کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
من چند صفحه قبلی‌ رو خوندم ولی‌ چیزی در مورد مترو پی‌ سی‌ اس‌ ندیدم، من فکر کنم یکی‌ از بهترین سرویس‌ها رو داره، ماهی‌ ۴۰ دلار تکس و تاک ناا محدود با ۲۵۰ مگا بیت اینترنت فور جی‌، قرار داد هم نمیخواد ماه به ماه پرداخت می‌کنید"metro pcs"
در مورد کردیت هم با دوستمون موافق نیستم، با تجربه که من تو این چند وقت داشتم فهمیدم کردیت مثل کارت شناسائی اینجا ضروریه، همه چیو با کردیتون می‌سنجند، از خرید موبایل گرفته تا وام خونه و ماشین و حتا اجاره‌ کردن خونه ،

به نظر من که خیلی‌ خوب کار میکنه، چون شما برای ساختن کردیتئون باید یکسری قوانین رو رعایت کنی‌ و مواظب حساب و کتابت باشی‌ و وقتی‌ شما کردیت خوبی‌ ساختی هرجا بری بدون اینکه شمارو بشناسن می‌تونن به شما اعتماد کنن یا بر عکس فقط با چک کردن کردیتتون، چون اون امتیاز تقریبا تمام رفتار مالیه شما رو در گذشته نشون میده،
پاسخ
تشکر کنندگان: pr.kia ، gol1 ، IN.USA@2013 ، mahakk ، amir0_0amir
برای دوستانی که تازه وارد شدند Virgin Mobile یک سری آفرهای خیلی خوبی برای تعطیلات گذاشته اسم پلن ها هم :
BEYOND TALK UNLIMITED DATA & MESSAGING PLANS
که از ۳۵ دلار تا ۵۵ دلار در ماه شروع میشه (همه پلن ها اینترنت و تکست نامحدود داره) و بدون کانترکت و قرار داد است
پلن ۵۵ دلار در ماهش مکالمه نامحدود هم داره
در ضمن یک سری گوشی اندروید هم با قیمت های خیلی مناسب عرضه می کنه
این آفر فقط بصورت آنلاین قابل استفاده است من دیروز رفتم Sprint و Radio Shack با این قیمت های آف خورده نمی فروختن خلاصه مجبور شدم آنلاین بخرم.

این لینک در مورد پلن ها است : http://www.virginmobileusa.com/cell-phon.../overview/
این لینک هم گوشی ها است : http://www.virginmobileusa.com/shop/cell...yond-talk/

توصیه من خرید HTC EVO™ V 4G است قیمتش فعلا ۱۴۹.۹۹ است (بدون تکس) و فعال کردن پلن ۳۵ دلاری
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: EMS ، vroom ، ehsan_ati ، amir0_0amir ، Soap McTavish
(2012-10-02 ساعت 03:51)afshin4749 نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 12:13)nicole.gemini نوشته:  در اینترنت خواندم آنهاییکه درامدشان زیاد بالا نیست (نمیدونم چقدر) میتوانند از اکثر شرکت های تلفن مثل ورایزن، ای تی اند تی و.................
سلام دوست خوبم ،
در تایید فرمایشات شما بنده یک خط تلفن همراه با همین خصوصیات مطروحه از اشورنس با اپراتوری ویرجین گرفتم و البته هیچ پولی رو هم پرداخت نمی کنم . ماهی 250 دقیقه مکالمه و 250 عدد مسیج . لازم به ذکره که باید هر از چندگاهی هم با ارسال مدارک ، کم درآمد بودن رو اثبات کنم وگرنه قطع میشه . البته من از طریق فرزندم که در مدرسه بود و ما اونو بعنوان فرزند خانواده کم درآمد معرفی کردیم ، گرفتم .
در خصوص اینترنت هم همینطور . از طرح کامکست برای افرادی که فرزند دبستانی دارن و کم درآمد هستن گرفتم . سه مگابایت هستش و ماهی 10 دلار . موفق باشید .

ممنمن از اطلاع رسانيتون
ميشه كمي بيشتر توضيح بديد كه چه مداركي و به كجا بايد فرستاد؟؟؟
ما 2 نفر و تازه وارد هستيم . بدون فرزند و دالاس
ممنون
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234
در سفر قبليمون گوشي هاي همراه ما قابل استفاده بود اما به شدت و خيلي زود شارژ تموم ميكرد. nokia express music5800 .
يكي هم جديدا خريدم سامسونگ s5222 كه اون ور تو امريكا هنوز تست نكردم . اما عقل سليم ميگه كه مثل بچه ادم 2 تا گوشي بخريم . حدود فوريه ميريم دالاس و بهتره از الان بدونمچي مي خواهيم
از طرفي هزينه خيلي مهمه ....
1-.ميشه از اينترنت گوشي رو انداخت روي لب تاب تا مجبور نشيم وايرلس جداگانه براي خونه بخريم؟؟؟
2-اين طرح فاميلي كه 99 دلاري هست (براي t.mobile اصلا نت نداره ووو به درد نميخوره .
كسي پيشنهادي داره ؟چون تي موبايلا انتن دهي اش بهرته و قيمت هاش هميشه مناسب تر
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: سمانه777 ، Soap McTavish
(2012-12-25 ساعت 14:21)mitr.p نوشته:  در سفر قبليمون گوشي هاي همراه ما قابل استفاده بود اما به شدت و خيلي زود شارژ تموم ميكرد. nokia express music5800 .
يكي هم جديدا خريدم سامسونگ s5222 كه اون ور تو امريكا هنوز تست نكردم . اما عقل سليم ميگه كه مثل بچه ادم 2 تا گوشي بخريم . حدود فوريه ميريم دالاس و بهتره از الان بدونمچي مي خواهيم
1-.ميشه از اينترنت گوشي رو انداخت روي لب تاب تا مجبور نشيم وايرلس جداگانه براي خونه بخريم؟؟؟
2-اين طرح فاميلي كه 99 دلاري هست (براي t.mobile اصلا نت نداره ووو به درد نميخوره .

در مورد استفاده از اینترنت گوشی در کامپیوترهای خانه باید بگم که در یکی دو موردی که قبلن ها من تست کردم، گوشی به شدت گرم میشه. اگه میخواهید همچین کاری بکنید، حتما حتما برای گوشیتون بالاترین پلن بیمه خرابی و ضمانت و اینجور چیزها رو بگیرید. ضمنا حتما چک کنین ببینید که کدام فروشگاه ضمانت و بیمه بهتری میده. برای مثال ممکنه برای گوشی تی موبایل، بیمه و ضمانت بهتری از تارگت بتونین بخرین تا خود سایت تی موبایل!! البته مثلا مثال زدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، amir0_0amir
(2012-12-25 ساعت 20:33)yami نوشته:  
(2012-12-25 ساعت 14:21)mitr.p نوشته:  در سفر قبليمون گوشي هاي همراه ما قابل استفاده بود اما به شدت و خيلي زود شارژ تموم ميكرد. nokia express music5800 .

در مورد استفاده از اینترنت گوشی در کامپیوترهای خانه باید بگم که در یکی دو موردی که قبلن ها من تست کردم، گوشی به شدت گرم میشه. اگه میخواهید همچین کاری بکنید، حتما حتما برای گوشیتون بالاترین پلن بیمه خرابی و ضمانت و اینجور چیزها رو بگیرید. ضمنا حتما چک کنین ببینید که کدام فروشگاه ضمانت و بیمه بهتری میده. برای مثال ممکنه برای گوشی تی موبایل، بیمه و ضمانت بهتری از تارگت بتونین بخرین تا خود سایت تی موبایل!! البته مثلا مثال زدم.
ممنون يامي عزيز
خ.ب يه سرويس اينترنت خانگي خوب و ارزون رو شما چي پيشنهاد ميكنيد؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-25 ساعت 14:21)mitr.p نوشته:  2-اين طرح فاميلي كه 99 دلاري هست (براي t.mobile اصلا نت نداره ووو به درد نميخوره .
l
ما این پلن رو داریم که با اینترنت نامحدود هست برای 2 خط اول و برای بعدیها باید جدا خرید. اگر نداشته باشه که دیگه چه 99 دلاری ؟!
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، mitr.p

یکسری مودم های یو اس بی هست که با نصب سیم کارت میتونین راحت از اینترنت سیمکارت استفاده کنید بدون حرارت گوشی و صدمات به آن و خیلیم کوچیکه
[عکس: ovation_mc950d_modem%5B1%5D_html_m2b9964d1.jpg]
عکس واضحی این نبود Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، خانه ، amir0_0amir ، Soap McTavish ، زری وحدتی
(2012-12-26 ساعت 11:29)mitr.p نوشته:  

ممنون يامي عزيز
خ.ب يه سرويس اينترنت خانگي خوب و ارزون رو شما چي پيشنهاد ميكنيد؟؟

دور بر ADSL نرو، ما کامکست گرفتیم کابلی هست ماهی 30 دولار، ازون ارزونتر تو فلوریدا نیست. به همان قیمت ADSL داشتیم از ATT ولی به لعنت ... نمی ارزید. یه فیلم ساده نمیشد تو یوتیوب دید.
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، mitr.p ، ali234 ، mahakk ، زری وحدتی
(2012-12-26 ساعت 13:42)abas_kashan نوشته:  يکسری مودم های یو اس بی هست که با نصب سیم کارت میتونین راحت از اینترنت سیمکارت استفاده کنید بدون حرارت گوشی و صدمات به آن و خیلیم کوچیکه
ممنون . ميشه بگيد از كجا ميشه گرفت؟ قيمتش چنده ؟؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-01-01 ساعت 11:42)mitr.p نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 13:42)abas_kashan نوشته:  يکسری مودم های یو اس بی هست که با نصب سیم کارت میتونین راحت از اینترنت سیمکارت استفاده کنید بدون حرارت گوشی و صدمات به آن و خیلیم کوچیکه
ممنون . ميشه بگيد از كجا ميشه گرفت؟ قيمتش چنده ؟؟ ممنون
در ایران هم از سایت های اینترنتی میتونید بخرید و هم موبایل فروشی ها که بهترینش 95 هزار تومنه
ولی امریکا اینا به دو صورتن که یک مدلش هر سیم کارتی میتونید قرار بدبد
و یکی دیگه مشابه گوشی های بی سیم کارت سیم کارت ندارند و باید با کد فعالشون کنید یا فقط یک اپراتور خاص کار میکنند (ارزان تر هستند)
http://stores.nextag.com/store/5122865/p...CDMA-HSDPA
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، mitr.p ، amir0_0amir ، زری وحدتی
(2012-12-25 ساعت 13:55)mitr.p نوشته:  
(2012-10-02 ساعت 03:51)afshin4749 نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 12:13)nicole.gemini نوشته:  در اینترنت خواندم آنهاییکه درامدشان زیاد بالا نیست (نمیدونم چقدر) میتوانند از اکثر شرکت های تلفن مثل ورایزن، ای تی اند تی و.................
سلام دوست خوبم ،
در تایید فرمایشات شما بنده یک خط تلفن همراه با همین خصوصیات مطروحه از اشورنس با اپراتوری ویرجین گرفتم و البته هیچ پولی رو هم پرداخت نمی کنم . ماهی 250 دقیقه مکالمه و 250 عدد مسیج . لازم به ذکره که باید هر از چندگاهی هم با ارسال مدارک ، کم درآمد بودن رو اثبات کنم وگرنه قطع میشه . البته من از طریق فرزندم که در مدرسه بود و ما اونو بعنوان فرزند خانواده کم درآمد معرفی کردیم ، گرفتم .
در خصوص اینترنت هم همینطور . از طرح کامکست برای افرادی که فرزند دبستانی دارن و کم درآمد هستن گرفتم . سه مگابایت هستش و ماهی 10 دلار . موفق باشید .

ممنمن از اطلاع رسانيتون
ميشه كمي بيشتر توضيح بديد كه چه مداركي و به كجا بايد فرستاد؟؟؟
ما 2 نفر و تازه وارد هستيم . بدون فرزند و دالاس
ممنون

شما باید بچه مدرسه ای داشته باشید و درواقع این طرح به بچه تعلق می گیره که هر بچه ای که مدرسه میره باید بتونه از اینترنت استفاده کنه حتی اگر پدرومادرش درامدشون درحدی نباشه که بتونن براش مهیا کنند.
http://www.cheapinternet.com/low-income-internet

ولی باز هم سوال کنید.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2012-12-08 ساعت 19:56)maka2 نوشته:  jordanir جان بیشتر توضیح بده ما بگیریم چه خبره! پندت رو با جان دل بگیریم
دوست گلم من که همه چیزو گفتم دیگه چی بگم.
خلاصه کلام سراغ پلان ها مخابراتی (قرارداد های سالیانه و ... اپراتورهای مخابراتی) نروید. از پلان های بدون قراداد no contract استفاده کنید. اصلا نذارین سرتون کلاه بره.
اینا که میگم به خصوص برای اول کاره.
اگر جایی مثل هتل یا متل یا از این جور جاها هستید که معمولا لوکال رایگان میتونید تلفن بزنید. از این کارت های تلفن که الی ماشاااله به عناوین مختلف کلاه سرتون میذارین (بدون هزینه نگهداری بگیرید) بگیرید و باهاش میتونید با هزینه کم از تلفن رایگان محل اسکان به تمام نقاط امریکا و کانادا زنگ بزنید (چون شماره لوکال داره و فقط هزینه از خود کارت کم میشه) و یک مورد دیگه اینکه برای تماس با ایران یا کشور های دیگر (من برای استرالیا و کانادا بیشتر استفاده کردم) میتونید استفاده کنید.

فرض کنیم تلفن ندارید.اگر زنگ خور بالا دارید ویا تماس زیاد دارید و تلفن در دسترس ندارید از طرح ماهیانه ۳۰ الی ۵۰ دلاری موبایل که بدون محدودیت است. اپراتوراش خیلی فرق نمیکنه سر و ته یه کرباسن. از تلفن ثابت هم که کلا بپرهیزید. اول کار میتونید pay as go یا امثالهم را بگیرید که البته اگر کار نداشته باشید (معمولا یک ماه بعد از ورود) میتویند از امکانات دولتی استفاده کنید اگر شما مشمول شرایط خانواده کم درآمد باشید میتونید از طرح های حمایتی (دقت کنید میتونید - ما که تا حالا ندیدیم :دی نه اینکه نباشه ها یه چند ماهی طول میکشه) استفاده کنید و اگر شامل شما بشه میتونید بعد از اون برای lifeline که همون تلفن های رایگان هست استفاده کنید. دقت کنید که زمانبر هست و روی این برای تماس حساب نکنید حداقل یک ماه را فکر کنم طول بکشه. و انتخابش هم بنا بر طرح هاییه که بدردتون میخوره . مثلا local یا long distance.
برای فاکس از office depot میتویند استفاده کنید.
برای استفاده از کامپیوتر و اینترنت و پرینت و کپی اگر محل اقامتتون نداره میتونید از کتابخانه ها استفاده کنید. ضمنا استفاده از free wifi ها را در صورتی که اطلاعات کامپیوتریتون خوب نیست یاد بگیرید.
حتما سعی کنید حتی اگر سیم کارت نمیخواهید اول کار بگیرید یک اسمارت فون با خودتون داشته باشید. که بتونید اگر جایی گیر افتادید از وای فای های موجود بهره برده و مسیرتون را پیدا کنید.
استفاده از وویپvoip های موجود که من تا حالا بررسی کردم با تلفن های داخلی دار مثل هتل ها مشکله مثلا voipstunt برای اینکه وریفای کنه شما را میاد و شماره تلفن میگیره ولی شماره داخلی را قبول نمیکنه که به دلیل جلوگیری از سیستم کالر آی دی و مشکلات سواستفاده از اکانت هست. ولی با همون کارت های تلفن کارتون راه میفته.
موفق باشید
حامد
پاسخ
منم تجربه خوذمونو میگم.یه موبایل at&t از والمارت به قیمت 112 دلار خریدیم با یه کارت 25 دلاری 250 دقیقه مکالمه و تکست نامحدود و 15 دلارم واسه اینترنت 250 مگابایت که 10 دلارش واسه بالانس حساب گرفتن واسه فعالسازی اولیه فکر میکنم.
به نظر من که خوبه.اگه سوالی هست بیشتر توضیح میدم
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، amir82 ، زری وحدتی
(2013-01-07 ساعت 09:23)tandoreh نوشته:  منم تجربه خوذمونو میگم.یه موبایل at&t از والمارت به قیمت 112 دلار خریدیم با یه کارت 25 دلاری 250 دقیقه مکالمه و تکست نامحدود و 15 دلارم واسه اینترنت 250 مگابایت که 10 دلارش واسه بالانس حساب گرفتن واسه فعالسازی اولیه فکر میکنم.
به نظر من که خوبه.اگه سوالی هست بیشتر توضیح میدم

با داشتن موبایل آنلاک اینترنت با حداقل 3 گیگ و زمان مکالمه محدود در ماه بصورت یکماهه کدام پلان را پیشنهاد می کنید با سیم کارت
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، Saiban