کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
یکی از دوستان پرسیده که آیا اینکه افیسر میپرسه آشنا تو آمریکا دارید در گرفتن ویزای یکضرب موثره یا نه ؟
به نظر من اینکه شما بگید آشنا دارید میتونه تا حدودی تاثیر داشته باشه..البته شاید هدف از پرسیدن این سوال این باشه که آیا کسی هست بتونه ما رو در بدو ورود حمایت کنه یا نه ؟ چونکه افیسری که از ما مصاحبه میکرد در این مورد بیشتر تمرکز کرد. مثلا " دقیقا" پرسید آیا آشنایی هم در آمریکا دارید؟ گفتم بله فلانی و فلانی و فلانی...گفت اینا چه کاره اتون هستن؟ کجا زندگی میکنن؟ و یه کم دقیق شد...
البته در ویزای یکضرب مهمترین عامل به نظر من این موارده:
سن زیر 25 - سربازی نرفتن - کار دولتی نداشتن - و شاید تیپ و ظاهری که نشون دهنده تعصب مذهبی نباشه.. یا حتی( شاید) اسامی غیر مذهبی.. و اینکه یه موقع شما ثروت زیادی از خودتون نشون ندید. مثلا" به اینکه یه خونه دارید و یه کم پول ( به ازائ هر نفر 13000 دلار یعنی تقریبا" 40 میلیون تومان در حساب بانکی)
یه چیز جالب : آفیسر از من پرسید کجا زندگی میکنی؟ و اصالتا" کجایی هستی؟ حتی فکر میکنم از روی اینکه من اهل کدوم شهرم میخواست ببینه تعصبات مذهبی ممکنه داشته باشم یا نه !!!
کلا" خوش تیپ برید...کت و شلوار و کراوات و برای خانما یه لباس نیمه رسمی و خانمانه و آرایش نه غلیظ و نه کم ... لباس نه خیلی باز و نه خیلی پوشیده...البته اینا برداشتای من بود ..
به نظر من حتی اون خانمی که مدارک رو از شما تحویل میگیره و یه سری سوال از شما میپرسه نظرش رو یواشکی زیر برگه ها برای آفیسر مینویسه..دقت کنید که جلوی این خانم سوتی ندید..
خانواده 3 نفره
2013ّْAS7xxx
مصاحبه : MAY ابوظبی
ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: roeentan ، mehdi110 ، efah ، farshadsh ، parsush ، payam62 ، sce ، پدی ، naarestan ، immigrant2us ، morvarid1364 ، ari_kiana ، saeid-ss
یکی از دوستان پرسیده که : به نظر شما می ارزه که 10 -12 روز قبل از مصاحبه برن دبی؟
راستش من تقریبا" یک هفته قبل از مصاحبه رفتم دبی چون ترس داشتم که در مدیکال مشکلی پیش بیاد برام.
آخه دیده بودم که یک عده از دوستان مدیکالشون به عللی از قبیل وجود خلط در سینه یا نیاز به آزمایش خون مجدد طولانی شده بود و یا حتی یکی از دوستان نوبت سفارتش رو از دست داده بود !!!!
قانونا" اگر شما صبح ساعت 8 مدیکال باشید 12 ظهر میایید بیرون و فردا شبش جوابتون رو میدن..
ولی یادتون باشه : کار از محکم کاری عیب نمیکنه ! به نظر من یه هفته زودتر برید و اگر احتمال میدید به علت سربازی یا کار دولتی FBI میخورید بلیطتون رو هم اوکی کنید برای روز بعد از مصاحبه. اگر انشاالله ویزا یکضرب گرفتید جریمه تغییر روز پرواز یا نرسیدن به پرواز فقط 50 درهمه ! خیالتون راحت که پول بایط سوخت نمیشه . زنگ بزنید به آژانس هواپیماییتون در ایران و بگید تاریخ پروازنون رو عوض کنه... (بهتره از یه آژانس آشنا بلیط بگیرید که از راه دور کاراتون رو انجام بده)

یکی از دوستان پرسیده مدیکال چه آزمایش خونی انجام میده؟ من چون از نظر پزشکی اطلاع داشتم اونجا پرستارا رو سوال پیچ کردم و فهمیدم که:
فقط آزمایش VDRL یا سفلیس برای خون انجام میشه!!!!! عجیبه نه؟ ؟؟ عفونت جنسی !!
جالبه که حتی ایدز رو چک نمیکنن..
در ضمن اگر فشار خون دارید حواستون به فشار خون خیلی بالا باشه ...ممکنه جواب ندن به سفارت
اگر بیماری عفونی بد مثل سل یا غیره مشکوک بشن باز هم رد میشید
عینکتون هم یادتون نره .. معاینه چشم انجام میشه..
خانواده 3 نفره
2013ّْAS7xxx
تشکر کنندگان: roeentan ، ghafari88 ، efah ، mehdi110 ، Danoosh ، farshadsh ، parsush ، payam62 ، parastoo500 ، feri efa ، sce ، پدی ، morvarid1364 ، mani.iht ، saeid-ss ، nima-92
یکی دیکه از دوستان پرسیده که اونم میخواد مثل من یه روز زودتر بره ابوظبی تا خیالش از استرس های حرکت صبح زود از دبی به ابوظبی راحت بشه..
راستش منم این روش رو برای آدمای حساس مثل خودم پیشنهاد میدم. البته من هتل دبی رو اون یک روز هم پس ندادم تا نخوام اسباب کشی کنم به ابوظبی و فرداش دوباره اسباب کشی کنم به دبی !
یه هتل تو ابوظبی تو این فصل تقریبا" 500 درهم برای 2 یا 3 نفر هزینه داره . اگر ابوظبی حوصله اتون سر رفت برید "ابوظبی مال" تو مرکز شهر برای یه گردش کوچولو و ناهار و شام.. تاکسی هم 10درهم تو مرکز شهر جابجا میکنه شما رو
آزانس های ایرانی میتونن برای شما هتل تو ابوظبی بگیرن. من مرکز شهر هتل گرفتم و صبح ساعت 6 از جلو هتل تاکسی گرفتم و رفتم خیابان سفارات یا Embassy Area ...تقریبا" 20 دقیقه فاصله هست از مرکز شهر به سفارت آمریکا..
خانواده 3 نفره
2013ّْAS7xxx
تشکر کنندگان: Danoosh ، farshadsh ، parastoo500 ، feri efa ، sce ، mehdi110 ، morvarid1364 ، saeid-ss
(2013-05-22 ساعت 20:55)usa lover نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 20:49)mehdi110 نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 17:41)پدی نوشته:  دبی حتما رقص فواره ها را در ساعت 10 شب ببینید
پدی جان امضات کو پس؟؟؟Big Grin
حالا کجا هست این؟؟
قسمت بیرون دبی مال پایین برج خلیفه
با مترو هم می تونید برید
ولی 1-2 ایستگاه هم باید اتوبوس سوارشین
[/quote]

نه عزیزم دیگه احتیاجی به سوار شدن اتوبوس نیست. از ایستگاه مترو تا خود دبی مال رو پل هوایی ساختن که با چند تا auto walk مسیر رو میتونی سریع طی کنی.
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان: sce ، usa lover ، roeentan ، پدی ، mehdi110 ، sumya ، farshadsh ، lilac ، feri efa ، saeid-ss
(2013-05-23 ساعت 18:17)sumya نوشته:  لطفا بی خرج ترین نحوه گذران وقت در دوبی را پیشنهاد بدین! Cool

به نظر من بی خرج ترین که نه ولی کم خرج ترینش اینه که عصرا با مترو بری دوبی مال و بشینی هر نیم ساعت یه بار از رقص فواره ها همراه با موزیک لذت ببری.واقعا عالیه.البته اگه بتونی جلوی وسوسه های شیطانی خرید کردن رو بگیری که قیمت های اونجا نجومیهSad.
ویندو شاپینگ هم بد نیست.دوبی مال،امارات مال،دیره سیتس سنتر و ...کلی مال دیگه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: roeentan ، پدی ، mehdi110 ، sumya ، parastoo500 ، usa lover ، farshadsh ، lilac ، ابی هانی ، feri efa ، saeid-ss
دوست عزیز اگر کسی دوست داره یه روز قبل از مصاحبه بره یه هتل خوب تو ابوظبی میتونه بره هتل سیتی سیسنز الحمرا - خیابان الکترا
(city seasons alhamra-electra street)
وسط شهر ابوظبی هست.. اطاق 2تا 3 نفره 500-600 درهم..
البته چون فاصله دبی ابوظبی فقط1.5 هست میتونید بیخیال هتل ابوظبی بشید..بستگی داره شما چقدر حساسید که صبح ساعت 4- 3.5بیدار بشید و یه موقع خدای نکرده تو راه دبی ابوظبی ماشینتون خراب نشه..

مواظب پاسپورت و مدارکتون باشید...مخصوصا" در سفر... یکی از بچه های سایت یک ماه قبل از مصاحبه پاپورتش رو گم کرده و برای گرفتن پاسپورت جدید بهش گفتن 6 ماه زمان نیاز هست !!! :-( یعنی از دست دادن وقت سفارت !!

مواظب پاسپورت و مدارکتون باشید...مخصوصا" در سفر... یکی از بچه های سایت یک ماه قبل از مصاحبه پاپورتش رو گم کرده و برای گرفتن پاسپورت جدید بهش گفتن 6 ماه زمان نیاز هست !!! :-( یعنی از دست دادن وقت سفارت !!
خانواده 3 نفره
2013ّْAS7xxx
تشکر کنندگان: houmanmir ، parastoo500 ، naarestan ، sce ، niko ، farshadsh ، feri efa ، saeid-ss
سلام بلیط ازتهران به دوبی چه قیمتیه ایران ایر؟
آیااسم هتل گراند سیتیه یاگراندسنتر؟
میخوام سرچ کنم نمیدونم اسم درستش کدومه ؟
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، saeid-ss ، sce
(2013-05-25 ساعت 13:31)negar_karimi6 نوشته:  سلام بلیط ازتهران به دوبی چه قیمتیه ایران ایر؟
دوست من
اسم هتل گرند سنترال هست
grand central
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، ari_kiana ، usa lover ، parastoo500 ، ابی هانی ، saeid-ss ، farshadsh ، sce
(2013-05-25 ساعت 13:31)negar_karimi6 نوشته:  سلام بلیط ازتهران به دوبی چه قیمتیه ایران ایر؟

سایت ایران ایر بری قیمت رو میتونی در بیاری
grant central
این هم سایتش
http://www.grandcentralhoteldubai.com/web/index.php
توی booking.com هم میتونی پیداش کنی
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، farshadsh ، negar_karimi6 ، morvarid1364 ، usa lover ، parastoo500 ، saeid-ss ، efah ، sce
grand central
تو منطقه رقه 4 ستاره

(2013-05-24 ساعت 13:01)betsa نوشته:  رضا جان اطلاعات دیگری داری برای ابوظبی؟
یا کسی که رفته باشه اونجا که بتونم ازش کمک بگیرم؟
دوست عزیز بهترین راه سفرنامه دوستان هست.همه ازش بهترین استفاده رو بردن

(2013-05-23 ساعت 18:17)sumya نوشته:  لطفا بی خرج ترین نحوه گذران وقت در دوبی را پیشنهاد بدین! Cool
دبی مال میتونه بهترین و کم خرجترین باشه
البته ساحل هم خوبه و مفرح
مثل ساحل جمیرا بیچ
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: roeentan ، morvarid1364 ، farshadsh ، feri efa ، houmanmir ، lilac ، saeid-ss ، sce
دوستی پرسیده که در مورد ابوظبی بگم...راستش من قبلا" دبی زیاد رفته بودم ولی ابوظبی دفعه اولم بود... دبی خیلی زیباتر و بهتره..
البته تو مرکز شهر اگر هتل بگیرید تا سفارت فقط 20 دقیقه راه هست..یادتون باشه سفارت تو منطقه ای هست به نام سفارات که همه سفارت های دنیا تو این منطقه جمع هستند...کرایه تاکسی از هر جای مرکز شهر تا سفارت فقط 20-30 درهمه...مرکز شهر پر از هتل هست ولی پیشنهاد میدم از ایران برای یک روز قبل از مصاحبه هتل بگیرید...معمولا" اگر صبح زود برید سفارت تا ساعت 11 میایید بیرون ولی یادتون باشه که اطاق هتل فقط تا 12 الی یک مال شماست وگرنه شارِژ میشید...
رفتن وگشتن با تاکسی تو ابوظبی خیلی ساده هست...
فقط میمونه از دبی تا ابوظبی که با تاکسی 200-300 درهم شارژ میشید و با اتوبوس دقیقا" نمیدونم ولی فکر میکنم کمتر از 30-40 درهم
خانواده 3 نفره
2013ّْAS7xxx
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، bayat_r ، usa lover ، farshadsh ، parastoo500 ، lilac ، kouroshd ، sce ، feri efa ، saeid-ss ، efah ، sasbk
(2013-05-26 ساعت 00:16)REZA846 نوشته:  دوستی پرسیده که در مورد ابوظبی بگم...راستش من قبلا" دبی زیاد رفته بودم ولی ابوظبی دفعه اولم بود... دبی خیلی زیباتر و بهتره..
البته تو مرکز شهر اگر هتل بگیرید تا سفارت فقط 20 دقیقه راه هست..یادتون باشه سفارت تو منطقه ای هست به نام سفارات که همه سفارت های دنیا تو این منطقه جمع هستند...کرایه تاکسی از هر جای مرکز شهر تا سفارت فقط 20-30 درهمه...مرکز شهر پر از هتل هست ولی پیشنهاد میدم از ایران برای یک روز قبل از مصاحبه هتل بگیرید...معمولا" اگر صبح زود برید سفارت تا ساعت 11 میایید بیرون ولی یادتون باشه که اطاق هتل فقط تا 12 الی یک مال شماست وگرنه شارِژ میشید...
رفتن وگشتن با تاکسی تو ابوظبی خیلی ساده هست...
فقط میمونه از دبی تا ابوظبی که با تاکسی 200-300 درهم شارژ میشید و با اتوبوس دقیقا" نمیدونم ولی فکر میکنم کمتر از 30-40 درهم
ببخشید توی نامه‌ی مصاحبه‌م، آدرس سفارت رو زده این: AL-SUDAN ST
PO BOX 4009
ABU DHABI
من فکر میکردم توی خیابان السودان هست سفارت. درسته این آدرس؟ یا نه؟
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، sce ، lilac ، saeid-ss
(2013-05-23 ساعت 18:35)نازنین 932 نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 20:55)usa lover نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 20:49)mehdi110 نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 17:41)پدی نوشته:  دبی حتما رقص فواره ها را در ساعت 10 شب ببینید
پدی جان امضات کو پس؟؟؟Big Grin
حالا کجا هست این؟؟
قسمت بیرون دبی مال پایین برج خلیفه
با مترو هم می تونید برید
ولی 1-2 ایستگاه هم باید اتوبوس سوارشین
نه عزیزم دیگه احتیاجی به سوار شدن اتوبوس نیست. از ایستگاه مترو تا خود دبی مال رو پل هوایی ساختن که با چند تا auto walk مسیر رو میتونی سریع طی کنی.
[/quote]

دوبی مال نزدیک کدوم ایستگاه مترو هست؟آیا امارات مال رو با مترو میشه رفت یا باید با تاکسی و اتوبوس رفت؟
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، saeid-ss ، sce
[quote='feri efa' pid='346518' dateline='1369589614']
نقل قول:دوبی مال نزدیک کدوم ایستگاه مترو هست؟آیا امارات مال رو با مترو میشه رفت یا باید با تاکسی و اتوبوس رفت؟

http://mohajersara.com/thread-5608-post-...#pid285383
نقشه مترو دبی رو تو سفرنامه این دوستمون نگاه کنید دبی مال و اماران مال هر دو ایستگاه مترو دارن
با توجه به موقعیت هتلتون حیلی راحت از طریق مترو می تونید مسیر رو پیدا کنید
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: farshadsh ، feri efa ، lilac ، naarestan ، roeentan ، saeid-ss ، efah ، sce
سلام بچه ها برای ماهایی که توی ماه رمضان مصاحبه داریم دبی از نظر قیمت هتل و خرید و غذا فرقی هم داره ؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: farshadsh ، sce

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان