کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-05-31 ساعت 19:23)negar_karimi6 نوشته:  سلام دوستان
امروزمطلبی ازدوستم شنیدم تاچه حدصحت داره نمیدونم نظر شمابرام مهمه
دوستم میگفت به جای اینکه بریدسیم کارت بگیرید برید همینجامخابرات بگید خطتتونوکاری میکنه که باهاش بتونید درخارج کشورهم ازش استفاده کنید و خیلی براتون هزینه برنداره
شماها چیزی تاحالاشنیدید؟
البته دوستم هم شنیده بودازکسانی که خارج رفتن خودش انجام نداده
گفتم اگراینطوره که بهترازسیم کارت خریدن اونجاست نه؟
انشالا درمیان دوستان مهاجرسرا شاغل درمخابرات هم داشته باشیم یه اطلاعاتی بهمون بده
ممنون

فعلا در یک جستجوی ساده، من این‌ها رو پیدا کردم:
http://www.mci.ir/web/guest/what-is-roaming
http://www.mci.ir/web/guest/252
ولی ماجرا اینه که به‌نظرم خیلی گرونه! مخصوصا تماس داخل کشور ثالث! آدم بخواد ۴بار با ملیکا حرف بزنه و هماهنگی کنه، یه‌خروار قیمتش میشه!
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، negar_karimi6 ، farshadsh ، afshinghwink ، ald ، kouroshd ، saeid-ss
من هر موقع دبی میرم از خط همراه اول استفاده میکنم اونجا رومینگ داره

تور هتل 4 ستاره اسکای لاین گرفتم با ایران ایر 1320000

.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-05-31 ساعت 22:56)پدی نوشته:  من هر موقع دبی میرم از خط همراه اول استفاده میکنم اونجا رومینگ داره

پدی جون همراه اول اعتباری هم میشه برد؟اگه میشه..اینترنتم داره؟
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، afshinghwink ، پدی ، mehdi110 ، ald
(2013-05-31 ساعت 21:28)naarestan نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 19:23)negar_karimi6 نوشته:  سلام دوستان
امروزمطلبی ازدوستم شنیدم تاچه حدصحت داره نمیدونم نظر شمابرام مهمه
دوستم میگفت به جای اینکه بریدسیم کارت بگیرید برید همینجامخابرات بگید خطتتونوکاری میکنه که باهاش بتونید درخارج کشورهم ازش استفاده کنید و خیلی براتون هزینه برنداره
شماها چیزی تاحالاشنیدید؟
البته دوستم هم شنیده بودازکسانی که خارج رفتن خودش انجام نداده
گفتم اگراینطوره که بهترازسیم کارت خریدن اونجاست نه؟
انشالا درمیان دوستان مهاجرسرا شاغل درمخابرات هم داشته باشیم یه اطلاعاتی بهمون بده
ممنون

فعلا در یک جستجوی ساده، من این‌ها رو پیدا کردم:
http://www.mci.ir/web/guest/what-is-roaming
http://www.mci.ir/web/guest/252
ولی ماجرا اینه که به‌نظرم خیلی گرونه! مخصوصا تماس داخل کشور ثالث! آدم بخواد ۴بار با ملیکا حرف بزنه و هماهنگی کنه، یه‌خروار قیمتش میشه!
اصلا نمی صرفه نگاه کردم .
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، afshinghwink ، negar_karimi6 ، mehdi110 ، ald ، naarestan ، saeid-ss
دوستان ما هتل سوها سیتی بودیم. خیلی خوب بود. هم جاش خوبه هم پرسنلش عالی بودن. 4 ستاره است و مکان خوبی برای خانواده هاست
تشکر کنندگان: parastoo500 ، roeentan ، naarestan ، farshadsh ، azar1348
(2013-06-01 ساعت 20:23)so_ar نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 20:06)ald نوشته:  دوستان ما هتل سوها سیتی بودیم. خیلی خوب بود. هم جاش خوبه هم پرسنلش عالی بودن. 4 ستاره است و مکان خوبی برای خانواده هاست

میشه لطفا بگین چه قیمتی برای چند شب؟ و اینکه به ایستگاه مترو نزدیک بود؟ اتو و کتری برقی داشت ؟ ممنون از پاسختون
5 شب برای 2 نفر با صبحانه و نهار فقط هتل تقریبا 2 ملیون. با ایستگاه مترو دیره سیتی سنتر 200-300 متر فاصله داشت.اتو و کتری برقی هم داشت. الان حتی ارزون تر هم میتونی این هتل رو رزرو کنی
تشکر کنندگان: so_ar ، kouroshd ، parastoo500 ، farshadsh ، saeid-ss
دوستان هفته دوم جولای کسی نیست انگاریی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Rolleyes
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss
سلام
ما بلیط دوبی رو گرفتیم .فقط این توری که ما گرفتیم متاسفانه ترانسفر فرودگاهی نداره.کسی میدونه که از ترمینال 1 من میتونم با مترو برم.یا نه؟ چون وقتی تو google map سرچ میکنم مثل این که مسیر پیاده تا ایستگاه مترو نداره. کسی در این مورد چیزی میدونه؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss
(2013-06-02 ساعت 12:36)feri efa نوشته:  سلام
ما بلیط دوبی رو گرفتیم .فقط این توری که ما گرفتیم متاسفانه ترانسفر فرودگاهی نداره.کسی میدونه که از ترمینال 1 من میتونم با مترو برم.یا نه؟ چون وقتی تو google map سرچ میکنم مثل این که مسیر پیاده تا ایستگاه مترو نداره. کسی در این مورد چیزی میدونه؟؟؟؟؟؟
ترمينال1 مترو داره كه از همون فرودگاه وارد ميشين.
**2013AS61-مصاحبه 16 آپريل-كليرانس 13 آگوست-تعداد كيس2نفر
تو خود آفتاب خود باش، طلسم كار بشكن
تشکر کنندگان: naarestan ، shiraz mamali ، feri efa ، farshadsh ، پدی ، mehdi110 ، NarcisJ ، saeid-ss
(2012-08-04 ساعت 18:18)seravin نوشته:  لطفا فقط گفتگوهای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به امارات را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
با سلام من هفته دوم جوون 2013 در ابوظبی وقت مصاحبه برای گرین کارت را دارم می خواستم بدونم آیا کسی را می شناسید که ترانسفر از هتل در دوبی تا سفارت آمریکا در ابوظبی را انجام بدهد؟ ممنون
Category : F4
PD :24 sep 2001
Approved Date: 01 sep 2009
تشکر کنندگان: naarestan
با سلام من هفته دوم جوون 2013 در ابوظبی وقت مصاحبه برای گرین کارت را دارم می خواستم بدونم آیا کسی را می شناسید که ترانسفر از هتل در دوبی تا سفارت آمریکا در ابوظبی را انجام بدهد؟ ممنون

سلام
اکثر بچه های ابوظبی با خانم ملیکا میرن تا سفارت
00971561889083
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، saeid-ss
(2013-06-02 ساعت 12:36)feri efa نوشته:  سلام
از خود فرودگاه ایستگاه مترو داره، میتونین ی کارت نقره ای بخرین و هر وقت خواستین شارژش کنین.
نقشه مترو هم که خیلی ساده است فقط باید نزدیکترین ایستگاه مترو به هتلتون رو پیدا کنین
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: parastoo500 ، shiraz mamali ، sumya ، farshadsh ، saeid-ss
پرواز با آسمان 150000تومن ارزونتره فقط روزهای زوج پرواز داره وترمینال 2 میره.هتل 3 ستاره خوب با پرواز آسمان4 شب حدود1100000تا1150000 میشه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: parastoo500 ، mehdi110 ، farshadsh ، saeid-ss ، shaso
(2013-06-03 ساعت 10:48)سیامک ع نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 18:18)seravin نوشته:  لطفا فقط گفتگوهای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به امارات را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
سلام
من 2 نفر را میشناسم
ما هم هفته دوم جون مصاحبه داریم زبونمون مو در آورد از بس دنبال همسفر برای ابوظبی گشتیم اگه دوست دارین با هم همسفر بشیم و در هزینه صرفه جوئی کنیم توی پیام خصوصی بفرمایید مصاحبه چند شنبه هست تا اگه مشابه بودیم اقدام کنیم
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان: saeid-ss
هتل فونیکس و دبی پالم چطورن ؟ کسی اطلاع داره ................ این هتل حافظ که میگن خیلی داغونه ؟ . من خودممو چمدونم هر جا باشه میرم فقط زیاد پرت نباشه .
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، saeid-ss ، sce

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان