کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام.
تبریک بابت ویزای یه ضرب.خونسرد باشین و به نظر من یه تماس با کسی که اونجا میشناسین بگیرین.مثلا خانم ملیکا،آقای علی رضا و دیگرون.شمارشون توی همین تاپیک هست.این راهیه که به نظر من می رسه.بازم دوستان اگه نظری دارن بگن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: sumya ، ابی هانی ، simi ، roeentan ، farshadsh ، negar_karimi6 ، Mahbaran ، saeid-ss
(2013-05-28 ساعت 18:57)sce نوشته:  سلام.
تبریک بابت ویزای یه ضرب.خونسرد باشین و به نظر من یه تماس با کسی که اونجا میشناسین بگیرین.مثلا خانم ملیکا،آقای علی رضا و دیگرون.شمارشون توی همین تاپیک هست.این راهیه که به نظر من می رسه.بازم دوستان اگه نظری دارن بگن.
موفق باشین.

ممنون; خانم مليكا ميگن 330 ]رهم ميگيرن اما 5شنبه صبح بدست من ميرسونن كه عملا ماهانو از دست ميدم تا شنبه :/
قایقی خواهم ساخت کیس نامبر: 2013AS00070xx سفارت: ابوظبی MAY ویزا: یکضرب مقصد:هرچه پیش آید خوش آید سفرنامه: http://goo.gl/jV9e2
تشکر کنندگان: ابی هانی ، sce ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-05-28 ساعت 19:14)sumya نوشته:  راستي خودم ميتونم برم از دم سفارت دريافت كنم ويزارو يا نميدن؟
chطور pس به خانوم مليكا ميدن؟؟ با اين كيبورداشون!!

شما اگه یه ضرب گرفته باشین،واستون پست میشه و باید برین اونجا بگیرین.اگه امروز مصاحبه داشتین،بعید می دونم تا فردا دستتون برسه.بچه های با تجربه که ویزای یه ضرب گرفتن بهتر می دونن.یه سر به تاپیک سفرنامه بزن.جدیدا یه خانمی یه ضرب گرفته.باهاش مشورت کن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: naarestan ، farshadsh ، sumya ، feri efa ، saeid-ss
(2013-05-28 ساعت 17:18)so_ar نوشته:  سلام
دوستان ما یک خانواده 3 نفری هستیم و هفته چهارم جون مصا حبه داریم.
اگه کسی دوست داره برای رفتن به ابوظبی باهم باشیم تا هزینه ها کمتر بشه
لطفا پیام خصوصی بده و بگه چندشنبه هست . تا در صورت یکی بودن روز مصاحبه هماهنگ کنیم.

سلام خوبید روز مصاحبه کی؟وچه هتلی مد نظرتون
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-04-30 ساعت 08:07)feri efa نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 03:32)mona80 نوشته:  دو نفر هستیم، من و همسرم. یک ضرب ویزا گرفتیم.
... البته نمی دانم که چگونه باید هماهنگی کنید برای این کار خصوصا اگر شخص غریبه باشد.
با سلام و تشکر از راهنماییهای خیلی خوبتون
میخواستم بپرسم هتلی که در ابوهیل بودین و رضایت هم داشتین میشه اسمش رو با هزینه اش هم بگذارید؟(حد اقل در پیغام خصوصی)
با سپاس
اسم هتل ما Ewa بود. قیمت آن در مقاطع مختلف زمانی متفاوت است. همه هتل ها در دوبی در نزدیکی زمان نمایشگاهها خیلی گرانتر می شوند. وب سایت این هتل هست http://www.ewahoteldubai.com و یا از سایت booking.com می توانید قیمت بگیرید. در ضمن هتل کاملا شبیه به عکسهایی است که در سایت آن گذاشته شده است و شاید تنها 5% عکسها را شفاف تر از واقعیت کرده باشند.
تشکر کنندگان: farshadsh ، usa lover ، sce ، naarestan ، saeid-ss
(2013-05-28 ساعت 20:03)sce نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 19:14)sumya نوشته:  راستي خودم ميتونم برم از دم سفارت دريافت كنم ويزارو يا نميدن؟
chطور pس به خانوم مليكا ميدن؟؟ با اين كيبورداشون!!

شما اگه یه ضرب گرفته باشین،واستون پست میشه و باید برین اونجا بگیرین.اگه امروز مصاحبه داشتین،بعید می دونم تا فردا دستتون برسه.بچه های با تجربه که ویزای یه ضرب گرفتن بهتر می دونن.یه سر به تاپیک سفرنامه بزن.جدیدا یه خانمی یه ضرب گرفته.باهاش مشورت کن.
موفق باشین.

دوست عزیز من یکشنبه صبح مصاحبه داشتم ویزامو چهارشنبه صبح از اداره پست گرفتم
شما نهایتا بتونین ی روز زودتر اونم در صورتی که اداره پستتون رو ابوظبی انتخاب کنین بگیرین در غیر اینصورت حتی با پول دادن به ملیکا هم نمیشه
ضمنا ایشون کار خاصی نمیکنن اگه csc خودتون ثبت نام کردین و ادرس ایمیل خودتون رو دادین ی ایمیل برای شما میاد با ی کد رهگیری که با اون ویزاتونو میتونین هر جا که باشه پیگیری کنین اما اگه ملیکا برای شما ثبت نام کرده باشه ادرس ایمیل خودشو داده پس اون داره ویزای شما رو پیگیری می کنه.
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: mamad_msp ، sumya ، houmanmir ، farshadsh ، usa lover ، feri efa ، simi ، mehdi110 ، Saeedv13 ، niko ، sce ، negar_karimi6 ، kouroshd ، shiraz mamali ، saeid-ss
دوستان ماچون اولین باره سفرخارجه داریم بعضی چیزهارونمیدونیم
ازجمله گرفتن دلاربه قیمت دولتی
امروزازانس برگه داده که بریم بانک ملت حواله اشوبگیرم
خوب ازاینجا به بعدشوبگیدچه کنیم
حرکت ازفرودگاه امامه
همون جابایددلارهاروبگیریم؟
میخوام ببینم روش حساب کنیم که حتمادستمون میاد یا باخودمون پول بیشتری ببریم؟
به نظرتون درهم ازایران بگیریم راحت تروبهتره
یابه دوبی که رسیدیم توفرودگاهش میشه خرید

والا من که دیگه خسته شدم ازبس همسفرطلبیدم یعنی واقعا کسی هفته سوم جون نداره
نکنه غریب کشمون کنن افیسرها؟
تشکر کنندگان: bayat_r ، sce ، mehdi110 ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-05-29 ساعت 22:30)negar_karimi6 نوشته:  دوستان ماچون اولین باره سفرخارجه داریم بعضی چیزهارونمیدونیم
حرکت ازفرودگاه امامه

شما بعد اینکه ویزای امارات رو گرفتید برید بانک ملی نفری 55000تومن برای عوارض خروجی پرداخت میکنید، شماره حساب رو خود بانک بهتون میگه،
بعدش با پاسپورت و ویزا و همین فیش 55000تومن میرید بانک ملت شعبه ی ارزی ، اونجا به اندازه ی 300دلار (هر شخص) پول میدید و بهتون حواله میدن ، روز پرواز زودتر برید فرودگاه قبل از سوار شدن هواپیما تو فرودگاه امام پایین پله ها بانک هست ، حواله رو میدید دلار رو میدن بهتون Smile همین
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: bayat_r ، sce ، NarcisJ ، mehdi110 ، negar_karimi6 ، farshadsh ، naarestan ، morvarid1364 ، kouroshd ، saeid-ss
(2013-05-29 ساعت 22:39)houmanmir نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 22:30)negar_karimi6 نوشته:  دوستان ماچون اولین باره سفرخارجه داریم بعضی چیزهارونمیدونیم
حرکت ازفرودگاه امامه

شما بعد اینکه ویزای امارات رو گرفتید برید بانک ملی نفری 55000تومن برای عوارض خروجی پرداخت میکنید، شماره حساب رو خود بانک بهتون میگه،
بعدش با پاسپورت و ویزا و همین فیش 55000تومن میرید بانک ملت شعبه ی ارزی ، اونجا به اندازه ی 300دلار (هر شخص) پول میدید و بهتون حواله میدن ، روز پرواز زودتر برید فرودگاه قبل از سوار شدن هواپیما تو فرودگاه امام پایین پله ها بانک هست ، حواله رو میدید دلار رو میدن بهتون Smile همین

دقیقا مراحلی که دوستمون گفتن هست، فقط من یک چیزی رو اضافه کنم که گویا قانون جدیده!!!
دیروز من رفتم بانک ملی که پول رو بدم و حواله رو بگیرم (مدارک و پولمم همه اوکی بود)، خانومه گفت حداکثر باید ۷روز به سفرتون مونده باشه تا حواله رو بتونیم بدیم. حتی هشت روز هم نمیشه.
یعنی اگر یا ۷روز به پرواز یا زیر ِ ۷روز به پروازتون مونده، میتونید برید با در دست داشتنِ پول و مدارک کامل، حواله رو بگیرید!
ما هم چون ده-یازده روز دیگه حدوداً پرواز داریم، برگشتیم!
گفتم این نکته رو بگم که بیخودی اون همه پول و مدارک رو توی وضعیت تهران، با خودتون نبرید تا بانک که درنهایت مسئول باجه اینو بهتون بگه Smile
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: azar1348 ، ارکیده ، houmanmir ، mehdi110 ، tired smk ، morvarid1364 ، negar_karimi6 ، roeentan ، so_ar ، bayat_r ، saeid-ss
(2013-05-30 ساعت 12:09)naarestan نوشته:  
حرکت ازفرودگاه امامه

دقیقا مراحلی که دوستمون گفتن هست، فقط من یک چیزی رو اضافه کنم که گویا قانون جدیده!!!
دیروز من رفتم بانک ملی که پول رو بدم و حواله رو بگیرم (مدارک و پولمم همه اوکی بود)، خانومه گفت حداکثر باید ۷روز به سفرتون مونده باشه تا حواله رو بتونیم بدیم. حتی هشت روز هم نمیشه.
یعنی اگر یا ۷روز به پرواز یا زیر ِ ۷روز به پروازتون مونده، میتونید برید با در دست داشتنِ پول و مدارک کامل، حواله رو بگیرید!
گفتم این نکته رو بگم که بیخودی اون همه پول و مدارک رو توی وضعیت تهران، با خودتون نبرید تا بانک که درنهایت مسئول باجه اینو بهتون بگه Smile
ممنون ازتوضیحات مفیدتون فقط شمانوشتید بانک ملی
ولی حواله رومگربانک ملت نمیده؟
دوم اینکه ماداریم میریم مسافرت و سه چهارروزقبل ازسفرمون به دوبی ازسفربرمیگردیم ایا سه چهارروزقبل ازسفربه دوبی خوبه برای گرفتن حواله ؟
تشکر کنندگان: saeid-ss ، azar1348
(2013-05-30 ساعت 16:20)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 12:09)naarestan نوشته:  
حرکت ازفرودگاه امامه

ممنون ازتوضیحات مفیدتون فقط شمانوشتید بانک ملی
ولی حواله رومگربانک ملت نمیده؟
دوم اینکه ماداریم میریم مسافرت و سه چهارروزقبل ازسفرمون به دوبی ازسفربرمیگردیم ایا سه چهارروزقبل ازسفربه دوبی خوبه برای گرفتن حواله ؟

اوخ! ببخشید!
بانک ملی باید برید عوارض خروج رو پرداخت کنید
بانک ملت باید با مدارک کامل (اصل فیش عوارض خروج، پاسپورت، پلیت مهرشده‌ی آژانس، ویزا) و پول (به اندازه) برید برای گرفتن حواله‌ی ارز مسافرتی

*نکته‌ی مهم: حضور شخص صاحب پاسپورت هم الزامی است.

بله، شما یا وقتی ۷روز مونده به تاریخ پرواز یا وقتی کمتر از ۷روز مونده به تاریخ پرواز میتونید مراجعه کنید برای حواله Smile
موفق باشید
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
سلام
یه سوال توذهنمه دوساعت استخاره کردم بپرسم نپرسم برداشت بدی نکنن بگنداین زن چقدربدبینه
اخرسردلوبه دریا زدم و گفتم میپرسم فقط به حساب این بزارید که اولا تاحالاتوکشوربیگانه نرفتم و ازهیچیش خبرندارم و دوم اینکه کلا ازاون تیپ ادماییم که دیراعتمادمیکنم به ناشناخته ها ناشناس ها
واماسوال
یکی ازدوستامون میگفت ازهتل که میریم بیرون خودشون کلیددارنو میان تو نظافت میکنن
به نظرتون هتلای دوبی کلا امنه ازنظراینکه چه میدونم والا یه وقت خدایی نکرده دوربینی تواتاق نداشته باشن شایدازبس توکشورخودمون یکدفعه خبردارمیشدیم مثلا توی اتاق پرو لباس زنانه دوربین بوده این سوال برام پیش اومده
ازمدیرمحترم عذرمیخوام اگرسوالم بیخوده و این حقوداره بزنه به جاده خاکیو حذفش کنه
خوب آدمیه دیگه فکروخیال ازسرزمین های نرفته براش پیش میاد
ممنون ازاینکه حس صمیمیتودرمن بوجوداوردید که به خودم اجازه میدم هرسوالی که ذهنمومخدوش کنه بپرسم
تشکر کنندگان: sce ، Mahbaran ، afshinghwink ، ald ، saeid-ss
نگار جان سوال خوبی بود،
اولا از بابت دوربین و این حرفا خیالت راحت باشه راحت تو اتاقت بچرخ Wink
ولی احتمالا تو اتاقت یک گاو صندوق کوچیک هست که وسایل مهم و بذاری توش ولی سعی کن پولاتو با اونجا هم نذاری....
به امید موفقیتت
تشکر کنندگان: farshadsh ، sce ، negar_karimi6 ، naarestan ، afshinghwink ، bayat_r ، ald ، parastoo500 ، kouroshd ، saeid-ss
(2013-05-31 ساعت 15:55)negar_karimi6 نوشته:  سلام
یه سوال توذهنمه دوساعت استخاره کردم بپرسم نپرسم برداشت بدی نکنن بگنداین زن چقدربدبینه
اخرسردلوبه دریا زدم و گفتم میپرسم فقط به حساب این بزارید که اولا تاحالاتوکشوربیگانه نرفتم و ازهیچیش خبرندارم و دوم اینکه کلا ازاون تیپ ادماییم که دیراعتمادمیکنم به ناشناخته ها ناشناس ها
واماسوال
یکی ازدوستامون میگفت ازهتل که میریم بیرون خودشون کلیددارنو میان تو نظافت میکنن
به نظرتون هتلای دوبی کلا امنه ازنظراینکه چه میدونم والا یه وقت خدایی نکرده دوربینی تواتاق نداشته باشن شایدازبس توکشورخودمون یکدفعه خبردارمیشدیم مثلا توی اتاق پرو لباس زنانه دوربین بوده این سوال برام پیش اومده
ازمدیرمحترم عذرمیخوام اگرسوالم بیخوده و این حقوداره بزنه به جاده خاکیو حذفش کنه
خوب آدمیه دیگه فکروخیال ازسرزمین های نرفته براش پیش میاد
ممنون ازاینکه حس صمیمیتودرمن بوجوداوردید که به خودم اجازه میدم هرسوالی که ذهنمومخدوش کنه بپرسم
سلام دوست عزیز.
سوال پرسیدن عیب نیست.ندونستنه که عیبه.
در تکمیل صحبت دوستمون بهتون بگم که خیالتون از این بابت راحت باشه.ضمنا شما می تونین در مدت زمان اقامتتون تو هتل اون موفع بیرون اومدن از اتاق کارت مخصوص لطفا مزاحم نشوید را به دستگیره درب آویزون کنین.در این صورت واسه نظافت اتاق وارد نمی شن.البته اگه اهل ریخت و پاش زیادی تو اتاق هستین بحثش جداست.یکی از مزایای این کار اینه که می تونین تمام مدارک و پولاتونو بزارین تو سیفتی باکس.من تو این 5 شبی که اقامت داشتم همین کارو کردم.البته حواسمون بود اتاق رو طوری نگه داریم که نظافت خاصی نخواد.نهایتا واسه تعویض حوله ها به رسپشن می گفتو و اونم می گفت می آوردنBig Grin.عین این 5 روز هم تمام مدارک و پولای ما تو اتاق(سیفتی باکس) بود و مشکلی نبود.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، ojee ، houmanmir ، naarestan ، roeentan ، farshadsh ، afshinghwink ، ald ، parastoo500 ، morvarid1364 ، lilac ، saeid-ss
سلام دوستان
امروزمطلبی ازدوستم شنیدم تاچه حدصحت داره نمیدونم نظر شمابرام مهمه
دوستم میگفت به جای اینکه بریدسیم کارت بگیرید برید همینجامخابرات بگید خطتتونوکاری میکنه که باهاش بتونید درخارج کشورهم ازش استفاده کنید و خیلی براتون هزینه برنداره
شماها چیزی تاحالاشنیدید؟
البته دوستم هم شنیده بودازکسانی که خارج رفتن خودش انجام نداده
گفتم اگراینطوره که بهترازسیم کارت خریدن اونجاست نه؟
انشالا درمیان دوستان مهاجرسرا شاغل درمخابرات هم داشته باشیم یه اطلاعاتی بهمون بده
ممنون
تشکر کنندگان: naarestan ، afshinghwink ، ald

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان