کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-05-27 ساعت 01:44)saeid-ss نوشته:  سلام بچه ها برای ماهایی که توی ماه رمضان مصاحبه داریم دبی از نظر قیمت هتل و خرید و غذا فرقی هم داره ؟

معمولا ماه رمضان لو سیزن حساب میشه قیمت هتلها کمی پایین میاد و بیشتر رستورانها تعطیلن و اونایی هم که بازن فقط take away دارن کلا خیلی اوضا خوبی برا تفریح نیست مالها بازن و پارک ابی هم بازه فقط در مورد خورد و خوراک کمی سخت البته تا افطار
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: naarestan ، lilac ، parastoo500 ، farshadsh ، sce ، saeid-ss
(2013-05-27 ساعت 17:38)پدی نوشته:  ولی ماه رمضان از یک نظر خوبه و اون اینه که شما در هیچ جا قبل از افطار عربها را نمی بینید

والا این 5 روز که ما اونجا بودیم به اندازه انگشتای 2 دست و دوپا عرب ندیدیم.Big Grin
اگه چشاتو ببندن و شما رو بزارن وسط دوبی اول فکر می کنی به آسای جنوب شرقی اومدی.TongueCoolBig Grin
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: naarestan ، usa lover ، parastoo500 ، battosai ، farshadsh ، roeentan ، saeid-ss
(2013-05-27 ساعت 10:00)امير جو نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 01:44)saeid-ss نوشته:  سلام بچه ها برای ماهایی که توی ماه رمضان مصاحبه داریم دبی از نظر قیمت هتل و خرید و غذا فرقی هم داره ؟

معمولا ماه رمضان لو سیزن حساب میشه قیمت هتلها کمی پایین میاد و بیشتر رستورانها تعطیلن و اونایی هم که بازن فقط take away دارن کلا خیلی اوضا خوبی برا تفریح نیست مالها بازن و پارک ابی هم بازه فقط در مورد خورد و خوراک کمی سخت البته تا افطار
رستوران هتلها که همه نهار و صبحانه رو دارن
بعضی از رستوران ها هم در مالها من خودم امارات مال رو دیدم که نهار رو داشتن و دعوت میکردن برای ضرف نهار ولی خب یک پرده نصب شده بود که توی دید عموم نباشه
بقیه فست فودها و... در مالها باز هستن و همونطور که دوستمون گفتنtake awayهستن که خوب البته بچه ها استثنا هستن و همونجا هم می تونن بخورن
برای خرید هم خیلی حراج ها خوبی هست البته با این شرایط بعیده که تو حراجها هم بشه خرید کرد
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: parastoo500 ، sce ، farshadsh ، roeentan ، feri efa ، saeid-ss
کسی اطلاع داره وضعیت اب نوشیدنی توی دوبی به چه صورته؟
بایداب معدنی استفاده کرد یا آب شرب لوله کشی دارن

میخوام کم کم وسایلوببندم میخوام ببینم چی بایدببرم
تشکر کنندگان: battosai ، sce
(2013-05-27 ساعت 18:56)houmanmir نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 18:38)negar_karimi6 نوشته:  سلام دوستان ازبس دادزدم و گفتم کسی نیست برای هفته سوم جون بخوادبره مصاحبه صدام گرفته والا
بازم میگم برای هفته سوم جون همسفرمیخوایمممممممممممممممممممم کسی هست؟

سلااااااممممم ، به خدا کر شدم اگه میشه یخورده آرومتر ، دستم بند بود نتونستم جواب بدم، منم هفته سومم Big Grin

سلام
شماروکه میدونم ولی تاریخ مصاحبه تون بامن یکی نیست
دنیال یه همسفریم که همون روزباهم بریم برای مصاحبه که هرجاکم اوردیم اونوبندازیم جلوبه افیسره بگیم ازاین بپرس
راستی شمااون هتل روگراندسنترال رومیگم
ازکدوم آزانس گرفتید
من که ایمیل زدم به هتل بهم گفته شبی سیصدراسته؟
والا من شنیده بودم شبی 250 است واسه همین میخواستیم بریم
هنوزهم نمیدونم برامون گرفتن یانه
اگررفتیم انشالا همومیبینیم
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
(2013-05-27 ساعت 19:04)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 18:38)negar_karimi6 نوشته:  سلام دوستان ازبس دادزدم و گفتم کسی نیست برای هفته سوم جون بخوادبره مصاحبه صدام گرفته والا

سلااااااممممم ، به خدا کر شدم اگه میشه یخورده آرومتر ، دستم بند بود نتونستم جواب بدم، منم هفته سومم Big Grin

سلام
دنیال یه همسفریم که همون روزباهم بریم برای مصاحبه که هرجاکم اوردیم اونوبندازیم جلوبه افیسره بگیم ازاین بپرس
ازکدوم آزانس گرفتید

من از آژانس سر کوچمون گرفتم 265 گرفتم ، البته شنیدم 250 تا هم میشه ، خواستید با اون آژانسی که 250 تا ردیف میکنه تماس بگیرید زووودتر Smile
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، sce ، negar_karimi6 ، saeid-ss
(2013-05-27 ساعت 18:44)negar_karimi6 نوشته:  کسی اطلاع داره وضعیت اب نوشیدنی توی دوبی به چه صورته؟

آب لوله کشی قابل خوردن نیست باید از آب معدنی استفاده کنید.
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، farshadsh ، bayat_r ، sce ، houmanmir ، roeentan ، usa lover ، mehdi110 ، saeid-ss
(2013-05-27 ساعت 19:15)houmanmir نوشته:  

سلام
ازکدوم آزانس گرفتید

من از آژانس سر کوچمون گرفتم 265 گرفتم ، البته شنیدم 250 تا هم میشه ، خواستید با اون آژانسی که 250 تا ردیف میکنه تماس بگیرید زووودتر Smile

نگار جان مگه هنوز نگرفتی هتل رو؟
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: farshadsh ، sce ، houmanmir ، saeid-ss
دوستان تهرانی کدوماتون تو یک هفته، ده روز آینده میره دبی؟ به من پیغام خصوصی بده براش یه زحمت کوچولو دارمSmileSmile
تشکر کنندگان:
(2013-05-27 ساعت 20:18)morvarid1364 نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 19:15)houmanmir نوشته:  

سلام
ازکدوم آزانس گرفتید

نگار جان مگه هنوز نگرفتی هتل رو؟
سلام نه والا هنوزصددرصدنشده
ولی همین امروزبه ازانسیه زنگ زدموشماره پاسپورتوحرکتوشماره پروازروگرفت
احتمال 90 درصدحله
شماگفتیدچندم حرکتتونه؟
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-05-27 ساعت 19:36)lilac نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 18:44)negar_karimi6 نوشته:  کسی اطلاع داره وضعیت اب نوشیدنی توی دوبی به چه صورته؟

به نظرتون باخودمون تعدادی اب معدنی ببریم زشته؟
چون ازهرطرفی بشه کمی صرفه زد بدنیست درسته دراینده میخوایم بریم امریکازندگی کنیم ولی این بدان معنی نیست که ازهمین الان کلاس بزاریمو کسرشان بدونیم صرفه جویی چیزهایی را مثل آب
اگرکسی هم تجربه داره برای هزینه کمترو سفربهترخوشحال میشم بگید

چراالکی بایدپول زیادی روریخت توجیب عربا اگربشه توجیب خودمون نگه اش داریم که بهتره
پس لطفا راههای هزینه کمترروبگید

یه سوال
برای روزمصاحبه لباسهارومیخوایم اتوبزنیم به نظرتون به هتل بدیم اینکاروروو زودمیده؟

یااینکه میاززه باخودمون اتوببریم
تشکر کنندگان: سانازی ، bayat_r ، saeid-ss
(2013-05-27 ساعت 23:10)negar_karimi6 نوشته:  

چون ازهرطرفی بشه کمی صرفه زد بدنیست درسته دراینده میخوایم بریم آمریکازندگی کنیم ولی این بدان معنی نیست که ازهمین الان کلاس بزاریمو کسرشان بدونیم صرفه جویی چیزهایی را مثل آب

چراالکی بایدپول زیادی روریخت توجیب عربا اگربشه توجیب خودمون نگه اش داریم که بهتره

یه سوال
برای روزمصاحبه لباسهارومیخوایم اتوبزنیم به نظرتون به هتل بدیم اینکاروروو زودمیده؟

بله، آب معدنی اونجا گویا ارزون نیست. بنابراین حداقل برای مصرف ۲-۳ روز با خودتون آب معدنی ببرید و توی ساک‌های مختلف پخش کنید که یوهو یک ساک سنگین نشه. البته خیلی زیاد نبرید ها! یه وخ توی فرودگاه گیر میدن!
من خودم واسه خودم یک لیست تهیه کردم و چند هفته است هرچی یادم میاد رو سریع میرم می‌نویسم توش.
این‌ها وسایل پایه‌ای و به‌درد‌بخوری‌اند که اگه همراه ببرید ضرر نمیکنید:
- دمپایی روفرشی
- نان (لواش) و بیسکوییت
- آب
- ملافه و روبالشی (اگر رفتید و با تخت‌های نه‌چندان تمیز روبه‌رو شدید!)
- کیسه فریزر یا همون کیسه نایلون
- پوشه‌های نایلونی اضافه (برای مدارک)
- نقشه‌ی متروی دوبی
- دستمال کاغذی
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: houmanmir ، bayat_r ، shiraz mamali ، negar_karimi6 ، farshadsh ، sce ، mamad_msp ، saeid-ss
(2013-05-27 ساعت 23:10)negar_karimi6 نوشته:  

چون ازهرطرفی بشه کمی صرفه زد بدنیست درسته دراینده میخوایم بریم آمریکازندگی کنیم ولی این بدان معنی نیست که ازهمین الان کلاس بزاریمو کسرشان بدونیم صرفه جویی چیزهایی را مثل آب

یه سوال

دوست عزیز چرا زشت باشه! هر کاری که فکر میکنید به صلاح خودتون و جیبتون هست انجام بدید!
هتل ما هر روز تعدادی آب معدنی کوچک بطور complimentary در اختیارمون میذاشت و ما هم چند بار آب معدنی avian بزرگ به قیمت ۴ درهم خریدیم البته avian از بقیه انواع آب معدنی گرونتر بود میتونید با ۲ درهم هم آب معدنی بزرگ تهیه کنید ولی خوب در مقایسه با اینجا بصرفه تر هست که در صورت امکان از اینجا ببرید به شرطی که طوری بسته بندی کنید که توی بار نریزه!
از هتل تون قبل از رفتن بپرسید اتو و میز اتو در اتاقتون هست یا خیر، ما با خودمون اتو بخار سفری برده بودیم ولی لازم نشد اتاق ما اتو و میز اتو داشت.
تشکر کنندگان: bayat_r ، shiraz mamali ، roeentan ، negar_karimi6 ، farshadsh ، sce ، usa lover ، mehdi110 ، saeid-ss
دوستان درسته ميخواين قناعت كنيد ولي هتل بهتون دستمال كاغذي و روزي٢بطري آب معدني ميده ، نقشه هر شهر بصورن رايگان تو فرودگاه ها اكثرا هستش
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، feri efa ، farshadsh ، sadeghi897 ، morvarid1364 ، sce ، sumya ، a.jahangiri ، negar_karimi6 ، saeid-ss
معمولا نزدیک همه هتل ها در الرقه سوپرمارکت های بزرگ هست اگه با حمل بطری های بزرگ مشکل ندارید می تونید آب 4 لیتر ی
تهیه کنید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: usa lover ، negar_karimi6 ، farshadsh ، feri efa ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان