کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بچه‌ها
اگر خانوادگی میرید به دوبی، «هتل آپارتمان‌ها» معمولا کیس‌های مناسبی هستند: ۱. شما یک سوییت ۳۰تا۵۰متری گیر میارید که مثل اتاق‌های دو تخته یا سه تخته، خفه نیست و میشه توش نفس کشید! ۲. آشپزخونه دارید و گاز و ... و میتونید صبحانه‌ها خودتون چایی بذارید و با قیمتی خیلی پایین‌تر از اون چیزی که هتل‌های حتی سه ستاره میگیرن، صبحانه‌ی مورد علاقه‌تون رو بخورید. مخصوصاً‌ که روزی که وقت سفارت دارید، به خاطر خارج‌شدن از هتل ساعت ۵صبح برای رسیدن به ابوظبی هم گشنه نمی‌مونید هم پول صبحانتون سوخت نمیشه.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: amairmonre ، farshadsh ، roeentan ، houmanmir ، mehdi110 ، efah ، saeid-ss
دوستان خواستم ببینم غیر از هزینه ویزا که تو سفارت جای دیگه دلار لازم داریم اگه لازم نداریم بقیه پولامونو درهم ببریم؟
و اینکه ایا تومن ایرینم صرافییا چنج میکنن یا نا . ممنون میشم
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

تشکر کنندگان:
دوستان سلام
برای امارات گواهی عدم سوء پیشینه لازم هست؟
لطفا سزیع جواب بدید ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-05-04 ساعت 20:44)Mahbaran نوشته:  
(2013-05-03 ساعت 22:27)morvarid1364 نوشته:  سلام دوستان
هتل رویال گاردن رو در دوبی کسی رفته؟یا اینکه میدونید چجور هتلیه؟
ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست عزیز ، ما دیشب اومدیم و هتل رویال گاردن بودیم . هتل خوبی بود به خصوص غذاش که خیلی عالی بود ، رفتار کارکناش هم خیلی خوب بود . فقط اتاقاش یک کم کوچیکه اما در کل ما راضی بودیم. ولی به این لیدرای توی هتل اصلا اطمینان نکنید. موفق باشین.

سلام دوست عزیز
به سلامتی امیدوارم که همه کاراتون خوب پیش بره.
به بیمارستان NMC نزدیک بود؟شما توری که گرفتین قیمتش چقدر بود؟
ممنون از شما
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان:
(2013-05-05 ساعت 13:26)yousef_eidi نوشته:  دوستان خواستم ببینم غیر از هزینه ویزا که تو سفارت جای دیگه دلار لازم داریم اگه لازم نداریم بقیه پولامونو درهم ببریم؟
و اینکه ایا تومن ایرینم صرافییا چنج میکنن یا نا . ممنون میشم

دلار همونطور که گفتید فقط تو سفارت مورد نیازه.
کلا یا دلار ببرید یا درهم، ریال فکر نمیکنم چنچ کنن

سلام
بچه ها من 5شنبه مصاحبه داشتم تا الان ایمیلی دریافت نکردم
تا کی باید صبر کنم؟
از کجا میتونم بفهمم پاسم هنوز تو ابوظبیه یا نه؟ اگه مطمئن باشم اونجاست خودم میرم میگیرم،
من بلیط برگشتم 3شنبه شبه
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: amairmonre ، farshadsh ، yousef_eidi ، mehdi110 ، saeid-ss
(2013-05-04 ساعت 23:04)morvarid1364 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 17:49)پدی نوشته:  آقیون وخانوما اگه هزینه مهمه میون هتل های با قیمت مناسب نیهال هتل خوبیه.(به خدا مال عمویم نیست)میگند تازه باز سازی شده

دوست عزیز قیمتش شبی چقدره؟چند ستاره هست؟

تور 3 شب آن 890000
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، morvarid1364 ، amairmonre ، mehdi110 ، saeid-ss
(2013-05-02 ساعت 21:59)mahdi/sh نوشته:  دوستان من این هفته نه هفته بعدش میرم برای مدیکال و هفته سوم می هم سفارت
برای سفارت دوستانی که هفته سوم هستن پیغام بدن اگر دوست داشتن با هم بریم که نخواین پول ترنسفر بدید !!

فقط دو تا جا باقی مونده
دوستانی که هفته سوم هستند پیغام بدن
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: farshadsh ، mehdi110 ، amairmonre ، saeid-ss
(2013-05-05 ساعت 13:56)ramin888 نوشته:  دوستان سلام
برای امارات گواهی عدم سوء پیشینه لازم هست؟
لطفا سزیع جواب بدید ممنون

عدم سو فقط براي كساني كه خارج كشورن لازم هست،
تشکر کنندگان:
(2013-05-03 ساعت 10:41)feri efa نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 20:47)Hoormazd نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 20:24)babeloma نوشته:  سلام
من و همسرم هفته آینده مصاحبه داریم کسایی که رفتن مصاحبه می شه لطفا بگن که عکس ۳*۴ بردن یا ۵*۵؟
من سربازی نرفتم و دانشجو هستم. شغل هم نداشتم تا حالا! شانس یک ضرب گرفتن ما چقدر هست؟
با تشکر

دوست عزيزم شانس يكضرب گرفتن شما زياده عكس هم اگر قبلأ فرستادى اصلأ اگر نخواهى از شما نمى گيرن ، از ما كه نگرفتن واسه مديكالم ما نفرى ٣ تا ٣* ٤ داديم امأ عكس ٥*٥ همراهت باشه بهتر از سايزاى ديگس اميدوارم يكضرب بگيرى و ديگه تو اين تاپيك پيدات نشه ، شو خى كردم البته .

درود بر شما
دوست عزیز شانس شما زیاد است برای یک ضرب گرفتن.من خودم یک ماه دیگه مصاحبه دارم.و بزای بردن عکس در ابهام هستم.اعضای مهاجرسرا برای سفارت 5*5 برده اند ولی هیچکدام ذکر نکرده اند که چه شرایطی این عکس باید داشته باشه.تو سایت سفارت ابوظبی که رفتم(فکر میکنم به زور سالی یک بار آپدیت کنن) نمومه عکسی که گذاشته سه رخ هست.و اشاره کرده به این که مثلا" فاصله چشمها از بالای عکس میزان مشخصی باشه و ... که آدم رو یاد عکسهای که برای ثبت نام لاتاری گرفته میندازه. اگر در این مورد چیزی متوجه شدیدلطفا" اعلاع رسانی کنید و در پیغام خصوصی من هم بگذارید.
سپاس
من وهمسرم هم در آخرین لحظه از همون عکسهای سه رخ که در سایت ابوظبی گذاشته گرفتیم و وقتی در سفارت به خانمی که مدارک رو می گیره نشون دادیم خیلی تعجب کرد و اصلا تحویل نگرفت و ما هم همون 5*5 را که از روبرو هست دادیم.
شماره کیس:2013AS59XX/تعداد افراد:2 نفر/کنسولگری:آنکارا نهCool. ابوظبی/مصاحبه:هفته اول آپریل/دیگه منتظر نیستیم. Wink
تشکر کنندگان: shimoda ، bayat_r ، rezagh ، niko ، naarestan ، amairmonre ، lilac ، babeloma ، saeid-ss
سلام دوستان، ما هم آخرهاي هفته چهارم مي وقت سفارت داريم(٢نفر) دوستاني كه اون موقع هستند پيغام بدن. راستي كيس نامبر ما **٧٤ اكثر كيس نامبرهاي مثل ما ٢،٣ هفته زودتر وقت مصاحبه دارن چرا اينجوريه به نظرتون؟
2013as74##/ افراد كيس: ٢ نفر/ ارسال فرمها: با ايميل/ كارنت: ماه می/ مصاحبه: ابوظبي هفته آخر مي/ ویزا: یکضرب / مقصد: سانفرانسيسكو
تشکر کنندگان: mehdi110 ، امیر مهاجر
(2013-05-04 ساعت 17:55)پدی نوشته:  هفته چهارم در خدمتیم

عذر میخوام شما کدوم هتل رو در نظر دارین برای هفته آخر ؟
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: mehdi110 ، saeid-ss
از دوستانی که با پرواز سیستمی رفتن مراحل تغییر وقت بلیطو توضیح بدن ممنون میشم .چند روز قبل تاریخ برگشت باید به دفتر ماهان بگیم و اینکه جریمه چقدر میگیرن و ایا باید تومن بدیم به دفتر ماهان مرسی
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

تشکر کنندگان: amairmonre ، efah ، mehdi110 ، saeid-ss
(2013-05-06 ساعت 12:02)yousef_eidi نوشته:  از دوستانی که با پرواز سیستمی رفتن مراحل تغییر وقت بلیطو توضیح بدن ممنون میشم .چند روز قبل تاریخ برگشت باید به دفتر ماهان بگیم و اینکه جریمه چقدر میگیرن و ایا باید تومن بدیم به دفتر ماهان مرسی

من تغییر دادم و صبح که گفتم گفت بیا و تغییر بده و نفری 40 درهم جریمه دادیم.دفتر ماهان هم روبروی هتل کنکورد هست ...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: amairmonre ، farshadsh ، lilac ، yousef_eidi ، efah ، mehdi110 ، saeid-ss
ميشه منو راهنمايي كنيد؟ من هفته آخر ژوئن وقت مصاحبه دارم، چندروز قبل مصاحبه واسه مديكال امارات باشم؟ كدوم بيمارستان برم كه ارزون باشه و كدوم هتل رو بگيرم كه به ايستگاه مترو نزديك باشه؟ واسه ابوظبي رفتن ميتونم از مترو استفاده كنم؟
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
تشکر کنندگان: bayat_r ، houmanmir ، saeid-ss
(2013-05-06 ساعت 14:32)simi نوشته:  ميشه منو راهنمايي كنيد؟ من هفته آخر ژوئن وقت مصاحبه دارم، چندروز قبل مصاحبه واسه مديكال امارات باشم؟ كدوم بيمارستان برم كه ارزون باشه و كدوم هتل رو بگيرم كه به ايستگاه مترو نزديك باشه؟ واسه ابوظبي رفتن ميتونم از مترو استفاده كنم؟

دوست خوبم
تا حالا صفحه اول همین تاپیک رو خوندید؟ خیلی کمکتون میکنه.جواب خیلی از سئوالاتون تو همون یک صفحه اول هست

سفرنامه من هم بد نیست بخونید
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Hoormazd ، shiraz mamali ، simi ، amairmonre ، farshadsh ، lilac ، behnam88 ، rezagh ، roeentan ، mehdi110 ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان