه دشمنی
فقط شما که امروز ثبت نام کردی و دو تا پست بیشتر نداری و هر دو درباره خانم ملیکا هست
باعث تعجب من میشه
موفق باشید
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
(2013-05-03 ساعت 21:12)sori.sofia.lotus نوشته:  سلام بچها کسی هست *** می مصاحبه داشته باشه
چند نفر باشیم هزینه رفتن سرشکن میشه

دوست عزیز تاریخ مصاحبه خود رو تو تاپیک اعلام نکنید
بگید هفته سوم بعد تو پ خ هماهنگ کنید
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: lilac ، Saeedv13 ، roeentan ، saeid-ss ، گل نهال
سلام دوستان
هتل رویال گاردن رو در دوبی کسی رفته؟یا اینکه میدونید چجور هتلیه؟
ممنون میشم کمک کنید
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان:
(2013-05-02 ساعت 20:24)babeloma نوشته:  سلام
من و همسرم هفته آینده مصاحبه داریم کسایی که رفتن مصاحبه می شه لطفا بگن که عکس ۳*۴ بردن یا ۵*۵؟
من سربازی نرفتم و دانشجو هستم. شغل هم نداشتم تا حالا! شانس یک ضرب گرفتن ما چقدر هست؟
با تشکر

سلام،شما كه سر بازي نرفتين و كار دولتي نداشتين به راحتي خواهيد كرفت،عكس هم ٥*٥ ببرين.موفق باشين.
تشکر کنندگان: lilac ، shiraz mamali ، babeloma ، saeid-ss
من زیاد اهل نوشتن داخل مهاجرسرا نیستم چون تایپ کردنو خوب بلد نیستم و خیلی واسم مشکله ولی این یکبارو فقط به خاطر حرفهای اشتباه و نا بجای بعضی از دوستان مینویسم
من یک بچه ی شش ماه دارم و دوشنه ی هفته ی گذشته وقت سفارت داشتم و بچه ی من به خاطر واکسنی که بیمارستان دبی بهش زد تبه خیلی شدیدی کرده بود من یک ظرب ویزامو گرفتم ولی سفارت بهم گفت که باید تا پنج شنبه صبر کنید تا ویزاتون با پست بیاد
من که به خاطر وضعیت بچم خیلی ناراحت بودم فکر کردم این موضوع رو با خانم ملیکا در میان بزارم
خلاصه به ایشون زنگ زدم بهم گفت که سعیمو میکنم
با اسرار من ایشون به من گفتن که اگر دوست داری می تونی خودت فردا همراه من بیای
بالاخره صبح شدو ما راه افتادیم ساعت 3 داخل ابوطبی سه تا پاسبورت ما و دو تا از دوستان دیگری که نزدیک بیمارستان ایرانی ها بودن رو تحویل گرفتند
اگر اسمه دوستان رو نمی برم به خاطر اینه که شاید خودشون نخوان اسمشونو برم ولی اگه اون ها هم این پیغام منو می خونن حتما جواب اونهایی رو که میگن این خانم دروغ میگه رو بدن چون من همه چیزو مدیون این خانم هستم و واقعا کمال تشکر رو از این خانم دارم
خلاصه دوستان عزیز چشماتونو باز کنید و خودتون تصمیمی رو بگیرید که درسته
چون قبلش لیدره هتل خودمون به ما گفته بود که این خانم ماشیناش هیچ کدوم بیمه نداره و بدونه بیمه میره ابوظبی کلاه خودتونو بکنید قاظی خودتون توی ایران حتی یک لحظه جرات می کنید با ماشینه بدونه بیمه وارد خیابون بشید ؟
حالا چه برسه به امارات که قدم به قدمش پلیسه و همه چیز با دوربین کنترل میشه .
لیدرا فقط به خاطر اینکه قیمت خدمات این خانم مناسبه و کاملا به کارشون واردن این کارای نا جوانمردانرو میکنن
البته دوستان خودتون می تونید تصمیم بگیرید
رستی من هتل رویال گاردن بودم
راستی اینو یادم رفت بگم حتی چهار نفر از دوستان دیگر اونجا بودن که فرداش می خواستن برن ابوظبی که نتیجه ی اونارم میبینید
من که راضی بودم
با ارزوی موفقیت برای همه ی شما که مثل من خاطره ی خوشی داشته باشید

سلام
میشه کمی راجع به 1- قیمت 2 -نزدیکی به مترو و... 3- تمیزی 4-غذای هتل رویال گاردن بگین؟
ممنون میشم

(2013-05-01 ساعت 11:07)mehdi110 نوشته:  
(2013-05-01 ساعت 08:49)naarestan نوشته:  
(2013-05-01 ساعت 00:04)roeentan نوشته:  [quote='naarestan' pid='322516' dateline='1367334816']
سپاسگزارم
بله، میدونم که نمیذارن بیاد داخل ولی گویا بیرون سفارت صندلی و این‌ها هست و میتونه بشینه و کتاب بخونه و چون هوا اون موقع دیگه سرد نیست، مشکلی نیست. چون واقعا تنهایی میترسم تا ابوظبی برم. ترس بیخودیه ها!!! ولی ترجیح میدم اونجا تنها نباشم.
ممنونم، خب خداروشکر، خیالم راحت شد Smile
از شماره‌ی اقای علی هم مرسی Smile
نه تنها سرد نیست بلکه خیلی هم گرمه. اون هم از نوع طاقت فرسا و غیر قابل تحملش. به نظر من مادرتون رو اینجوری به زحمت نندازین.

ای بابا Sad جدی می‌فرماییــــد؟ من فکر میکردم صندلی و سایه‌بون و این‌ها داره اونجا! البته بازم نمیشه هوای گرم و شرجی اونجا رو انکار کرد!
آخه بدبختی، یکی هم پیدا نمیشه روز من مصاحبه داشته باشه که بشه با اون آدم رفت مثلا!

درهرصورت، هرچی خیره. ببینیم چی میشه. ممنون از راهنمایی مفیدتون دوستان Smile
خوب شما كه تنهائيد و اشاره هم كرديد كه كمي مي ترسيد تنهائي بريد، خوب چرا يكباره به ابوظبي تشريف نمي بريد؟

چون در پست هاي قبلي عرض كرده بودم كه اگر از هر كدام از مراكز پزشكي ابوظبي خبري بگيرم به شما هم اعلام ميكنم، جهت استحضار عزيزان امروز از nmc ابوظبي جواب دادن و گفتن 375 درهم هست هزينه آزمايش ها و از شنبه تا پنجشنبه هم هستن و دو روز كاري طول ميكشه پروسه پزشكي يعني از مراجعه تا دادن جوابSmile

سلام
میشه آدرس و ایمیلشون را بدین؟
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی راجب هتل گرند سنترال در دوبی چیزی میدونه؟
ممنون میشم کمک کنید
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان:
آقیون وخانوما اگه هزینه مهمه میون هتل های با قیمت مناسب نیهال هتل خوبیه.(به خدا مال عمویم نیست)میگند تازه باز سازی شده
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: rezagh ، mehdi110 ، bayat_r
سلام کسی هست که هفته چهارم جون مصاحبه داشته باشه؟
تشکر کنندگان: houmanmir
هفته چهارم در خدمتیم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: rezagh ، mehdi110 ، sumya
(2013-05-03 ساعت 22:27)morvarid1364 نوشته:  سلام دوستان
ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست عزیز ، ما دیشب اومدیم و هتل رویال گاردن بودیم . هتل خوبی بود به خصوص غذاش که خیلی عالی بود ، رفتار کارکناش هم خیلی خوب بود . فقط اتاقاش یک کم کوچیکه اما در کل ما راضی بودیم. ولی به این لیدرای توی هتل اصلا اطمینان نکنید. موفق باشین.
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: houmanmir ، amairmonre ، mehdi110 ، morvarid1364 ، farshadsh ، rezagh ، efah ، saeid-ss
(2013-05-04 ساعت 17:50)tara6534 نوشته:  سلام کسی هست که هفته سوم جون مصاحبه داشته باشه؟

سلام دوست عزیز ، من هفته ی سوم جون مصاحبه دارم
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: mehdi110 ، amairmonre ، farshadsh ، efah
(2013-05-04 ساعت 17:49)پدی نوشته:  آقیون وخانوما اگه هزینه مهمه میون هتل های با قیمت مناسب نیهال هتل خوبیه.(به خدا مال عمویم نیست)میگند تازه باز سازی شده

دوست عزیز قیمتش شبی چقدره؟چند ستاره هست؟
تشکر کنندگان: mehdi110 ، پدی ، farshadsh ، saeid-ss
من زیاد اهل نوشتن داخل مهاجرسرا نیستم چون تایپ کردنو خوب بلد نیستم و خیلی واسم مشکله ولی این یکبارو فقط به خاطر حرفهای اشتباه و نا بجای بعضی از دوستان مینویسم
من یک بچه ی شش ماه دارم و دوشنه ی هفته ی گذشته وقت سفارت داشتم و بچه ی من به خاطر واکسنی که بیمارستان دبی بهش زد تبه خیلی شدیدی کرده بود من یک ظرب ویزامو گرفتم ولی سفارت بهم گفت که باید تا پنج شنبه صبر کنید تا ویزاتون با پست بیاد
من که به خاطر وضعیت بچم خیلی ناراحت بودم فکر کردم این موضوع رو با خانم ملیکا در میان بزارم
بالاخره صبح شدو ما راه افتادیم ساعت 3 داخل ابوطبی سه تا پاسبورت ما و دو تا از دوستان دیگری که نزدیک بیمارستان ایرانی ها بودن رو تحویل گرفتند
اگر اسمه دوستان رو نمی برم به خاطر اینه که شاید خودشون نخوان اسمشونو برم ولی اگه اون ها هم این پیغام منو می خونن حتما جواب اونهایی رو که میگن این خانم دروغ میگه رو بدن چون من همه چیزو مدیون این خانم هستم و واقعا کمال تشکر رو از این خانم دارم
چون قبلش لیدره هتل خودمون به ما گفته بود که این خانم ماشیناش هیچ کدوم بیمه نداره و بدونه بیمه میره ابوظبی کلاه خودتونو بکنید قاظی خودتون توی ایران حتی یک لحظه جرات می کنید با ماشینه بدونه بیمه وارد خیابون بشید ؟
لیدرا فقط به خاطر اینکه قیمت خدمات این خانم مناسبه و کاملا به کارشون واردن این کارای نا جوانمردانرو میکنن
راستی اینو یادم رفت بگم حتی چهار نفر از دوستان دیگر اونجا بودن که فرداش می خواستن برن ابوظبی که نتیجه ی اونارم میبینید
من که راضی بودم

من با شما موافقم،خدماتي كه خانم مليكا ميدن واقعا عاليست،و قابل اطمينان،همينجا از ايشان و برادرشون كه ما رو بردن كمال تشكر را دارم،
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، naarestan ، پدی ، farshadsh ، moon_rose ، houmanmir ، saeid-ss
من که راضی بودم
سلام دوستان عزیز
من هم با نظر دوستمون کاملا موافقم . ما هم هتل رویال گاردن بودیم و خیلی راضی بودیم. روزی که رسیدیم هتل یه آقایی اومد و به ما گفت که لیدر ماست و بعد از کلی پرس و جو به ما گفت که از ما که یه خونواده 4 نفری هستیم 500 درهم می گیره که ما رو ببره ابوظبی ، در صورتیکه ما از تهران با خانم ملیکا هماهنگ کرده بودیم و ایشون با کارهای مدیکال ما و گرفتن جوابش، و رفت و برگشت ابوظبی جمعا 400 درهم گرفتند . و همه جا خیلی سر موقع مارو رسوندن و خودشونم سر ساعتی که قرار میذاشتن می اومدن و متاسفانه این لیدرهای هتل رفتار بسیار زشتی رو هم با خانم ملیکا کردند ( به خصوص آقایی به نام میلاد) هم با ما که مسافر بودیم. امیدوارم همه دوستان عزیز سفر پر باری رو داشته باشند.
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، naarestan ، amairmonre ، پدی ، farshadsh ، roeentan ، moon_rose ، houmanmir ، efah ، saeid-ss
(2013-05-04 ساعت 20:44)Mahbaran نوشته:  
(2013-05-03 ساعت 22:27)morvarid1364 نوشته:  سلام دوستان
ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست عزیز ، ما دیشب اومدیم و هتل رویال گاردن بودیم . هتل خوبی بود به خصوص غذاش که خیلی عالی بود ، رفتار کارکناش هم خیلی خوب بود . فقط اتاقاش یک کم کوچیکه اما در کل ما راضی بودیم. ولی به این لیدرای توی هتل اصلا اطمینان نکنید. موفق باشین.

سلام دوست عزیز من هم رویال گاردن بودم راضی بودم .و از همه مهمتر بیشتر پرسنل فارسی بلدن.به قول دوستمون غذاشم بد نبود.و الانم با کوله باری از صبر در انتظار کلیر شدن هستم و مهمان تاپیک کلیرنس هستم.امید وارم گذرتون به این تاپیک نیوفته و همه یه ضرب قبول بشین.موفق باشیدWink
کیس نامبر : 2013AS00006xxx ،سفارت: ابوظبی،تاریخ مصاحبه:April ، W2/ کلیرنس برگه سفید،غصه هم می گذرد،آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند

تشکر کنندگان: far-dv2013 ، naarestan ، morvarid1364 ، amairmonre ، farshadsh ، roeentan ، a.jahangiri ، Mahbaran ، efah ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان